Konkurrencer
B rækken Mini piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 6 | Nikoline Serup Christensen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 35.2 | |||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 | |||||||||||
2. | Odense GF Team 6 | Emma Nørrung | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 32.6 | |||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 | |||||||||||
3. | Odense GF Team 6 | Sofia Chau | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 1 | 16.9 | 32.3 | ||||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 | |||||||||||
4. | Odense GF Team 6 | Malou Hermann Poulsen | Odense GF | 1 | 2 | 0 | 0 | 3.7 | 10 | 0.5 | 11.6 | 27.3 | |||||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 101.8 | Odense GF | Odense GF Team 6 | Emma Nørrung | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 32.6 | |||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 | ||||||||||||
1. #T1 | 101.8 | Odense GF | Odense GF Team 6 | Malou Hermann Poulsen | 1 | 2 | 0 | 0 | 3.7 | 10 | 0.5 | 11.6 | 27.3 | |||||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 | ||||||||||||
1. #T1 | 101.8 | Odense GF | Odense GF Team 6 | Nikoline Serup Christensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 35.2 | |||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 | ||||||||||||
1. #T1 | 101.8 | Odense GF | Odense GF Team 6 | Sofia Chau | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 1 | 16.9 | 32.3 | ||||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.8 | 14 |
B rækken Senior herre
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Team Sans metu | Jesper Brandt Pedersen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 41.5 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
2. | Team Dum Spiro Spero | Morten Gregersen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 39.8 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | |||||||||||
3. | Team Dum Spiro Spero | Mads Vinther Søndergaard | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38.1 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | |||||||||||
4. | Team Dum Spiro Spero | Matias Boel Jensen | Ollerup GF | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 5.5 | 0 | 3 | 19.5 | 38.1 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | |||||||||||
5. | Team Sans metu | Jens Møller | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 37.6 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
6. | Team Sans metu | Niclas Johansen | Ollerup GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5.4 | 0 | 1.5 | 17.7 | 35.6 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
7. | Team Sans metu | Christian Mouritsen | Ollerup GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 5.2 | 5 | 3 | 18.6 | 34.6 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
8. | Team Dum Spiro Spero | Kasper Skiffard Jensen | Ollerup GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 32 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 116 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Kasper Skiffard Jensen | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 32 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | ||||||||||||
1. #T2 | 116 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Mads Vinther Søndergaard | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38.1 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | ||||||||||||
1. #T2 | 116 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Matias Boel Jensen | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 5.5 | 0 | 3 | 19.5 | 38.1 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | ||||||||||||
1. #T2 | 116 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Morten Gregersen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 39.8 | |||
2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0.8 | 13.4 | ||||||||||||
2. #T1 | 115.6 | Ollerup GF | Team Sans metu | Christian Mouritsen | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 5.2 | 5 | 3 | 18.6 | 34.6 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
2. #T1 | 115.6 | Ollerup GF | Team Sans metu | Jens Møller | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 37.6 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
2. #T1 | 115.6 | Ollerup GF | Team Sans metu | Jesper Brandt Pedersen | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 41.5 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
2. #T1 | 115.6 | Ollerup GF | Team Sans metu | Niclas Johansen | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5.4 | 0 | 1.5 | 17.7 | 35.6 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 1 | 16 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Team Dum Spiro Spero | Morten Gregersen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 20.7 | |||
1. | Team Dum Spiro Spero | Mads Vinther Søndergaard | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 20.7 | |||
1. | Team Sans metu | Jens Møller | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 20.7 | |||
4. | Team Dum Spiro Spero | Matias Boel Jensen | Ollerup GF | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 20.4 | |||
4. | Team Sans metu | Jesper Brandt Pedersen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 20.4 | |||
6. | Team Sans metu | Niclas Johansen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.6 | 0 | 3 | 19.8 | 19.8 | |||
6. | Team Sans metu | Christian Mouritsen | Ollerup GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 1 | 3 | 19.8 | 19.8 | |||
8. | Team Dum Spiro Spero | Kasper Skiffard Jensen | Ollerup GF | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.5 | 0 | 1.7 | 18.2 | 18.2 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 177.8 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Morten Gregersen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 20.7 | |||
1. #T2 | 177.8 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Matias Boel Jensen | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 20.4 | |||
1. #T2 | 177.8 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Mads Vinther Søndergaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 20.7 | |||
1. #T2 | 177.8 | Ollerup GF | Team Dum Spiro Spero | Kasper Skiffard Jensen | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.5 | 0 | 1.7 | 18.2 | 18.2 | |||
2. #T1 | 176.5 | Ollerup GF | Team Sans metu | Niclas Johansen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.6 | 0 | 3 | 19.8 | 19.8 | |||
2. #T1 | 176.5 | Ollerup GF | Team Sans metu | Jesper Brandt Pedersen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 3 | 20.4 | 20.4 | |||
2. #T1 | 176.5 | Ollerup GF | Team Sans metu | Jens Møller | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 3 | 20.7 | 20.7 | |||
2. #T1 | 176.5 | Ollerup GF | Team Sans metu | Christian Mouritsen | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 1 | 3 | 19.8 | 19.8 |
B rækken junior piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 5 | Sascha Lykke Larsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.5 | 18 | 33.7 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 | ||||||||
2. | Odense GF Team 5 | Cecilie Krogh Pindstrup | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5.8 | 0 | 1.5 | 18.9 | 33.4 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 | ||||||||
3. | Odense GF Team 5 | Emma Nørgaard Thestrup | Odense GF | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 0 | 1.5 | 18.3 | 33.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 | ||||||||
4. | Odense GF Team 5 | Pernille Henriksen | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 1 | 16.3 | 31.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 100.8 | Odense GF | Odense GF Team 5 | Cecilie Krogh Pindstrup | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5.8 | 0 | 1.5 | 18.9 | 33.4 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 | |||||||||
1. #T1 | 100.8 | Odense GF | Odense GF Team 5 | Emma Nørgaard Thestrup | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 0 | 1.5 | 18.3 | 33.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 | |||||||||
1. #T1 | 100.8 | Odense GF | Odense GF Team 5 | Pernille Henriksen | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 1 | 16.3 | 31.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 | |||||||||
1. #T1 | 100.8 | Odense GF | Odense GF Team 5 | Sascha Lykke Larsen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.5 | 18 | 33.7 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4.3 | 10 | 1.6 | 14.5 |
B rækken mini drenge
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 7 | Peter Emil Aalborg Nielsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.6 | 19.6 | 39 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 1.7 | 17.9 | |||||||||
2. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Gustav Wang | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1 | 2 | 19.1 | 38.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 | 1 | 16 | ||||||||
3. | VBIF 1 | Toke Ebbesen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | ||||||||||
4. | VBIF 1 | Rasmus Deutschbein | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.3 | 2 | 1.6 | 17.5 | 36.9 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | ||||||||||
5. | Odense GF Team 7 | Hjalte Toftenæs Nielsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.6 | 19.3 | 36.2 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 1.7 | 17.9 | |||||||||
6. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Rasmus Laumann Ørregaard | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 35 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 | 1 | 16 | ||||||||
7. | VBIF 1 | Jonathan Bonnichsen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.6 | 18.4 | 34.7 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | ||||||||||
8. | VBIF 1 | Frederik Andersson | Varnæs Bovrup IF | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.3 | 2 | 1.5 | 17.4 | 33.7 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | ||||||||||
9. | Odense GF Team 7 | Anders Reinholt Mortensen | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.8 | 14 | 31.9 | |||||
1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 1.7 | 17.9 | |||||||||
10. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Seth Kronvold Nielsen | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.8 | 14 | 30.4 | |||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 | 1 | 16 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 109.6 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Frederik Andersson | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.3 | 2 | 1.5 | 17.4 | 33.7 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | |||||||||||
1. #T2 | 109.6 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Jonathan Bonnichsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.6 | 18.4 | 34.7 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | |||||||||||
1. #T2 | 109.6 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Rasmus Deutschbein | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.3 | 2 | 1.6 | 17.5 | 36.9 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | |||||||||||
1. #T2 | 109.6 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Toke Ebbesen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 1 | 16.3 | |||||||||||
2. #T1 | 107.1 | Odense GF | Odense GF Team 7 | Anders Reinholt Mortensen | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.8 | 14 | 31.9 | |||||
1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 1.7 | 17.9 | ||||||||||
2. #T1 | 107.1 | Odense GF | Odense GF Team 7 | Hjalte Toftenæs Nielsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.6 | 19.3 | 36.2 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 1.7 | 17.9 | ||||||||||
2. #T1 | 107.1 | Odense GF | Odense GF Team 7 | Peter Emil Aalborg Nielsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.6 | 19.6 | 39 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 1.7 | 17.9 | ||||||||||
3. #T3 | 104.1 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Rasmus Laumann Ørregaard | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 35 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 | 1 | 16 | |||||||||
3. #T3 | 104.1 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Seth Kronvold Nielsen | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.8 | 14 | 30.4 | |||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 | 1 | 16 | |||||||||
3. #T3 | 104.1 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Gustav Wang | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1 | 2 | 19.1 | 38.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 10 | 1 | 16 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Gustav Wang | VGF89 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6.4 | 0 | 2 | 21.2 | 21.2 | ||||||
2. | Odense GF Team 7 | Anders Reinholt Mortensen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 6.2 | 0 | 1.6 | 20.2 | 20.2 | ||||||
3. | Odense GF Team 7 | Peter Emil Aalborg Nielsen | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6.1 | 0 | 1.7 | 20 | 20 | ||||||
4. | Odense GF Team 7 | Hjalte Toftenæs Nielsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.6 | 19.6 | 19.6 | ||||||
5. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Seth Kronvold Nielsen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 5.6 | 1 | 3 | 19.5 | 19.5 | ||||||
