Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 3 2019

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WallstrømAskerOdense GF2003566546510824.503.22856.6
35655447325.82.528.6
2.HancockJamieBøvling IG2002466433312625.303.427.556.3
56566549724.73.828.8
3.JakobsenMaltheOutrup GUB2002766665612923.703.627.354.6
866675610923.73.627.3
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB20035788763022.601.223.849.7
587876611723.52.125.9
5.LauenborgChristian JuelOdense GF200546666648924.501.826.640.1
5690130.513.5
6.PaulsenLaust OutzenOdense GF200300000
6.ChristiansenOskar VejeOdense GF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HancockJamieBøvling IG200236665761012503.428.484.7
2.WallstrømAskerOdense GF20033544767952502.527.884.4
3.JakobsenMaltheOutrup GUB200244666789224.802.527.381.9
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB20033677667022.801.22473.7

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200443334332327.201.829.358.3
24435436326.62.129
2.PetersenMathildeOdense GF20044553333952603.229.558.1
23333369626.22.128.6
3.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200434555336426.201.828.357.2
33463337326.52.128.9
4.HansenJulie NygaardOdense GF200344344545426.301.828.457
33334337926.22.128.6
5.GrossSofieVarnæs-Bovrup IF200435446510023.301.224.548.6
334533410625.91.224.1
6.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF2004477777612723.601.72547.5
5898999021.31.222.5
7.RasmussenSigne MøllerBøvling IG2001346677522301.623.746.5
455566612524.61.222.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200433334465326.602.12987.3
2.PetersenMathildeOdense GF200434446667925.102.527.986
3.HansenJulie NygaardOdense GF200333544557326.101.92885
4.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200433666768624.902.127.384.5
5.GrossSofieVarnæs-Bovrup IF200435655668325.301.827.476
6.RasmussenSigne MøllerBøvling IG200135666810022.601.224.170.6
7.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF20043667801800.918.966.4

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007553455312725.103.327.855.8
56755558325.12.928
2.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB200746444546625.701.827.555.5
34445549625.62.128
3.TørvingLucas LundOdense GF20065454568023.301.224.552.4
55544548925.12.527.9
4.FrobeniusBertramGymHelsinge200566544649924.703.428.152.2
6775565022.91.224.1
5.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB2007456669711923.701.825.252.1
566676610324.52.126.9
6.AndersenLukas ElkjærOutrup GUB20075677666022.701.223.949.2
688766510923.52.125.3
7.LøhNicolaiVestjysk GF20075646566932501.826.248.8
567656710424.41.222.6
8.WormAlexanderOutrup GUB20055678888121.901.923.847.9
66544558425.31.824.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007333334615825.203.328.884.6
2.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB2007334546613924.703.228.283.7
3.FrobeniusBertramGymHelsinge2005344356612924.803.428.280.4
4.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB2007344566611325.202.127.679.7
5.TørvingLucas LundOdense GF2006346567610924.402.527.279.6
6.LøhNicolaiVestjysk GF20074546676932501.827.175.9
7.AndersenLukas ElkjærOutrup GUB200735666767624.801.826.375.5
8.WormAlexanderOutrup GUB20053667768022.700.923.671.5

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KallesøeAgnesVestjysk GF200535355656325.901.824.752.5
46434657425.72.127.8
2.FriisEmma NeilSilkeborg P-D2006346678610924.101.825.650.6
356657612924.11.225
3.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200654346569325.501.727.250.1
34466669924.71.222.9
4.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D200734456781032501.626.647.8
344445312425.71.221.2
5.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D20065555646682501.827.145.7
46689017.70.918.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KallesøeAgnesVestjysk GF200535355566325.902.128.380.8
2.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200633334467326.402.128.879.4
3.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200636666557924.701.826.876.9
4.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D20074444657023.601.124.772.5
5.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200634455789624.901.826.772.4

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.BoesdalSimonVestjysk GF200443339118.702.821.540.5
33438318.61.919
2.SkandovKlaesGymHelsinge200356469417.602.620.240.2
44457518.11.920
3.NikolajsenAndersBøvling IG2003477715416.602.619.237.5
467613616.81.518.3
4.MånssonEliasVesterlund E200256551091702.618.934.3
35439817.80.615.4
5.PötzschMarkVesterlund E2003578712916.202.818.933.3
578610616.80.614.4
6.SeldalKasper HøghBøvling IG2003456613916.701.117.733.1
36539617.80.615.4
7.KlemmensenTobiasVesterlund E2002378710916.601.217.232.7
6799014.90.615.5
8.BækAndreas JakobsenBøvling IG2003579901500.615.632.3
510111013915.21.516.7
9.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG2003788910915.901.116.431.3
810109014.30.614.9
10.HøjeThomasBøvling IG20036101012014.200.614.831.1
6710915915.41.516.3
11.JensenOliver OvermarkBøvling IG2003777810516.601.117.730.5
799915915.20.612.8
12.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF200321120000029.4029.429.4
13.PedersenPeder KjærBrejninggaard TT200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BoesdalSimonVestjysk GF200433468318.302.821.161.6
2.SkandovKlaesGymHelsinge2003336610317.902.620.560.7
3.NikolajsenAndersBøvling IG2003346683180319.557
4.PötzschMarkVesterlund E200335666717.70320.754
5.SeldalKasper HøghBøvling IG200333669417.902.620.553.6
6.BækAndreas JakobsenBøvling IG2003369710217.302.619.952.2
7.KlemmensenTobiasVesterlund E2002368912416.801.517.750.4
8.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG200336799317.301.218.549.8

