Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 4 2019

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LauenborgChristian JuelOdense GF2005344544611025.903.229.457.7
454433312325.92.128.3
2.WallstrømAskerOdense GF2003545555412924.603.228.156.1
56565549325.22.528
3.ChristiansenOskar VejeOdense GF2004366446493022.802.525.654.2
46553336326.22.128.6
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003366776614623.903.227.153
455798711623.82.125.9
5.JakobsenMaltheOutrup GUB2002666655612324.503.327.845.5
771013131210153018.3317.7
6.KorsgaardAndersFlemming EG2002699101211815301901943.8
7991099610422.72.124.8
7.KlemmensenTobiasVesterlund E200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LauenborgChristian JuelOdense GF2005344333510326.203.229.186.8
2.WallstrømAskerOdense GF2003333334310526.303.229.585.6
3.ChristiansenOskar VejeOdense GF200433443338526.402.528.983.1
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB20034444444932603.229.282.2
5.JakobsenMaltheOutrup GUB2002577677612823.505.12873.5
6.KorsgaardAndersFlemming EG2002466677613823.703.226.970.7

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LarsenFreja RiberBrejninggaard TT200333223336327.201.82957.9
34423228426.82.128.9
2.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200435443337026.801.828.957.7
36633339026.42.128.8
3.TeilmannJulieOutrup GUB2004322434612925.501.727.255.6
33233229726.62.128.4
4.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200436666657325.201.827.354
367666310724.62.126.7
5.HansenJulie NygaardOdense GF20033666866121523.201.824.452
465333212925.32.327.6
6.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF200446789867923.601.825.150.7
567777510823.82.125.6
7.GrossSofieVarnæs-Bovrup IF200436699017.700.918.334.4
3689015.40.716.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200433223337327.102.529.687.3
2.LarsenFreja RiberBrejninggaard TT20033432236024.701.626.384.2
3.TeilmannJulieOutrup GUB20043333233153023.501.724.680.2
4.StensgaardAnna ElisabethOdense GF2004455545712924.401.825.679.6
5.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF200435666779924.201.82676.7
6.HansenJulie NygaardOdense GF20034456889022.601.223.875.8
7.GrossSofieVarnæs-Bovrup IF20043688015.500.716.250.6

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FrobeniusBertramGymHelsinge200544534359625.703.429.458.9
455333312325.93.629.5
2.TørvingLucas LundOdense GF2006346356511425.303.228.856.7
45643447925.42.527.9
3.WormAlexanderOutrup GUB200554333449925.601.827.756.2
54233349326.42.128.5
4.LøhNicolaiVestjysk GF20076555533023.801.22245
56566669324.81.223
5.AndersenLukas ElkjærOutrup GUB200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FrobeniusBertramGymHelsinge2005533233310326.503.429.988.8
2.TørvingLucas LundOdense GF2006442236510925.503.228.485.1
3.WormAlexanderOutrup GUB200545333469625.702.127.884
4.LøhNicolaiVestjysk GF20075434566023.701.32570

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200645565669724.701.826.254
44564449625.42.127.8
2.LaursenAnne-SofieViborg GF200833556547825.401.823.644.1
4456999159231.120.5
3.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200646999017.300.918.240.2
466667610824.11.222
4.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200656788017.600.918.534.6
4688015.40.716.1
5.KnudsborgMathilde MølgaardOutrup GUB200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D2006333355711425.601.727.381.3
2.LaursenAnne-SofieViborg GF200833335679825.301.826.570.6
3.FriisEmma NeilSilkeborg P-D2006344567711924.401.725.565.7
4.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200636666669724.501.826.360.9

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PedersenPeder KjærBrejninggaard TT2003457711317.302.820.139.6
445593181.519.5
2.BoesdalSimonVestjysk GF200443341061802.820.839
44349817.81.918.2
3.SchrøderAlbertFlemming EG200267981551602.618.636.9
567610916.71.918.3
4.SkandovKlaesGymHelsinge200346851251702.61936.8
567711916.51.917.8
5.EriksenMathiasFlemming EG2001667786170319.436
679712316.61.516.6
6.VedelgartNoélFlemming EG2002468612916.502.618.535.7
689813915.71.517.2
7.SøndergaardJacob KlitBrejninggaard TT20026910810516.201.217.434.8
699812715.91.517.4
8.NielsenNikolaj KirkebyBrejninggaard TT200246769717.101.218.334.3
4679015.40.616
9.KnapmannGustavFlemming EG20026688113014.101.914.532.7
458711816.71.518.2
10.AarrestadOle Frederik IbVesterlund E20034777133014.202.616.232.4
4677015.60.616.2
11.KristensenMads SøltoftFlemming EG200200000
11.AgergaardAsger KroghFlemming EG200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BoesdalSimonVestjysk GF2004334612717.502.820.359.3
2.PedersenPeder KjærBrejninggaard TT2003567811616.702.819.559.1
3.SkandovKlaesGymHelsinge200323669917.502.620.156.9
4.EriksenMathiasFlemming EG2001799912615.80318.854.8
5.VedelgartNoélFlemming EG20025810910915.902.618.554.2
6.NielsenNikolaj KirkebyBrejninggaard TT2002566610916.801.21852.3
7.SchrøderAlbertFlemming EG2002691214013.900.614.551.4
8.SøndergaardJacob KlitBrejninggaard TT200269101113915.201.216.150.9

