Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 4 - Odense

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Peter Toftbjerglund LaursenMarcusSilkeborg P-D2002344456610325.503.22956.1
47756768324.72.127.1
2.WallstrømAskerOdense GF2003344436611425.501.727.555.4
35665549625.12.527.9
3.ØrstedAlexanderOutrup GUB200335546669824.802.127.248.6
357778020.31.121.4
4.BuchreitzSørenSilkeborg P-D20034477881010423.801.725.246.6
47879109124231.721.4
5.Okkels SøndergaardJonasSilkeborg P-D200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WallstrømAskerOdense GF20033355556111524.203.227.783.1
2.Peter Toftbjerglund LaursenMarcusSilkeborg P-D2002367999910723.101.925.381.4
3.ØrstedAlexanderOutrup GUB200335467769424.902.127.375.9
4.BuchreitzSørenSilkeborg P-D20034557899022.301.222.969.5
5.Okkels SøndergaardJonasSilkeborg P-D200200000

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riber LarsenFrejaOutrup GUB200324343449925.803.229.357.3
34454548725.62.128
2.DyrholmCharlotteVestjysk GF2000277013.400.513.942
35535559325.72.128.1
3.BuchhaveMatildeVestjysk GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riber LarsenFrejaOutrup GUB200332444648925.603.229.186.4
2.DyrholmCharlotteVestjysk GF20003666556023.301.224.866.8
3.BuchhaveMatildeVestjysk GF200300000

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PostOskarVojens2004433334610326.103.229.658.3
46433569825.23.228.7
2.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB200433245556925.801.827.956.2
33433557825.92.128.3
3.Yde PedersenAndreasOutrup GUB2005353556410325.603.229.156
35565658924.82.126.9
4.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB200733554568625.501.827.655
335645699252.127.4
5.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB200733333556326.601.828.753.2
33345667925.41.824.5
6.ClausenMadsVBIF2004447777812324.101.525.648.8
445787610324.61.623.2
7.VandborgMaltheVestjysk GF2006336888020.401.121.540.9
335768912923.81.319.4
8.LøhNicolaiVestjysk GF20076679910019.301.120.438.2
6681011016.90.917.8
9.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PostOskarVojens200421133227327.603.231.189.4
2.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB200412334468726.201.727.683.8
3.Yde PedersenAndreasOutrup GUB20053576464692501.827.183.1
4.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB200733434456925.901.82881.2
5.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20073345455024.101.225.680.6
6.ClausenMadsVBIF2004335777810324.701.525.674.4
7.VandborgMaltheVestjysk GF2006354457021.201.122.363.2
8.LøhNicolaiVestjysk GF20076677667022.501.22462.2

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SimonsenAnikaOutrup GUB200434434659325.901.82856
33533659725.62.128
2.Høgh BentzenTrojaSilkeborg P-D200634455677325.601.827.755.4
34455569325.62.127.7
3.FaberDicte-MarieVBIF200733445457326.201.828.353.4
3354566113022.72.125.1
4.TeilmannJulieOutrup GUB200424358668924.901.82753.1
234558911624.71.726.1
5.PetersenJosefineVBIF200433336691252501.726.451.2
4436677023.31.224.8
6.Obling JessenAnneVBIF200445889119021.601.223.149.7
457687711324.22.126.6
7.PetersenKathrineVBIF2004455677020.601.121.747.5
4436677023.31.224.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Høgh BentzenTrojaSilkeborg P-D200624235438626.302.128.784.1
2.FaberDicte-MarieVBIF200722123225327.801.829.983.3
3.TeilmannJulieOutrup GUB200411343446327.101.829.282.3
4.SimonsenAnikaOutrup GUB20042423454024.601.226.182.1
5.PetersenJosefineVBIF200422233358826.401.828.579.7
6.Obling JessenAnneVBIF2004457777710424.201.825.775.4
7.PetersenKathrineVBIF2004354565610325.301.827.474.9

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Tobias Greisgaard MortensenGustavFlemming2001476610617.102.619.739.2
556563181.519.5
2.Emil MortensenFrederikOutrup GUB200335866917.301.518.837.7
45577917.31.918.9
3.Lai BybergJohanGymHelsinge200335669617.502.620.137.6
4671012916.21.917.5
4.Thorleifsson DitlevsenMartinFlemming200147769916.802.619.137.3
454714916.71.518.2
5.FasterholdtMadsFlemming200147768717.102.619.737.3
789610916.11.517.6
6.Outzen PaulsenLaustOdense GF200346666817.401.91935.6
468712716.61.516.6
7.Bokheim AndersenPatrickArendal2004478810017.301.218.535.6
59101212615.61.517.1
8.Bomholdt HenriksenKristianSvendborg GF200200000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Tobias Greisgaard MortensenGustavFlemming200155658517.602.620.259.4
2.Lai BybergJohanGymHelsinge2003546712517.102.619.757.3
3.FasterholdtMadsFlemming2001689710816.202.618.856.1
4.Outzen PaulsenLaustOdense GF200347686417.501.919.455
5.Emil MortensenFrederikOutrup GUB20034458015.900.616.554.2
6.Thorleifsson DitlevsenMartinFlemming20015678133014.102.616.754
7.Bokheim AndersenPatrickArendal2004678615915.901.917.853.4
8.Bomholdt HenriksenKristianSvendborg GF200200000000030000