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyEmmaVejlby IK200323443618.801.22040.3
23437318.81.520.3
2.UnderbjergDitte EhmsenBrejninggaard TT200323444618.701.219.939.4
544575181.519.5
3.PetersenAnna Bernhard RamsdalVestjysk GF200423641051801.219.238.7
23339918.11.519.5
4.PlougheldLunaOdense GF200425537518.301.219.538.7
26448917.71.519.2
5.JohannsenLeah C.Odense GF200434648617.901.219.138.5
36649317.91.519.4
6.LethEmilyOdense GF2004577610317.201.118.335.3
579813716.11.517
7.SønderskovLea LauridsenBøvling IG2003346610717.401.118.534.9
3586015.80.616.4
8.BrahmsNicolineBøvling IG200261010012.400.512.931.5
48746917.21.518.6
9.MortensenJosefineVojens GIE20040000000003003030
10.LawrenzMaja NygaardVarnæs-Bovrup IF200400000000030000
00000000030-
11.RattenborgJohanneOdense GF200400000
11.HenriksenMilla RopassOdense GF200400000
11.FahrendorffSofieVarnæs-Bovrup IF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyEmmaVejlby IK200332338418.701.520.260.5
2.UnderbjergDitte EhmsenBrejninggaard TT200302335818.901.220.159.5
3.PlougheldLunaOdense GF200425558418.101.519.658.3
4.PetersenAnna Bernhard RamsdalVestjysk GF20043344791801.519.558.2
5.JohannsenLeah C.Odense GF200435677317.901.519.457.9
6.SønderskovLea LauridsenBøvling IG200345898517.101.218.353.2
7.LethEmilyOdense GF200457666717.301.117.853.1
8.BrahmsNicolineBøvling IG2002467811916.501.517.448.9

B rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF200536656517.901.219.138.3
37668317.71.519.2
2.MøllermadsenChrisFlemming EG200735666318.101.219.338
38879317.21.518.7
3.HansenRasmus WindVojens GIE200636664318.201.218.537.7
37668317.71.519.2
4.SchlanbuschSteffen Kallesberg VonArendals TF200734567418.102.620.736.6
3699015.30.615.9
5.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF2006377912616.601.117.733.5
36910015.20.615.8
6.UldallJakobOdense GF20053676015.800.616.432.6
3678015.60.616.2
7.SandSimonOdense GF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF20053466831801.519.557.8
2.MøllermadsenChrisFlemming EG200736688417.501.218.456.4
3.SchlanbuschSteffen Kallesberg VonArendals TF20073346123015.202.617.854.4
4.HansenRasmus WindVojens GIE20063566123014.801.916.153.8
5.UldallJakobOdense GF20053667015.800.616.449
6.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF2006000033.5
7.SandSimonOdense GF200600000

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF200535666318.101.219.338.5
36678317.71.519.2
2.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200636667617.601.218.838
35568617.71.519.2
3.HolmLiv RustinOdense GF200537885517.401.218.637.7
36679317.61.519.1
4.RefsgaardFrejaOutrup GUB200636696417.601.218.835.1
3668015.70.616.3
5.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF20053567631801.219.234.2
36688517.40.615
6.PetersenSofie DammVarnæs-Bovrup IF200636666417.901.219.133.9
36689617.20.614.8
7.RyAmalieVejlby IK200536669617.401.118.532.7
366812916.60.614.2
8.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn2005368013.300.513.832.6
36699617.11.718.8
9.TerjesenEllenArendals TF200536876617.401.217.130.4
367913916.30.613.3
10.ClausenLærke SøholmVarnæs-Bovrup IF20083799015.200.615.829.9
38999716.50.614.1
11.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF20053666015.900.616.516.5
3600-
12.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF20073689015.400.61616
3600-
13.MeisnerJohanneOdense GF200537000014.1
379911616.50.614.1
14.AndresenKlara BruunVarnæs-Bovrup IF200536696417.601.200
00000000030-
15.KlimMaria VadVestjysk GF200500000000030000
16.HarbergMargrethe JuhlOdense GF200500000
16.AndreæSofieSilkeborg P-D20063600000
3600-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF200523467318.501.52058.5
2.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200633358518.301.519.857.8
3.HolmLiv RustinOdense GF2005344410817.701.519.256.9
4.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200535456318.401.219.653.8
5.RefsgaardFrejaOutrup GUB200635669917.201.518.153.2
6.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn200534657318.201.920.152.7
7.PetersenSofie DammVarnæs-Bovrup IF200636667917.301.318.652.5
8.RyAmalieVejlby IK200532457518.401.219.652.3

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200934656218.4018.436.5
24456218.718.1
2.SølbeckDanielOutrup GUB2010668810916.3016.331.9
668910916.215.6
3.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF201079997316.6016.331.3
88899915.915
4.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200988796416.8015.931.2
76989916.215.3
5.KnudsborgAndreas M.Outrup GUB200967766217.601731
9991114914.914
6.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB2012991098915.601530.4
981091041615.4
7.ThraneAske SeverinOutrup GUB2010121010129814.9014.930.2
99111011415.615.3
8.VestergaardChristianOutrup GUB20086710108616.3016.329.4
577013.113.1
9.IsagerVillads BechSilkeborg P-D200999111211914.9012.825.8
999914915.113
10.PedersenChristianOutrup GUB20111111121211614.7012.325.4
91091315814.613.1
11.LundFrederikOutrup GUB2008000000000300010.8
1314141213913.510.8
12.AbildgaardEmilSilkeborg P-D200900000000030000
00000021-
13.HuberMathiasOutrup GUB200800000000030000
14.KirkHjalte Alexander TheodorOutrup GUB200800000
14.MellsonAksel LykkeSvendborg GF200900000
14.MortensenAndreas VielandVejlby IK200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200903355219.2019.255.7
2.SølbeckDanielOutrup GUB2010359119616.7016.448.3
3.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200966796417.2016.647.8
4.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF20103611128516.5015.346.6
5.ThraneAske SeverinOutrup GUB20101099910316015.445.6
6.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB2012869713716015.145.5
7.VestergaardChristianOutrup GUB20086811127416.2015.945.3
8.KnudsborgAndreas M.Outrup GUB200989999616013.944.9