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.UnderbjergDitte EhmsenBrejninggaard TT200333215319.301.220.541.2
12228319.21.520.7
2.NørbyEmmaVejlby IK200323314319.401.220.640.6
35338318.51.520
3.DremstrupEmilie EngholmVejlby IK200433325319.101.220.340.5
23427518.71.520.2
4.AbildgaardEmmaFlemming EG200214339918.101.219.339.1
12339918.31.519.8
5.PlougheldLunaOdense GF200435538318.301.219.538.3
35849817.31.518.8
6.LethEmilyOdense GF2004368310317.701.118.838
36658517.71.519.2
7.RattenborgJohanneOdense GF2004366310417.801.118.936.7
358715916.31.517.8
8.JohannsenLeah C.Odense GF20043456113015.101.915.534.6
355611417.61.519.1
9.HolmJasmin BruunFlemming EG200235758917.301.218.533.6
35648917.51.215.1
10.JuhlLineFlemming EG200236566917.501.218.132.8
367712916.61.114.7
11.HenriksenSimoneFlemming EG200323337718.501.219.119.1
12.PedersenMette SofieVarnæs-Bovrup IF20043898015.200.615.815.8
00000000030-
13.LawrenzMaja NygaardVarnæs-Bovrup IF200400000000030000
00000000030-
14.HenriksenMilla RopassOdense GF200400000
14.FahrendorffSofieVarnæs-Bovrup IF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.UnderbjergDitte EhmsenBrejninggaard TT200324437318.701.219.961.1
2.DremstrupEmilie EngholmVejlby IK20043111068416.801.21858.5
3.NørbyEmmaVejlby IK200339978816.601.217.858.4
4.LethEmilyOdense GF20044551013117.201.518.756.7
5.PlougheldLunaOdense GF2004399712416.601.217.856.1
6.AbildgaardEmmaFlemming EG200231211712615.901.516.855.9
7.RattenborgJohanneOdense GF2004366712417.201.218.455.1
8.JohannsenLeah C.Odense GF2004678913616.101.517.351.9

B rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BeckmanAlvinKFUM Gymnasterna2005435610317.902.620.540.4
434478181.919.9
2.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF200545546318.301.219.538.8
46667317.81.519.3
3.MøllermadsenChrisFlemming EG200756768317.501.218.735.8
468915616.21.517.1
4.HansenKristianFlemming EG2006469910516.701.117.834
468714916.21.516.2
5.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF2006467013.300.513.828.4
468912616.51.114.6
6.SandSimonOdense GF200600000
6.UldallJakobOdense GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BeckmanAlvinKFUM Gymnasterna2005226612917.302.619.660
2.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF200525559517.901.519.157.9
3.MøllermadsenChrisFlemming EG2007599913715.801.51752.8
4.HansenKristianFlemming EG2006699912915.601.517.151.1
5.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF2006000028.4
6.SandSimonOdense GF200600000

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HolmLiv RustinOdense GF200534348318.501.219.739.8
24439318.51.920.1
2.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn200535537318.401.519.939.5
34539917.71.919.6
3.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF200735669817.301.218.537.8
36658417.81.519.3
4.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200635639517.901.219.137.7
366611717.11.518.6
5.MeisnerJohanneOdense GF200546968617.101.218.337.3
367610317.51.519
6.RefsgaardFrejaOutrup GUB20063356016.300.616.934.9
356610917.11.518
7.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF200535658417.901.219.134.6
35891530141.515.5
8.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF200536649317.901.11933.8
369710916.61.214.8
9.PetersenSofie DammVarnæs-Bovrup IF2006258483015.301.216.532.6
334413517.81.316.1
10.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200536448318.201.219.432.3
3466153014.61.312.9
11.StengaardSofieViborg GF20073476113014.901.516.430.5
347013.60.514.1
12.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF2008391110114.601.115.730.3
36658417.81.519.3
13.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF20063811012.800.513.326.9
388013.10.513.6
14.RyAmalieVejlby IK200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HolmLiv RustinOdense GF200533456318.601.920.560.3
2.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF200725679517.601.519.156.9
3.MeisnerJohanneOdense GF2005366913716.601.518.155.4
4.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB20062356123015.201.516.454.1
5.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn2005247013.700.514.253.7
6.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF2005346613317.501.218.753.3
7.RefsgaardFrejaOutrup GUB20063356016.300.616.951.8
8.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF20054671015516.301.517.851.6

B rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JessenRikke SchjeldrupOllerup GF19983598015.500.616.135.4
35669317.81.519.3
2.MarshJaimee AllisonOllerup GF1999356013.600.514.130.2
367510017.91.216.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JessenRikke SchjeldrupOllerup GF199835658018.301.519.855.2
2.MarshJaimee AllisonOllerup GF1999578814616.201.217.447.6

B rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.TherkildsenMadsOllerup GF1998588610217.10320.140.2
457512317.4320.1
2.HøiriisBenjaminOllerup GF19975897015.100.615.734.3
58768916.71.918.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.TherkildsenMadsOllerup GF19986791012516.102.818.658.8
2.HøiriisBenjaminOllerup GF199761012121371501.116.150.4

