Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 2 2018

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ChristiansenOskar VejeOdense GF200433220039327.502.530.359.6
33133339326.92.129.3
2.WallstrømAskerOdense GF2003333333312326.403.229.957.8
343444315525.52.127.9
3.HancockJamieBøvling IG2002364345512924.903.528.457.6
364446611525.13.829.2
4.PaulsenLaust OutzenOdense GF200334435659725.401.827.256.1
35333339326.52.128.9
5.MadsenSebastian JuulOdense GF20043433333024.801.326.454.7
332333313925.82.228.3
6.JakobsenMaltheOutrup GUB20023665455023.601.225.154.3
465545411325.33.629.2
7.MortensenFrederik EmilOutrup GUB2003365433312925.202.127.353.9
466566611924.12.526.6
8.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003345463310325.902.128.353.7
3665443023.91.225.4
9.LaursenMarcus Peter ToftbjerglundSilkeborg P-D20024676633023.501.22551.4
4576663149242.126.4
10.KorsgaardAndersFlemming EG2002578981010021.301.222.548
578776612823.42.125.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ChristiansenOskar VejeOdense GF200454333437626.202.128.387.9
2.WallstrømAskerOdense GF200366566768424.601.726.384.1
3.HancockJamieBøvling IG20025664444123022.503.826.383.9
4.PaulsenLaust OutzenOdense GF200367756557324.901.826.782.8
5.JakobsenMaltheOutrup GUB200276766661724.803.628.482.7
6.MadsenSebastian JuulOdense GF200466555669424.803.327.281.9
7.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003468789810623.402.525.979.6
8.MortensenFrederik EmilOutrup GUB2003000053.9

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.TeilmannJulieOutrup GUB200431102336327.801.829.958.9
31223339826.62.129
2.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200435654445326.101.828.256.7
34454439326.12.128.5
3.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200436664437925.202.527.756.6
35333339326.52.128.9
4.PetersenMathildeOdense GF20043313333103024.102.526.955.5
33322349926.22.128.6
5.DowhanIsabellaVejstrup E200233455669325.601.827.754.8
346557811424.72.127.1
6.GrossTrineVejstrup E200334667912022.301.223.847.3
35877689324.41.823.5
7.DyrholmCharlotteVestjysk GF2000356686020.601.121.743
369767020.21.121.3
8.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF2004356656412724.601.72642.2
3679015.50.716.2
9.GrossSofieVarnæs-Bovrup IF200436679017.900.818.741.4
35877689324.41.823.5
10.GundersenAline NørgaardVestjysk GF2004377013.3013.333.1
66457018.21.619.8
11.HansenJulie NygaardOdense GF200333455669325.6025.925.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.TeilmannJulieOutrup GUB200435433347726.101.827.986.8
2.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200447566568424.902.12783.6
3.StensgaardAnna ElisabethOdense GF2004467665610424.602.126.783.4
4.PetersenMathildeOdense GF200436666668424.902.12782.5
5.DowhanIsabellaVejstrup E200257666878923.802.125.980.7
6.GrossTrineVejstrup E200356668979324.101.825.973.2
7.DyrholmCharlotteVestjysk GF200059888779323.601.725.368.3
8.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF20044678897022.101.223.365.5

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB200734333446326.701.828.857.4
333232311526.52.128.6
2.FrobeniusBertramGymHelsinge2005333333311326.503.229.156.4
333333120243.327.3
3.AndersenLukas ElkjærOutrup GUB20073333433992601.828.153.9
3333453123023.42.125.8
4.WormAlexanderOutrup GUB20053353353024.501.22653.7
364333412925.32.127.7
5.LøhNicolaiVestjysk GF2007354343410925.501.727.552.1
353533412725.51.824.6
6.DissingAlbert FunderVestjysk GF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB200735343446426.401.828.285.6
2.FrobeniusBertramGymHelsinge200554454569924.903.428.384.7
3.WormAlexanderOutrup GUB2005666776610723.902.12679.7
4.AndersenLukas ElkjærOutrup GUB2007568999810922.701.824.578.4
5.LøhNicolaiVestjysk GF2007676668912723.301.824.576.6
6.DissingAlbert FunderVestjysk GF200700000

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200633634439725.801.727.554.1
346555411525.2226.6
2.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D2006366665310325.201.726.952.7
346664414924.4225.8
3.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D200736778912021.801.423.249.3
356678715224.1226.1
4.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF20063465545023.801.225.348.8
3666443126251.223.5
5.KnudsborgMathilde MølgaardOutrup GUB20053563016.300.516.833.8
3363016.50.517

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FriisEmma NeilSilkeborg P-D2006466896711623.70225.479.5
2.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200666886778324.101.725.878.5
3.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF2006466677810324.301.826.174.9
4.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D2007466988711323.801.725.574.8
5.KnudsborgMathilde MølgaardOutrup GUB2005466899019.800.920.754.5

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BoesdalSimonVestjysk GF2004666710317.202.619.839
66679317.31.919.2
2.PedersenPeder KjærBrejninggaard TT20036787931702.819.838.8
689910816319
3.DyhreMagnusFlemming EG2002689710916.102.818.636.9
68889316.81.518.3
4.NikolajsenAndersBøvling IG200367869317.10320.136.8
6891112915.51.516.7
5.MeisnerEmilFlemming EG2002689812915.802.818.636.7
699911416.21.918.1
6.KristensenMads SøltoftFlemming EG2002687810316.801.21836
679812316.51.518
7.SkandovKlaesGymHelsinge20036791012516.102.617.935.8
678811516.51.917.9
8.SeldalKasper HøghBøvling IG2003666710616.902.619.535.3
5698015.20.615.8
9.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG2003799910316.301.117.233.9
69111112715.41.516.7
10.BækAndreas JakobsenBøvling IG2003691111131514.502.617.133.1
691110141514.5316
11.JensenOliver OvermarkBøvling IG20036799151514.902.617.532.9
6899014.80.615.4
12.KnapmannGustavFlemming EG200261012012.200.512.730.4
669912616.21.517.7
13.LangergaardMalthe EmilBøvling IG2003699910116.601.117.730.3
71012012.10.512.6
14.HøjeThomasBøvling IG20037101213013.800.614.226
710121314914.51.111.8
15.EsbensenDanielBrejninggaard TT200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BoesdalSimonVestjysk GF2004333210318.602.621.260.2
2.PedersenPeder KjærBrejninggaard TT20033453961802.820.859.6
3.NikolajsenAndersBøvling IG2003366511617.30320.357.1
4.DyhreMagnusFlemming EG200236761261702.819.856.7
5.SkandovKlaesGymHelsinge2003355312317.902.620.556.3
6.MeisnerEmilFlemming EG2002399612316.802.619.456.1
7.SeldalKasper HøghBøvling IG2003354314317.802.620.455.7
8.KristensenMads SøltoftFlemming EG20023798015.300.615.951.9