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201035566318.2018.237
04565218.818.8
2.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200526666218.2017.936.2
06686118.318.3
3.JensenSimone GramvadOdense GF200746676317.8017.836.1
36666018.318.3
4.JullKarolineOutrup GUB200966776217.6017.635.4
35669317.817.8
5.BechRegitzeOdense GF200976877317.2017.235.2
3676621818
6.VilladsenMarie IhleVarnæs-Bovrup IF200547976317.4016.834.2
46869317.417.4
7.HedeElineOutrup GUB200975667417.5017.533.9
8667941716.4
8.LilienvaldCamilleBillund IF200979996316.7016.733.6
56897317.216.9
9.BjørkholmDicte Signe WandrupOdense GF200769997316.7016.733.6
67879416.916.9
10.WibroeLinneaViborg GF200866667617.3017.333.6
89879616.316.3
11.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200966667417.5017.233.1
779712616.215.9
12.ValentinIsabella W.Varnæs-Bovrup IF201066866317.5016.332.6
64668817.216.3
13.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201066699317.1017.132.3
867911516.415.2
14.LaugesenSidselVarnæs-Bovrup IF200637998317.1016.532
36989816.715.5
15.NielsenEmma MøllerOure-Gudme IF20073881010916.2015.931.6
69987616.515.9
16.NielsenJosefineOutrup GUB201089999715.9015.631.5
69987616.515.9
17.Thor-LarsenEmma Clara GottorpBillund IF200746896617.1015.931.2
456117617.115.3
18.NielsenAgnesFlemming EG200855678917015.531.1
69987616.515.9
19.PertlVictoria EliseSvendborg GF2006108101010615.6015.330.9
989910615.915.6
20.HøiNikoline SandvigVarnæs-Bovrup IF2006589109616.3015.730.7
679915815.615
21.AndersenEmma NeesFlemming EG200888997816.1015.230.6
56979816.615.4
22.NielsenVenessa MartiniFlemming EG200877888916.3015.130.6
69987616.515.9
23.MadsenMetteOutrup GUB2009699910915.8015.230.5
699117616.215.3
24.RiggelsenClara-MathildeVarnæs-Bovrup IF200857999616.5015.930.5
689915815.514.6
25.JørgensenKaisa WintherSilkeborg P-D200699999815.7015.730.4
109989915.614.7
26.SchulzeLiva HønholtSilkeborg P-D2006117799216.5014.429.6
987911815.815.2
27.HansenMajaSilkeborg P-D2007129888615.9014.729.3
779712616.215.9
28.DamborgStineSvendborg GF2007791099715.901528.9
8810915915.113.9
29.KjelsmarkSofie BøjenSvendborg GF2008478910916.3014.528.6
6791113815.614.1
30.SølbeckAneOutrup GUB20101291098615.6013.228
6611912915.714.8
31.KühlSiljeVojens GIE2008109899915.6014.127.9
898914915.313.8
32.KuipersMayaSilkeborg P-D200715911911315.2014.327.2
129119151014.412.9
33.KnudsborgMaria M.Outrup GUB201111991111915013.526.8
1299912815.113.3
34.HansenEmilieBillund IF20071299119615.4012.425.8
779712616.215.9
35.PoppFilucca Savannah LykkeSilkeborg P-D2006129101011815012.924.3
1310111115914.111.4
36.LundRosaVojens GIE20089101112013.8012.324.2
11111210131014.311.9
37.LaursenMalouSilkeborg P-D2006121011129914.7012.924.1
12111212013.311.2
38.PoulsenHannaSilkeborg P-D200600000000030000
00000000030-
38.DybdahlMarieSilkeborg P-D200800000000030000
00000000030-
40.RitzJasmin VinstonSvendborg GF200700000
40.LilienvaldCecilie FromBillund IF201100000
56897317.216.9
40.RosendalLaura SøbyeOutrup GUB200900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201033345618.6018.655.6
2.JensenSimone GramvadOdense GF200733445218.9018.955
3.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200533445218.9018.654.8
4.JullKarolineOutrup GUB200934667318.1017.853.2
5.BechRegitzeOdense GF200956667417.6017.652.8
6.HedeElineOutrup GUB200984566417.7017.451.3
7.VilladsenMarie IhleVarnæs-Bovrup IF200556689517.1017.151.3
8.BjørkholmDicte Signe WandrupOdense GF200766776317.5017.551.1
9.LilienvaldCamilleBillund IF200966669317.4016.550.1

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WillumsenJeppeBillund IF201023568218.4018.436.5
34668218.118.1
2.AlzhouriMohamadSvendborg GF200833543219018.135.5
35688317.717.4
3.HenriksenKarl MørkSvendborg GF2008646710317.4016.834.5
54679217.717.7
4.AndersenNoahFlemming EG20094681011316.8015.932.1
57999316.816.2
5.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200744679317.7017.730.7
66801313
6.JensenAksel KrogSvendborg GF200700000
6.NguyenJimmySvendborg GF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WillumsenJeppeBillund IF201015667817.7017.453.9
2.AlzhouriMohamadSvendborg GF200863665218.2017.653.1
3.HenriksenKarl MørkSvendborg GF200866699317.1016.851.3
4.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200766979516.8016.547.2
5.AndersenNoahFlemming EG2009679012.8012.844.9
6.NguyenJimmySvendborg GF200700000
6.JensenAksel KrogSvendborg GF200700000