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200913456618.5018.237.2
1445601919
2.VestergaardChristianOutrup GUB200847667217.8017.835.3
66569317.517.5
3.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200957886117.5016.934.7
57866017.817.8
4.HuberMathiasOutrup GUB200838997117.3017.334.4
481079117.117.1
5.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB201266677417.4017.434.3
66778716.916.9
6.ThraneAske SeverinOutrup GUB201088869916.2016.233
77899216.816.8
7.KirkHjalte Alexander TheodorOutrup GUB20086911119316.1016.132.3
6910810516.216.2
8.NielsenChristoffer BraskVarnæs-Bovrup IF200710911108016.2015.631.3
881081151615.7
9.SølbeckDanielOutrup GUB201023523119.4000
00000000030-
10.PedersenChristianOutrup GUB201100000000030000
98750018.1-
11.MortensenAndreas VielandVejlby IK200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200933335019.3019.356.5
2.VestergaardChristianOutrup GUB200836676118.1018.153.4
3.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200925666518017.752.4
4.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB201265366318.1017.852.1
5.HuberMathiasOutrup GUB200868996117.1017.151.5
6.ThraneAske SeverinOutrup GUB201066679017.6017.650.6
7.KirkHjalte Alexander TheodorOutrup GUB2008969811915.8015.247.5
8.SølbeckDanielOutrup GUB201000000

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JensenSimone GramvadOdense GF200713344019.5019.538.8
33352119.319.3
2.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200533556018.8018.836.5
53676617.717.7
3.JullKarolineOutrup GUB200955475018.4018.135.8
4467811817.7
4.Høyby-ClausenKarolineOdense GF200924556418.4018.435.7
35668917.317.3
5.Thor-LarsenEmma Clara GottorpBillund IF200736686417.7017.135
05878317.917.9
6.BechRegitzeOdense GF200956666717.4017.134.9
56678017.817.8
7.HedeElineOutrup GUB200976696217.4017.434.9
67768117.517.5
8.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201086666017.8017.534.5
756710217.317
9.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200957675117.9017.934.5
78779616.616.6
10.BjørkholmDicte Signe WandrupOdense GF20075668781701734.1
66686717.117.1
11.ØrnskovMia FaaborgOutrup GUB200846887317.4017.434
569810616.616.6
12.NielsenAmalie Damgård RindalOutrup GUB2009789108316.5016.533.4
77897316.916.9
13.RiggelsenClara-MathildeVarnæs-Bovrup IF200846666218017.433.2
267715916.415.8
14.MadsenMetteOutrup GUB2009777810416.7016.733.1
39979916.416.4
15.SkaaningSofie BækhøjOutrup GUB200963676417.8017.532.6
6566015.715.1
16.RosendalLaura SøbyeOutrup GUB200967898916.3016.332.4
68999516.416.1
17.SølbeckAneOutrup GUB201097776516.9016.632.2
979912515.915.6
18.KjelsmarkSofie BøjenSvendborg GF200856898916.5015.932.1
366915916.216.2
19.PertlVictoria EliseSvendborg GF200696797416.8016.531.7
1187815915.215.2
20.ValentinIsabella W.Varnæs-Bovrup IF201076666017.9017.630.9
434613.313.3
21.NielsenVenessa MartiniFlemming EG200868799916.2015.630.2
77897316.916.9
22.DamborgStineSvendborg GF200778899916015.130
599815915.514.9
23.HansenAlberte PrydgaardSvendborg GF200686787916.5015.629.7
78779616.616.6
24.NielsenEva BraskVarnæs-Bovrup IF20051110101010415.5013.125.2
77897316.916.9
25.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201003333019.8019.819.8
22122020.1-
26.MøllerEvaSvendborg GF200966656317.80014.1
109981591514.1
27.RitzJasmin VinstonSvendborg GF200700000
27.HøiNikoline SandvigVarnæs-Bovrup IF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JensenSimone GramvadOdense GF200723333119.5019.558.3
2.Høyby-ClausenKarolineOdense GF200913445019.3019.355
3.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200513356918.3018.354.8
4.JullKarolineOutrup GUB200925346218.8018.554.3
5.BechRegitzeOdense GF200934667118.3018.353.2
6.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201043466518.2018.252.7
7.Thor-LarsenEmma Clara GottorpBillund IF200746856617.5017.552.5
8.HedeElineOutrup GUB200966677717.1017.152

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WillumsenJeppeBillund IF201034666118.4016.635.3
13666118.718.7
2.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200757659117.7017.435
36679017.917.6
3.AlzhouriMohamadSvendborg GF20081066711116.9015.732.2
567108017.416.5
4.PetersenHjalde AlexanderOure-Gudme IF2007889911316.2014.730.1
76999116.915.4
5.AndersenNoahFlemming EG200900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WillumsenJeppeBillund IF201005567118.6018.653.9
2.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200746691231701752
3.AlzhouriMohamadSvendborg GF2008499910116.8015.948.1
4.PetersenHjalde AlexanderOure-Gudme IF2007499109316.6015.445.5