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB200346677417.601.218.838.4
36656318.11.519.6
2.jægerCarolineGymHelsinge200046778517.301.919.237.4
477610916.71.518.2
3.SchaldemoseNanaGymHelsinge200236889916.701.317.436.1
35669917.21.518.7
4.HøjerIsabellaGymHelsinge200035710691701.218.234.5
367883014.81.516.3
5.GrossTrineVBIF200336768717.301.118.433.6
461113014.60.615.2
6.NørbyEmmaVejlby IK2003445701600.616.632.5
35811015.30.615.9
7.AndersenJosefineOdense GF20023669015.600.616.232
4798015.20.615.8
8.LarsenEmma-SofieGymHelsinge20023679015.500.616.131.8
467993014.51.515.7
9.nygaard HansenJulieOdense GF200300000000030000
00000000030-
9.Faaborg ØrnskovEmilieOutrup GUB200300000000030000
00000000030-
9.thimes nielsencarolineOutrup GUB200300000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB200334644318.601.520.158.5
2.jægerCarolineGymHelsinge200045436518.301.519.857.2
3.SchaldemoseNanaGymHelsinge200235558617.801.218.454.5
4.HøjerIsabellaGymHelsinge200046768717.201.218.452.9
5.NørbyEmmaVejlby IK200335447418.301.119.451.9
6.AndersenJosefineOdense GF200234566318.301.519.851.8
7.GrossTrineVBIF200346889317.201.217.851.4
8.LarsenEmma-SofieGymHelsinge20024677015.600.616.248

B rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Veje ChristiansenOskarOdense GF200453667617.701.919.640
34543218.91.520.4
2.WormAlexanderOutrup GUB200537756417.801.21939.1
45444318.61.520.1
3.VesterborgFrederikOdense GF2006356711717.101.91938.8
36566118.31.519.8
4.Lund tørvingLucasOdense GF200668988216.901.218.136.6
367897171.518.5
5.BoesdalSimonVestjysk GF200444669717.401.518.936.5
55757917.21.917.6
6.Uhre MikkelsenJoakimVojens200446686917.101.918.434.6
5667015.60.616.2
7.WintherBenjaminVestjysk GF20045899014.900.615.532.7
6121277915.71.517.2
8.Juel LauenborgChristianOdense GF20054676015.700.616.332.1
36109015.20.615.8
9.TRUESimonOdense GF20065667015.600.616.231.7
46679417.41.115.5
10.HolmEmilSvendborg GF200556769816.901.11830.3
3676113014.70.612.3
11.Rytter LarsenBjørnSilkeborg P-D2005681010014.600.615.228.8
59101097161.213.6
12.Juul MadsenSebastianOdense GF200400000000030000
00000000030-
12.Wind HansenRasmusVojens200600000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Veje ChristiansenOskarOdense GF200444445418.501.52060
2.WormAlexanderOutrup GUB200546655318.101.519.658.7
3.VesterborgFrederikOdense GF200645546318.301.519.858.6
4.Lund tørvingLucasOdense GF200657566317.801.519.355.9
5.Uhre MikkelsenJoakimVojens200445667817.401.91953.6
6.BoesdalSimonVestjysk GF20046476015.700.616.352.8
7.WintherBenjaminVestjysk GF20044987015.200.615.848.5
8.Juel LauenborgChristianOdense GF20054687015.500.616.148.2

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF200434883018.401.219.639.9
35545018.81.520.3
2.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF200436555318.301.219.539.5
34645318.51.520
3.Bechmann KortegaardIdaVejlby IK20053766531801.219.238.7
356466181.519.5
4.C. JohannsenLeahOdense GF200445668317.801.21938.1
36766617.61.519.1
5.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200656766417.601.218.837.9
34766917.51.919.1
6.RiberAnnaOdense GF200648776417.401.218.637.8
37766417.71.519.2
7.falbe BrixiusFrederikkeSilkeborg P-D2007468612616.801.21836.2
367612916.71.518.2
8.L.T. KristensenKaroline-AmalieSilkeborg P-D200647687617.201.218.435.4
5688131515.51.517
9.Neil FriisEmmaSilkeborg P-D200647865617.401.218.634.6
6554153014.51.516
10.Overgaard HansenCarolineVBIF200537898716.801.117.933.3
37988317.21.215.4
11.Andresen HollænderKarolineVBIF200456888816.701.117.232.3
38987616.91.215.1
12.FiskerSigneVBIF200737671071701.117.832
466715616.60.614.2
13.BorringSigneVojens200400000000030000
00000000030-
13.Bernhard Ramsdal PetersenAnnaVestjysk GF200400000000030000
00000000030-
15.Lund KjerulfLeaSilkeborg P-D20061100000
0000-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF200445546218.401.219.659.5
2.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF200445656817.601.519.158.6
3.Bechmann KortegaardIdaVejlby IK20054445671801.519.558.2
4.C. JohannsenLeahOdense GF200455576417.801.519.357.4
5.RiberAnnaOdense GF200645767317.801.21956.8
6.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200646568917.201.918.856.7
7.falbe BrixiusFrederikkeSilkeborg P-D200755569517.501.118.654.8
8.L.T. KristensenKaroline-AmalieSilkeborg P-D200658575317.701.218.954.3

B rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.søkbæk SørensenJulieØster Hornum199945668717.401.21833.6
569100150.615.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.søkbæk SørensenJulieØster Hornum199945557717.701.519.252.8

B rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Teis ChristensenSimonØster Hornum199747567417.702.620.338.4
67988616.61.518.1
2.Blumensaat RasmussenLasseØster Hornum19983484153014.602.616.937
354510917.4320.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Teis ChristensenSimonØster Hornum199756657517.602.620.258.6
2.Blumensaat RasmussenLasseØster Hornum199844458617.902.61956

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20071444431901936.8
145510717.817.8
2.HoltJohannesVBIF200835676417.9017.936.5
15557118.618.6
3.HoltMagnusVBIF201146786417.5017.535.4
15557118.618.6
4.RasmussenLukasVBIF200924553218.9018.334.7
3810914915.715.1
5.Maegaard JørgensenJustinOutrup GUB200927897517.2017.233.4
068810717.116.2
6.vestergaardchristianOutrup GUB200876665317.7015.932.3
55769517.316.4
7.Færmann LassenJohanVejlby IK200775667817.1017.132.2
35510015.715.1
8.RasmussenjeppeSvendborg GF2005611121310415.4015.430.5
3810914915.715.1
9.Vieland MortensenAndreasVejlby IK200548111210915.601529.6
69101211715.514.6
10.Isager ThomsenAndreasOutrup GUB20074812108915.901529.5
711121111715.114.5
11.AndersenNoahFlemming2009589119516.3015.428.2
489811301412.8
12.Severin ThraneAskeOutrup GUB2010988810915.8014.925.5
11111111123012.410.6
13.Walz JensenSørenVBIF201000000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB200724458218.5018.555.3
2.HoltJohannesVBIF200834558118.4018.154.6
3.RasmussenLukasVBIF200946665118.2017.652.3
4.Maegaard JørgensenJustinOutrup GUB200967896816.6016.650
5.vestergaardchristianOutrup GUB200875576117.9017.349.6
6.Færmann LassenJohanVejlby IK200775778317.301749.2
7.RasmussenjeppeSvendborg GF2005591097116.9016.947.4
8.HoltMagnusVBIF2011000000000300035.4

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Heide HansenAmalieOdense GF200834664018.7018.737.1
53576018.418.4
2.EskesenCamilleOdense GF200763446318.4018.436.5
43576418.118.1
3.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF200873476218.1018.136.2
63667118.118.1
4.MackeprangFrederikkeOdense GF200883346018.6018.636.1
55568617.517.5
5.Liebmann JohansenEmilieOdense GF200953347318.5017.935.8
54684417.917.9
6.Sofia Roed GarzaMajaRanders GF200705568318.3017.735.7
0356881818
7.JakobsenRosaOdense GF200944665218.3018.335.6
54568917.317.3
8.Hallum SteensgårdIbenFlemming200535667917.4017.435.3
66666117.917.9
9.Signe Wandrup BjørkholmDicteOdense GF200755666417.8017.835.2
65669417.417.4
10.Sofie Klok AndresenJohanneOdense GF200555676217.9017.935.1
65767417.517.2
11.Ravn PaulFilippaOdense GF20093334981801834.7
547810916.716.7
12.AaskovJosefineFlemming200866678617.1016.834.3
65865217.817.5
13.Marie kuntz EtzerodtClareOutrup GUB2008357107417.4016.834.2
76777217.417.4
14.BrixMayaVejlby IK200536676218017.433.8
3677981716.4
15.FrydendahlMathildeRanders GF200863677817.301733.5
645912916.516.5
16.ThorsenJulieVejlby IK200793246618017.733.3
86689816.515.6
17.Amalie Bargsteen NyborgSofieRanders GF200776899516.6016.632.8
4681012816.216.2
18.Søbye RosendalLauraOutrup GUB200986997216.901632.6
85789716.616.6
19.Lykke AndersenLivaOdense GF200655797517.201632.4
667515716.416.4
20.Hundborg BojeAlmaRanders GF2009457107717016.132.1
567915216.616
21.Maja ReeseLinaVBIF201087896416.8016.532.1
108978616.215.6
22.Mosby MadsenMathildeVBIF200566787317.301732
0588015.915
23.JullKarolineOutrup GUB200977888017.201631.6
87789916.215.6
24.JuelKristineOdense GF2008789108816015.431.4
269810916.616
25.Clare HansenCamillaVBIF200686579916.601631.1
689912915.715.1
26.Moimas BirkAthenaVejlby IK2005389105716.8014.731
168815916.316.3
27.Laumand DøssingSiljeOutrup GUB201086887916.4015.531
7810107716.115.5
28.Toft OlesenKarlaVejlby IK200764456418.1018.131
756312.912.9
29.RasmussenSaraOdense GF20076911127915.6014.730.7
681189216.616
30.EspenheinFrejaGymHelsinge2008979128615.9013.829.6
655810916.715.8
31.DamgaardLineOutrup GUB2009889117216.5014.729.6
00000000030-
32.MichelsenLykkeOutrup GUB2010127997915.7014.529.3
115771191614.8
33.Bækhøj SkaaningSofieOutrup GUB20099810108216.3015.728.6
87810123013.512.9
34.Thimis KristiansenFrederikkeOutrup GUB201032000000029.50014.1
1389811815.314.1
35.DamgaardAgneteVejlby IK200400000000030000
00000000030-
35.LyhneMajaGymHelsinge200700000000030000
00000000030-
35.RasmussenZahraGymHelsinge200500000000030000
681189216.616
35.TrojlsgaardAlmaGymHelsinge200700000000030000
00000000030-
35.EkvallAdelinaGymHelsinge200500000000030000
00000000030-
40.WulffKarolineGymHelsinge200823333219.4000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Heide HansenAmalieOdense GF200812223119.9019.957
2.EskesenCamilleOdense GF200722233019.8019.856.3
3.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF20084333431901955.2
4.Sofia Roed GarzaMajaRanders GF200703365019.3019.355
5.MackeprangFrederikkeOdense GF200853346018.9018.955
6.Liebmann JohansenEmilieOdense GF200953436418.5018.554.3
7.JakobsenRosaOdense GF200943576018.5018.554.1
8.Hallum SteensgårdIbenFlemming200534575118.5018.553.8