6. | VBIF 1 | Toke Ebbesen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 19.2 | ||||||
7. | VBIF 1 | Frederik Andersson | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 5.2 | 2 | 1.5 | 17.1 | 17.1 | ||||||
8. | VBIF 1 | Jonathan Bonnichsen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 1 | 16.9 | 16.9 | |||||||
9. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Rasmus Laumann Ørregaard | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.9 | 16.8 | 16.8 | |||||||
10. | VBIF 1 | Rasmus Deutschbein | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 0 | 4.5 | 0 | 0.8 | 14.3 | 14.3 | ||||||||
11. | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Niels Gjørup Stoffer | VGF89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 166.9 | Odense GF | Odense GF Team 7 | Peter Emil Aalborg Nielsen | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6.1 | 0 | 1.7 | 20 | 20 | ||||||
1. #T1 | 166.9 | Odense GF | Odense GF Team 7 | Hjalte Toftenæs Nielsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.6 | 19.6 | 19.6 | ||||||
1. #T1 | 166.9 | Odense GF | Odense GF Team 7 | Anders Reinholt Mortensen | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 6.2 | 0 | 1.6 | 20.2 | 20.2 | ||||||
2. #T2 | 162.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Toke Ebbesen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 19.2 | ||||||
2. #T2 | 162.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Rasmus Deutschbein | 1 | 2 | 2 | 0 | 4.5 | 0 | 0.8 | 14.3 | 14.3 | ||||||||
2. #T2 | 162.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Jonathan Bonnichsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 1 | 16.9 | 16.9 | |||||||
2. #T2 | 162.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 1 | Frederik Andersson | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 5.2 | 2 | 1.5 | 17.1 | 17.1 | ||||||
3. #T3 | 161.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Gustav Wang | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6.4 | 0 | 2 | 21.2 | 21.2 | ||||||
3. #T3 | 161.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Seth Kronvold Nielsen | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 5.6 | 1 | 3 | 19.5 | 19.5 | ||||||
3. #T3 | 161.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Rasmus Laumann Ørregaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.9 | 16.8 | 16.8 | |||||||
3. #T3 | 161.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 4 | Niels Gjørup Stoffer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
C rækken Junior drenge
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BE-Tumblers | Oliver Siebert | Brejninggaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.7 | 0 | 2.9 | 20 | 40.2 | |||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | |||||||||||
2. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Søren Budtz Berthelsen | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.9 | 0 | 2.9 | 20.6 | 40.2 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | ||||||||
3. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Lasse Blumensaat Rasmussen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.7 | 0 | 2.9 | 20 | 39.8 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | ||||||||
4. | Odense GF Team 8 | Lau Popp Troelsen | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38.6 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.7 | 18.2 | |||||||||
5. | BE-Tumblers | Thue Ingemann Pedersen | Brejninggaard | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 5.8 | 0 | 2 | 19.4 | 38.6 | |||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | |||||||||||
6. | Odense GF Team 8 | Jakob Sønderskov | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 37.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.7 | 18.2 | |||||||||
7. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Anders Peter Nielsen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.5 | 2 | 2.1 | 18.6 | 36.9 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | ||||||||
8. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Mathias Camargo | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.6 | 18.1 | 36.7 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | ||||||||
9. | Odense GF Team 8 | Anton Vibæk | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 0.9 | 16.2 | 34.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.7 | 18.2 | |||||||||
10. | BE-Tumblers | Tobias Andersen | Brejninggaard | 2 | 3 | 4 | 0 | 4.1 | 0 | 0.7 | 13 | 29 | |||||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | |||||||||||
11. | BE-Tumblers | Jacob Sandbæk | Brejninggaard | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0.9 | 15.9 | 29 | ||||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 117.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Anders Peter Nielsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.5 | 2 | 2.1 | 18.6 | 36.9 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | |||||||||
1. #T1 | 117.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Lasse Blumensaat Rasmussen | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.7 | 0 | 2.9 | 20 | 39.8 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | |||||||||
1. #T1 | 117.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Mathias Camargo | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.6 | 18.1 | 36.7 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | |||||||||
1. #T1 | 117.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Søren Budtz Berthelsen | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.9 | 0 | 2.9 | 20.6 | 40.2 | |||
2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.1 | 2 | 3 | 18.3 | |||||||||
2. #T3 | 110.7 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Jacob Sandbæk | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0.9 | 15.9 | 29 | ||||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | ||||||||||||
2. #T3 | 110.7 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Oliver Siebert | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.7 | 0 | 2.9 | 20 | 40.2 | |||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | ||||||||||||
2. #T3 | 110.7 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Thue Ingemann Pedersen | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 5.8 | 0 | 2 | 19.4 | 38.6 | |||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | ||||||||||||
2. #T3 | 110.7 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Tobias Andersen | 2 | 3 | 4 | 0 | 4.1 | 0 | 0.7 | 13 | 29 | |||||
1 | 4 | 4 | 0 | 4.1 | 0.8 | 13.1 | ||||||||||||
3. #T2 | 110.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Anton Vibæk | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 0.9 | 16.2 | 34.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.7 | 18.2 | ||||||||||
3. #T2 | 110.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Jakob Sønderskov | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 37.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.7 | 18.2 | ||||||||||
3. #T2 | 110.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Lau Popp Troelsen | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38.6 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.7 | 18.2 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Søren Budtz Berthelsen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 2.9 | 20.6 | 20.6 | ||||||
1. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Lasse Blumensaat Rasmussen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 2.9 | 20.6 | 20.6 | ||||||
3. | BE-Tumblers | Thue Ingemann Pedersen | Brejninggaard | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | 1 | 5.6 | 0 | 3 | 19.8 | 19.8 | ||||||
4. | BE-Tumblers | Jacob Sandbæk | Brejninggaard | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.5 | 0 | 3 | 19.5 | 19.5 | ||||||
5. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Mathias Camargo | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 0 | 2.9 | 19.4 | 19.4 | ||||||
6. | Odense GF Team 8 | Jakob Sønderskov | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.6 | 19.3 | 19.3 | ||||||
7. | BE-Tumblers | Oliver Siebert | Brejninggaard | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5.4 | 0 | 3 | 19.2 | 19.2 | ||||||
8. | BE-Tumblers | Tobias Andersen | Brejninggaard | 1 | 3 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5.3 | 0 | 1.7 | 17.6 | 17.6 | ||||||
9. | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Anders Peter Nielsen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 1 | 16.3 | 16.3 | |||||||
10. | Odense GF Team 8 | Lau Popp Troelsen | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4.9 | 0 | 1 | 15.7 | 15.7 | |||||||
11. | Odense GF Team 8 | Lukas Rothman Boas | Odense GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
12. | Odense GF Team 8 | Anton Vibæk | Odense GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 177.8 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Søren Budtz Berthelsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 2.9 | 20.6 | 20.6 | ||||||
1. #T1 | 177.8 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Mathias Camargo | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 0 | 2.9 | 19.4 | 19.4 | ||||||
1. #T1 | 177.8 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Lasse Blumensaat Rasmussen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 2.9 | 20.6 | 20.6 | ||||||
1. #T1 | 177.8 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 2 | Anders Peter Nielsen | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 1 | 16.3 | 16.3 | |||||||
2. #T3 | 169.2 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Tobias Andersen | 1 | 3 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5.3 | 0 | 1.7 | 17.6 | 17.6 | ||||||
2. #T3 | 169.2 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Thue Ingemann Pedersen | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | 1 | 5.6 | 0 | 3 | 19.8 | 19.8 | ||||||
2. #T3 | 169.2 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Oliver Siebert | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5.4 | 0 | 3 | 19.2 | 19.2 | ||||||
2. #T3 | 169.2 | Brejninggaard | BE-Tumblers | Jacob Sandbæk | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.5 | 0 | 3 | 19.5 | 19.5 | ||||||
3. #T2 | 145.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Lukas Rothman Boas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. #T2 | 145.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Lau Popp Troelsen | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4.9 | 0 | 1 | 15.7 | 15.7 | |||||||
3. #T2 | 145.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Jakob Sønderskov | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.6 | 19.3 | 19.3 | ||||||
3. #T2 | 145.1 | Odense GF | Odense GF Team 8 | Anton Vibæk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
C rækken Junior piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Sara Sjøgren Jakobsen | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 2 | 20.6 | 39.5 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 | |||||||||
2. | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Laura Nicholaisen | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 1.5 | 20.1 | 38 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 | |||||||||
3. | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Julie T. Christensen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.9 | 16.8 | 36.5 | ||||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 | |||||||||
4. | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Regitse Sommer Nielsen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 5 | 0 | 4.2 | 0 | 0.7 | 13.3 | 13.3 | |||||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 114 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Julie T. Christensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.9 | 16.8 | 36.5 | ||||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 | ||||||||||
1. #T1 | 114 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Laura Nicholaisen | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 1.5 | 20.1 | 38 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 | ||||||||||
1. #T1 | 114 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Regitse Sommer Nielsen | 1 | 2 | 5 | 0 | 4.2 | 0 | 0.7 | 13.3 | 13.3 | |||||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 | ||||||||||
1. #T1 | 114 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 2 | Sara Sjøgren Jakobsen | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 2 | 20.6 | 39.5 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1.7 | 19.7 |
C rækken Mini drenge
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | jeppe Østergaard Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 38.6 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
2. | Æ Knejte | Peder Kjær Pedersen | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.4 | 19.1 | 38.4 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | |||||||||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Hjalte Stig Boye Christensen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 38.3 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
4. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Lasse Aabjerg Sejbjerg | VGF89 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6.1 | 0 | 1.5 | 19.8 | 38.3 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | ||||||||||