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenKaroline FrølundOdense GF200622332019.8019.839.3
22344019.519.5
2.NguyenEmma Nha NgocSvendborg GF200811335319.4019.437.8
02335419.318.4
3.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200802438418.9018.937.6
24466118.718.7
4.PaulFilippa RavnOdense GF20090434631901937.3
03669318.318.3
5.EkvallAdelinaGymHelsinge200533433019.4019.437.1
54666018.317.7
6.FiallaIda DamTumbling Team Fyn200823438518.5018.536.6
24556418.418.1
7.CarstensenMathildeOdense GF2010134511318.3018.336.6
335510118.318.3
8.NaurAlma BangOdense GF201035677018.2018.236.2
3676801818
9.StendevadTinkeOdense GF200755448318.1018.136.1
7566601818
10.PosthEmmaOdense GF201033555018.9018.335.8
35666917.517.5
11.FruerlundLineFlemming EG200613675018.8018.535.6
2810118017.117.1
12.HenriksenRonja MørkSvendborg GF200519667617.5017.535.6
47666018.118.1
13.RasmussenEsther BechBillund IF200823469917.7017.735.3
66899616.616.6
14.RasmussenSaraOdense GF200743668218.1018.134.7
66899616.616.6
15.DyrlundNatalieFlemming EG2006246610917.3017.334.4
6810812915.715.7
16.FaberAnna-ClaraVarnæs-Bovrup IF2010346712117.7017.734.2
3481114216.816.5
17.PoulsenFreja ØsterkjærhusFlemming EG200754689517.3016.133.2
36996317.417.1
18.KnudsenMalouFlemming EG2007568712516.7016.133.2
36999317.117.1
19.SteensgårdIben HallumFlemming EG20053679015.5015.232.8
39786117.617.6
20.EriksenFrida BollerupFlemming EG2008777911616.3015.432
468913416.616.6
21.HansenJohanne Vanddam KochSvendborg GF2006965512816.5015.931.7
66661241715.8
22.DyrlundJasmineFlemming EG201098998516.2015.931.6
6810812915.715.7
23.EnggaardAnna-Sofie DueSvendborg GF2006126791151601631.6
1168912815.615.6
24.HansenSigne VognSvendborg GF200836699916.8015.931.5
66661241715.8
25.SteinrudBodil RabølleSvendborg GF20071098713615.7015.730.7
8810111491515
26.LarsenFreyaBillund IF2008898912515.9015.629.4
1069912815.613.8
27.HammershøjSilkeBillund IF2007568915416.3014.528.9
57101115915.314.4
28.HolmAugustaVejlby IK20099667153013.7013.128.9
788914615.815.8
29.DøssingSilje LaumandOutrup GUB2010868911616.2016.228.3
869012.712.1
30.HansenCamille Hjælm BomannGymHelsinge20075881115915.4014.226.9
66661241715.8
31.KristjansenKatrineOutrup GUB2007989914915.2014.926.4
10910012.111.5
32.JohansenEmilie LiebmannOdense GF2009236013.9013.913.9
000015-
33.AaskovJosefineFlemming EG2008447013.5013.513.5
12000000029.7-
34.FrederiksenLuna SofiaGymHelsinge20073109012.8000
00000000030-
35.ChristensenMille Line BoerskovTumbling Team Fyn200400000
35.WibroeLinneaSilkeborg P-D200800000
35.EskesenCamilleOdense GF200700000
35.LarsenUlrikka BlaabjergFlemming EG200600000
1069912815.613.8
35.ØsterLunaFlemming EG200600000
35.MichelsenLykkeOutrup GUB201000000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenKaroline FrølundOdense GF200623333019.6019.658.9
2.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200815545019018.756.3
3.NguyenEmma Nha NgocSvendborg GF200833465618.3018.356.1
4.EkvallAdelinaGymHelsinge200533465018.9018.956
5.PaulFilippa RavnOdense GF200905656218.6017.154.4
6.CarstensenMathildeOdense GF2010145712517.6017.654.2
7.NaurAlma BangOdense GF201035688117.9017.954.1
8.FiallaIda DamTumbling Team Fyn20081156610616.6015.151.7

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF200333367518.301.72039.5
23559917.72.419.5
2.HoffmannBastianGymHelsinge200836669317.70118.737.8
35669317.81.319.1
3.VestergaardMadsSilkeborg P-D2008336610917.300.918.236.6
355512617.4118.4
4.MichelsenMikkelOutrup GUB2007366714317.10118.135.6
468912516.60.917.5
5.EkvallTheodorGymHelsinge2008445415916.90117.335.3
346615916.71.318
6.RasmussenJeppeSvendborg GF200565799916.500.917.434.8
666712916.4117.4
7.BrixenRasmusFlemming EG2008458911916.400.917.334.8
566913916.21.317.5
8.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF2009367812317.100.91833.3
3668143014.3115.3
9.SkovgaardToreSvendborg GF2005669901500.415.431.9
679915915.5116.5
10.HoltJohannesVarnæs-Bovrup IF200889111113515.300.916.230.8
691211151514.20.414.6
11.HansenCasper AaskovSvendborg GF200600000
11.HenriksenKarl MørkSvendborg GF200800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF20033334131516.902.519.458.9
2.HoffmannBastianGymHelsinge2008356712916.801.418.256
3.MichelsenMikkelOutrup GUB200734458318.301.119.455
4.VestergaardMadsSilkeborg P-D2008355412917.201.117.754.3
5.EkvallTheodorGymHelsinge2008356610517.501.118.653.9
6.RasmussenJeppeSvendborg GF200534661471701.418.453.2
7.BrixenRasmusFlemming EG2008466615616.701.418.152.9
8.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF2009366813916.50116.950.2