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenKaroline FrølundOdense GF200603333019.8019.839
13455019.219.2
2.GudichsenTilde HolstSvendborg GF200812666018.9018.938.3
03544019.419.4
3.FiallaIda DamTumbling Team Fyn200803333019.8019.538.1
24645018.918.6
4.EskesenCamilleOdense GF20072255601901937.8
25555018.818.8
5.NguyenEmma Nha NgocSvendborg GF200812336319.2019.237.6
33345318.918.4
6.LarsenUlrikka BlaabjergFlemming EG200633464118.9018.337.4
33544019.119.1
7.JensenNadiaOutrup GUB200833567018.6018.637.4
7800-
8.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF201033465018.9018.937.3
14678018.418.4
9.PosthEmmaOdense GF201035565018.6018.637.2
44664018.618.6
10.DøssingSilje LaumandOutrup GUB20104344501901937.2
46666018.218.2
11.NaurAlma BangOdense GF201005664018.9018.637
24668018.418.4
12.StendevadTinkeOdense GF200755566218.1018.137
33366018.918.9
13.JullKatrineOutrup GUB20060366501901936.2
269108017.517.2
14.RasmussenSaraOdense GF200734666018.5018.536.2
74676317.717.7
15.ChristensenLine OrrisVarnæs-Bovrup IF200524567318.3018.336.1
36677317.817.8
16.HenriksenRonja MørkSvendborg GF200534665018.6018.335.9
366710217.617.6
17.SkylvadStephanieFlemming EG200543678317.9017.935.9
3578701818
17.MadsenSimoneBillund IF200734579317.9017.935.9
3666721818
19.Nesager-BechAnne ChristineBillund IF200633566318.4018.435.8
36996317.417.4
20.SlessingAnnikaOutrup GUB200735666118.3018.335.7
36699317.417.4
21.CarstensenMathildeOdense GF201036667118.1017.835.5
15679517.717.7
22.DyrlundNatalieFlemming EG200633789317.7017.735.1
57897017.417.4
23.KnudsenMalouFlemming EG200716678317.9017.935.1
36998317.217.2
24.PoulsenFreja ØsterkjærhusFlemming EG200715336518.7017.835
33678817.517.2
25.EnggaardAnna-Sofie DueSvendborg GF200673469617.5017.534.9
36669317.717.4
26.HansenSofie FyhnOure-Gudme IF200315679617.6017.634.9
36799317.317.3
27.FaberAnna-ClaraVarnæs-Bovrup IF201035568318016.334.7
13669118.418.4
28.FruerlundLineFlemming EG200614696218.2017.334.6
15796018.217.3
29.DyrlundJasmineFlemming EG201035699217.6016.733.9
57897017.417.4
30.HammershøjSilkeBillund IF200756889017.4017.133.7
469109316.916.6
31.HansenJohanne Vanddam KochSvendborg GF20063556016.1015.533.4
36799317.317.3
32.HansenSigne VognSvendborg GF200835799317.4017.433.1
36799317.317.3
33.SteinrudBodil RabølleSvendborg GF200746799616.9015.732.8
46689617.117.1
34.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200815666218.4018.432
266013.613.6
35.ØsterLunaFlemming EG200634568318.1018.131.4
368013.313.3
36.KristjansenKatrineOutrup GUB2007579109516.5015.628.6
47901313
37.NielsenMaja SønderlundBillund IF200766689317.2016.416.4
300-
38.RasmussenAlberteFlemming EG200535899317.3015.515.5
74676317.717.7
39.AaskovJosefineFlemming EG2008337013.7013.713.7
3600-
40.MichelsenLykkeOutrup GUB2010356013.6013.613.6
3600-
41.JensenMalene StoltenbergFlemming EG2006999012.3011.811.8
7800-
42.ChristensenMille Line BoerskovTumbling Team Fyn200400000021000
36677317.817.8
43.KruseMalouFlemming EG200600000
43.RasmussenEsther BechBillund IF200800000
74676317.717.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenKaroline FrølundOdense GF200613362119.4019.458.4
2.GudichsenTilde HolstSvendborg GF200803664019.1018.556.8
3.EskesenCamilleOdense GF200723655118.8018.856.6
4.FiallaIda DamTumbling Team Fyn200833565318.5018.256.3
5.NguyenEmma Nha NgocSvendborg GF200823468518.2018.255.8
6.LarsenUlrikka BlaabjergFlemming EG200634665318.301855.4
7.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF201053568517.8017.855.1
8.JensenNadiaOutrup GUB200854776617.5017.554.9

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB2007366711417.300.917.335.9
35779317.6118.6
2.Timmermann-HansenSilasBillund IF200445889417.200.918.135.7
56879317.20.417.6
3.VestergaardMadsSilkeborg P-D200835549617.800.918.734.9
3568015.80.416.2
4.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF20094679015.400.415.832.5
3567101516.40.916.7
5.SkovgaardToreSvendborg GF20056991014515.700.916.431.7
6889014.90.415.3
6.RasmussenJeppeSvendborg GF2005668913616.200.917.131.3
5799123013.8114.2
7.HoltJohannesVarnæs-Bovrup IF200868101215315.600.91530.1
69101214315.6115.1
8.LindholtSammiVojens GIE2007791010014.400.414.829.6
69912014.40.414.8
9.PawlikHjalteVarnæs-Bovrup IF20056911012.400.312.727.3
691112014.20.414.6
10.BrixenRasmusFlemming EG20084000018
466613816.71.318
11.SchiønningJacobVarnæs-Bovrup IF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB200733698417.70118.754.6
2.VestergaardMadsSilkeborg P-D200835668717.500.918.453.3
3.Timmermann-HansenSilasBillund IF20043676015.800.416.251.9
4.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF200936669617.400.918.350.8
5.RasmussenJeppeSvendborg GF20053667801800.918.950.2
6.LindholtSammiVojens GIE2007367611617.10118.147.7
7.SkovgaardToreSvendborg GF2005369910516.800.915.347
8.HoltJohannesVarnæs-Bovrup IF20083899015.100.415.545.6