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ValentinOliverVBIF200636778017.9017.935.6
16886417.717.7
2.EkvallTheodorGymHelsinge2008315685916.4016.433.5
34899617.117.1
3.BonnichsenNikolajVBIF2009675611317.2016.616.6
42556618.2-
4.HoffmannBastianGymHelsinge2008000000000300016.4
579910616.416.4
5.ØsterAugustGymHelsinge2007000000000300015.1
58121412815.115.1
6.Ries GrünfeldWilladsVBIF200600000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ValentinOliverVBIF20065568511801853.6
2.EkvallTheodorGymHelsinge200835676717.601750.5
3.HoffmannBastianGymHelsinge200835678317.8017.834.2
4.BonnichsenNikolajVBIF20098581011616.2015.632.2
5.ØsterAugustGymHelsinge20074791110516.4016.431.5
6.Ries GrünfeldWilladsVBIF200600000000030000

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FrederiksenAndreaRanders GF200801453319.4019.138.5
03444119.419.4
2.BjerringAnnaOdense GF200632563019.1019.138.3
03564019.219.2
3.Lamia PuricVanessaOutrup GUB200835670018.9018.938
25453019.119.1
4.Holst GudichsenTildeSvendborg GF200823555318.7018.737.4
24663218.718.7
5.BeckTilleSvendborg GF200754446618.1017.836.8
5343501919
6.KrogsgaardKariaRanders GF200936565318.2018.236.7
35448118.518.5
7.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF200861369418.1018.136.4
55356318.318.3
8.JullKatrineOutrup GUB200615793018.5018.536.4
259104117.917.9
9.StøvringSara-LouiseVejlby IK200424663218.7017.836.3
24564118.818.5
10.AndersenSilkeFlemming200746675517.7017.736.3
467712616.816.8
11.KroghaveMajseOdense GF200853566218.3018.336.1
45677018.117.8
12.HoltNicoleOutrup GUB200834697717.4017.435.5
34687118.118.1
13.OdgaardLeonoraOdense GF200536686517.6017.635.1
66894217.517.5
14.Louise SøgaardMajaFlemming200963676218017.134.6
75575317.817.5
15.Emmi Wilde Marskot MarskotSiaSvendborg GF200454577717.5017.534.2
55698417.316.7
16.AndersenNicoleVBIF200653671271701733.8
467712616.816.8
17.Christine Jensen KastrupStellaVBIF201084699317.1017.133.6
757810816.516.5
18.MidtgaardMarieFlemming200674788816.8016.533.1
468910716.616.6
19.Oksbjerg MadsenSigneSvendborg GF2005496815915.9015.333
45993317.717.7
20.Wittmaack NielsenSofiaSvendborg GF2006746510916.9016.332.9
567810516.916.6
21.LethanKarenVejlby IK20065368015.8015.832.9
56783717.417.1
22.Brejning KristensenMiliaFlemming2006688109716.2015.932.5
67789716.616.6
23.Rahbek sørensenLærkeOutrup GUB200885789616.7016.732.4
95891091615.7
24.WormFrejaOutrup GUB200966798816.601632
669101181616
25.PetersenCilleFlemming200688897716.3015.731.7
878107416.616
26.Schmidt HolmMeganOdense GF2006886812716.1015.831.2
77101114715.415.4
27.Gramvad JensenSimoneOdense GF200764781051701729.8
757312.812.8
28.EspenheinEmilieGymHelsinge2007000000000300016.3
868106616.616.3
29.BruzdevixzHannaGymHelsinge2007000000000300015.9
87998716.215.9
30.SommerlundJulieVBIF200600000000030000
00000000030-
30.OlesenKlaraVejlby IK200500000000030000
00000000030-
30.Marie Vad AndersenEstaVejlby IK200600000000030000
00000000030-
30.AaskovFrederikkeFlemming200500000000030000
00000000030-
30.MunkholmDagmarVejlby IK200600000000030000
00000000030-
30.RasmussenAlberteFlemming200500000000030000
00000000030-
36.Vieland MortensenElineVejlby IK200500000021000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.FrederiksenAndreaRanders GF200832321019.9019.658.1
2.BjerringAnnaOdense GF200613454019.3019.357.6
3.Lamia PuricVanessaOutrup GUB20081465221901957
4.Holst GudichsenTildeSvendborg GF200833442319.1019.156.5
5.KrogsgaardKariaRanders GF200935644718.1018.154.8
6.BeckTilleSvendborg GF200743455318.6017.754.5
7.JullKatrineOutrup GUB2006267104018.1018.154.5
8.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF200854329118.601854.4