5. | SG Team 2 | Asbjørn Juul Sømod | SG Powertumbling | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 37.9 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2.1 | 18.9 | |||||||||
6. | SG Team 2 | Sofus Møller Kramer | SG Powertumbling | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 18 | 37.1 | ||||
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2.1 | 18.9 | |||||||||
7. | Æ Knejte | Frederik Bækhøj Skaaning | Outrup GUB | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.5 | 18 | 36.8 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | |||||||||
8. | Æ Knejte | Jeppe Korsholm Plauborg | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5.6 | 2 | 1.5 | 18.3 | 35.9 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | |||||||||
9. | SG Team 2 | Samuel Sepstrup | SG Powertumbling | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 | 1 | 5.3 | 2 | 1.4 | 17.3 | 34.6 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2.1 | 18.9 | |||||||||
10. | Æ Knejte | Mikkel Pilgaard | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | 33.9 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | |||||||||
11. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Casper Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 5 | 0 | 4.2 | 0 | 0.7 | 13.3 | 29.3 | |||||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 115.2 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Casper Hansen | 1 | 2 | 5 | 0 | 4.2 | 0 | 0.7 | 13.3 | 29.3 | |||||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
1. #T2 | 115.2 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Hjalte Stig Boye Christensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 38.3 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
1. #T2 | 115.2 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | jeppe Østergaard Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 38.6 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
1. #T2 | 115.2 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Lasse Aabjerg Sejbjerg | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6.1 | 0 | 1.5 | 19.8 | 38.3 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 16 | |||||||||||
2. #T1 | 111.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Frederik Bækhøj Skaaning | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.5 | 18 | 36.8 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | ||||||||||
2. #T1 | 111.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Jeppe Korsholm Plauborg | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5.6 | 2 | 1.5 | 18.3 | 35.9 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | ||||||||||
2. #T1 | 111.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Mikkel Pilgaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | 33.9 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | ||||||||||
2. #T1 | 111.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Peder Kjær Pedersen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.4 | 19.1 | 38.4 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 1.7 | 18.8 | ||||||||||
3. #T3 | 109.6 | SG Powertumbling | SG Team 2 | Asbjørn Juul Sømod | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 37.9 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2.1 | 18.9 | ||||||||||
3. #T3 | 109.6 | SG Powertumbling | SG Team 2 | Samuel Sepstrup | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 | 1 | 5.3 | 2 | 1.4 | 17.3 | 34.6 | |||
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2.1 | 18.9 | ||||||||||
3. #T3 | 109.6 | SG Powertumbling | SG Team 2 | Sofus Møller Kramer | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 18 | 37.1 | ||||
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2.1 | 18.9 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | jeppe Østergaard Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.7 | 19.1 | 19.1 | |||
2. | Æ Knejte | Peder Kjær Pedersen | Outrup GUB | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 19 | |||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Lasse Aabjerg Sejbjerg | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.7 | 0 | 1.7 | 18.8 | 18.8 | |||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Hjalte Stig Boye Christensen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.7 | 0 | 1.7 | 18.8 | 18.8 | |||
5. | SG Team 2 | Sofus Møller Kramer | SG Powertumbling | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2 | 1.6 | 18.4 | 18.4 | |||
5. | Æ Knejte | Mikkel Pilgaard | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2 | 1.6 | 18.4 | 18.4 | |||
7. | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Casper Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 0 | 1.5 | 18 | 18 | |||
8. | SG Team 2 | Samuel Sepstrup | SG Powertumbling | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.4 | 2 | 1.5 | 17.7 | 17.7 | |||
9. | Æ Knejte | Jeppe Korsholm Plauborg | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.2 | 0 | 1 | 16.6 | 16.6 | ||||
10. | SG Team 2 | Asbjørn Juul Sømod | SG Powertumbling | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 4.9 | 0 | 1 | 15.7 | 15.7 | ||||
11. | Æ Knejte | Frederik Bækhøj Skaaning | Outrup GUB | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.8 | 14 | 14 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 171.9 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Lasse Aabjerg Sejbjerg | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.7 | 0 | 1.7 | 18.8 | 18.8 | |||
1. #T2 | 171.9 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | jeppe Østergaard Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.7 | 19.1 | 19.1 | |||
1. #T2 | 171.9 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Hjalte Stig Boye Christensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.7 | 0 | 1.7 | 18.8 | 18.8 | |||
1. #T2 | 171.9 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 5 | Casper Hansen | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 0 | 1.5 | 18 | 18 | |||
2. #T1 | 165.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Peder Kjær Pedersen | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 19 | |||
2. #T1 | 165.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Mikkel Pilgaard | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2 | 1.6 | 18.4 | 18.4 | |||
2. #T1 | 165.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Jeppe Korsholm Plauborg | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.2 | 0 | 1 | 16.6 | 16.6 | ||||
2. #T1 | 165.3 | Outrup GUB | Æ Knejte | Frederik Bækhøj Skaaning | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.8 | 14 | 14 | |||||
3. #T3 | 161.4 | SG Powertumbling | SG Team 2 | Sofus Møller Kramer | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 2 | 1.6 | 18.4 | 18.4 | |||
3. #T3 | 161.4 | SG Powertumbling | SG Team 2 | Samuel Sepstrup | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.4 | 2 | 1.5 | 17.7 | 17.7 | |||
3. #T3 | 161.4 | SG Powertumbling | SG Team 2 | Asbjørn Juul Sømod | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 4.9 | 0 | 1 | 15.7 | 15.7 |
C rækken mini piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Emilie Bech Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38.9 | |||
1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 1.7 | 18.5 | |||||||||
2. | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Camilla Engelbrecht Aalling Sørensen | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 38 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 1.7 | 19.4 | |||||||||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Anja Malczynska | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 37.7 | |||
1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 1.7 | 18.5 | |||||||||
4. | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Cecilie Bro | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 37.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 1.7 | 19.4 | |||||||||
5. | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Lærke Nordborg Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 1.7 | 19.4 | |||||||||
6. | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Sara Østergaard | VGF89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.4 | |||||||||
1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 1.7 | 18.5 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 112.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Camilla Engelbrecht Aalling Sørensen | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 5.7 | 0 | 1.5 | 18.6 | 38 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 1.7 | 19.4 | ||||||||||
1. #T2 | 112.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Cecilie Bro | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 37.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 1.7 | 19.4 | ||||||||||
1. #T2 | 112.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Lærke Nordborg Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.5 | 19.5 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 1.7 | 19.4 | ||||||||||
2. #T1 | 90 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Anja Malczynska | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 37.7 | |||
1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 1.7 | 18.5 | ||||||||||
2. #T1 | 90 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Emilie Bech Hansen | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.5 | 19.2 | 38.9 | |||
1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 1.7 | 18.5 | ||||||||||
2. #T1 | 90 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Sara Østergaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.4 | |||||||||
1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 1.7 | 18.5 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Lærke Nordborg Hansen | VGF89 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6.1 | 0 | 1.5 | 19.8 | 19.8 | |||
2. | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Camilla Engelbrecht Aalling Sørensen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 0 | 1.7 | 19.4 | 19.4 | |||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Emilie Bech Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.7 | 19.1 | 19.1 | |||
4. | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Cecilie Bro | VGF89 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 19 | |||
5. | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Anja Malczynska | VGF89 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 5.3 | 2 | 1.7 | 17.6 | 17.6 | |||
6. | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Sara Østergaard | VGF89 | 1 | 2 | 4 | 0 | 4.3 | 0 | 0.7 | 13.6 | 13.6 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 170.8 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Lærke Nordborg Hansen | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6.1 | 0 | 1.5 | 19.8 | 19.8 | |||
1. #T2 | 170.8 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Cecilie Bro | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.8 | 0 | 1.6 | 19 | 19 | |||
1. #T2 | 170.8 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 7 | Camilla Engelbrecht Aalling Sørensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 0 | 1.7 | 19.4 | 19.4 | |||
2. #T1 | 140.3 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Sara Østergaard | 1 | 2 | 4 | 0 | 4.3 | 0 | 0.7 | 13.6 | 13.6 | |||||
2. #T1 | 140.3 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Emilie Bech Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.7 | 19.1 | 19.1 | |||
2. #T1 | 140.3 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 6 | Anja Malczynska | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 5.3 | 2 | 1.7 | 17.6 | 17.6 |
Eliterækken Junior drenge
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vejstrup | Rasmus Beck Hansen | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 6.3 | 31.2 | 61.9 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | ||||||||
2. | Odense GF Team 2 | Jeppe T. F. Olesen | Odense GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 1 | 4.3 | 30.1 | 60.7 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8.5 | 4.3 | 29.8 | |||||||||
3. | Odense GF Team 2 | Emil Vibæk Frederiksen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 5.2 | 30.4 | 60.1 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8.5 | 4.3 | 29.8 | |||||||||
4. | Vejstrup | Johannes Juul Sømod | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 2 | 7.8 | 0 | 6.1 | 29.5 | 59.6 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | ||||||||
5. | Odense GF Team 2 | David Henri Oliver Erbs | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 4.3 | 29.5 | 59.3 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8.5 | 4.3 | 29.8 | |||||||||
6. | Vejstrup | Johannes Bodeval | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 4.3 | 29.5 | 59.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | ||||||||
7. | Outrup Junior Drenge | Alexander Skovgaard Bredvig | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 57.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 4.3 | 29.2 | |||||||||
8. | Vejstrup | Christoffer Lauridsen | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 57.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | ||||||||
9. | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Elias Green | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 8 | 0 | 5.9 | 29.9 | 56.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 4.3 | 28 | |||||||||