C rækken - Niveau 1 - Piger 13-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GudichsenLouise HolstSvendborg GF200511212320012142.7
01002320.41.321.7
2.KühlCharlotteGymHelsinge200531235319.30120.341.2
11135319.61.320.9
3.HansenEmma GäthTumbling Team Fyn200633333319.20120.239.4
569911816.2116.6
4.WinningFilucaOdense GF200634657518011938.6
34446318.6119.6
5.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF2004233410418.400.919.338.4
45548318.1119.1
6.AaskovFrederikkeFlemming EG200534549318.200.919.138.1
33467118.60.419
7.HansenSigne MejlsVestjysk GF20044456831800.918.937.9
569911816.2116.6
8.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200433338418.601837.3
22337418.9119.3
9.DamHeleneFlemming EG2004345611917.20118.237.2
45677118119
10.LafortuneArushkaTumbling Team Fyn200336668617.50118.537.1
36676317.91.318.6
11.MadsenJulie HorskjærVarnæs-Bovrup IF2005568610017.500.918.436.9
367610317.5118.5
12.AndersenMaria BorregaardTumbling Team Fyn20053357841800.918.336.7
336615317.4118.4
13.MøgelhøjEmilieFlemming EG200634459917.600.918.536.7
556611517.2118.2
14.DatcuStefaniaVestjysk GF2005345710917.20117.936.5
44578917.31.318.6
15.LundeSigneOdense GF2006446711617.200.918.136.1
467811417118
16.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF20064681010316.900.917.535.7
666611317.2118.2
17.VistisenAmalie MøllerTumbling Team Fyn200556669317.500.918.435.1
367814916.30.416.7
18.MortensenSofie HeegårdSilkeborg P-D200645879517.20117.635
59101011615.9116.3
19.IsaksenEyFlemming EG2006479713716.300.917.234.4
469911316.80.417.2
20.HansenCamilla ClareVarnæs-Bovrup IF2006366611916.900.917.834.4
569911816.2116.6
21.NielsenMette HedegaardFlemming EG200536668317.800.918.734.4
668913716.1116.5
22.LethanKarenVejlby IK2006567811516.800.917.134.3
567812416.8117.2
23.KissowDicte BrønningSilkeborg P-D200636661091700.917.934.2
5565015.90.416.3
24.PetersenSara DammVarnæs-Bovrup IF2004446601601633.9
356711916.9117.9
25.LlamasJohannaTumbling Team Fyn2004668813916011733.9
5891011116.60.916.9
26.ViumFreyaSilkeborg P-D200635669617.50118.233.8
4789015.20.415.6
27.NielsenSofia WittmaackSvendborg GF2006666810816.600.916.933.4
668913716.1116.5
28.MortensenEline VielandVejlby IK2005499911316.500.916.833.1
59101011615.9116.3
29.WangAlberte CelineOdense GF2004567910916.4015.832.6
668814416.4116.8
30.KristensenMilia BrejningFlemming EG2006689912915.700.915.730.9
5999014.80.415.2
31.ValeurStineSilkeborg P-D2006688012.800.313.129.6
6891013815.60.916.5
32.MadsenSigne OksbjergSvendborg GF20055678015.400.414.929.4
367610317.5118.5
33.RoholdNikolineOdense GF200668911014.600.414.128.4
6899014.80.414.3
34.JakobsenLauraOdense GF200547901300.313.313.3
3700-
35.MarekLauraVarnæs-Bovrup IF200600000
35.JensenLaura RosenqvistOdense GF200500000
35.EbsenFreya WarmingOdense GF200500000
35.HedegaardFreja NellemannOdense GF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GudichsenLouise HolstSvendborg GF200520124319.801.321.163.8
2.KühlCharlotteGymHelsinge200533457718.10119.160.3
3.HansenEmma GäthTumbling Team Fyn200634346318.70119.759.1
4.WinningFilucaOdense GF200633447818.10119.157.7
5.AaskovFrederikkeFlemming EG200533458817.900.918.856.9
6.HansenSigne MejlsVestjysk GF200435668317.90118.956.8
7.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200435668817.40118.456.8
8.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200435589717.30117.755