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB200746658317.800.918.737.7
35558418119
2.MøllermadsenChrisFlemming200736579117.900.918.837.5
36669317.7118.7
3.UldallJakobOdense GF200534658318.10119.137.4
556699171.318.3
4.KristensenMariusSvendborg GF200335569617.600.918.536.5
468811317118
5.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF2005566710417.200.918.135.8
468712616.7117.7
6.BrixenRasmusFlemming200835679617.400.918.335.6
357811716.9117.3
7.Aaskov HansencasperSvendborg GF2006569911616.400.917.335.3
467913117118
8.JensenMathiasOutrup GUB2006367810916.700.91735
457810617118
9.ThejlsThorvaldRanders GF2005366710717.100.917.434.9
367911916.5117.5
10.AndersenBusterOutrup GUB2009336512917.200.918.134.7
3555016.20.416.6
11.daa JensenMikkelOutrup GUB2006667911816.300.916.634.5
456710916.9117.9
12.Aagetvedt BlågestadEivindArendal20065568015.600.41634.3
469120017.90.418.3
13.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB20093688015.500.415.932.5
479911816.2116.6
14.Arnholm AlexisConradRanders GF20094678015.500.415.932.2
4467015.90.416.3
15.HansenKristianFlemming200635678717.400.918.332
356109916.80.513.7
16.O. BreenfeldtBertramSvendborg GF2006778915915.500.916.431
791012014.20.414.6
17.MathiassenMagnusFlemming2006678911016.900.514.427.5
6791114715.60.513.1
18.VestergaardAndersOutrup GUB200400000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB200733669717.60118.656.3
2.UldallJakobOdense GF2005366611517.301.318.656
3.MøllermadsenChrisFlemming20073781014016.800.917.755.2
4.KristensenMariusSvendborg GF2003488811416.70117.754.2
5.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF2005377815716.301.317.653.4
6.BrixenRasmusFlemming2008366812816.700.917.653.2
7.JensenMathiasOutrup GUB2006457913716.50116.951.9
8.Aaskov HansencasperSvendborg GF20065791215116.10116.551.8

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Nysom BehrSiljeGunslevholm200501325219.70120.742.5
00024320.11.721.8
2.Holst GudichsenLouiseSvendborg GF200511246519112040
11139818.71.320
3.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB200533338518.50119.539.5
23346219120
4.Anna Egedal FrederiksenIdaGunslevholm200724547318.50119.538.9
24449618.11.319.4
5.stecheralberteGymHelsinge200813239918.30119.338.4
13229918.41.319.1
6.Krog PedersenEmilieSvendborg GF2007234412917.60118.638.3
133310618.41.319.7
7.mastekemilieGymHelsinge200832236818.60119.638.2
234514917.31.318.6
8.Melissa Refsgaard SørensenJenniferFlemming20042344981800.918.337.9
03359418.6119.6
9.HilsbergLouiseSvendborg GF200324468418.20119.237.8
235712817.31.318.6
10.WibergMalouVestjysk GF2006221315917.80118.837.7
122312818.21.318.9
11.ZachodnikWilmaGunslevholm2006344510617.80118.837.5
335611417.80.918.7
11.Kingo LukasiewiczThildeOdense GF200635559517.800.918.737.5
345510517.8118.8
13.Nellemann HedegaardFrejaOdense GF2006366713916.600.917.536.4
33448917.9118.9
14.NuelsenLærkeOutrup GUB2007367611517.200.918.136.4
345612717.3118.3
15.SkovlyIda-MarieVejlby IK200735679317.700.918.436.3
357812616.9117.9
16.RattenborgJohanneOdense GF2004344610617.700.918.636.2
356811517.2117.6
17.BonnicsenNannaVBIF2007256610417.700.918.635.9
2234016.90.417.3
18.MarkussenCamillaVojens2003257910617.100.91835.8
48910136160.916.3
19.DamHeleneFlemming2004477812416.80117.835.8
367811517118
20.Porse Wett HaldOliviaVejlby IK2007244511517.900.918.835.7
2355016.50.416.9
21.Aakjær ClausenCarolineVBIF2009245610917.400.918.335.4
2245016.70.417.1
22.Bruun AndresenKlaraVBIF200535669018.100.91935.3
3567015.90.416.3
23.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK200736881231700.917.935.3
3781012616.4117.4
24.StjerneEmilieVejlby IK2005367712117.400.917.735.2
368812217.1117.5
25.ChristensenMiaOdense GF200636669417.600.917.935.1
367912516.8117.2
26.Elizabeth RytterTeaOdense GF200737789816.80117.835.1
367815716.40.917.3
27.WinningFilucaOdense GF20064891011616.200.917.134.7
388813416.6117.6
28.LaursenIdaVojens2005368810716.80117.834.7
35570160.416.4
29.Kongstad PedersenSandraSvendborg GF2002256612717.20117.934.6
2546016.30.416.7
30.Nygaard LawrenzMajaVBIF2004378812716.500.917.434.5
3791012816.1117.1
31.Fink FrydendahlEmilieOdense GF20053688015.500.415.934.1
366911317.2118.2
32.MøgelhøjEmilieFlemming200634669817.400.917.734
3468015.90.416.3
33.KristensenJasminVejlby IK2007488811516.600.916.933.9
368913516.6117
34.Ingemann RadikAlberteFlemming20043688131515.700.91633.9
356711916.9117.9
35.WoodViolaOdense GF20083588015.600.41633.6
366813816.6117.6
36.Klinggaard ThuesenMarieOdense GF200625910015.400.415.833.5
279911516.7117.7
37.Fjord MadsenMadeleineOdense GF2004367712816.700.917.633.4
3689015.40.415.8
38.Horskjær MadsenJulieVBIF2005355611917.100.917.133.3
3667015.80.416.2
39.Andie RasmussenAlberteRanders GF2008467913816.300.916.633.2
378912916.2116.6
40.JaedekeNataliOutrup GUB2006367811716.800.917.733.2
4799015.10.415.5
41.AndreæSofieSilkeborg P-D200659101114315.800.916.733.2
48101215615.5116.5
42.MarkussenCeciliaVojens2005367815716.40116.833.1
48910136160.916.3
43.LaursenAnne-SofieRanders GF20083781011916.200.916.532.9
35570160.416.4
43.Warming EbsenFreyaOdense GF2005489912616.200.916.532.9
49101012516116.4
45.RørstrømPernilleVejlby IK2007479913716.10116.532.8
468914616.30.616.3
46.EmmenJulieVojens2005378814716.30116.732.6
4991114715.60.915.9
47.Sofie PedersenMetteVBIF2004389101461600.916.932.6
3789015.30.415.7
48.FahrendorffSofieVBIF200448101112016.500.917.432.4
581011014.60.415
49.LundeSigneOdense GF20063881014915.800.916.132.2
48101014715.7116.1
50.Mann WildnerSelmaOdense GF2006367715516.700.91732.2
481010014.80.415.2
51.LarsenJohanneOdense GF200748981381600.916.931.9
581011014.60.415
52.Kjettrup MønstedMarieVejlby IK200647810015.100.415.531.7
38101113615.90.916.2
53.HansenSigneFlemming2004335711717.400.918.331.7
388013.10.313.4
54.Damm PetersenSaraVBIF200436911015.100.415.530.9
469110150.415.4
55.Fjord Lippert SchackingerAugustaOdense GF20063791113915.800.916.730.8
581012513.730.414.1
56.Risbjerg SimonsenSiljeVejlby IK2005377811616.800.917.130.4
37100130.313.3
57.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB2009257013.600.313.930.3
25670160.416.4
58.Rou GyldenøhrSiljaVejlby IK2005589012.800.313.125.9
41011012.50.312.8
59.VestermarkAlmaOdense GF20074691012616.300.917.217.2
00000000030-
60.Damm PetersenSofieVBIF200600000000030000
469110150.415.4
60.NielsenFieVojens200400000000030000
00000000030-
60.SkovgaardSigneOdense GF200500000000030000
00000000030-
60.Rosenqvist JensenLauraOdense GF200500000000030000
00000000030-
60.Cecilie AndersenAnnaVestjysk GF200400000000030000
00000000030-
60.StendysCilleVestjysk GF200700000000030000
00000000030-
60.Frida HaahrCarlaVejlby IK200400000000030000
00000000030-
60.RørstrømSigneVejlby IK200400000000030000
468914616.30.616.3
60.Odgaard-PaulsenFieVBIF200400000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Nysom BehrSiljeGunslevholm200501225519.50120.563
2.Holst GudichsenLouiseSvendborg GF200501228718.821.320.160.1
3.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB200512239918.401.319.759.2
4.Anna Egedal FrederiksenIdaGunslevholm2007123410718.301.319.658.5
5.stecheralberteGymHelsinge200812458718.301.319.357.7
6.mastekemilieGymHelsinge2008244510917.601.318.957.1
7.Krog PedersenEmilieSvendborg GF2007245610817.501.318.556.8
8.Melissa Refsgaard SørensenJenniferFlemming2004355514717.10117.555.4