10. | Odense GF Team 4 | Magnus Quist | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 56.1 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | |||||||||
11. | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Frederik Færgemann Hansen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 4.3 | 29.5 | 54.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 4.3 | 28 | |||||||||
12. | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Anders Moesgaard | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7.5 | 0 | 3.9 | 26.4 | 54.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 4.3 | 28 | |||||||||
13. | Odense GF Team 4 | Mads Lykke Hansen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.8 | 0 | 3.1 | 26.5 | 53.7 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | |||||||||
14. | Outrup Junior Drenge | Magnus Lindholmer | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.1 | 0 | 2.6 | 26.9 | 51.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 4.3 | 29.2 | |||||||||
15. | VESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1 | Markus Hultén | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7.3 | 2 | 3.9 | 25.8 | 50.3 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7.3 | 2 | 2.6 | 24.5 | ||||||||
16. | Odense GF Team 4 | Mikkel Metzsch | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 6.8 | 10 | 3.9 | 24.3 | 50.1 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | |||||||||
17. | Odense GF Team 4 | Niels Peter Vikkelsøe | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 8.1 | 0 | 2.5 | 26.8 | 48.6 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | |||||||||
18. | Outrup Junior Drenge | Jonas Skriver | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7.7 | 0 | 1.9 | 25 | 25 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 4.3 | 29.2 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 180.7 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Christoffer Lauridsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 57.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | |||||||||
1. #T1 | 180.7 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Johannes Juul Sømod | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 2 | 7.8 | 0 | 6.1 | 29.5 | 59.6 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | |||||||||
1. #T1 | 180.7 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Johannes Bodeval | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 4.3 | 29.5 | 59.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | |||||||||
1. #T1 | 180.7 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Rasmus Beck Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 6.3 | 31.2 | 61.9 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | |||||||||
2. #T4 | 180.1 | Odense GF | Odense GF Team 2 | David Henri Oliver Erbs | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 4.3 | 29.5 | 59.3 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8.5 | 4.3 | 29.8 | ||||||||||
2. #T4 | 180.1 | Odense GF | Odense GF Team 2 | Emil Vibæk Frederiksen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 5.2 | 30.4 | 60.1 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8.5 | 4.3 | 29.8 | ||||||||||
2. #T4 | 180.1 | Odense GF | Odense GF Team 2 | Jeppe T. F. Olesen | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 1 | 4.3 | 30.1 | 60.7 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8.5 | 4.3 | 29.8 | ||||||||||
3. #T3 | 165.6 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Anders Moesgaard | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7.5 | 0 | 3.9 | 26.4 | 54.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 4.3 | 28 | ||||||||||
3. #T3 | 165.6 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Elias Green | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 8 | 0 | 5.9 | 29.9 | 56.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 4.3 | 28 | ||||||||||
3. #T3 | 165.6 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Frederik Færgemann Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 4.3 | 29.5 | 54.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 4.3 | 28 | ||||||||||
3. #T3 | 165.6 | Vesterlund Efterskole | VESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1 | Markus Hultén | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7.3 | 2 | 3.9 | 25.8 | 50.3 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7.3 | 2 | 2.6 | 24.5 | |||||||||
4. #T5 | 162.4 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Mads Lykke Hansen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.8 | 0 | 3.1 | 26.5 | 53.7 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | ||||||||||
4. #T5 | 162.4 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Magnus Quist | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 56.1 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | ||||||||||
4. #T5 | 162.4 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Mikkel Metzsch | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 6.8 | 10 | 3.9 | 24.3 | 50.1 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | ||||||||||
4. #T5 | 162.4 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Niels Peter Vikkelsøe | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 8.1 | 0 | 2.5 | 26.8 | 48.6 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8.4 | 2 | 27.2 | ||||||||||
5. #T2 | 134.2 | Outrup GUB | Outrup Junior Drenge | Alexander Skovgaard Bredvig | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 57.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 4.3 | 29.2 | ||||||||||
5. #T2 | 134.2 | Outrup GUB | Outrup Junior Drenge | Jonas Skriver | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7.7 | 0 | 1.9 | 25 | 25 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 4.3 | 29.2 | ||||||||||
5. #T2 | 134.2 | Outrup GUB | Outrup Junior Drenge | Magnus Lindholmer | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.1 | 0 | 2.6 | 26.9 | 51.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 4.3 | 29.2 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Elias Green | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 7.1 | 32.9 | 32.9 | |||
2. | Vejstrup | Rasmus Beck Hansen | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 7.3 | 32.2 | 32.2 | |||
3. | Odense GF Team 2 | David Henri Oliver Erbs | Odense GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8.9 | 0 | 4.3 | 31 | 31 | |||
4. | Odense GF Team 2 | Emil Vibæk Frederiksen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 5.2 | 31 | 31 | |||
5. | Vejstrup | Johannes Bodeval | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.5 | 0 | 5.1 | 30.6 | 30.6 | |||
6. | Vejstrup | Johannes Juul Sømod | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 | 8 | 0 | 5.9 | 29.9 | 29.9 | |||
7. | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Frederik Færgemann Hansen | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 8.3 | 0 | 4.3 | 29.2 | 29.2 | |||
8. | Odense GF Team 2 | Jeppe T. F. Olesen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 8 | 0 | 5.2 | 29.2 | 29.2 | |||
9. | Odense GF Team 4 | Magnus Quist | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 28.5 | |||
10. | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Anders Moesgaard | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.8 | 0 | 4 | 27.4 | 27.4 | |||
11. | Odense GF Team 4 | Niels Peter Vikkelsøe | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.1 | 0 | 2.4 | 26.7 | 26.7 | |||
12. | Odense GF Team 4 | Mads Lykke Hansen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8 | 2 | 2.6 | 26.6 | 26.6 | |||
13. | Odense GF Team 4 | Mikkel Metzsch | Odense GF | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 7.6 | 0 | 2.5 | 25.3 | 25.3 | |||
14. | Vejstrup | Christoffer Lauridsen | Vejstrup Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 7.5 | 0 | 1.9 | 24.4 | 24.4 | ||||
15. | VESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1 | Markus Hultén | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 0 | 6.6 | 10 | 2.3 | 22.1 | 22.1 | |||
16. | Odense GF Team 2 | Thomas Chilvers | Odense GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
16. | Outrup Junior Drenge | Magnus Lindholmer | Outrup GUB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
16. | Outrup Junior Drenge | Jonas Skriver | Outrup GUB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
16. | Outrup Junior Drenge | Alexander Skovgaard Bredvig | Outrup GUB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 273.4 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Rasmus Beck Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 7.3 | 32.2 | 32.2 | |||
1. #T1 | 273.4 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Johannes Bodeval | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.5 | 0 | 5.1 | 30.6 | 30.6 | |||
1. #T1 | 273.4 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Johannes Juul Sømod | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 | 8 | 0 | 5.9 | 29.9 | 29.9 | |||
1. #T1 | 273.4 | Vejstrup Efterskole | Vejstrup | Christoffer Lauridsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 7.5 | 0 | 1.9 | 24.4 | 24.4 | ||||
2. #T4 | 271.3 | Odense GF | Odense GF Team 2 | Thomas Chilvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
2. #T4 | 271.3 | Odense GF | Odense GF Team 2 | Jeppe T. F. Olesen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 8 | 0 | 5.2 | 29.2 | 29.2 | |||
2. #T4 | 271.3 | Odense GF | Odense GF Team 2 | Emil Vibæk Frederiksen | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 5.2 | 31 | 31 | |||
2. #T4 | 271.3 | Odense GF | Odense GF Team 2 | David Henri Oliver Erbs | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8.9 | 0 | 4.3 | 31 | 31 | |||
3. #T3 | 255.1 | Vesterlund Efterskole | VESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1 | Markus Hultén | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 0 | 6.6 | 10 | 2.3 | 22.1 | 22.1 | |||
3. #T3 | 255.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Frederik Færgemann Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 8.3 | 0 | 4.3 | 29.2 | 29.2 | |||
3. #T3 | 255.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Elias Green | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 7.1 | 32.9 | 32.9 | |||
3. #T3 | 255.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Drenge 1 | Anders Moesgaard | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.8 | 0 | 4 | 27.4 | 27.4 | |||
4. #T5 | 244.2 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Niels Peter Vikkelsøe | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.1 | 0 | 2.4 | 26.7 | 26.7 | |||
4. #T5 | 244.2 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Mikkel Metzsch | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 7.6 | 0 | 2.5 | 25.3 | 25.3 | |||
4. #T5 | 244.2 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Magnus Quist | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 0 | 3.9 | 28.5 | 28.5 | |||
4. #T5 | 244.2 | Odense GF | Odense GF Team 4 | Mads Lykke Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8 | 2 | 2.6 | 26.6 | 26.6 | |||
5. #T2 | 134.2 | Outrup GUB | Outrup Junior Drenge | Magnus Lindholmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
5. #T2 | 134.2 | Outrup GUB | Outrup Junior Drenge | Jonas Skriver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
5. #T2 | 134.2 | Outrup GUB | Outrup Junior Drenge | Alexander Skovgaard Bredvig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eliterækken Junior piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara Raunholt Ørskov | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 4.4 | 31.4 | 64 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | ||||||||
2. | Outrup Junior Piger | Signe Andersen | Outrup GUB | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8.8 | 0 | 4.1 | 30.5 | 59.8 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | |||||||||
3. | Odense GF Team 13 | Freja Sørensen | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 2.5 | 29.5 | 59.4 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 2.6 | 29.9 | |||||||||
4. | Outrup Junior Piger | Ida Pagård | Outrup GUB | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 8.7 | 1 | 4.1 | 30.2 | 58.8 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | |||||||||
5. | Odense GF Team 13 | Katrine Benedikte Møller | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8.6 | 0 | 2.4 | 28.2 | 56.9 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 2.6 | 29.9 | |||||||||
6. | Outrup Junior Piger | Victoria Kathrine Thomsen | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 2.5 | 27.7 | 55.2 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | |||||||||
7. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara La Cour Hansen | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 7.7 | 10 | 3.9 | 27 | 55.1 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | ||||||||
8. | Outrup Junior Piger | Sabine Lykke Skjøtt | Outrup GUB | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7.9 | 0 | 2 | 25.7 | 54.2 | ||||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | |||||||||
9. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Rikke Lanng | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8.3 | 0 | 2.2 | 27.1 | 53.1 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | ||||||||