C rækken - Niveau 1 - Piger 13-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KühlCharlotteGymHelsinge200535546318.40119.439.6
33336318.91.320.2
2.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200433468917.70118.738.4
34445318.7119.7
3.AaskovFrederikkeFlemming EG200555559317.800.918.738
44466318.3119.3
4.WildnerSelma MannOdense GF200654557617.801.319.138
45445917.9118.9
5.HansenEmma GäthTumbling Team Fyn200656757917.101.318.437.8
66669317.4118.4
6.MasanneckMaikenBillund IF200456569617.300.918.237.7
44356318.5119.5
7.DamHeleneFlemming EG200456669617.20117.937.2
63555318.3119.3
8.SkandovKlaraGymHelsinge200656567917.20118.237
56678317.51.318.8
9.VistisenAmalie MøllerTumbling Team Fyn200566769417.20118.236.9
56688317.41.318.7
10.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF2006467711417.100.91836.7
56667317.7118.7
11.ViumFreyaSilkeborg P-D200666688816.80117.836.4
66787317.31.318.6
12.FasterholdtJulieBillund IF20045667971701.318.336.4
656611517.1118.1
13.EbsenFreya WarmingOdense GF200555759317.600.918.536.2
556699171.317.7
14.WangAlberte CelineOdense GF200466789317.100.91835.9
56989416.9117.9
15.HansenCamilla ClareVarnæs-Bovrup IF200657779916.600.917.235.6
66669317.4118.4
16.BjerringAnnaOdense GF200666679317.300.918.235.3
66779816.7117.1
17.MøgelhøjEmilieFlemming EG200655551191700.917.935.3
567813716.4117.4
18.KissowDicte BrønningSilkeborg P-D2006571099816.200.917.135
45779916.9117.9
19.NielsenSofia WittmaackSvendborg GF2006678810916.200.916.534.2
5688015.30.415.7
20.NielsenMette HedegaardFlemming EG200556667417.600.918.534.2
5688015.30.415.7
21.NordamTheresaSilkeborg P-D2006689912915.700.916.334.1
57989416.8117.8
22.LlamasJohannaTumbling Team Fyn2004678911816.10116.533.9
67999516.50.917.4
23.PetersenSara DammVarnæs-Bovrup IF20045798015.100.415.533.7
56779417.2118.2
24.MadsenSigne OksbjergSvendborg GF2005576812916.300.916.633.5
476910916.5116.9
25.HedegaardFreja NellemannOdense GF200667999516.500.917.433
6787015.20.415.6
26.MortensenEline VielandVejlby IK2005589811516.400.916.732.9
569911616.40.416.2
27.KruseMalouFlemming EG20066991012915.500.916.432.6
589912915.80.416.2
28.MarekLauraVarnæs-Bovrup IF200658910101515.300.915.632.5
579109516.5116.9
28.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB20065688015.300.415.732.5
666810916.50.916.8
30.KristensenMilia BrejningFlemming EG2006789911915.700.91632.1
688913915.70.416.1
31.ValeurStineSilkeborg P-D2006691010014.500.414.932
699910616.1117.1
32.SkovgaardSigneOdense GF20055769015.300.415.715.7
00000000030-
33.JullKatrineOutrup GUB2006788012.700.31313
00000000030-
34.MortensenSofie HeegårdSilkeborg P-D200600000
569911616.40.416.2
34.LafortuneArushkaTumbling Team Fyn200300000
34.LethanKarenVejlby IK200600000
34.AndersenMaria BorregaardTumbling Team Fyn200500000
34.SøgaardJosefine EmilieBillund IF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KühlCharlotteGymHelsinge200523451241801.319.358.9
2.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200433337318.80119.858.2
3.AaskovFrederikkeFlemming EG200522356418.80119.857.8
4.HansenEmma GäthTumbling Team Fyn20062356951801.319.357.1
5.WildnerSelma MannOdense GF2006645511517.401.318.756.7
6.MasanneckMaikenBillund IF2004356711317.50118.556.2
7.DamHeleneFlemming EG2004345610517.70118.755.9
8.SkandovKlaraGymHelsinge20063789015.300.415.752.7

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-12 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RørstrømPernilleVejlby IK2007323610018.600.919.539.6
33337019.1120.1
2.RytterTea ElizabethOdense GF2007453311018.401.319.739.4
43346318.7119.7
3.NielsenLærkeOutrup GUB20074455931800.918.938.4
33538318.5119.5
4.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn200844548318.20119.238.2
435510617.71.319
5.AndersenSilkeFlemming EG200733469318.200.919.138.1
33348918119
6.MastekEmilieGymHelsinge200866569517.300.918.237.7
33336718.5119.5
7.RanckCille DigeOutrup GUB2009434515617.30118.337.6
33356718.3119.3
8.JessenIda GammelgaardOutrup GUB200746679317.500.918.436.6
45569917.2118.2
9.HansenMikkeline MeinertzSilkeborg P-D200744691251700.917.936.4
466610317.5118.5
10.HansenLaura KruseSvendborg GF2007567711616.800.917.736.2
466610317.5118.5
11.WulffKarolineGymHelsinge2008466710317.400.918.336.2
457811616.9117.9
12.WoodViolaOdense GF2008467812816.500.917.436
35679417.6118.6
13.OlesenKarla ToftVejlby IK2007567612916.500.917.435.4
469810317118
14.LarsenJohanneOdense GF2007336811617.300.918.235
477914516.40.416.8
15.GarzaMaja Sofia RoedViborg GF200766888417011834.9
657711916.5116.9
16.HoltNicole HøbergOutrup GUB2008459912616.500.917.434.8
469913516.4117.4
17.NørmarkSofie BülowBillund IF200856791121700.917.334.6
458810317.2117.3
18.WormFrejaOutrup GUB2009346612317.600.918.534.5
4668015.60.416
19.FrederiksenAndreaViborg GF200856991291600.916.334
457711317.3117.7
20.PowersZentaGymHelsinge2007579912716.100.916.433.6
466913416.8117.2
21.FijalkkowskaMartaOutrup GUB2009457814916.300.916.633.6
467912916.3117
22.PuricVanessa LamiaOutrup GUB2008466712916.600.916.932.2
4677133014.3115.3
23.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF20104699015.200.415.630.8
5999014.80.415.2
24.SlessingAnnikaOutrup GUB2007469013.100.313.429
4699015.20.415.6
25.BohøjAlberte SkovSilkeborg P-D20084700000
5900-
25.GøllnitzIsabellaSilkeborg P-D2008000000
000-
25.SørensenKathrine LjungbergOure-Gudme IF200900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RørstrømPernilleVejlby IK200733569517.90118.958.5
2.NielsenLærkeOutrup GUB200733346318.80119.858.2
3.RytterTea ElizabethOdense GF200743669417.80118.858.2
4.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn200833789417.60118.656.8
5.MastekEmilieGymHelsinge2008435610917.30118.356
6.RanckCille DigeOutrup GUB2009366615916.501.317.855.4
7.AndersenSilkeFlemming EG2007368911916.400.917.355.4
8.JessenIda GammelgaardOutrup GUB2007366811317.300.918.254.8