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Engelbrecht KørvelPatrickVestjysk GF200534674518.10119.137.6
375611417.41.118.5
2.GonsalvesSebastianArendal200635689717.201.118.337
37548617.7118.7
3.Hannibal GraversenChristopherVestjysk GF20054688015.400.515.934.2
478710117.3118.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Engelbrecht KørvelPatrickVestjysk GF200535759517.601.118.756.3
2.GonsalvesSebastianArendal20063106510916.701.117.854.8
3.Hannibal GraversenChristopherVestjysk GF20053612611416.801.117.952.1

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PlougheldLunaOdense GF200433548318.401.419.839.5
33456318.61.119.7
2.MeisnerJohanneOdense GF200533655018.801.119.939.1
34669417.81.419.2
3.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF200423536418.701.119.838.8
25459917.61.419
4.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF200523678318.10119.138.1
36667317.91.119
5.RefsgaardFrejaOutrup GUB200633659318.10119.137.7
36548318.11.118.6
6.Engholm DremstrupEmilieVejlby IK200433657318.30119.337.7
26659617.61.418.4
7.GrossSofieVBIF200433669417.90118.937.2
35469517.80.518.3
8.Brandsborg BaunElenaOutrup GUB200635569517.70118.736.9
36688817.11.118.2
9.Løvendahl DamgaardDitteOutrup GUB2006466611317.40118.436
466710617.11.117.6
10.LethEmilyOdense GF200446769317.50117.934.7
468911916.31.116.8
11.Stenderup-JørgensenLærkeVBIF2006469912616.40116.834.2
48779616.90.517.4
12.MortensenJosefineVojens20043491112516.6011734
3691111516.50.517
13.Vad KlimMariaVestjysk GF20053466016.100.516.633.2
3448016.10.516.6
14.Frederikke Bech JakobsenLivaVBIF200434571291701.118.133.1
4799015.10.515
15.Bjerre TherkildsenNajaOutrup GUB20063568015.800.516.332
36109015.20.515.7
16.Juhl HarbergMargretheOdense GF2005258013.500.413.913.9
0000-
17.Hjort JensenAlberteVBIF20070000000
0000-
17.Broberg JensenLærkeVestjysk GF2007350000
310-
17.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PlougheldLunaOdense GF200423549418.301.419.759.2
2.MeisnerJohanneOdense GF20052364961801.119.158.2
3.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF200423647618.201.119.358.1
4.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF200523759317.65118.656.7
5.Engholm DremstrupEmilieVejlby IK200438791031701.118.155.8
6.GrossSofieVBIF200425879417.50118.555.7
7.Brandsborg BaunElenaOutrup GUB200636878317.501.118.655.5
8.RefsgaardFrejaOutrup GUB200637551191701.117.555.2