10. | Odense GF Team 13 | Mie Brixen Nielsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.4 | 26.1 | 52.1 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 2.6 | 29.9 | |||||||||
11. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Marie Alexandersen Flindt | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.8 | 16.7 | 16.7 | |||||||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 174.8 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Ida Pagård | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 8.7 | 1 | 4.1 | 30.2 | 58.8 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | ||||||||||
1. #T1 | 174.8 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Sabine Lykke Skjøtt | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7.9 | 0 | 2 | 25.7 | 54.2 | ||||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | ||||||||||
1. #T1 | 174.8 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Signe Andersen | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8.8 | 0 | 4.1 | 30.5 | 59.8 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | ||||||||||
1. #T1 | 174.8 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Victoria Kathrine Thomsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 2.5 | 27.7 | 55.2 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8.6 | 2.8 | 28.6 | ||||||||||
2. #T2 | 172.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Marie Alexandersen Flindt | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.8 | 16.7 | 16.7 | |||||||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | |||||||||
2. #T2 | 172.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Rikke Lanng | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8.3 | 0 | 2.2 | 27.1 | 53.1 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | |||||||||
2. #T2 | 172.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara La Cour Hansen | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 7.7 | 10 | 3.9 | 27 | 55.1 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | |||||||||
2. #T2 | 172.2 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara Raunholt Ørskov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 4.4 | 31.4 | 64 | |||
1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.3 | 26 | |||||||||
3. #T3 | 168.4 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Freja Sørensen | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 2.5 | 29.5 | 59.4 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 2.6 | 29.9 | ||||||||||
3. #T3 | 168.4 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Katrine Benedikte Møller | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8.6 | 0 | 2.4 | 28.2 | 56.9 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 2.6 | 29.9 | ||||||||||
3. #T3 | 168.4 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Mie Brixen Nielsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7.9 | 2 | 2.4 | 26.1 | 52.1 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 2.6 | 29.9 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara Raunholt Ørskov | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9.4 | 0 | 4.3 | 32.5 | 32.5 | |||
2. | Outrup Junior Piger | Ida Pagård | Outrup GUB | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8.8 | 0 | 4.1 | 30.5 | 30.5 | |||
3. | Outrup Junior Piger | Signe Andersen | Outrup GUB | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9.2 | 0 | 2.5 | 30.1 | 30.1 | |||
4. | Odense GF Team 13 | Freja Sørensen | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 0 | 2.6 | 29.9 | 29.9 | |||
5. | Outrup Junior Piger | Sabine Lykke Skjøtt | Outrup GUB | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8.5 | 1 | 4 | 29.5 | 29.5 | |||
6. | Outrup Junior Piger | Victoria Kathrine Thomsen | Outrup GUB | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8.8 | 0 | 2.6 | 29 | 29 | |||
7. | Odense GF Team 13 | Katrine Benedikte Møller | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8.2 | 5 | 3.9 | 28.5 | 28.5 | |||
8. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara La Cour Hansen | Vesterlund Efterskole | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8.1 | 5 | 3.9 | 28.2 | 28.2 | |||
9. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Rikke Lanng | Vesterlund Efterskole | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8.3 | 0 | 2.3 | 27.2 | 27.2 | |||
10. | Odense GF Team 13 | Mie Brixen Nielsen | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.2 | 0 | 2.4 | 27 | 27 | |||
11. | Odense GF Team 13 | Karoline Qvick Hansen | Odense GF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
11. | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Marie Alexandersen Flindt | Vesterlund Efterskole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 264.9 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Victoria Kathrine Thomsen | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8.8 | 0 | 2.6 | 29 | 29 | |||
1. #T1 | 264.9 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Signe Andersen | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9.2 | 0 | 2.5 | 30.1 | 30.1 | |||
1. #T1 | 264.9 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Sabine Lykke Skjøtt | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8.5 | 1 | 4 | 29.5 | 29.5 | |||
1. #T1 | 264.9 | Outrup GUB | Outrup Junior Piger | Ida Pagård | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8.8 | 0 | 4.1 | 30.5 | 30.5 | |||
2. #T2 | 260.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara Raunholt Ørskov | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9.4 | 0 | 4.3 | 32.5 | 32.5 | |||
2. #T2 | 260.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Sara La Cour Hansen | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8.1 | 5 | 3.9 | 28.2 | 28.2 | |||
2. #T2 | 260.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Rikke Lanng | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8.3 | 0 | 2.3 | 27.2 | 27.2 | |||
2. #T2 | 260.1 | Vesterlund Efterskole | Vesterlund Efterskole - Pige 1 | Marie Alexandersen Flindt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. #T3 | 253.8 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Mie Brixen Nielsen | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.2 | 0 | 2.4 | 27 | 27 | |||
3. #T3 | 253.8 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Katrine Benedikte Møller | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8.2 | 5 | 3.9 | 28.5 | 28.5 | |||
3. #T3 | 253.8 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Karoline Qvick Hansen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. #T3 | 253.8 | Odense GF | Odense GF Team 13 | Freja Sørensen | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.1 | 0 | 2.6 | 29.9 | 29.9 |
Eliterækken Mini piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 3 | Johanne Dickmeiss | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 8.2 | 5 | 3.9 | 28.5 | 57.5 | |||
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.2 | 2 | 2.6 | 27.2 | ||||||||
2. | Odense GF Team 3 | Frida Jinlan Kjølby Kok | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9 | 0 | 2.5 | 29.5 | 56.7 | |||
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.2 | 2 | 2.6 | 27.2 | ||||||||
3. | Odense GF Team 3 | Sissel Lentz Christensen | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7.9 | 2 | 2.5 | 26.2 | 54.3 | |||
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.2 | 2 | 2.6 | 27.2 | ||||||||
4. | All stars | Christine Næss-schmidt Mølgaard | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7.7 | 0 | 1.9 | 25 | 51.8 | ||||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8.3 | 1.9 | 26.8 | ||||||||||
5. | All stars | Emma Iris Rye Rasmussen | Silkeborg P D | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 8.2 | 0 | 2.1 | 26.7 | 51.1 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8.3 | 1.9 | 26.8 | ||||||||||
6. | All stars | Laura Haüser | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 7.6 | 2 | 2.2 | 25 | 48 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8.3 | 1.9 | 26.8 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 168.5 | Odense GF | Odense GF Team 3 | Frida Jinlan Kjølby Kok | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9 | 0 | 2.5 | 29.5 | 56.7 | |||
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.2 | 2 | 2.6 | 27.2 | |||||||||
1. #T2 | 168.5 | Odense GF | Odense GF Team 3 | Johanne Dickmeiss | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 8.2 | 5 | 3.9 | 28.5 | 57.5 | |||
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.2 | 2 | 2.6 | 27.2 | |||||||||
1. #T2 | 168.5 | Odense GF | Odense GF Team 3 | Sissel Lentz Christensen | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7.9 | 2 | 2.5 | 26.2 | 54.3 | |||
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.2 | 2 | 2.6 | 27.2 | |||||||||
2. #T1 | 150.9 | Silkeborg P D | All stars | Christine Næss-schmidt Mølgaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7.7 | 0 | 1.9 | 25 | 51.8 | ||||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8.3 | 1.9 | 26.8 | |||||||||||
2. #T1 | 150.9 | Silkeborg P D | All stars | Emma Iris Rye Rasmussen | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 8.2 | 0 | 2.1 | 26.7 | 51.1 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8.3 | 1.9 | 26.8 | |||||||||||
2. #T1 | 150.9 | Silkeborg P D | All stars | Laura Haüser | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 7.6 | 2 | 2.2 | 25 | 48 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8.3 | 1.9 | 26.8 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 3 | Johanne Dickmeiss | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8.7 | 0 | 2.5 | 28.6 | 28.6 | |||
2. | All stars | Christine Næss-schmidt Mølgaard | Silkeborg P D | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.5 | 0 | 2.5 | 28 | 28 | |||
3. | Odense GF Team 3 | Frida Jinlan Kjølby Kok | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 8.2 | 2 | 2.4 | 27 | 27 | |||
4. | Odense GF Team 3 | Sissel Lentz Christensen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 8.1 | 2 | 2.6 | 26.9 | 26.9 | |||
5. | All stars | Emma Iris Rye Rasmussen | Silkeborg P D | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 8.2 | 0 | 2.2 | 26.8 | 26.8 | |||
6. | All stars | Laura Haüser | Silkeborg P D | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 7.3 | 0 | 1.9 | 23.8 | 23.8 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T2 | 251 | Odense GF | Odense GF Team 3 | Sissel Lentz Christensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 8.1 | 2 | 2.6 | 26.9 | 26.9 | |||
1. #T2 | 251 | Odense GF | Odense GF Team 3 | Johanne Dickmeiss | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8.7 | 0 | 2.5 | 28.6 | 28.6 | |||
1. #T2 | 251 | Odense GF | Odense GF Team 3 | Frida Jinlan Kjølby Kok | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 8.2 | 2 | 2.4 | 27 | 27 | |||
2. #T1 | 229.5 | Silkeborg P D | All stars | Laura Haüser | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 7.3 | 0 | 1.9 | 23.8 | 23.8 | ||||
2. #T1 | 229.5 | Silkeborg P D | All stars | Emma Iris Rye Rasmussen | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 8.2 | 0 | 2.2 | 26.8 | 26.8 | |||
2. #T1 | 229.5 | Silkeborg P D | All stars | Christine Næss-schmidt Mølgaard | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8.5 | 0 | 2.5 | 28 | 28 |
Eliterækken Senior damer
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Anne Sofie Okkerstrøm Mikkelsen | VGF89 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 8.1 | 10 | 4.4 | 28.7 | 59.6 | |||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 | |||||||||
2. | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Anne-sofie Juhl Jørgensen | VGF89 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.3 | 0 | 4.3 | 32.2 | 56.3 | |||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 | |||||||||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Amanda Madsen | VGF89 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8.4 | 0 | 1.9 | 27.1 | 51.8 | ||||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 | |||||||||
4. | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Janneke Lanng | VGF89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 167.7 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Amanda Madsen | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8.4 | 0 | 1.9 | 27.1 | 51.8 | ||||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 | ||||||||||
1. #T1 | 167.7 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Anne Sofie Okkerstrøm Mikkelsen | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 8.1 | 10 | 4.4 | 28.7 | 59.6 | |||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 | ||||||||||
1. #T1 | 167.7 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Anne-sofie Juhl Jørgensen | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.3 | 0 | 4.3 | 32.2 | 56.3 | |||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 | ||||||||||
1. #T1 | 167.7 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 2 | Janneke Lanng | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.6 | 10 | 1.9 | 24.7 |
Eliterækken Seniorherrer
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 1 | Anders Wesch | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 6.4 | 32.2 | 67.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7.2 | 6.2 | 27.8 | ||||||||||