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HenriksenSimoneFlemming EG200365667417.601.218.837.7
567796171.215.2
2.BrahmsNicolineBøvling IG2002666812316.902.618.637.4
66769317.31.518.8
3.NørbyEmmaVejlby IK200356669417.401.218.637.3
576710317.21.518.7
4.RasmussenSigne MøllerBøvling IG200156667317.701.218.937.2
56679617.11.518.3
5.UnderbjergDitte EhmsenBrejninggaard TT200356789916.601.217.837
56667317.71.519.2
6.ØrsnesXenia KingoOure-Gudme IF200366789616.801.21836
66879916.51.518
7.MortensenJosefineVojens GIE200467999716.301.217.534.3
669912915.91.516.8
8.PlougheldLunaOdense GF200456111112416.101.215.833.1
5991111416.11.517.3
9.JohannsenLeah C.Odense GF20045691112915.801.71633.1
6791112615.91.517.1
10.HenriksenMilla RopassOdense GF2004668911716.301.117.432.6
567796171.215.2
11.LethEmilyOdense GF2004698910316.501.117.632.1
6910910316.31.214.5
12.SønderskovLea LauridsenBøvling IG2003579901500.615.631
66910014.90.515.4
13.RattenborgJohanneOdense GF20046811911316.201.116.729.9
6981011416.20.613.2
14.JuhlLineFlemming EG20025689113014.101.214.728.1
669912915.91.113.4
15.LindEva MadsenVojens GIE20046910012.500.51327.6
691212014.10.514.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HenriksenSimoneFlemming EG200333349318.501.52057.7
2.NørbyEmmaVejlby IK200335639318.101.519.656.9
3.RasmussenSigne MøllerBøvling IG200132338818.301.219.556.7
4.UnderbjergDitte EhmsenBrejninggaard TT20033333991801.519.556.5
5.BrahmsNicolineBøvling IG20023675015.900.616.553.9
6.MortensenJosefineVojens GIE2004355312917.301.518.853.1
7.ØrsnesXenia KingoOure-Gudme IF20033564016.200.616.852.8
8.PlougheldLunaOdense GF2004266013.600.514.147.2

B rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF200566769417.201.218.437
68868317.11.518.6
2.AndersenVictor VanVejlby IK20056710106416.701.217.936.6
66768517.21.518.7
3.SandSimonOdense GF200666889916.401.517.936
68979916.21.918.1
4.UldallJakobOdense GF2005610109014.500.615.133.2
69989316.61.518.1
5.HansenRasmus WindVojens GIE20066811119915.601.216.829.6
61011012.30.512.8
6.LauenborgChristian JuelOdense GF20056777015.300.615.929
6108012.60.513.1
7.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF2006699012.600.513.126.2
699012.60.513.1
8.PedersenRasmus LausenVarnæs-Bovrup IF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF2005365311317.901.519.456.4
2.AndersenVictor VanVejlby IK200534339917.901.519.456
3.SandSimonOdense GF2006366411301501.916.952.9
4.UldallJakobOdense GF20053666015.900.616.549.7
5.LauenborgChristian JuelOdense GF2005365412717.302.619.948.9
6.HansenRasmus WindVojens GIE2006367512417.301.518.848.4
7.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF20063687015.600.616.242.4
8.PedersenRasmus LausenVarnæs-Bovrup IF200400000

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KallesøeAgnesVestjysk GF200556768317.501.218.737.9
56667317.71.519.2
2.HolmLiv RustinOdense GF200566689317.201.218.437.3
57678317.41.518.9
3.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF200566667517.401.218.637.1
5768113171.518.5
4.MeisnerJohanneOdense GF200567869317.101.218.336.5
68989316.71.518.2
5.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200666677417.401.21836.4
66888516.91.518.4
6.RefsgaardFrejaOutrup GUB2006568810416.901.11836.3
66669916.81.518.3
7.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF2005667812416.701.217.935.9
667712716.51.518
8.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn200569969716.401.217.635.4
68789916.31.517.8
9.PetersenAnna Bernhard RamsdalVestjysk GF200456669617.201.218.434.5
568610916.61.214.8
10.PetersenSofie DammVarnæs-Bovrup IF200656878317.301.118.433.2
568610916.61.214.8
11.KlimMaria VadVestjysk GF200566766317.601.218.833.1
587612616.61.314.3
12.HarbergMargrethe JuhlOdense GF200566911014.800.614.531.5
669912416.41.517
13.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF2008661212014.400.61529.9
691012014.30.614.9
14.ClausenLærke SøholmVarnæs-Bovrup IF20086111299515.801.116.329.7
61010812615.81.213.4
15.FahrendorffSofieVarnæs-Bovrup IF200469111011615.701.116.229.3
699012.60.513.1
16.AndresenKlara BruunVarnæs-Bovrup IF20055981010516.301.116.816.8
17.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200500000
17.RyAmalieVejlby IK200500000
17.BonnicsenNannaVarnæs-Bovrup IF200700000
17.LawrenzMaja NygaardVarnæs-Bovrup IF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KallesøeAgnesVestjysk GF200533337918.201.920.158
2.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF2005333310318.501.52057.1
3.HolmLiv RustinOdense GF2005333311917.801.719.556.8
4.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB2006343313318.101.519.656
5.MeisnerJohanneOdense GF200536557318.101.219.355.8
6.RefsgaardFrejaOutrup GUB200633641131801.519.555.8
7.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF2005356315317.501.51954.9
8.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn20053663113015.101.516.652

B rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PedersenRasmus DorfVestjysk GF1998687711616.502.619.134
681112014.30.614.9
2.DamgaardJonasVestjysk GF19936910911316.202.618.833.7
691111014.30.614.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DamgaardJonasVestjysk GF1993379814116.802.619.453.1
2.PedersenRasmus DorfVestjysk GF1998368615916.302.618.952.9