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-12 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KrogsgaardKaria ZahlViborg GF200956769617.100.91836.8
44666617.8118.8
2.LundgreenFrederikkeVejlby IK200746769617.20118.236.8
36668517.6118.6
3.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn200866668717.10118.136.7
53668917.31.318.6
4.LisbergMaria TeglgaardFlemming EG2007467911217.100.91836.4
56669916.9117.9
5.GrønneJulieVojens GIE200866669617.100.91836.2
36689617.2118.2
6.GarzaMaja Sofia RoedViborg GF200767679716.800.917.736
46669617.3118.3
7.LisbergRosa TeglgaardFlemming EG200866689417.100.91835.9
56669916.9117.9
8.AndersenSilkeFlemming EG200746667917.200.918.135.8
46789916.7117.7
9.FrederiksenAndreaViborg GF200866669617.10118.135.5
367915616.4117.4
10.RytterTea ElizabethOdense GF2007466710816.900.917.835.2
366898170.417.4
11.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF200856789916.600.917.534.6
46999616.70.417.1
12.WoodViolaOdense GF200867899616.500.917.434.6
677910916.2117.2
13.JessenIda GammelgaardOutrup GUB200768889816.300.917.234.2
577810716.6117
14.GrønneEmmaVojens GIE200866899516.700.917.634.2
36689617.2118.2
15.LarsenAnna DüringVestjysk GF20073666015.900.416.334
4799015.10.415.5
16.FijalkkowskaMartaOutrup GUB2009679911915.900.916.834
569912716.2117.2
17.WormFrejaOutrup GUB200966899916.300.917.233.9
468911916.3116.7
18.FrydendahlMathildeViborg GF20084667015.700.416.133.8
36669917.10.917.7
19.HoltNicole HøbergOutrup GUB2008469912916.100.916.433.7
369911916.3117.3
20.NørmarkSofie BülowBillund IF200856989916.400.917.333.1
4679015.40.415.8
21.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200966991191600.916.932.9
669915915.6116
22.HansenMikkeline MeinertzSilkeborg P-D200756699916.600.917.232.6
67980150.415.4
23.LarsenMartha Obionu OverbyVestjysk GF20074799015.100.415.531
4799015.10.415.5
24.RørstrømPernilleVejlby IK20074699015.200.415.630.9
6799014.90.415.3
25.BohøjAlberte SkovSilkeborg P-D200868109014.700.415.130
69911014.50.414.9
26.SøgaardMaja LouiseFlemming EG200956901300.313.328.7
57990150.415.4
27.BjerkePia ByklumArendals TF20075891013151500.915.315.3
00000000030-
28.JohansenEmilie LiebmannOdense GF200900000000030000
00000000030-
29.Fjord-LarsenSofieVarnæs-Bovrup IF200700000000030000
30.RanckCille DigeOutrup GUB200900000
30.HammarlundLinneaArendals TF200700000
30.HansenLaura KruseSvendborg GF200700000
67980150.415.4
30.PaulFilippa RavnOdense GF200900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn200823347318.801.320.156.8
2.KrogsgaardKaria ZahlViborg GF200933336318.90119.956.7
3.LundgreenFrederikkeVejlby IK200733346318.80119.856.6
4.LisbergRosa TeglgaardFlemming EG200833336219012055.9
5.LisbergMaria TeglgaardFlemming EG200733467817.90118.955.3
6.AndersenSilkeFlemming EG200733458318.400.919.355.1
7.GarzaMaja Sofia RoedViborg GF200744568517.80118.854.8
8.GrønneJulieVojens GIE200835669517.60118.654.8

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF200534566318.301.119.438.6
46667317.81.419.2
2.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF200735767417.801.118.938.3
454386181.419.4
3.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF2005578815416.301.117.434.8
688810616.4117.4
4.KristensenMariusSvendborg GF200558891281601.117.134.7
5810912116.51.117.6
5.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF200734668218.101.419.557.8
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF2005336612317.701.419.157.7
3.KristensenMariusSvendborg GF200536697217.701.118.853.5
4.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF200535669617.501.118.653.4
5.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF200522000000029.600.100

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LaursenAnne-SofieViborg GF200832326518.901.420.340.6
23235319.21.120.3
2.JensenLærke BrobergVestjysk GF200734346318.701.119.839.1
37447617.91.419.3
3.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200933356618.401.119.538.7
36447518.11.119.2
4.MønstedMarie KjettrupVejlby IK200656669717.10117.535.8
367910317.21.118.3
5.JaedekeNataliOutrup GUB2006366610817.10118.135.3
4109913416.11.117.2
6.BohnsenAnna LuccaVejlby IK20073666109170117.735.1
5128910316.31.117.4
7.LukasiewiczThilde KingoOdense GF2006556610916.90117.634.2
4679113171.116.6
8.PaaskesenIda UllaOdense GF20053579015.600.41633.6
457710617.11.117.6
9.FrydendahlEmilie FinkOdense GF2005469013.100.313.430.3
678811616.41.116.9
10.GøllnitzIsabellaSilkeborg P-D2008400000
400014.6-
11.GyldenøhrSilja RouVejlby IK2005500000
300-
11.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB200600000
11.NielsenSigne Marie FriisSilkeborg P-D200900000
11.BonnicsenNannaVarnæs-Bovrup IF200700000
11.JakobsenJasmin KongsgaardVestjysk GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LaursenAnne-SofieViborg GF200833357618.301.419.760.3
2.JensenLærke BrobergVestjysk GF200737557617.701.419.158.2
3.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200935669617.501.118.657.3
4.MønstedMarie KjettrupVejlby IK200634668717.601.118.754.5
5.BohnsenAnna LuccaVejlby IK200746679617.20118.253.3
6.JaedekeNataliOutrup GUB200645679917011853.3
7.LukasiewiczThilde KingoOdense GF200646679617.20118.252.4
8.PaaskesenIda UllaOdense GF200537779417.301.118.452