2. | Outrup Senior Herre | Oliver Termansen | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 8.4 | 33.3 | 67 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 7.9 | 4.7 | 28.4 | |||||||||
3. | Odense GF Team 1 | Morten Juul Sørensen | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 6.2 | 30.8 | 62.8 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7.2 | 6.2 | 27.8 | ||||||||||
4. | Odense GF Team 1 | Adam Scharf Matthiesen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.7 | 0 | 8.3 | 34.4 | 62.2 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7.2 | 6.2 | 27.8 | ||||||||||
5. | Take that | Rasmus Gaarde Sørensen | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 6.4 | 31.6 | 61.7 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | ||||||||
6. | Take that | Rasmus Steffensen | Silkeborg P D | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8.6 | 0 | 8.4 | 34.2 | 59.5 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | ||||||||
7. | Outrup Senior Herre | Christoffer Dalgas Søgaard | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.3 | 0 | 6.1 | 31 | 59.4 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 7.9 | 4.7 | 28.4 | |||||||||
8. | Take that | Kristoffer Kryger | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 7.5 | 0 | 3.9 | 26.4 | 58.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | ||||||||
9. | Team Citius | Martin vibæk frederiksen | Ollerup GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 1 | 4.3 | 30.1 | 57.7 | |||
1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.5 | 10 | 5.1 | 27.6 | ||||||||
10. | Team Citius | Mikkel Jørgensen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 4.3 | 30.1 | 57.4 | |||
1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.5 | 10 | 5.1 | 27.6 | ||||||||
11. | Team Certo cito | Oliver Kew | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.3 | 1 | 4.3 | 29.2 | 55.6 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 1.9 | 25 | ||||||||
12. | Team Certo cito | Anthony Dorrington | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | 53.9 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 1.9 | 25 | ||||||||
13. | Team Swag | Hannibal Sørensen | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7.9 | 1 | 3.9 | 27.6 | 53.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | ||||||||||
14. | Team Citius | Mathias Christian Clausen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 3.9 | 28.5 | 52.8 | |||
1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.5 | 10 | 5.1 | 27.6 | ||||||||
15. | team certo cito | Emil Johansen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 5 | 2 | 7.5 | 0 | 2.5 | 25 | 52 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.3 | 10 | 5.1 | 27 | ||||||||
16. | Team Swag | Emil Juul | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 8.1 | 0 | 2.5 | 26.8 | 51.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | ||||||||||
17. | Team Swag | Martin Abildgaard | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 7.4 | 0 | 1.9 | 24.1 | 51.5 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | ||||||||||
18. | Team Certo cito | Thomas Poulsen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7.7 | 0 | 1.9 | 25 | 48.6 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 1.9 | 25 | ||||||||
19. | Team Swag | Thor Dremstrup | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 6.6 | 0 | 1.7 | 21.5 | 43 | |||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T5 | 192.1 | Odense GF | Odense GF Team 1 | Adam Scharf Matthiesen | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.7 | 0 | 8.3 | 34.4 | 62.2 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7.2 | 6.2 | 27.8 | |||||||||||
1. #T5 | 192.1 | Odense GF | Odense GF Team 1 | Anders Wesch | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 6.4 | 32.2 | 67.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7.2 | 6.2 | 27.8 | |||||||||||
1. #T5 | 192.1 | Odense GF | Odense GF Team 1 | Morten Juul Sørensen | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 6.2 | 30.8 | 62.8 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7.2 | 6.2 | 27.8 | |||||||||||
2. #T1 | 179.6 | Silkeborg P D | Take that | Kristoffer Kryger | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 7.5 | 0 | 3.9 | 26.4 | 58.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | |||||||||
2. #T1 | 179.6 | Silkeborg P D | Take that | Rasmus Gaarde Sørensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.4 | 0 | 6.4 | 31.6 | 61.7 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | |||||||||
2. #T1 | 179.6 | Silkeborg P D | Take that | Rasmus Steffensen | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8.6 | 0 | 8.4 | 34.2 | 59.5 | |||
1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | |||||||||
3. #T4 | 167.9 | Ollerup GF | Team Citius | Martin vibæk frederiksen | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 1 | 4.3 | 30.1 | 57.7 | |||
1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.5 | 10 | 5.1 | 27.6 | |||||||||
3. #T4 | 167.9 | Ollerup GF | Team Citius | Mathias Christian Clausen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 3.9 | 28.5 | 52.8 | |||
1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.5 | 10 | 5.1 | 27.6 | |||||||||
3. #T4 | 167.9 | Ollerup GF | Team Citius | Mikkel Jørgensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.6 | 0 | 4.3 | 30.1 | 57.4 | |||
1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.5 | 10 | 5.1 | 27.6 | |||||||||
4. #T6 | 161.5 | Ollerup GF | Team Certo cito | Anthony Dorrington | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.2 | 1 | 4.3 | 28.9 | 53.9 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 1.9 | 25 | |||||||||
4. #T6 | 161.5 | Ollerup GF | Team Certo cito | Oliver Kew | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.3 | 1 | 4.3 | 29.2 | 55.6 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 1.9 | 25 | |||||||||
4. #T6 | 161.5 | Ollerup GF | Team Certo cito | Thomas Poulsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7.7 | 0 | 1.9 | 25 | 48.6 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 1.9 | 25 | |||||||||
4. #T6 | 161.5 | Ollerup GF | team certo cito | Emil Johansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 5 | 2 | 7.5 | 0 | 2.5 | 25 | 52 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 7.3 | 10 | 5.1 | 27 | |||||||||
5. #T2 | 156.8 | Silkeborg P D | Team Swag | Emil Juul | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 8.1 | 0 | 2.5 | 26.8 | 51.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | |||||||||||
5. #T2 | 156.8 | Silkeborg P D | Team Swag | Hannibal Sørensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7.9 | 1 | 3.9 | 27.6 | 53.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | |||||||||||
5. #T2 | 156.8 | Silkeborg P D | Team Swag | Martin Abildgaard | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 7.4 | 0 | 1.9 | 24.1 | 51.5 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | |||||||||||
5. #T2 | 156.8 | Silkeborg P D | Team Swag | Thor Dremstrup | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 6.6 | 0 | 1.7 | 21.5 | 43 | |||||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 7.6 | 1.9 | 24.7 | |||||||||||
6. #T3 | 126.4 | Outrup GUB | Outrup Senior Herre | Christoffer Dalgas Søgaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.3 | 0 | 6.1 | 31 | 59.4 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 7.9 | 4.7 | 28.4 | ||||||||||
6. #T3 | 126.4 | Outrup GUB | Outrup Senior Herre | Oliver Termansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 8.4 | 33.3 | 67 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 7.9 | 4.7 | 28.4 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Take that | Rasmus Gaarde Sørensen | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8.5 | 0 | 8.5 | 34 | 34 | |||
2. | Odense GF Team 1 | Morten Juul Sørensen | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8 | 2 | 8.5 | 32.5 | 32.5 | |||
3. | Odense GF Team 1 | Anders Wesch | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.9 | 0 | 5.1 | 31.8 | 31.8 | |||
4. | Odense GF Team 1 | Adam Scharf Matthiesen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 7.8 | 0 | 8.2 | 31.6 | 31.6 | |||
5. | Take that | Kristoffer Kryger | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 7.7 | 1 | 8.4 | 31.5 | 31.5 | |||
6. | Team Citius | Martin vibæk frederiksen | Ollerup GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.7 | 1 | 5.1 | 31.2 | 31.2 | |||
7. | Take that | Rasmus Steffensen | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 7.3 | 10 | 8.4 | 30.3 | 30.3 | |||
8. | team certo cito | Emil Johansen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 5.1 | 30 | 30 | |||
9. | Team Certo cito | Thomas Poulsen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.5 | 1 | 4.1 | 29.6 | 29.6 | |||
9. | Team Citius | Mikkel Jørgensen | Ollerup GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.5 | 1 | 4.1 | 29.6 | 29.6 | |||
11. | Team Certo cito | Oliver Kew | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 5.5 | 29.5 | 29.5 | |||
12. | Team Citius | Mathias Christian Clausen | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.1 | 1 | 5.1 | 29.4 | 29.4 | |||
13. | Team Swag | Thor Dremstrup | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 8.1 | 0 | 4.1 | 28.4 | 28.4 | |||
14. | Team Swag | Emil Juul | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 0 | 3 | 26.7 | 26.7 | |||
15. | Team Certo cito | Anthony Dorrington | Ollerup GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7.6 | 0 | 1.9 | 24.7 | 24.7 | ||||
15. | Team Swag | Martin Abildgaard | Silkeborg P D | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7.6 | 0 | 1.9 | 24.7 | 24.7 | ||||
17. | Team Swag | Hannibal Sørensen | Silkeborg P D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | S6 | S7 | S8 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T5 | 288 | Odense GF | Odense GF Team 1 | Morten Juul Sørensen | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8 | 2 | 8.5 | 32.5 | 32.5 | |||
1. #T5 | 288 | Odense GF | Odense GF Team 1 | Anders Wesch | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.9 | 0 | 5.1 | 31.8 | 31.8 | |||
1. #T5 | 288 | Odense GF | Odense GF Team 1 | Adam Scharf Matthiesen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 7.8 | 0 | 8.2 | 31.6 | 31.6 | |||
2. #T1 | 275.4 | Silkeborg P D | Take that | Rasmus Steffensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 7.3 | 10 | 8.4 | 30.3 | 30.3 | |||
2. #T1 | 275.4 | Silkeborg P D | Take that | Rasmus Gaarde Sørensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8.5 | 0 | 8.5 | 34 | 34 | |||
2. #T1 | 275.4 | Silkeborg P D | Take that | Kristoffer Kryger | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 7.7 | 1 | 8.4 | 31.5 | 31.5 | |||
3. #T4 | 258.1 | Ollerup GF | Team Citius | Mikkel Jørgensen | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.5 | 1 | 4.1 | 29.6 | 29.6 | |||
3. #T4 | 258.1 | Ollerup GF | Team Citius | Mathias Christian Clausen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 8.1 | 1 | 5.1 | 29.4 | 29.4 | |||
3. #T4 | 258.1 | Ollerup GF | Team Citius | Martin vibæk frederiksen | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 8.7 | 1 | 5.1 | 31.2 | 31.2 | |||
4. #T6 | 250.6 | Ollerup GF | team certo cito | Emil Johansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8.3 | 0 | 5.1 | 30 | 30 | |||
4. #T6 | 250.6 | Ollerup GF | Team Certo cito | Thomas Poulsen | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8.5 | 1 | 4.1 | 29.6 | 29.6 | |||
4. #T6 | 250.6 | Ollerup GF | Team Certo cito | Oliver Kew | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 5.5 | 29.5 | 29.5 | |||
4. #T6 | 250.6 | Ollerup GF | Team Certo cito | Anthony Dorrington | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7.6 | 0 | 1.9 | 24.7 | 24.7 | ||||
5. #T2 | 236.6 | Silkeborg P D | Team Swag | Thor Dremstrup | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 8.1 | 0 | 4.1 | 28.4 | 28.4 | |||
5. #T2 | 236.6 | Silkeborg P D | Team Swag | Martin Abildgaard | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7.6 | 0 | 1.9 | 24.7 | 24.7 | ||||
5. #T2 | 236.6 | Silkeborg P D | Team Swag | Hannibal Sørensen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
5. #T2 | 236.6 | Silkeborg P D | Team Swag | Emil Juul | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 7.9 | 0 | 3 | 26.7 | 26.7 |
Niveau 3 Drenge
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 9 | Laust Outzen Paulsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 38.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | ||||||||
2. | SG Team 1 | Gustav Buch-Albertsen | SG Powertumbling | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.3 | 18.7 | 37.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
3. | Odense GF Team 9 | Felix Nguyen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 36.3 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | ||||||||
4. | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Ludvig Sommer | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 1 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.4 | 36.3 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5.1 | 7 | 1.4 | 16.7 | ||||||||
4. | SG Team 1 | Mads Oksbjerg Madsen | SG Powertumbling | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.4 | 36.3 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