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200955545218.4018.136.8
23566118.718.7
2.VestergaardChristianOutrup GUB200866687217.5017.534.9
367611017.717.4
3.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200936786317.7017.734.6
681077316.916.9
4.ThraneAske SeverinOutrup GUB201096886217.1017.134
76669716.916.9
5.HuberMathiasOutrup GUB200861210128315.9015.933.1
68977117.217.2
6.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF201028999317015.832.8
46791131717
7.OlsenRasmus PorsborgSvendborg GF2004911121211315.2015.231.4
51111109216.216.2
8.JensenGustav KrogSvendborg GF200469111212215.8015.331.3
46791131717
9.AlzhouriMohamadSvendborg GF200897679816.4014.630.9
956710416.916.3
10.PetersenHjalde AlexanderOure-Gudme IF2007378910916.4014.629.2
368914916.114.6
11.JosephsenSebastianSvendborg GF20091510121212414.501327
151414121411414
12.MellsonAksel LykkeSvendborg GF2009911121311914.5012.425.6
1012131312614.413.2
13.KondrupWalterOure-Gudme IF20101411121314614011.124.5
1412121415913.413.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200901101020.7020.757.5
2.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200913333019.7019.153.7
3.VestergaardChristianOutrup GUB200843343019.3018.453.3
4.ThraneAske SeverinOutrup GUB201047656317.9017.651.6
5.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF201004533019.5018.651.4
6.HuberMathiasOutrup GUB200835565018.6018.351.4
7.OlsenRasmus PorsborgSvendborg GF200436667018.2017.649
8.JensenGustav KrogSvendborg GF2004577791516015.146.4

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200535453118.9018.637.5
34653018.918.9
2.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201044663118.6018.637.3
65543018.718.7
3.VilladsenMarie IhleVarnæs-Bovrup IF200535656018.5018.536.9
35657018.418.4
4.JensenSimone GramvadOdense GF20075566621801836.4
668791515.915.9
5.PosthEmmaOdense GF201064446917.7017.735.6
63436917.917.9
6.LarsenEmma Clara Gottorp Thor-Billund IF200755666417.8017.835
45877117.817.2
7.BechRegitzeOdense GF200965676317.7017.434.9
66668317.517.5
8.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201066776417.4017.134.7
86677017.617.6
9.JullKarolineOutrup GUB2009335129317.5017.534.7
349109317.217.2
10.HedeElineOutrup GUB200998896316.7016.734.1
66778217.417.4
11.NielsenAmalie Damgård RindalOutrup GUB200966899316.9016.933.8
669108216.916.9
12.NielsenEmma MøllerOure-Gudme IF200746668417.6017.333.7
669108216.916.9
13.BjørkholmDicte Signe WandrupOdense GF200768878516.8015.333.6
36665118.318.3
14.JensenNadiaOutrup GUB200866778317.3017.333.2
668791515.915.9
15.RitzJasmin VinstonSvendborg GF200787776916.6016.632.9
688713516.316.3
16.LaugesenSidselVarnæs-Bovrup IF200657997317016.432.8
36881051716.4
17.SkaaningSofie BækhøjOutrup GUB200976886417.1017.132.7
96879916.215.6
18.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200986799516.601632.2
656971516.216.2
19.RiggelsenClara-MathildeVarnæs-Bovrup IF200836986317.5015.432
367610317.516.6
20.PertlVictoria EliseSvendborg GF200697799616.3015.431.4
877610316.916
21.RosendalLaura SøbyeOutrup GUB200979910111015.4015.131.1
77999616.316
22.ValentinIsabella W.Varnæs-Bovrup IF201099999516014.530.9
779911316.416.4
23.MadsenMetteOutrup GUB2009910111412714.7014.130.5
81010115216.416.4
24.KjelsmarkSofie BøjenSvendborg GF20089810910915.5015.430.4
989910615.915
25.DamborgStineSvendborg GF200796897716.4015.830
79101015515.414.2
26.RasmussenIda-Emilie MSvendborg GF2007878912715.9014.729.3
69101111515.814.6
27.HansenAlberte PrydgaardSvendborg GF200612108109615.5014.629.1
656971516.216.2
28.BangOliviaOure-Gudme IF200667979516.7014.928.7
00000021-
29.KühlSiljeVojens GIE20088999014.5013.628.2
7991015815.214.6
30.KristiansenKirstine GryOure-Gudme IF20079910109715.6014.127.7
86677017.617.6
31.KarlströmLinneaSvendborg GF200813911912714.901426.2
129111312714.612.2
32.ChristensenEmilia SchouSvendborg GF20061414151514912.9011.125
109101011915.113.9
33.KondrupFreyaOure-Gudme IF20081210111310315.1012.724.7
129101214914.412
34.AndersenMayaOure-Gudme IF201099101112915012.324.1
109101014914.811.8
35.PressIndee UssingSvendborg GF20091512101311914010.421.1
14121112013.110.7
36.NørgaardJasminaOure-Gudme IF201211121212013.3013.313.3
00000021-
37.ChristophersenSophia KaasOure-Gudme IF200930000000029.70011.5
912121113814.511.5
38.BeckMatildeOure-Gudme IF2006000000210010.7
141091215714.310.7
39.CherednikovaKiraSvendborg GF201100000021009.6
151314010.89.6
40.EgedorfLærkeSvendborg GF200800000021000
00000000030-
40.JakobsenAnnOure-Gudme IF200700000021000
00000000030-
42.BangFloraOure-Gudme IF200800000000030000
00000021-
43.QvarfotEllieOure-Gudme IF2010153000019.2000
00000000030-
44.LundRosaVojens GIE200800000021000
00000021-
45.SørigSifSvendborg GF200733343019.4000
00000021-
46.VoltelenLine NyboSvendborg GF20058991212915.1000
78999816-
47.HedemannKatrineOure-Gudme IF200700000
47.HøiNikoline SandvigVarnæs-Bovrup IF200600000
47.FaberAnna-ClaraVarnæs-Bovrup IF201000000
47.SørensenCaroline WitthøftVarnæs-Bovrup IF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201001001020.8020.858.1
2.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200502220020.4020.457.9
3.VilladsenMarie IhleVarnæs-Bovrup IF200501211020.5020.557.4
4.JensenSimone GramvadOdense GF200711011020.6020.657
5.PosthEmmaOdense GF201033213019.8019.855.4
6.LarsenEmma Clara Gottorp Thor-Billund IF200712243019.8019.254.2
7.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201042133019.7019.454.1
8.BechRegitzeOdense GF20093245601901953.9