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WintherAdamFlemming Efterskole2001356645410924.807.832.965.5
338753310924.97.432.6
2.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB2000336644310325.806.632.764.4
338655412624.86.931.7
3.B. FredenslundAndreasOdense GF200235333436626.404.831.562.3
35633338925.75.130.8
4.LindholmerMagnusSvendborg GF200333320335926.903.630.562.2
36653219625.95.531.7
5.Lykke HansenMadsOdense GF2003343334310925.804.830.661.4
36654539525.45.130.8
6.Warming-JensenMathiasFlemming Efterskole200233344436926.103.629.761.3
33333336826.54.831.6
7.AbildgaardMartinSilkeborg P-D2002346986611324.405.630.359.7
3581098712723.16.629.4
8.SømodAsbjørnSvendborg GF2003335555410925.104.429.559.3
3565543127254.529.8
9.Schmidt ØrtingNoahFlemming Efterskole2001453535415924.703.228.256.9
3544534141524.34.428.7
10.NielsenMathiasFlemming Efterskole2001366666614923.803.227.354.2
366666611924.12.526.9
11.JørgensenPhilipOdense GF20034667666022.901.224.451.8
466766690252.127.4
12.Warming-HansenMadsVBIF2002689888610623.101.825.251.5
467786611623.92.126.3
13.NoddelandAlexArendal200236129119915721.903.525.451.4
388665515623.81.926
14.MikkelsenJeppeFlemming Efterskole200136899881092301.825.150.5
366888814623.32.125.4
15.Emil Brøgger BerdichevskyCarlSvendborg GF2002369767614923.303.226.849.8
456767612923.81.923
16.HansenMikkelVejlby IK2003466767615923.401.825.245.5
389101213018.51.820.3
17.Vinther RasmussenNiclasFlemming Efterskole200100000
17.Vibæk FrederiksenEmilOdense GF200000000
17.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF200200000
17.Kryhlmand IversenThorFlemming Efterskole200200000
17.LarsenBenjaminVestjysk GF200200000
17.NielsenMadsVBIF200000000
366666611924.12.526.9
17.Reinholt MortensenAndersOdense GF200300000
17.Vinther KümpelJeppeFlemming Efterskole200200000
17.Møller KramerSofusFlemming Efterskole200100000
17.PilgaardMikkelOutrup GUB200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB2000336631111326.306.633.2129.7
237653313625.26.932.1
2.WintherAdamFlemming Efterskole200123697649624.805.530128.2
4538555105257.432.7
3.B. FredenslundAndreasOdense GF200233333329326.804.831.9126.3
25532229326.75.132.1
4.LindholmerMagnusSvendborg GF200336533329426.205.531.7125
23332119926.74.431.1
5.Lykke HansenMadsOdense GF200333344328726.304.831.4123.8
44654339625.65.131
6.Warming-JensenMathiasFlemming Efterskole200233333336626.703.630.6118.6
3453334024.51.926.7
7.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20023358544023.803.427.5118.5
138966612524.46.631.3
8.SømodAsbjørnSvendborg GF2003455444402401.225.5114.4
366666412324.84.529.6

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB200334445336426.401.92857.1
33343336326.92.229.1
2.Krog ScherrebeckJosefineFlemming200333333331362603.229.557
333347710625.42.127.5
3.Hermann PoulsenMalouOdense GF200133334438626.301.828.455.6
336634312925.11.827.2
4.Lentz ChristensenSisselOdense GF2003565556513924.103.327.454.8
3986965159234.127.4
5.HenriksenPernilleOdense GF200054656667624.901.82753.3
566656612923.92.126.3
6.UhrskovJulieFlemming200344666656625.101.827.252.9
368798710923.32.125.7
7.Krejberg JensenCecilieSilkeborg P-D2002336699915723.301.824.552.7
344334310825.82.128.2
8.SanderSarahVBIF200136668989324.201.826.352.6
466786711623.92.126.3
9.GammelbyLauraOdense GF2000556558715823.601.825.752.1
35666769624.62.126.4
10.Serup ChristensenNikolineOdense GF200200000
10.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D200100000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB200323311236527.401.929.6115.8
23333337426.92.229.1
2.Lentz ChristensenSisselOdense GF200333453349526.103.429.8112.9
397666512524.13.928.3
3.Hermann PoulsenMalouOdense GF20013333443024.701.226.2108.2
3333333024.91.226.4
4.HenriksenPernilleOdense GF200045666666325.201.827.3107.7
36666659624.72.127.1
5.UhrskovJulieFlemming2003453699810324.301.826.4106.5
36665669524.82.127.2
6.SanderSarahVBIF200147899979323.501.825.6104.3
366697713623.72.126.1
7.Krejberg JensenCecilieSilkeborg P-D20023456655023.601.225.1102.9
3345667023.61.225.1
8.Krog ScherrebeckJosefineFlemming200333222111024.601.926.583.5
00000000030-

