Resultater - GymDanmark

Resultater

27. maj, 2024

Sydfyns Cup 2024

22. apr, 2024

Efterskole-DM 2024

21. apr, 2024

Forbundsmesterskab/Hold-DM 2024

21. apr, 2024

DanCup 2 2024

18. apr, 2024

Test

14. apr, 2024

Klubtræf 3 område 3 – Synkron 2024

7. apr, 2024

Fyns Mesterskab 2024

16. mar, 2024

Power Series 4 - 2024

15. mar, 2024

DM u12/u14/u17 - 2024

10. mar, 2024

DM u12/u14/u17 - 2024 Test

25. feb, 2024

DanCup 1 - 2024

4. feb, 2024

Klubtræf 2 område 3 2024

4. feb, 2024

Klub træf 2.2 område 3

27. jan, 2024

Power Series 3 - 2024

2. dec, 2023

DM Senior Hold 2023

26. nov, 2023

SGudme Cup 2023 3rd Edition

19. nov, 2023

Klubtræf 1 område 3 2023

19. nov, 2023

Klubtræf 1 - Område 3 - 2023

28. okt, 2023

Power Series 1 - 2023

1. okt, 2023

SGudme Cup 2023 2nd Edition

24. sep, 2023

DanCup 3 - 2023

10. jun, 2023

Danmarksmesterskabet 2023

7. jun, 2023

Test

15. maj, 2023

SGudme Cup 2023

14. maj, 2023

DM Senior - 2023

13. maj, 2023

VM/WAGC-udtagelse 2023

30. apr, 2023

DanCup 2 - 2023

29. apr, 2023

Forbundsmesterskabet og Hold-DM 2023

27. apr, 2023

Efterskole-DM 2023

15. apr, 2023

Power Series 4 - 2023

25. mar, 2023

DM u12/u14/u17 - 2023

19. mar, 2023

Klubtræf 3 - Område 3 - 2023

5. mar, 2023

DanCup 1 - 2023

29. jan, 2023

Power Series 3 - 2023

29. jan, 2023

Klubtræf 2 - Område 3 - 2023

27. nov, 2022

Klubtræf 1 - Område 3 - 2022

26. nov, 2022

Power Series 2 - 2022

6. nov, 2022

SGudgme Cup 2022

5. nov, 2022

DM Senior Hold 2022

22. okt, 2022

THE 18th NORDIC TRAMPOLINE CHAMPIONSHIPS

8. okt, 2022

Power Series 1

1. okt, 2022

VM/WAGC-udtagelse 2 - 2022

1. okt, 2022

DanCup 3 2022

11. sep, 2022

VM/WAGC-udtagelse 1 - 2022

26. jun, 2022

DM Senior - 2022

9. jun, 2022

SGudme Cup 2022

21. maj, 2022

Danmarksmesterskabet 2022

7. maj, 2022

Forbundsmesterskabet 2022

7. maj, 2022

DanCup 2 2022

6. maj, 2022

Efterskole-DM 2022

23. apr, 2022

Hold-DM 2022

9. apr, 2022

EM-udtagelse 2 - 2022

2. apr, 2022

DM u12/u14/u17 - 2022

26. mar, 2022

EM-udtagelse 1 - 2022

20. mar, 2022

Klubtræf 3 -Område 3 - 2022

19. mar, 2022

Power Series 4 2022

5. mar, 2022

DanCup 1 - 2022

30. jan, 2022

Klubtræf 2 - Område 3 - 2022

22. jan, 2022

Power Series 3 - 2022

19. jan, 2022

Power Series 3 2022

28. nov, 2021

Klubtræf 1 - Område 3 - 28/11-2021

27. nov, 2021

Power Series 2 2021

31. okt, 2021

DM Hold / DanCup 2021

9. okt, 2021

Power Series 1 2021 (DM Senior Elite)