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WillumsenJeppeBillund IF201026776417.8017.835.5
26997017.717.7
2.JensenAksel KrogSvendborg GF200767689317.1017.134.4
46999017.317.3
3.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200767988416.8016.830
369013.213.2
4.PawlikHjalteVarnæs-Bovrup IF200500000
4.NguyenJimmySvendborg GF200700000
4.RosenkranzOliver NicolaiOure-Gudme IF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JensenAksel KrogSvendborg GF200733366018.9018.953.3
2.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200725544218.8018.848.8
3.WillumsenJeppeBillund IF2010000000000300035.5
4.RosenkranzOliver NicolaiOure-Gudme IF200700000
4.NguyenJimmySvendborg GF200700000
4.PawlikHjalteVarnæs-Bovrup IF200500000

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FiallaIda DamTumbling Team Fyn200845664118.4018.137
24663018.918.9
2.KristensenMilia BrejningFlemming EG200636876117.9017.936.6
06663218.718.7
3.EskesenCamilleOdense GF200765666018.1018.136.6
36664018.518.5
4.LarsenUlrikka BlaabjergFlemming EG200615665318.4018.436.2
36557617.817.8
5.NguyenEmma Nha NgocSvendborg GF200846546218.3018.336
46669217.717.7
6.LlamasJohannaTumbling Team Fyn200436666118.2018.235.8
26668617.617.6
7.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF2008036612917.4017.435.5
06877118.118.1
8.HansenJohanne Vanddam KochSvendborg GF200643666318.2017.935.4
4810107416.716.1
9.SteensgårdIben HallumFlemming EG200535886617.4017.435.4
3777421818
10.SøgaardMaja LouiseFlemming EG200937684018.2018.235.2
36796317.617
11.PedersenAnemone LykkeFlemming EG200567677617.1017.135.2
45666218.118.1
12.EkvallAdelinaGymHelsinge200555669417.5017.534.9
65787317.417.4
13.RasmussenSaraOdense GF200766777417.3017.334.8
57993217.517.5
14.HenriksenRonja MørkSvendborg GF200528996317.3016.734.5
47993017.817.8
15.RasmussenEsther BechBillund IF200856668317.601734.3
57993217.517.5
16.AndersenKaroline FrølundOdense GF200636775018.2016.734.2
36884018.117.5
17.KruseMalouFlemming EG200627796717.2016.634.1
37996117.517.5
18.SlessingAnnikaOutrup GUB200766888317.1017.134.1
6787931717
19.NørmarkSofie BülowBillund IF2008456611617.2016.633.8
56987317.217.2
20.NaurAlma BangOdense GF201026799617.1016.833.8
3799931717
21.FruerlundLineFlemming EG2006059154117.6017.333.8
3815153116.516.5
22.PowersZentaGymHelsinge2007466710916.8016.833.8
37781051717
23.PoulsenFreja ØsterkjærhusFlemming EG200747666317.8017.233.7
36777917.116.5
24.EnggaardAnna-Sofie DueSvendborg GF200676989516.6016.633.5
66998316.916.9
25.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF201036666218.1017.533.4
88998616.215.9
26.DyrlundNatalieFlemming EG2006368910916.5016.233.4
77999616.316.3
27.HansenSigne VognSvendborg GF200835997617.1017.133.2
4810107416.716.1
28.RasmussenZahraGymHelsinge200567698616.8016.833.2
57993217.517.5
29.KnudsenMalouFlemming EG2007569710416.9016.332.9
769910316.616.6
30.UdengaardVictoria Ea ReeFlemming EG2005578108416.8016.831.9
691212921615.1
31.JullKatrineOutrup GUB200634665018.6018.631.9
278013.313.3
32.MadsenSimoneBillund IF2007966811416.601631.7
969911316.315.7
33.DyrlundJasmineFlemming EG2010678715616.1015.231.5
77999616.316.3
34.JensenMalene StoltenbergFlemming EG2006710999616015.131.4
789910116.616.3
35.SkylvadStephanieFlemming EG2005999910316.1015.831.1
10910107515.915.3
36.SteinrudBodil RabølleSvendborg GF2007489915715.8015.231
8691115315.815.8
37.ChristensenLine OrrisVarnæs-Bovrup IF200578910014.6013.730.7
3689771717
38.VeiseSaraBillund IF20085891112615.901530.6
8991011715.615.6
39.ØsterLunaFlemming EG2006106881171601628.9
669012.912.9
40.LilienvaldCamilleBillund IF2009969910516.2015.628.1
799012.512.5
41.Nesager-BechAnne ChristineBillund IF2006000000000300017.2
48994417.217.2
42.LilienvaldIbenBillund IF2008368113.2013.213.2
799012.512.5
43.DøssingSilje LaumandOutrup GUB2010769012.8012.812.8
00000000030-
44.MichelsenLykkeOutrup GUB20106710012.7012.712.7
00000000030-
45.HansenAmalie HeideOdense GF200800000
4810107416.716.1
45.AaskovJosefineFlemming EG200800000
45.MadsenMathilde MosbyVarnæs-Bovrup IF200500000
969911316.315.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.FiallaIda DamTumbling Team Fyn20080233202002057
2.EskesenCamilleOdense GF200713453019.4019.456
3.LarsenUlrikka BlaabjergFlemming EG200602331419.7019.755.9
4.KristensenMilia BrejningFlemming EG200624642119.1018.855.4
5.NguyenEmma Nha NgocSvendborg GF200804216319.4019.155.1
6.LlamasJohannaTumbling Team Fyn200403435019.5019.255
7.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200814787018.3018.353.8
8.HansenJohanne Vanddam KochSvendborg GF2006000035.4