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenMariusSvendborg GF2005346613517.301.118.436
476612417.10.517.6
2.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB2009469913916011733.5
3699149160.516.5
3.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF2007369713816.40117.417.4
0000018-
4.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenMariusSvendborg GF200534678018.201.119.355.3
2.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB2009368911416.901.11851.5
3.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF2007000017.4

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200921339518.701.119.838.9
22239918.31.119.1
2.NielsenSigne Marie FriisSilkeborg P-D200933549318.30119.338.9
35338318.51.119.6
3.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D200936665318.101.119.238.1
366410617.51.418.9
4.RaunholtAnneVejlby IK20053310510317.601.118.737.4
35679317.7118.7
5.BohnsenAnna LuccaVejlby IK2007368610317.40118.437.1
366610317.61.118.7
6.JaedekeNataliOutrup GUB200634539817.80118.837.1
364511917.21.118.3
7.AndreæSofieSilkeborg P-D200636969417.301.118.436.6
38678717.11.118.2
8.GyldenøhrSilja RouVejlby IK2005369511517.10117.535.5
375610417.51.118
9.LukasiewiczThilde KingoOdense GF200633859717.50117.935.5
356710817.11.117.6
10.LundeSigneOdense GF2006368610617.10117.835
379912616.41.117.2
11.FrydendahlEmilie FinkOdense GF2005369911916.30117.334.4
358911816.61.117.1
12.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF2009339412317.6011831.1
31010012.70.413.1
13.MønstedMarie KjettrupVejlby IK200636108143013.90113.429.4
411101013715.51.116
14.KjærAlberte HolmegaardOdense GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.NielsenSigne Marie FriisSilkeborg P-D200932337318.90119.958.8
2.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200933228618.601.119.158
3.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D200934468917.601.41957.1
4.JaedekeNataliOutrup GUB200633237418.80119.856.9
5.BohnsenAnna LuccaVejlby IK200734358318.40119.456.5
6.RaunholtAnneVejlby IK20053366931801.119.156.5
7.AndreæSofieSilkeborg P-D200636669417.601.118.755.3
8.GyldenøhrSilja RouVejlby IK2005368013.300.412.848.3

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusOdense GF200323543118526.806.93465.7
231022299274.431.7
2.HansenMads LykkeOdense GF2003337633312525.506.932.764.3
338975312624.46.931.6
3.FredenslundAndreasVejstrup E2002326775310225.506.631.563.5
337763313724.86.932
4.SømodAsbjørn JuulSvendborg GF2003352686315624.605.329.361.6
34331137327.24.832.3
5.HermannNiclasVarnæs-Bovrup IF200234333339526.403.629.159.7
344334311326.24.430.6
6.RodeTobiasOdense GF2004355223314525.803.629.759.7
332232312926.13.630
7.HansenMikkelSilkeborg P-D2003365465312525.103.62958.8
338975312624.46.931.6
8.SkovøMagneVesterlund E200234443339626.10429.557.6
36543331330234.828.1
9.NielsenPeter Emil AalborgOdense GF2004328523111625.904.130.357.1
3675313024.22.626.8
10.JessenJonathanVejstrup E2002361087661592305.32857
46666649624.7429
11.MikkelsenJoakim UhreVarnæs-Bovrup IF2004365433313925.103.228.655.9
365654411724.92.127.3
12.Møller-JensenEmil SkaarupVesterlund E2003365455414924.503.224.451.6
334355612825.12.127.2
13.MånssonEliasVesterlund E20023566765153021.703.224.951.6
357767611524.32.126.7
14.LaursenMarcus Peter ToftbjerglundSilkeborg P-D2002388778714423.403.226.951.5
389101011712822.22.124.6
15.KümpelJeppe VintherVejstrup E2002345665514424.803.226.550.7
36766660231.224.2
16.FyrsterlingMadsFlemming EG2001367899714623.102.525.650.6
4610989814622.62.125
17.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB2004357687612424.201.726.250.5
366546100231.324.3
18.JensenSteffenFlemming EG200356666661362403.227.250.5
4688777521.81.223.3
19.MadsenSebastian JuulOdense GF20043445544832601.928.250.3
367855515823.81.322.1
20.MikkelsenDavid KrogstrupBrejninggaard TT200236688871592303.226.549.8
365654411724.92.127.3
21.PilgaardMikkelOutrup GUB20033511121210813921.703.921.149.7
377554413924.34.328.6
22.Warming-HansenMadsVesterlund E200248810121415019.901.220.245.6
3699997144232.125.4
23.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF200400000
23.PlumMagnusVesterlund E200300000
23.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF200400000
23.PötzschMarkVesterlund E200300000
23.JørgensenPhilipOdense GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusOdense GF200333563339326.206.933.4133.4
23100217428634.3
2.FredenslundAndreasVejstrup E2002379675512923.705.929125.4
33765439325.76.932.9
3.SømodAsbjørn JuulSvendborg GF2003333386311325.705.731.7124.9
43333338526.54.831.6
4.HansenMads LykkeOdense GF200333765331552506.932.2121.5
466666615923.61.825.4
5.RodeTobiasOdense GF200433330119926.803.630.7121
33332229626.73.630.6
6.HermannNiclasVarnæs-Bovrup IF200236101212121015521.505.426.3115.1
3556654124254.429.1
7.HansenMikkelSilkeborg P-D200336533349326.103.630114.2
466666615923.61.825.4
8.SkovøMagneVesterlund E20023555676023.301.224.5110.7
357666612724.24.428.6