18. sep, 2021

DM 2021

11. sep, 2021

VM/WAGC-udtagelse

25. maj, 2021

Efterskole DM

29. apr, 2021

2021 European Championships in Trampoline, Tumbling and Double Mini-Trampoline

27. mar, 2021

EM-udtagelse 2 - 2021

20. mar, 2021

EM-udtagelse 1 - 2021

5. dec, 2020

DM Hold / DanCup 3 2020

22. nov, 2020

DM senior hold 2020

21. nov, 2020

DM 2020

7. nov, 2020

DanCup2 2020

1. nov, 2020

DMT Forbundsmesterskab 2020

3. okt, 2020

Tumbling (Elite, A, B) - Flemming

14. mar, 2020

Power Series 4 2020

8. mar, 2020

Klubtræf 3 -Område 3 - Synkron

29. feb, 2020

DanCup1 2020

26. jan, 2020

Klubtræf 2 - Område 3 - 2020

25. jan, 2020

Power Series 3 2020

24. nov, 2019

DMT1

16. nov, 2019

Power Series 2 2019

16. nov, 2019

DanCup3 2019

9. nov, 2019

DM SEN Hold 2019

6. nov, 2019

SGudme Cup 2019

5. okt, 2019

Power Series 1 2019

28. sep, 2019

DanCup2 2019

24. aug, 2019

VM-udtagelse 2019

25. maj, 2019

DM 2019 Senior

11. maj, 2019

Danmarksmesterskabet 2019

27. apr, 2019

Forbundsmesterskabet 2019

25. apr, 2019

Efterskole-DM 2019

6. apr, 2019

Hold-DM 2019

6. apr, 2019

DM U12/U14/U17+DMT3 2019

17. mar, 2019

Power Series 4 2019

9. mar, 2019

DanCup 1 2019

26. jan, 2019

Power Series 3 2019

24. nov, 2018

Power Series 2 2018

3. nov, 2018

DM SEN hold 2018

20. okt, 2018

THE 17th NORDIC TRAMPOLINE CHAMPIONSHIPS

6. okt, 2018

Power Series 1 2018

6. okt, 2018

DanCup 2 2018

16. sep, 2018

VM-udtagelse 3

15. sep, 2018

VM-udtagelse 2

2. sep, 2018

VM-udtagelse 1

26. maj, 2018

Senior DM 2018

5. maj, 2018

Forbundsmesterskaberne 2018

28. apr, 2018

Dan Cup 1 2018

21. apr, 2018

Hold DM 2018

12. apr, 2018

Efterskole DM 2018

18. mar, 2018

Power Series 4 - Odense

17. mar, 2018

DM U12/U14/U17 2018

24. feb, 2018

EM test 2

24. feb, 2018

HTT Klubmesterskab

10. feb, 2018

EM test 1

13. jan, 2018

Power Series 3 - Svendborg

25. nov, 2017

DM SEN Hold

16. nov, 2017

25th FIG Trampoline Gymnastics World Age Group Competitions

4. nov, 2017

Power Series 2 - Holstebro Cup

4. nov, 2017

DanCup 4

7. okt, 2017

Power Series 1 - FE Cup

7. okt, 2017

DanCup 3

17. sep, 2017

VM & WAGC test 3

16. sep, 2017

VM & WAGC test 2

3. sep, 2017

VM & WAGC test 1

20. maj, 2017

Senior DM 2017

13. maj, 2017

World Games kvalifikation Danmark

29. apr, 2017

Forbundsmesterskaberne 2017

29. apr, 2017

DanCup 2

27. apr, 2017

Efterskole DM 2017

8. apr, 2017

Hold DM 2017

25. mar, 2017

DM U12/U14/U17 + DMT3

18. mar, 2017

Power Series 4 - 2016-2017

11. mar, 2017

DanCup 1

25. feb, 2017

DM U17 hold + DMT2

14. jan, 2017

Power Series 3 - HCA Cup

26. nov, 2016

Power Series 2 - SG Cup 2016

8. okt, 2016

Power Series 1

21. maj, 2016

Danmarksmesterskabet 2016

30. apr, 2016

Forbundsmesterskaberne 2016

28. apr, 2016

Efterskole DM

9. apr, 2016

Hold DM 2016

12. mar, 2016

Power Series 4 - Holstebro

14. feb, 2016

Testkonkurrence 2

7. feb, 2016

Testkonkurrence 1

3. dec, 2015

24th FIG Trampoline Gymnastics World Age Group Competition

17. okt, 2015

Kvalifikation til Verdensmesterskaberne 2015

15. okt, 2015

Udtagelseskonkurrence 3

3. okt, 2015

Power Series 1

19. sep, 2015

Udtagelseskonkurrence 1

2. maj, 2015

Forbundsmesterskaberne - Junior DM

11. apr, 2015

Hold DM 2015