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF200334436318.701.32040.5
344312318.12.420.5
2.HansenKristianFlemming EG2006333312817.801.319.138.3
577815316.50.917.4
3.MøllermadsenChrisFlemming EG2007356311317.900.918.837.1
346611717.3118.3
4.EkvallTheodorGymHelsinge2008334415817.3017.336.6
3334116181.319.3
5.BrixenRasmusFlemming EG2008366412617.300.918.236
366513916.8117.8
6.RasmussenJeppeSvendborg GF2005366612916.80117.835.5
367512916.80.917.7
7.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB200956869716.900.917.835.1
356613816.9117.3
8.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF2009466613616.900.917.834.7
366615916.50.416.9
9.JensenMathiasOutrup GUB2006366613916.700.91733.5
3655016.10.416.5
10.SkovgaardToreSvendborg GF20055786015.400.415.833.1
379714916.11.217.3
11.HansenCasper AaskovSvendborg GF20065779015.2014.331.7
577815316.50.917.4
12.HoltJohannesVarnæs-Bovrup IF2008379915915.800.916.130.9
69912014.40.414.8
13.LindholtSammiVojens GIE2007669901500.414.529.7
6899014.80.415.2
14.SchiønningJacobVarnæs-Bovrup IF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF2003355511917.202.419.660.1
2.HansenKristianFlemming EG2006466611517.20118.256.5
3.MøllermadsenChrisFlemming EG200756879017.500.918.455.5
4.BrixenRasmusFlemming EG200856889716.700.917.653.6
5.EkvallTheodorGymHelsinge200866681591601.316.753.3
6.RasmussenJeppeSvendborg GF200568999616.300.917.252.7
7.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB200967799916.30117.352.4
8.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF200956871591600.916.951.6

C rækken - Niveau 1 - Piger 13-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KühlCharlotteGymHelsinge200510004320.20121.242.3
00035419.81.321.1
2.EbsenFreya WarmingOdense GF200502337419.100.92040.8
01125319.8120.8
3.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200411239518.90119.340.4
00036020.1121.1
4.SkinnebachKaren SofieVejlby IK200411337119.400.920.340.3
02347419120
5.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF2004013310518.800.919.740.1
01028519.4120.4
6.AndersenAmalie VulffGymHelsinge200503346319.10120.140
02359518.61.319.9
7.HansenSigne MejlsVestjysk GF200412339918.300.919.239.7
02337019.5120.5
8.NielsenMette HedegaardFlemming EG200523347318.800.919.739.7
03338319120
9.SlothAnita NielsenFlemming EG200522346818.501.319.839.5
13238618.7119.7
10.BirkAthena MoimasVejlby IK200522239918.300.919.239.4
02337319.2120.2
11.AaskovFrederikkeFlemming EG200500005320.200.921.139.3
0002017.80.418.2
12.VistisenAmalie MøllerTumbling Team Fyn200533356418.60119.639
23449418.4119.4
13.GyldenøhrSilja RouVejlby IK200534459418.100.91938.2
34557418.2119.2
14.JensenLaura RosenqvistOdense GF200523558518.200.919.138.1
24669318119
15.MadsenJulie HorskjærVarnæs-Bovrup IF2005346611917.100.91837.8
23336518.8119.8
16.SkaaningSofia FossumVejlby IK200534677617.700.918.637.7
34564118.7119.1
17.PedersenMette SofieVarnæs-Bovrup IF2004246610317.900.918.837.5
134510418.3118.7
18.PetersenSara DammVarnæs-Bovrup IF20043335016.600.41736.8
23336518.8119.8
19.WangAlberte CelineOdense GF20043555841800.918.336.2
256612417.5117.9
20.LyngaaMille Simple SiigBrejninggaard TT2002235693015.50116.536.2
13447418.7119.7
21.SkovgaardSigneOdense GF200534677817.500.918.434.2
3666103014.9115.8
22.LafortuneArushkaTumbling Team Fyn200343566518.10119.133.3
236013.90.314.2
23.MadsenSigne OksbjergSvendborg GF200555669317.600.917.932.9
23336518.8119.8
24.RosenbergAlexandra SerafinaBillund IF20053467731800.918.932.5
458013.30.313.6
25.DamHeleneFlemming EG200400036319.80120.820.8
00000000030-
26.JakobsenLauraOdense GF200500000
26.AndersenMaria BorregaardTumbling Team Fyn200500000
02359518.61.319.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KühlCharlotteGymHelsinge200543366618.20119.261.5
2.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200455546318.20119.259.6
3.NielsenMette HedegaardFlemming EG200546665018.30119.359
4.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200456458717.50118.558.6
5.EbsenFreya WarmingOdense GF200556679916.80117.858.6
6.HansenSigne MejlsVestjysk GF200466669217.50118.558.2
7.AndersenAmalie VulffGymHelsinge200557789616.801.318.158.1
8.SkinnebachKaren SofieVejlby IK2004579913915.800.916.156.4