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MølgaardChristine Næss-SchmidtSilkeborg P-D200122301327927.103.63162.2
37522219326.64.331.2
2.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB2003333223311926.103.63057.5
377543312924.72.527.5
3.ScherrebeckJosefine KrogFlemming EG200333333338226.901.82954.9
3343433123023.52.125.9
4.UhrskovJulieFlemming EG200335446531372503.227.354.7
365565497252.127.4
5.DremstrupEmmaSilkeborg P-D200333445438725.901.82854.6
367676410924.22.126.6
6.JensenJulieOdense GF200434435338526.201.827.453.8
366766512624.32.126.4
7.ChristensenNikoline SerupOdense GF200236677648924.401.826.553.7
31099885144233.927.2
8.PetersenMathildeOdense GF2004356710959923.701.824.952.2
59912108915721.60.921.3
9.AndersenJosefineOdense GF2002379997614423.201.823.548
37111199810622.62.524.5
10.JessenAnne OblingVarnæs-Bovrup IF200437899969323.701.825.847.8
5791010108021.11.222
11.PetersenJosefineVarnæs-Bovrup IF2004691111111010020.2020.241.5
59912108915721.60.921.3
12.PoulsenMalou HermannOdense GF200100000
12.GrossTrineVejstrup E200300000
12.JensenCecilie KrejbergVesterlund E200200000
366766512624.32.126.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MølgaardChristine Næss-SchmidtSilkeborg P-D200133001326327.903.631.8125.2
363201214326.64.331.2
2.ScherrebeckJosefine KrogFlemming EG200332322116627.401.829.5113.2
34321339826.42.128.8
3.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB2003343333315925.403.228.6112.3
37644330241.926.2
4.DremstrupEmmaSilkeborg P-D20033554643642601.828.1110.2
355635310925.12.127.5
5.JensenJulieOdense GF2004345456415924.501.726.2107.2
354555411725.12.127.2
6.PetersenMathildeOdense GF20043355643024.101.225.6103.3
3656453113022.72.525.5
7.UhrskovJulieFlemming EG2003356565413624.703.227101.4
368141515017.91.819.7
8.AndersenJosefineOdense GF200236677756424.901.827101.2
477898611923.12.826.2

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB200523321129926.803.630.762.8
131220211427.44.432.1
2.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007333123311426.703.530.560
33323337726.62.629.5
3.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D2005353465311825.203.629.159.9
343443312326.14.430.8
4.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D200543332331092603.629.659.2
3333222139263.629.6
5.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005333356415125.703.329.358.7
33335339326.52.629.4
6.VesterborgFrederikOdense GF2006364654312625.103.228.656.2
36656549824.82.527.6
7.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF2005368655613324.503.928.455.7
39121196714322.64.727.3
8.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D2005366767511324.601.826.752.7
367679912923.22.526
9.AndersenVictor VanVejlby IK200534665647625.301.827.452.6
3456910911923.42.125.2
10.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB2007367889612923.201.724.650.6
476668912623.62.126
11.SommerLudvigOutrup GUB200545553515022.80322.850.5
3481087611923.4427.7
12.PedersenAndreas YdeOutrup GUB2005366866515923.603.227.148.1
368897712923.11.221
13.HolmEmilSvendborg GF20053533330220121.845
466555410824.71.223.2
14.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB20053644444024.101.225.344.5
477912121213921.51.319.2
15.HüttelVictorSilkeborg P-D200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007333321215925.903.529.7120.3
3331123113273.330.6
2.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D20053533343972603.629.9120.1
344433311925.64.430.3
3.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D2005343212310326.903.630.8118.1
496655513923.84.328.1
4.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005345101098022.10325.1112.6
333334413825.63.228.8
5.VesterborgFrederikOdense GF200636665561032503.228.5112.4
36675459624.92.527.7
6.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF2005367765612324.503.928.4109.1
3789997153020.34.725
7.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D20054668912019.501.120.6100.4
367766710524.32.527.1
8.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB20054332349623.601.224.887.6

Eliterækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF2006344333312326.203.429.959.9
365333313325.83.930
2.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200633333438926.101.827.654.8
376433311925.12.427.2
3.PedersenEmilie KrogSvendborg GF2007346665610325.102.52753.7
346457614824.32.126.7
4.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200634454436326.401.828.553.1
3566655023.41.224.6
5.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200636677869424.401.826.552.9
3576676119242.126.4
6.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200546356668425.201.827.352.7
491010109614522.32.825.4
7.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200736998961192302.125.450.5
388999614922.52.325.1
8.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF2007587998715922.302.324.947.7
599101110915921.31.222.8
9.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D200746579101114822.601.624.247.3
46689980221.123.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF2006330002212327.503.431.2121.9
353331211326.63.930.8
2.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200632201126827.501.829.6110.9
3663333024.31.926.5
3.PedersenEmilie KrogSvendborg GF200734443338726.102.128.5110.1
365544310925.12.527.9
4.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200532336436326.701.828.8109.7
377555410325.12.828.2
5.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200633336547326.301.828.4108.1
369866510524.22.126.6
6.BergstrømSofiaSilkeborg P-D2006355564510924.802.127.2107.2
356565479251.827.1
7.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF2007478976412923.402.526.2103
378767611623.92.126.3
8.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF2007376666512324.602.527.4101.1
367799711523.62.126

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PagårdIdaOutrup GUB1997233232310726.503.43060.6
2763322123264.330.6
2.SørensenFrejaOdense GF1999332313213926.103.229.357.3
364433310625.82.828
3.LarsenNatascha SundekildeOdense GF199934334447326.501.828.656.6
366664410624.92.828
4.NørbyJohanneOdense GF19923351113151315521.703.824.956.4
363223212326.45.131.5
5.HenriksenPernilleOdense GF20003666565762501.827.151.7
3998911912922.12.824.6
6.SkjøttSabine LykkeOutrup GUB199900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PagårdIdaOutrup GUB1997333213212826.303.229.8121.3
13233327327.33.630.9
2.NørbyJohanneOdense GF1992322666515152406.430.7118.1
332201212926.64.431
3.SørensenFrejaOdense GF199932233226427.303.631.2117.7
366333312625.54.329.2
4.LarsenNatascha SundekildeOdense GF199933365636326.201.828.3113
3675565103252.828.1
5.HenriksenPernilleOdense GF200036699101010922.801.824.3100
37911119910922.22.124

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199925437528625.8010.636.772.5
11643128926.59.335.8
2.MatthiesenAdam ScharfOdense GF199625346329326.306.232.567.5
11763239326.58.235
3.PihlLasseFlemming EG1990294314431292407.431.467.4
12652126327.28.536
4.AbildgaardMartinVesterlund E200233965331082507.832.262.9
3337107314924.16.930.7
5.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D199937337431192507.432.461.5
33131196615922.56.929.1
6.FrederiksenEmil VibækOdense GF2000386433310725.305.230.861.3
432634715724.95.930.5
7.KrügerKristofferOllerup GF1997336433315725.305.33058.7
3366433024.24.528.7
8.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF1999344466514924.503.22853.2
36455430241.225.2
9.EgendalWilliamVejlby IK199446710109812323.103.426.851.1
377766615923.43.624.3
10.BredvigAlexander SkovgaardOutrup GUB200039531243143021.707.328.750.5
3339120183.821.8
11.KristensenBenjaminSilkeborg P-D19963491415141114920.705.425.549.7
36455430241.225.2
12.SømodGustav JuulSvendborg GF20003556131113021.403.724.246.5
3655343024.11.222.3
13.NørregaardMagnusFlemming EG20013345544024.201.222.445.6
3356444153022.63.623.2
14.EriksenSimon Woo TraneSvendborg GF199469121212111215720.401.921.436.2
612141412131213919.51.314.8
15.SømodJohannes JuulOllerup GF199800000
3655343024.11.222.3
15.HansenRasmus BeckOdense GF199800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199906323339826.3011.838.4147.8
01643238027.39.336.9
2.MatthiesenAdam ScharfOdense GF19960365321732707.735137
12663537326.47.834.5
3.PihlLasseFlemming EG1990156345312925.20732.2134
01674119326.87.334.4
4.AbildgaardMartinVesterlund E200233633339825.907.834130.4
33366439825.57.733.5
5.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D1999356456312525.107.732.8124
329633310325.84.229.7
6.FrederiksenEmil VibækOdense GF20004376633133022.508.330.8122.4
3396343153022.47.930.3
7.KrügerKristofferOllerup GF1997397410151514821.506.427.9113.4
43799111212822.54.626.8
8.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF1999345567714724.201.925.8107.5
345555413724.93.628.5

S rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I1998466711716.901.11832.6
1091011153012.52.114.6
2.StraussLeaFlemming EG200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I1998766711716.601.918.250.8

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF199746649617.50320.540.7
565414916.73.820.2
2.TroelsenJonathanFlemming EG20026881014016.402.719.138.3
46979317.2219.2
3.KarboSebastianSvendborg GF200367778816.701.918.632.5
579612816.30.613.9
4.SmedMariusFlemming EG200256988816.601.217.831.8
479914316.40.614
5.FriisTobiasFlemming EG200200000
5.BriceSebastianFlemming EG200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF1997468711916.503.820.361
2.TroelsenJonathanFlemming EG2002510878017.202.519.758
3.SmedMariusFlemming EG20025697761701.218.250
4.KarboSebastianSvendborg GF20036698015.100.615.748.2