6. | Æ knejte | Andreas Yde Pedersen | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 36 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | ||||||||
7. | VBIF 2 | Carl Jonathan Jessen | Varnæs Bovrup IF | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.7 | 0 | 1.4 | 18.5 | 36 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 1.3 | 17.5 | |||||||||
8. | Æ knejte | Robin David Bruun Metcalfe | Outrup GUB | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.4 | 2 | 1.3 | 17.5 | 35.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | ||||||||
9. | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Jamie Hancock | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 35.7 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5.1 | 7 | 1.4 | 16.7 | ||||||||
10. | SG Team 1 | Lucas Oliver Nyman | SG Powertumbling | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 35.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
11. | VBIF 2 | Jeppe Vinther Kümpel | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.2 | 0 | 0.8 | 16.4 | 34.9 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 1.3 | 17.5 | |||||||||
12. | Odense GF Team 9 | Casper Sundstrøm Pedersen | Odense GF | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 5.5 | 0 | 1.3 | 17.8 | 34.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | ||||||||
13. | VBIF 2 | Gustav Pabst Jørgensen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.2 | 0 | 0.8 | 16.4 | 32.8 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 1.3 | 17.5 | |||||||||
14. | Æ knejte | Nicolai Sonne Bjarnesen | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.4 | 2 | 16.2 | 30 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | ||||||||
15. | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Rasmus palmgreen Sørensen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5.1 | 7 | 1.4 | 16.7 | ||||||||
16. | Odense GF Team 9 | Tobias Sundstrøm Pedersen | Odense GF | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | ||||||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T5 | 109.5 | SG Powertumbling | SG Team 1 | Gustav Buch-Albertsen | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.8 | 0 | 1.3 | 18.7 | 37.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
1. #T5 | 109.5 | SG Powertumbling | SG Team 1 | Lucas Oliver Nyman | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 35.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
1. #T5 | 109.5 | SG Powertumbling | SG Team 1 | Mads Oksbjerg Madsen | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.4 | 36.3 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
2. #T1 | 109.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Casper Sundstrøm Pedersen | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 5.5 | 0 | 1.3 | 17.8 | 34.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | |||||||||
2. #T1 | 109.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Felix Nguyen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 36.3 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | |||||||||
2. #T1 | 109.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Laust Outzen Paulsen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 38.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | |||||||||
2. #T1 | 109.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Tobias Sundstrøm Pedersen | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | ||||||
1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5.2 | 5 | 1.4 | 17 | |||||||||
3. #T4 | 103.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 2 | Carl Jonathan Jessen | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5.7 | 0 | 1.4 | 18.5 | 36 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 1.3 | 17.5 | ||||||||||
3. #T4 | 103.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 2 | Gustav Pabst Jørgensen | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.2 | 0 | 0.8 | 16.4 | 32.8 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 1.3 | 17.5 | ||||||||||
3. #T4 | 103.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 2 | Jeppe Vinther Kümpel | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.2 | 0 | 0.8 | 16.4 | 34.9 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 1.3 | 17.5 | ||||||||||
4. #T3 | 101.7 | Outrup GUB | Æ knejte | Andreas Yde Pedersen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 36 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | |||||||||
4. #T3 | 101.7 | Outrup GUB | Æ knejte | Nicolai Sonne Bjarnesen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.4 | 2 | 16.2 | 30 | ||||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | |||||||||
4. #T3 | 101.7 | Outrup GUB | Æ knejte | Robin David Bruun Metcalfe | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.4 | 2 | 1.3 | 17.5 | 35.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.4 | 18.2 | |||||||||
5. #T2 | 90.1 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Jamie Hancock | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 35.7 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5.1 | 7 | 1.4 | 16.7 | |||||||||
5. #T2 | 90.1 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Ludvig Sommer | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 1 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.4 | 36.3 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5.1 | 7 | 1.4 | 16.7 | |||||||||
5. #T2 | 90.1 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Rasmus palmgreen Sørensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5.1 | 7 | 1.4 | 16.7 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 9 | Laust Outzen Paulsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 19.4 | |||
2. | Odense GF Team 9 | Felix Nguyen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 19.3 | |||
2. | Odense GF Team 9 | Casper Sundstrøm Pedersen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 19.3 | |||
4. | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Jamie Hancock | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.4 | 18.8 | 18.8 | |||
5. | SG Team 1 | Mads Oksbjerg Madsen | SG Powertumbling | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
5. | SG Team 1 | Lucas Oliver Nyman | SG Powertumbling | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
5. | VBIF 2 | Jeppe Vinther Kümpel | Varnæs Bovrup IF | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
5. | Æ knejte | Robin David Bruun Metcalfe | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
5. | Æ knejte | Nicolai Sonne Bjarnesen | Outrup GUB | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.6 | 2 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
10. | VBIF 2 | Gustav Pabst Jørgensen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 0 | 1.3 | 17.8 | 17.8 | |||
11. | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Ludvig Sommer | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 17.8 | |||
12. | VBIF 2 | Carl Jonathan Jessen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 0 | 1.5 | 17.7 | 17.7 | |||
13. | Æ knejte | Andreas Yde Pedersen | Outrup GUB | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.4 | 2 | 1.3 | 17.5 | 17.5 | |||
14. | SG Team 1 | Gustav Buch-Albertsen | SG Powertumbling | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.3 | 2 | 1.3 | 17.2 | 17.2 | |||
15. | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Rasmus palmgreen Sørensen | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.6 | 13.8 | 13.8 | |||||
16. | Odense GF Team 9 | Tobias Sundstrøm Pedersen | Odense GF | 2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0 | 0.6 | 13.2 | 13.2 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 167.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Tobias Sundstrøm Pedersen | 2 | 3 | 3 | 0 | 4.2 | 0 | 0.6 | 13.2 | 13.2 | |||||
1. #T1 | 167.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Laust Outzen Paulsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 19.4 | |||
1. #T1 | 167.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Felix Nguyen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 19.3 | |||
1. #T1 | 167.5 | Odense GF | Odense GF Team 9 | Casper Sundstrøm Pedersen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 19.3 | |||
2. #T5 | 162.9 | SG Powertumbling | SG Team 1 | Mads Oksbjerg Madsen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
2. #T5 | 162.9 | SG Powertumbling | SG Team 1 | Lucas Oliver Nyman | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
2. #T5 | 162.9 | SG Powertumbling | SG Team 1 | Gustav Buch-Albertsen | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5.3 | 2 | 1.3 | 17.2 | 17.2 | |||
3. #T4 | 157.3 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 2 | Jeppe Vinther Kümpel | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
3. #T4 | 157.3 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 2 | Gustav Pabst Jørgensen | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5.6 | 0 | 1.3 | 17.8 | 17.8 | |||
3. #T4 | 157.3 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 2 | Carl Jonathan Jessen | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5.4 | 0 | 1.5 | 17.7 | 17.7 | |||
4. #T3 | 155.4 | Outrup GUB | Æ knejte | Robin David Bruun Metcalfe | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.6 | 2 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
4. #T3 | 155.4 | Outrup GUB | Æ knejte | Nicolai Sonne Bjarnesen | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 5.6 | 2 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
4. #T3 | 155.4 | Outrup GUB | Æ knejte | Andreas Yde Pedersen | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5.4 | 2 | 1.3 | 17.5 | 17.5 | |||
5. #T2 | 140.5 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Rasmus palmgreen Sørensen | 1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0 | 0.6 | 13.8 | 13.8 | |||||
5. #T2 | 140.5 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Ludvig Sommer | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 17.8 | |||
5. #T2 | 140.5 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 8 | Jamie Hancock | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.4 | 18.8 | 18.8 |
Niveau 3 Piger
Qualification
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odense GF Team 10 | Lykke Nørgaard Christoffersen | Odense GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 1.3 | 19.9 | 40.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
2. | Odense GF Team 10 | Mathilde Lynbech | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6.3 | 0 | 1.3 | 20.2 | 40.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
3. | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Ida Christensen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 39 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.1 | 1.4 | 19.7 | |||||||||
4. | Odense GF Team 11 | Lea Erbs | Odense GF | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6.1 | 0 | 1.3 | 19.6 | 39 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
5. | Holstebro tumblerne gruppe 10 | Signe Møller Rasmussen | VGF89 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 38.8 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
6. | Odense GF Team 11 | Sarah Ravn | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 38.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
7. | Odense GF Team 10 | Victoria Juul Madsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 38.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
8. | VBIF 3 | Caroline Vedelgart Skøtt | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19 | 38.1 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
8. | VBIF 4 | Elisabeth Auning | Varnæs Bovrup IF | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 1.3 | 19 | 38.1 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
10. | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Emma Norborg Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 38.1 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.1 | 1.4 | 19.7 | |||||||||
11. | VBIF 4 | Sif Luna Lund | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19 | 37.5 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
12. | Odense GF Team 11 | Ane Rotborg Henriksen | Odense GF | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 37.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
13. | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Kirstine Laursen | VGF89 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.4 | 37.5 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | |||||||||
14. | Odense GF Team 10 | Julie Sofie Dichmann Hansen | Odense GF | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
15. | Odense GF Team 11 | Line Krag Biernat | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.3 | 18.7 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | |||||||||
16. | Holstebro tumblerne gruppe 85 | juli jensen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.1 | 1.4 | 19.7 | |||||||||
17. | VBIF 4 | sarah sander | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 | 5.8 | 0 | 1.4 | 18.5 | 37.1 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
18. | VBIF 3 | Stine Iversen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5.6 | 2 | 1.3 | 17.8 | 36.9 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
19. | Holstebro tumblerne gruppe 10 | Camilla Houni Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.8 | 16.7 | 35.8 | ||||
1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
20. | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Emilie Ebbesen | VGF89 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5.4 | 0 | 1.3 | 17.5 | 35.4 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | |||||||||
21. | Odense GF TEAM 12 | Josefine Andersen | Odense GF | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5.3 | 0 | 1.3 | 17.2 | 35.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 1 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | |||||||||
22. | VBIF 3 | mathilde clausen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.3 | 18.7 | 34.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
23. | Odense GF Team 12 | Mathilde Petersen | Odense GF | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 0.8 | 16.1 | 32.5 | ||||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.6 | 13.8 | |||||||||||
24. | Odense GF Team 12 | Julie nygaard Hansen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 31.6 | |||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.6 | 13.8 | |||||||||||
25. | VBIF 4 | Emilie Gunder Strøm Sørensen | Varnæs Bovrup IF | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0.8 | 15.5 | 31.3 | ||||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | |||||||||
26. | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Mie Korsgaard | VGF89 | 2 | 2 | 3 | 0 | 4.3 | 0 | 0.6 | 13.5 | 29.9 | |||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | |||||||||
27. | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Emma Toft Fleng | VGF89 | 3 | 4 | 5 | 5 | 0 | 4.3 | 0 | 0.8 | 13.7 | 27.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | |||||||||
28. | Holstebro tumblerne gruppe 10 | Mathilde Gedved Thomsen | VGF89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 1.4 | 19.1 |
Qualification Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 119.4 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Julie Sofie Dichmann Hansen | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
1. #T1 | 119.4 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Lykke Nørgaard Christoffersen | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 1.3 | 19.9 | 40.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
1. #T1 | 119.4 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Mathilde Lynbech | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6.3 | 0 | 1.3 | 20.2 | 40.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
1. #T1 | 119.4 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Victoria Juul Madsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 38.4 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
2. #T2 | 115.8 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Lea Erbs | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6.1 | 0 | 1.3 | 19.6 | 39 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
2. #T2 | 115.8 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Line Krag Biernat | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.3 | 18.7 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
2. #T2 | 115.8 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Sarah Ravn | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 38.7 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
2. #T2 | 115.8 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Ane Rotborg Henriksen | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.6 | 0 | 1.3 | 18.1 | 37.5 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.4 | ||||||||||
3. #T4 | 114.3 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Ida Christensen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 39 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.1 | 1.4 | 19.7 | ||||||||||
3. #T4 | 114.3 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 85 | juli jensen | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.3 | 19 | 37.2 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.1 | 1.4 | 19.7 | ||||||||||
3. #T4 | 114.3 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Emma Norborg Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19.3 | 38.1 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6.1 | 1.4 | 19.7 | ||||||||||
4. #T8 | 112.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | Elisabeth Auning | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 1.3 | 19 | 38.1 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
4. #T8 | 112.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | Emilie Gunder Strøm Sørensen | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0.8 | 15.5 | 31.3 | ||||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
4. #T8 | 112.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | sarah sander | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 | 5.8 | 0 | 1.4 | 18.5 | 37.1 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
4. #T8 | 112.7 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | Sif Luna Lund | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19 | 37.5 | |||
1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
5. #T7 | 109.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 3 | Caroline Vedelgart Skøtt | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 19 | 38.1 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
5. #T7 | 109.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 3 | mathilde clausen | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 5.9 | 0 | 1.3 | 18.7 | 34.8 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
5. #T7 | 109.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 3 | Stine Iversen | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5.6 | 2 | 1.3 | 17.8 | 36.9 | |||
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
6. #T5 | 103 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Emilie Ebbesen | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5.4 | 0 | 1.3 | 17.5 | 35.4 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | ||||||||||
6. #T5 | 103 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Emma Toft Fleng | 3 | 4 | 5 | 5 | 0 | 4.3 | 0 | 0.8 | 13.7 | 27.4 | ||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | ||||||||||
6. #T5 | 103 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Kirstine Laursen | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.4 | 37.5 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | ||||||||||
6. #T5 | 103 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 9 | Mie Korsgaard | 2 | 2 | 3 | 0 | 4.3 | 0 | 0.6 | 13.5 | 29.9 | |||||
1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | ||||||||||
7. #T3 | 99.2 | Odense GF | Odense GF Team 12 | Julie nygaard Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5.5 | 2 | 1.3 | 17.8 | 31.6 | |||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.6 | 13.8 | ||||||||||||
7. #T3 | 99.2 | Odense GF | Odense GF Team 12 | Mathilde Petersen | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 5.1 | 0 | 0.8 | 16.1 | 32.5 | ||||
1 | 2 | 3 | 0 | 4.4 | 0.6 | 13.8 | ||||||||||||
7. #T3 | 99.2 | Odense GF | Odense GF TEAM 12 | Josefine Andersen | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5.3 | 0 | 1.3 | 17.2 | 35.1 | |||
1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 1 | 5.5 | 1.4 | 17.9 | ||||||||||
8. #T6 | 74.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 10 | Camilla Houni Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5.3 | 0 | 0.8 | 16.7 | 35.8 | ||||
1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
8. #T6 | 74.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 10 | Mathilde Gedved Thomsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 1.4 | 19.1 | ||||||||||
8. #T6 | 74.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 10 | Signe Møller Rasmussen | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 38.8 | |||
1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 1.4 | 19.1 |
Final
Rank | Surname | Name | Club | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Ida Christensen | VGF89 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 1.4 | 20 | 20 | |||
1. | Odense GF Team 10 | Mathilde Lynbech | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6.2 | 0 | 1.4 | 20 | 20 | |||
1. | Odense GF Team 10 | Lykke Nørgaard Christoffersen | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6.2 | 0 | 1.4 | 20 | 20 | |||
4. | Odense GF Team 11 | Ane Rotborg Henriksen | Odense GF | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6.1 | 0 | 1.4 | 19.7 | 19.7 | |||
4. | Odense GF Team 10 | Victoria Juul Madsen | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6.1 | 0 | 1.4 | 19.7 | 19.7 | |||
6. | Odense GF Team 11 | Line Krag Biernat | Odense GF | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 19.4 | |||
6. | Odense GF Team 11 | Lea Erbs | Odense GF | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 19.4 | |||
8. | VBIF 4 | sarah sander | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1.5 | 19.2 | 19.2 | |||
9. | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Emma Norborg Hansen | VGF89 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.4 | 19.1 | 19.1 | |||
9. | Odense GF Team 10 | Julie Sofie Dichmann Hansen | Odense GF | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 2 | 1.4 | 19.1 | 19.1 | |||
11. | VBIF 4 | Elisabeth Auning | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5.9 | 0 | 1.4 | 18.8 | 18.8 | |||
12. | Odense GF Team 11 | Sarah Ravn | Odense GF | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.4 | 18.8 | 18.8 | |||
13. | VBIF 3 | Caroline Vedelgart Skøtt | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 5.9 | 0 | 1.3 | 18.7 | 18.7 | |||
14. | VBIF 4 | Sif Luna Lund | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
15. | VBIF 3 | mathilde clausen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 3 | 5.5 | 0 | 1.3 | 17.5 | 17.5 | |||
16. | VBIF 3 | Stine Iversen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 2 | 1.4 | 17.3 | 17.3 | |||
17. | Holstebro tumblerne gruppe 85 | juli jensen | VGF89 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5.3 | 2 | 1.3 | 17.2 | 17.2 | |||
18. | VBIF 4 | Emilie Gunder Strøm Sørensen | Varnæs Bovrup IF | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0.8 | 15.5 | 15.5 |
Final Team
Rank | Club score | Club | Surname | Name | Age | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | L | A | E | D | H | Tid | Total | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. #T1 | 179.1 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Julie Sofie Dichmann Hansen | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5.9 | 2 | 1.4 | 19.1 | 19.1 | |||
1. #T1 | 179.1 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Victoria Juul Madsen | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6.1 | 0 | 1.4 | 19.7 | 19.7 | |||
1. #T1 | 179.1 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Mathilde Lynbech | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6.2 | 0 | 1.4 | 20 | 20 | |||
1. #T1 | 179.1 | Odense GF | Odense GF Team 10 | Lykke Nørgaard Christoffersen | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6.2 | 0 | 1.4 | 20 | 20 | |||
2. #T2 | 174.3 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Line Krag Biernat | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 19.4 | |||
2. #T2 | 174.3 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Ane Rotborg Henriksen | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6.1 | 0 | 1.4 | 19.7 | 19.7 | |||
2. #T2 | 174.3 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Sarah Ravn | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5.8 | 0 | 1.4 | 18.8 | 18.8 | |||
2. #T2 | 174.3 | Odense GF | Odense GF Team 11 | Lea Erbs | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1.4 | 19.4 | 19.4 | |||
3. #T4 | 170.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 85 | juli jensen | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5.3 | 2 | 1.3 | 17.2 | 17.2 | |||
3. #T4 | 170.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Emma Norborg Hansen | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5.9 | 0 | 1.4 | 19.1 | 19.1 | |||
3. #T4 | 170.6 | VGF89 | Holstebro tumblerne gruppe 85 | Ida Christensen | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6.2 | 0 | 1.4 | 20 | 20 | |||
4. #T8 | 168.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | Emilie Gunder Strøm Sørensen | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0.8 | 15.5 | 15.5 | ||||
4. #T8 | 168.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | sarah sander | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1.5 | 19.2 | 19.2 | |||
4. #T8 | 168.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | Sif Luna Lund | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5.7 | 0 | 1.3 | 18.1 | 18.1 | |||
4. #T8 | 168.8 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 4 | Elisabeth Auning | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5.9 | 0 | 1.4 | 18.8 | 18.8 | |||
5. #T7 | 163.3 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 3 | mathilde clausen | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 3 | 5.5 | 0 | 1.3 | 17.5 | 17.5 | |||
5. #T7 | 163.3 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 3 | Stine Iversen | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 5.4 | 2 | 1.4 | 17.3 | 17.3 | |||
5. #T7 | 163.3 | Varnæs Bovrup IF | VBIF 3 | Caroline Vedelgart Skøtt | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 5.9 | 0 | 1.3 | 18.7 | 18.7 |