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-12 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RørstrømPernilleVejlby IK200712334319.40120.441.3
001171200.920.9
2.LundgreenFrederikkeVejlby IK200701015320012140.8
00138419.40.419.8
3.SkandovKlaraGymHelsinge200600115919.40120.440.4
21236918.71.320
4.LisbergRosa TeglgaardFlemming EG200812238219.200.920.140.3
333410018.7119.7
5.WildnerSelma MannOdense GF20062122761901.320.340.2
23336418.9119.9
6.WoodViolaOdense GF200833338218.800.919.739.8
32236319.1120.1
7.MortensenSofie HeegårdSilkeborg P-D200612448218.900.919.839.7
03349218.9119.9
8.MastekEmilieGymHelsinge200832347318.80119.839.3
33346918.21.319.5
9.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF20061233561900.919.939.2
333312318.3119.3
10.NielsenSofia WittmaackSvendborg GF200623438518.500.919.439.1
33339318.6119.6
11.LarsenAnna DüringVestjysk GF200734546318.500.919.438.7
34456518.3119.3
12.LarsenJohanneOdense GF200724658717.800.918.738.6
34456518.3119.3
13.LisbergMaria TeglgaardFlemming EG20072457931800.918.938.6
333410018.7119.7
14.KrogsgaardKaria ZahlViborg GF200944447318.400.919.338.6
222310818.3119.3
15.MønstedMarie KjettrupVejlby IK200623339418.600.919.538.6
33369518.1119.1
16.RanckCille DigeOutrup GUB200923337918.30119.338.5
123412518.30.919.2
16.WinningFilucaOdense GF200633548418.300.919.238.5
43339518.3119.3
18.AndreæSofieSilkeborg P-D200635556318.30119.338.5
24578517.91.319.2
19.RytterTea ElizabethOdense GF2007233311318.50119.538.3
23459318.40.418.8
20.MarekLauraVarnæs-Bovrup IF20062344891800.918.938.1
34348618.2119.2
21.MøgelhøjEmilieFlemming EG200624339818.100.91938.1
33348818.1119.1
22.NielsenSigne Marie FriisSilkeborg P-D200945669517.500.918.438
33339318.6119.6
23.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF2006355610417.700.918.637.9
233310618.3119.3
24.JohansenEmilie LiebmannOdense GF200913246818.600.919.537.9
3677116170.417.4
25.ThuesenMarie KlinggaardOdense GF2006055510917.600.918.537.8
33348618.3119.3
26.ViumFreyaSilkeborg P-D200636776617.50118.537.8
235569181.319.3
27.AndersenSilkeFlemming EG2007023311918.200.919.137.7
234310917.9118.6
28.PaulFilippa RavnOdense GF200913347918.300.919.237.6
323310918118.4
29.JaedekeNataliOutrup GUB20062112017.400.417.837.6
21118918.8119.8
30.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200933569318.100.918.437.5
33338918.1119.1
31.WulffKarolineGymHelsinge2008345612617.40118.437.5
33349618.20.919.1
32.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn20083333016.800.417.237.3
33364318.81.320.1
33.GrønneJulieVojens GIE2008023311918.20119.237.1
478815616.20.416.6
34.HeidenSigrid VestagerFlemming EG200746668917.100.91837.1
23357918.1119.1
35.GarzaMaja Sofia RoedViborg GF200745669717.300.918.236.8
35549817.6118.6
36.LethanKarenVejlby IK200622448301600.916.936
13447418.70.419.1
37.BjerringAnnaOdense GF20063456841800.918.936
355691516.7117.1
38.WormFrejaOutrup GUB2009577811716.500.917.436
44659617.6118.6
39.Aagaard-HansenLauraGymHelsinge20064569971700.917.935.9
546610917118
40.HoltNicole HøbergOutrup GUB200833558318.300.919.235.6
467712816.60.416.4
41.PuricVanessa LamiaOutrup GUB200812338518.800.919.735.5
4566113014.8115.8
42.SørensenKathrine LjungbergOure-Gudme IF2009346611817.200.917.935.4
356712617.10.417.5
43.GøllnitzIsabellaSilkeborg P-D20083455016.300.416.735.3
34558817.70.918.6
44.IsaksenEyFlemming EG20063466016.100.416.535.3
345410617.8118.8
45.HansenLaura KruseSvendborg GF2007467710716.900.917.235.1
33669817.5117.9
46.FrederiksenAndreaViborg GF20082344016.700.417.135.1
1012017.60.418
47.JohansenMerleFlemming EG2008467711916.600.917.534.9
3677116170.417.4
48.FrydendahlMathildeViborg GF20081123017.300.417.734.7
2345016.60.417
49.JessenIda GammelgaardOutrup GUB20075666015.700.416.134.3
356710717.2118.2
50.GrønneEmmaVojens GIE2008366713616.900.917.233.8
478815616.20.416.6
51.ChristophersenRasmine KaasOure-Gudme IF20064679015.400.415.833.5
367815316.80.917.7
52.StengaardSofieViborg GF20074667215.500.415.932.6
468811916.40.916.7
53.RoholdNikolineOdense GF2006568811916.300.915.731.5
567812916.3115.8
54.HedeEpoke Sophia SøeFlemming EG2007000000000300019.7
23546218.80.919.7
55.Fjord-LarsenSofieVarnæs-Bovrup IF2007567812916.300.916.616.6
00000000030-
56.LundeSigneOdense GF200600000
56.WibergMalouVestjysk GF200600000
56.NielsenLærkeOutrup GUB200700000
33339318.6119.6
56.HedegaardFreja NellemannOdense GF200600000
56.DeykovaLetisiaOure-Gudme IF200800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LundgreenFrederikkeVejlby IK200744667318011959.8
2.RørstrømPernilleVejlby IK2007545612317.500.918.459.7
3.LisbergRosa TeglgaardFlemming EG200856666217.90118.959.2
4.SkandovKlaraGymHelsinge200653666617.80118.859.2
5.WoodViolaOdense GF200856666317.80118.858.6
6.WildnerSelma MannOdense GF200666779616.901.318.258.4
7.MortensenSofie HeegårdSilkeborg P-D200657889317011857.7
8.MastekEmilieGymHelsinge2008668713916.10117.156.4

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF200733438318.601.119.738.4
364312917.31.418.7
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF200533648318.301.419.736.8
397912416.61.117.1
3.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF2005368610317.401.118.536.8
376615017.3118.3
4.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF200545559817.40118.436.1
397515516.61.417.7
5.MichelsenMikkelOutrup GUB200700000000030000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF2007556612916.701.417.856.2
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF2005466610217.601.41955.8
3.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF2005779712416.401.117.554.3
4.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF2005668712716.401.417.853.9
5.MichelsenMikkelOutrup GUB2007667811716.501.400

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.NielsenMai HolgaardVejlby IK2005335311318.201.119.339
35337318.61.119.7
2.LaursenAnne-SofieViborg GF200823339718.301.419.739
35437618.21.119.3
3.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF2009336412317.901.11938.4
34548318.31.119.4
4.LukasiewiczThilde KingoOdense GF2006336312617.70118.737.7
366310317.91.119
5.PaaskesenIda UllaOdense GF20053347016.300.516.836.5
34536318.61.119.7
6.FrydendahlEmilie FinkOdense GF200536869217.60118.635.8
399613916.11.117.2
7.JensenLærke BrobergVestjysk GF2007235310917.80118.834.7
3699158160.515.9
8.BohnsenAnna LuccaVejlby IK2007336412917.30118.334.5
396515916.30.516.2
9.JakobsenJasmin KongsgaardVestjysk GF20053597015.600.516.134.5
396311517.31.118.4
10.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB200600000
10.HaldOlivia Porse WettVejlby IK200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LaursenAnne-SofieViborg GF200855658717.401.418.857.8
2.NielsenMai HolgaardVejlby IK200558899916.201.117.356.3
3.LukasiewiczThilde KingoOdense GF200666989616.60117.655.3
4.PaaskesenIda UllaOdense GF200556761061701.118.154.6
5.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF20095798015.100.515.654
6.FrydendahlEmilie FinkOdense GF200568899716.30117.353.1
7.JensenLærke BrobergVestjysk GF2007511869716.401.417.852.5
8.BohnsenAnna LuccaVejlby IK20075611712616.30117.351.8