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SømodAsbjørn JuulSvendborg GF20033333139612624.205.329.861.8
332111210826.94.832
2.HansenMikkelSilkeborg P-D20033333333632702.129.459.4
3322223111525.73.629.6
3.HansenMads LykkeOdense GF20033371086511624.105.729.859.4
3322223111525.73.629.6
4.LarsenBenjaminBøvling IG20023568108712423.705.328.459.2
33544449326.14.430.8
5.SkovøMagneVesterlund E200234665436425.903.628.658.9
34556558325.64.430.3
6.PilgaardMikkelOutrup GUB2003366575412824.403.428.157.8
354333212925.63.829.7
7.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF2004444375512924.703.32857
355445413625.13.629
8.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF2004358777710424.203.928.156.4
379877711723.44.628.3
9.NoddelandAlexArendals TF2002358978811623.50528.855
34477512022.83.426.2
10.Warming-HansenMadsVesterlund E200245565666425.301.826.553
346689910424.12.126.5
11.MadsenSebastian JuulOdense GF20043466655123022.303.325.652.8
34669559624.72.227.2
12.Warming-JensenMathiasVesterlund E20023444223123023.603.32652.7
3333112025.41.326.7
13.JørgensenPhilipOdense GF2003356556413724.603.227.852
3466666023.31.224.2
14.LaursenMarcus Peter ToftbjerglundSilkeborg P-D200237797678723.901.82651.1
488889715622.72.125.1
15.MikkelsenDavid KrogstrupBrejninggaard TT2002356666713624.203.226.850.7
344433313925.41.223.9
16.OlesenLukas EigtvedVesterlund E20023446545123022.703.22550.3
3567891111923.12.225.3
17.NielsenPeter Emil AalborgOdense GF200433778018.201.82048
346311293024.13.928
18.AndersenPatrick BokheimArendals TF200400000000030000
19.PlauborgJeppe KorsholmBrejninggaard TT200300000
19.AbildgaardMartinVesterlund E200200000
19.MikkelsenJoakim UhreVarnæs-Bovrup IF200400000
344433313925.41.223.9
19.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SkovøMagneVesterlund E200233310006927.50431.8121.8
343323310526.44.431.1
2.HansenMikkelSilkeborg P-D200334332229326.903.630.8120.7
336013.8316.8
3.LarsenBenjaminBøvling IG200233468531262505.330.6120.5
334322210826.34.430.7
4.SømodAsbjørn JuulSvendborg GF2003333467413325.405.331119.9
3321101025.91.227.1
5.PilgaardMikkelOutrup GUB200333320129427.303.831.4119.6
363332110126.83.630.4
6.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF200433344449526.103.229.6113.7
233332313925.91.227.1
7.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF200433343239326.703.530.2104
3699015.32.117.4
8.HansenMads LykkeOdense GF20033367643023.803.327.1103.3
336013.8316.8

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MølgaardChristine Næss-SchmidtSilkeborg P-D200113100007927.903.631.562.8
26410007827.24.131.3
2.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB200334212103627.801.829.960
23111107727.72.130.1
3.ChristensenNikoline SerupOdense GF200233322238926.503.229.758.4
34322228826.62.128.7
4.PoulsenMalou HermannOdense GF200143654445925.601.827.757
32222236627.22.129.3
5.JensenJulieOdense GF20043644333862602.128.456
335343413925.32.127.7
6.JensenCecilie KrejbergVesterlund E20023533233151524.803.227.455.1
335343413925.32.127.7
7.DremstrupEmmaSilkeborg P-D2003346777711624.201.725.652.3
37776758724.32.126.7
8.AndersenJosefineOdense GF200247866657824.301.825.552.1
37777769524.22.126.6
9.UhrskovJulieFlemming EG20033667556023.201.223.550.5
35666659824.62.127
10.PetersenJosefineVarnæs-Bovrup IF20043766666222.800.923.745.5
378888812723.11.421.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MølgaardChristine Næss-SchmidtSilkeborg P-D2001232100011627.503.631.4125.6
2531000109274.131.4
2.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB200323201115827.701.829.8117.6
2101000026.61.227.8
3.ChristensenNikoline SerupOdense GF200233222227527.201.729.2117
354433211825.73.429.4
4.PoulsenMalou HermannOdense GF20013222333572701.829.1114
333333414925.52.127.9
5.JensenCecilie KrejbergVesterlund E2002333343214625.903.429.6113.4
34434326526.61.828.7
6.JensenJulieOdense GF200435455439625.602.828.7110.7
34434326526.61.828.7
7.AndersenJosefineOdense GF20024677654023.101.224.6103.3
46676668624.51.826.6
8.DremstrupEmmaSilkeborg P-D2003346678611724.201.826.3103
3556676023.21.224.4

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB200522310106428.103.631.764.7
13000009428.34.433
2.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007321011310627.303.330.661.1
32000036727.92.630.5
3.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D200533320039527.203.230.760.9
23322225327.62.630.2
4.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D200534313328626.703.630.657.5
3421111025.71.226.9
5.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF2005355534410525.603.229.157.5
388765511624.1428.4
6.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB200535654339425.801.92855.7
355233515725.22.227.7
7.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D200545565568824.801.826.954.8
36766558325.12.527.9
8.SommerLudvigOutrup GUB2005344564511625.20227.554.5
354465611724.91.827
9.HüttelVictorSilkeborg P-D2007355444502401.325.354.1
34454547525.92.628.8
10.PedersenAndreas YdeOutrup GUB2005356666611924.203.227.454.1
366677611524.32.126.7
11.AndersenVictor VanVejlby IK20053468811610923.501.725.551.5
3458119510923.62.126
12.VesterborgFrederikOdense GF20063666455023.501.224.750.4
3543334024.51.225.7
13.TjomstølElias HalvorsenArendals TF200637999711021.501.52344.2
391112121212019.91.321.2
14.GonsalvesSebastianArendals TF2006378888802201.223.243.4
4899109019.11.120.2
15.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D200500000
15.HolmEmilSvendborg GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB20053330002542803.631.9129.7
33200005328.44.433.1
2.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D200733320239327.203.530.7122.2
333113112526.83.330.4
3.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005333542310426.303.229.7116.9
3334222025.11.226.3
4.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D2005343322302501.226.2114.6
344332173273.630.9
5.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF2005366689712923.402.125.5112.5
37665549325.2429.5
6.SommerLudvigOutrup GUB2005335654311925.103.328.7108.4
3566756023.2225.2
7.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB200535466881462401.826.1108.2
346679715423.92.226.4
8.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D200535799017.700.918.6100.8
36666669624.62.527.4

Eliterækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF2006347676612324.603.228.157.2
355433368262.829.1
2.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200634466567625.301.827.455.7
35544437625.92.128.3
3.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200634444451482501.72754.9
37644337925.42.827.9
4.ChristiansenSigne BjørkenesArendals TF2006356668910524.201.826.353.6
346565511624.92.127.3
5.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF2007467896713723.302.125.749.8
389879912922.61.224.1
6.PedersenEmilie KrogSvendborg GF2007356565614302202.124.449.1
3665546023.51.224.7
7.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF20073467768123021.702.124.148.6
4588899136231.224.5
8.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200637779991362301.724.445.8
367768020.31.121.4
9.MolandKarinArendals TF2006359981010021.601.223.143.5
3689911019.4120.4
10.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D20054487991013922.701.724.138.3
4790131.214.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF200636532219226.703.930.9117.9
233322276272.529.8
2.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200621321225427.801.829.9113.5
36431319826.22.828.7
3.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D20063443444024.401.225.6110.4
13335329426.72.129.1
4.ChristiansenSigne BjørkenesArendals TF200633544438426.201.828.3110.2
335444312325.92.128.3
5.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF2007377788711523.702.326.3103.2
466565411624.72.127.1
6.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF200745746559624.901.827101.1
4533543024.31.225.5
7.BergstrømSofiaSilkeborg P-D2006367679812723.501.825.697.9
466557612424.51.726.5
8.PedersenEmilie KrogSvendborg GF200736465651142501.72794.9
356710017.90.918.8

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF1992133614151512622.503.925.857.1
34432228726.54.531.3
2.LarsenNatascha SundekildeOdense GF19993567666652501.827.155.6
34675467425.42.828.5
3.SkjøttSabine LykkeOutrup GUB19993442333024.801.22654.8
38544437525.72.828.8
4.PagårdIdaOutrup GUB199700000
4.SørensenFrejaOdense GF199900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF19922138753133022.806.429.5117.7
231000012927.33.831.1
2.SkjøttSabine LykkeOutrup GUB1999336554311625.403.429.1110.2
3754331024.41.926.3
3.LarsenNatascha SundekildeOdense GF19993574455023.701.224.9108.6
3752577104252.828.1
4.SørensenFrejaOdense GF199900000
4.PagårdIdaOutrup GUB199700000

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D19992643623862604.330.660.6
136654310425.84.230
2.RembrandtMadsØster Hornum I199834566658824.903.628.858.8
49865559324.65.130
3.SømodGustav JuulSvendborg GF200036654457825.203.629.155.8
355334310625.83.626.7
4.EgendalWilliamVejlby IK1994333565415025.603.429.354.7
366655412824.53.625.4
5.NielsenHans BakØster Hornum I199634555448425.803.629.153.8
3479865022.81.924.7
6.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF1999355576512924.303.227.552.2
34545358725.62.124.7
7.NørreaardMagnusFlemming EG2001346656613824.303.227.850.1
3545664523.22.122.3
8.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D199936436437326.105.932123.5
343266515325.35.630.9
2.SømodGustav JuulSvendborg GF2000344321310626.404.431.1118.7
35321139626.74.831.8
3.RembrandtMadsØster Hornum I19983433322113023.903.427.3116.8
36564539625.35.130.7
4.EgendalWilliamVejlby IK199433531119327.103.430.8115.4
333321211926.33.629.9
5.NørreaardMagnusFlemming EG2001333211113426.903.230.4111.2
3321000129273.430.7
6.NielsenHans BakØster Hornum I1996333332302501.226.2108.8
343333412925.63.228.8
7.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF1999000052.2

S rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RytterAthenaBøvling IG200336678117.901.219.138
36779417.41.518.9
2.VestergaardEmilieØster Hornum I1998367712816.701.217.937.2
36779017.81.519.3
3.DyrholmCharlotteVestjysk GF20004767115.500.415.930.9
48879317.10.915
4.SørensenJulie SøkbækØster Hornum I19994898015.100.400

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I1998356612916.902.619.256.4
2.RytterAthenaBøvling IG2003467513716.801.518.356.3
3.DyrholmCharlotteVestjysk GF200056789417.10115.146

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF199734559318.10321.142.8
34469517.93.821.7
2.DallNikolajVarnæs-Bovrup IF1998466412417.402.62039.3
36578317.81.519.3
3.KarboSebastianSvendborg GF200336878317.501.518.837.5
388984171.918.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF199734349518.203.82264.8
2.DallNikolajVarnæs-Bovrup IF1998466514317.202.619.859.1
3.KarboSebastianSvendborg GF200335678417.701.919.657.1

Test

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HvidMaltheGymDanmark66666666624.602.527.172
10000000029.91544.9
2.SørensenAndersGymDanmark66666666824.405.529.970.6
66667110026.71440.7
3.HansenThomas JuulGymDanmark34343348326.501.127.658.2
99999400025.15.530.6
4.JensenSune StraarupGymDanmark0000000003003057
36796458225227
5.BredvigPoul SkovgaardGymDanmark8111112571281521.101.422.549.1
333333331226.40.226.6
6.RasmussenJakobGymDanmark99999999022.8022.848.7
99994100025.925.9