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenMads LykkeOdense GF2003322766312325.605.931.864.7
23212005727.84.832.9
2.FredenslundAndreasVejstrup E200232563438026.605.632.564
349965412624.27.331.5
3.NielsenPeter Emil AalborgOdense GF200433211319327.403.631.363.2
35320009327.54.131.9
4.AbildgaardMartinVesterlund E2002336913121113922.105.827.361.9
33554227326.67.734.6
5.SømodAsbjørn JuulSvendborg GF2003355678513324.505.330.161.4
45333328726.24.831.3
6.HermannNiclasVejstrup E2002335799615923.405.328.759.9
336655310625.35.931.2
7.PilgaardMikkelOutrup GUB200356665548624.903.628.857.4
556664411624.73.628.6
8.LarsenBenjaminBøvling IG20023659776022.703.426.156.3
466433210725.54.430.2
9.HansenMikkelSilkeborg P-D2003356567611824.301.825.953.3
23212005727.84.832.9
10.GregersenSamuelVejstrup E200235555431192503.628.952.3
358888715922.93.223.4
11.KümpelJeppe VintherVejstrup E20023667776153021.303.224.852
36666669824.42.527.2
12.KristensenAndreas RandFlemming EG2001368877614923.201.724.950.9
36887779923.62.126
13.FyrsterlingMadsFlemming EG2001691212121211019.601.220.846.8
579878610823.22.526
14.KroghLauritzVejstrup E20023466657023.301.624.946.5
367910121110522.71.921.6
15.MikkelsenDavid KrogstrupBrejninggaard TT2002469988715922.503.225.744.2
467910121214022.61.918.5
16.DoyleKian HvistendahlVestjysk GF20013310013.402.215.643.9
368787612623.74.328.3
17.JørgensenPhilipOdense GF20033899978021.701.222.922.9
18.EbbesenTokeVarnæs-Bovrup IF200100000
18.JensenSteffenFlemming EG200300000
18.JessenJonathanVejstrup E200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenMads LykkeOdense GF200333433328326.806.533.6130.8
33322226327.44.832.5
2.AbildgaardMartinVesterlund E200233673337326.207.333.5129.7
33633229426.57.834.3
3.FredenslundAndreasVejstrup E200233663319026.605.532.4129.5
33775329225.96.933.1
4.NielsenPeter Emil AalborgOdense GF200433322318327.203.631.1125.1
363322113326.44.130.8
5.SømodAsbjørn JuulSvendborg GF200336669661532405.329.6122.1
33643329426.34.831.1
6.LarsenBenjaminBøvling IG2002357775512324.605.630.2116.8
366343211625.64.430.3
7.PilgaardMikkelOutrup GUB2003366665510524.803.628.7115.2
355665410425.23.629.1
8.HermannNiclasVejstrup E2002336796312424.705.329.7112.9
33371314019.73.623.3

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PoulsenMalou HermannOdense GF200113301237327.701.829.859.4
231001111927.22.129.6
2.ChristensenSissel LentzOdense GF2003367866411824.104.128.558.8
36665448325.54.530.3
3.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB2003232100215926.603.229.857.5
3330233143023.93.827.7
4.ChristensenNikoline SerupOdense GF2002355555412924.703.227.957
36665448325.54.530.3
5.JensenJulieOdense GF20043664444632601.828.155.9
46655547425.42.127.8
6.AndersenJosefineOdense GF2002366665802301.624.652.5
35656548325.52.127.9
7.DremstrupEmmaSilkeborg P-D200336565548625.201.827.350.7
36679911021.91.523.4
8.PetersenJosefineVarnæs-Bovrup IF200447899910021.400.922.342.7
3910991010155221.720.4
9.JessenAnne OblingVarnæs-Bovrup IF20043798015.300.71641.8
367988711723.42.125.8
10.UhrskovJulieFlemming EG20033666687992401.421.841.6
46668989024.41.419.8
11.PetersenKathrineVarnæs-Bovrup IF200400000
3910991010155221.720.4
11.LarsenFreja RiberBrejninggaard TT200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB200333211226927.103.630.7119.6
331021210327.53.631.4
2.PoulsenMalou HermannOdense GF200133223335427.201.829.3117.8
23323239626.72.129.1
3.ChristensenNikoline SerupOdense GF2002355333311326.103.229.6115.8
33323338426.82.129.2
4.ChristensenSissel LentzOdense GF2003336811121114522.702.525.2113.7
33323338426.82.129.2
5.JensenJulieOdense GF200436656657425.202.127.6111.1
36666636325.51.827.6
6.AndersenJosefineOdense GF2002366866510524.502.125.4105
36666647425.21.827.1
7.DremstrupEmmaSilkeborg P-D2003366787812623.702.125.8102.2
366767710624.21.825.7
8.PetersenJosefineVarnæs-Bovrup IF2004489912111115521.601.423.390.2
4899998140230.924.2

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RodeTobiasOdense GF200433233327327.103.63161.7
33333329326.83.630.7
2.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB200533356910832504.329.361.5
23232127327.54.432.2
3.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF2004365333311625.704.229.960.7
33232337327.13.730.8
4.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D200534444436925.903.629.559.8
343444310925.64.430.3
5.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007335333310925.803.529.659.4
33333328326.92.629.8
6.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF2004354555312325.503.22958.4
376533415325.1429.4
7.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005344544311325.903.329.257.5
33335449925.72.628.3
8.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB2004346445411525.403.228.956.8
36655537525.52.127.9
9.PedersenAndreas YdeOutrup GUB2005366656312924.403.227.954.8
46667768524.52.126.9
10.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF200536788989323.901.925.854.1
576566515524428.3
11.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB200535666567325.301.926.653.4
66666669624.32.226.8
12.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D20053453453024.301.225.552.8
3454232133023.43.627.3
13.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D200536678669624.301.826.452.3
369899810323.52.125.9
14.VesterborgFrederikOdense GF20063666665023.201.224.752.2
36677648624.72.527.5
15.MikkelsenJoakim UhreVarnæs-Bovrup IF20043366666023.401.224.650.5
576566515524428.3
16.HolmEmilSvendborg GF200535667648824.701.826.249.4
36889970221.223.2
17.HüttelVictorSilkeborg P-D200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RodeTobiasOdense GF200433454328426.403.630.3122.9
333333273273.630.9
2.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D20073333222932703.530.8120.9
33332329127.13.330.7
3.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF200437457431432504.429.4116.6
337811101011323.43.126.5
4.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB20053564634323.602.926.5115.8
3432912913923.64.527.8
5.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF2004366566512324.803.228.3115.1
366697514324.1428.4
6.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D2005345455402401.225.2114.7
344665499254.429.7
7.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB2004346556412824.703.228.2112.3
36666657624.92.127.3
8.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D20053566666023.201.324.5111.1
345543315025.83.329.1

Eliterækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200633333335526.901.82958.6
33334333327.22.129.6
2.MadsenOlivia JuulOdense GF200634433438626.202.52957.7
36534338625.92.828.7
3.PedersenEmilie KrogSvendborg GF200733566666325.601.827.756.1
355644364262.128.4
4.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200536644656625.401.827.554.3
367766510624.42.126.8
5.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF200736654535725.601.827.753.9
36589869823.82.126.2
6.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200656666647624.801.826.652.8
36666769724.42.126.2
7.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200600000
7.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF200635434337326.502.529.3116.8
35433336326.72.829.8
2.ThomsenSola KathrineOutrup GUB2006333343310526.301.728.3116.5
33333334327.22.129.6
3.PedersenEmilie KrogSvendborg GF200735679947624.401.826.5109.6
36666759624.62.127
4.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF200736687776524.501.826.6107.8
36676657524.92.127.3
5.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200536666658824.601.826.7107.6
36566669824.52.126.6
6.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200636699978423.901.825.4105.2
366667510524.62.127
7.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200700000
7.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200600000

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF1992115753214325.906.432.664.7
35332006727.14.732.1
2.PagårdIdaOutrup GUB199713313115527.703.631.663.6
35321108327.44.332
3.SørensenFrejaOdense GF199933311316427.503.630.559.6
366633373262.829.1
4.HansenSara La CourOdense GF199923201131262703.33056.6
3643233024.6226.6
5.LarsenNatascha SundekildeOdense GF199933665636625.601.827.756.1
36565657425.32.828.4
6.HenriksenPernilleOdense GF20003566666023.201.224.448.5
36775777424.72.124.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF19922125532153023.506.630.1128.4
13001007328.54.833.6
2.PagårdIdaOutrup GUB199723311229926.803.430.5125.4
264332111326.54.531.3
3.HansenSara La CourOdense GF1999333334313625.903.329.2112.5
3331122025.51.226.7
4.SørensenFrejaOdense GF19993332233025.101.226.3111.2
333323273024.41.825.3
5.LarsenNatascha SundekildeOdense GF1999354666612924.301.725.4107.5
3666537023.42.626
6.HenriksenPernilleOdense GF2000366776502301.224.297.3
36666670231.624.6

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199913103306427.901038.274.8
014521089279.336.6
2.PihlLasseFlemming EG199003233437327.207.635.171
02522009627.48.535.9
3.RembrandtMadsØster Hornum I199836665647625.103.62959.1
38667649424.75.130.1
4.SømodGustav JuulSvendborg GF200035654346326.103.63056.9
365543311925.14.826.9
5.NielsenHans BakØster Hornum I19961166889815822.103.926.354.3
867798611323.54.228
6.EgendalWilliamVejlby IK1994365654513924.403.427.851.6
46777768424.42.123.8
7.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF19991066654413624042849.2
339013.5316.5
8.KristensenBenjaminVestjysk GF1996357866614823.705.629.345.8
339013.5316.5
9.GreenEliasVestjysk GF199800000
9.MatthiesenAdam ScharfOdense GF199600000
9.HansenRasmus BeckOdense GF199800000
9.HansenFrederik FærgemannVestjysk GF199800000
9.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D199900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199901330106228.4010.238.6143.6
01342000264.530.2
2.PihlLasseFlemming EG199003323206028.108.736.8142.5
13552006427.47.334.7
3.SømodGustav JuulSvendborg GF20003544433862604.830.8118.3
35644439325.94.430.6
4.RembrandtMadsØster Hornum I1998366656312524.803.628.7118.3
38664549425.15.130.5
5.NielsenHans BakØster Hornum I19961176666513923.105.128.5107.1
1186666511923.21.124.3
6.EgendalWilliamVejlby IK1994366666412324.803.228.3106.4
46766987324.41.826.5
7.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF199997653431032503.929.2104.1
33715015.23.118.3
8.KristensenBenjaminVestjysk GF1996336886712524.205.629.893.9
33715015.23.118.3

S rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I199836677817.301.218.537.8
36668317.81.519.3
2.RytterAthenaBøvling IG200336779317.501.218.737.3
367611617.11.518.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I1998356511817.201.718.656.4
2.RytterAthenaBøvling IG2003366612317.401.518.956.2

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.TroelsenJonathanFlemming EG2002366512317.502.620.140
364476181.919.9
2.DallNikolajVarnæs-Bovrup IF1998366513916.802.819.339
36646318.21.519.7
3.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF1997366612417.30320.338.9
3533153015.13.818.6
4.KarboSebastianSvendborg GF200336659617.501.518.738.3
46557617.71.919.6
5.BalzerOliver ThorngaardØster Hornum I200136661091702.619.635.4
35646917.71.115.8
6.MadsenMads OksbjergFlemming EG20013666123014.701.916.335.4
346410717.61.519.1
7.BriceSebastianFlemming EG20024686015.600.615.835
46659317.71.519.2
8.RosenlundThomasVarnæs-Bovrup IF199700000
8.AagaardChristianVarnæs-Bovrup IF200000000
8.NissenMathiasVarnæs-Bovrup IF199900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF19973563941803.821.860.7
2.TroelsenJonathanFlemming EG2002346412617.502.620.160.1
3.DallNikolajVarnæs-Bovrup IF1998356511317.702.820.559.5
4.KarboSebastianSvendborg GF200338759517.301.919.257.5
5.BalzerOliver ThorngaardØster Hornum I2001366613916.70319.454.8
6.MadsenMads OksbjergFlemming EG2001366410917.201.518.453.8
7.BriceSebastianFlemming EG20024677015.600.616.251.2
8.RosenlundThomasVarnæs-Bovrup IF199700000

Test

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenAndersGymDanmark00000000030013.943.973.9
0000000003030
2.JensenSune StraarupGymDanmark0000002100.521.570.7
0000000003013.249.2
3.HvidMaltheGymDanmark99950000026.802.22960.6
99993000026.15.531.6
4.BredvigPoul SkovgaardGymDanmark0000002102151.5
99975000026.14.430.5
5.RasmussenJacobGymDanmark0000002100.120.850.8
0000000003030
6.HansenThomas JuulGymDanmark0000002102139
000001818
7.JensenKrisGymDenmark00000
0000000003013.249.2