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB200533200215527.903.631.862.5
33333218626.83.630.7
2.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D200535342231262603.229.258.3
44444546326.22.629.1
3.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF200433122139826.801.727.957.5
36633327626.13.229.6
4.Wrang LaursenOliverVejlby IK2007364433315625.303.529.157.2
355443310925.42.428.1
5.BonnichsenJonathanVBIF2004566344313724.90429.255.8
45988897523.72.626.6
6.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D2005556677613823.703.327.354.9
46666446325.52.127.6
7.HüttelVictorFlemming200755646559624.902.627.853.6
577666611923.72.125.8
8.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005333689912923.801.82551.7
333489814624.22.226.7
9.Halvorsen TjomstølEliasArendal20065899991102101.519.532.6
699012.60.513.1
10.SommerLudvigOutrup GUB200576656779823.901.926.126.1
00000000030-
11.Bech IsagerMagnusSilkeborg P-D200400000
11.RodeTobiasOdense GF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB200523230226527.503.631.4125.2
33312209327.43.631.3
2.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF2004333323312326.503.229.1114.9
365445511924.83.228.3
3.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D2005435553313325.603.229.1113.7
345566412724.81.226.3
4.BonnichsenJonathanVBIF2004356655512524.80429.1112.8
336676710924.33.327.9
5.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D2005344435512425.603.329.2112.5
3346645109253.428.4
6.Wrang LaursenOliverVejlby IK2007335666415624.603.528.4112.3
3666666151523.13.326.7
7.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D20053466655023.501.325.1105.9
33433447726.22.629.1
8.HüttelVictorFlemming20073445666023.601.324102.2
366666615923.71.824.6

Eliterækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB200632331314827.201.829.357.7
33322237926.62.128.4
2.Juul MadsenOliviaOdense GF200635423439925.802.528.657.3
45543436326.32.128.7
3.JensenJulieOdense GF200434333331172601.72856.2
33455447825.72.528.2
4.Bjørkenes ChristiansenSigneArendal2006366666611924.101.425.549.5
3566766023.10.924
5.MolandKarinArendal20064789101011021.1021.143.6
58899911151521.11.422.5
6.Marie Aarsland-ØdegaardIndineArendal2006466777814923.201.217.825.2
367888993021.21.27.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenOliviaOdense GF200646335338625.902.528.7113.7
35656657425.32.127.7
2.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB200633463437925.801.827.3112.1
33355559925.32.127.1
3.JensenJulieOdense GF2004366655615724.103.226.7110.5
36666658325.12.527.6
4.Bjørkenes ChristiansenSigneArendal2006366666611624.401.525.999.1
3667677022.80.923.7
5.MolandKarinArendal2006568981111151521.201.422.684.2
369910017.30.718
6.Marie Aarsland-ØdegaardIndineArendal20063666778151522.701.217.966
3666999022.20.722.9

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF1992333366413325.605.632.560.5
35633431330234.728
2.PagårdIdaOutrup GUB1997333433310326.503.430.260.3
356533212625.54.330.1
3.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB199833453336326.703.630.558.9
376797512623.84.328.4
4.LanngJannekeVestjysk GF1995333333313925.703.429.458.3
36643656325.82.828.9
5.La Cour HansenSaraOdense GF1999333233212326.603.430.357.4
37666679824.22.927.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF1992133466515325.406.432.1123.9
16433227926.34.731.3
2.PagårdIdaOutrup GUB199733333338326.803.630.7121.4
1664333113264.130.4
3.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19982334333632703.630.9115.5
3675444023.7225.7
4.La Cour HansenSaraOdense GF19991334553024.601.226.1113.3
334333311326.43.429.8
5.LanngJannekeVestjysk GF199533433441242603.429.7109.5
386899019.71.821.5

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19992433433123023.6010.634.572.1
134320133289.337.6
2.Scharf MatthiesenAdamOdense GF199624545536326.30834.665.8
356866412524.5731.2
3.Beck HansenRasmusOdense GF199834764337625.705.831.565.4
336634384267.933.9
4.T. F. OlesenJeppeOllerup199733466759924.805.830.665.1
33465336326.47.834.5
5.Juul SømodJohannesSvendborg GF199833665439525.605.531.462.1
4666676022.91.221.4
6.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19993664676932507.732.761.8
3365335024.24.629.1
7.PihlLasseFlemming19903355323143023.205.828.460.7
33586439825.16.932.3
8.GreenEliasVestjysk GF1998336664410325.505.53160.3
334899810923.75.329.3
9.Refshauge KristiansenBenjaminOllerup199633443336326.803.630.759.2
34433336726.44.828.5
10.JørgensenMikkelOdense GF199333766666525.205.831.359.1
337101010913922.65.527.8
11.Juul SømodGustavSvendborg GF200056876669823.903.627.849.2
4666676022.91.221.4
12.LangergaardRasmusSvendborg GF1997467988615822.903.226.448.8
569978812722.92.222.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199925655539925.1011.236140.4
1444710812624.47.932.3
2.Scharf MatthiesenAdamOdense GF1996236356312325.708.934.6136.6
344254310625.91036.2
3.Beck HansenRasmusOdense GF199833783439425.607.433132.5
23963339026.27.934.1
4.T. F. OlesenJeppeOllerup199713555338326.406.533.2132.4
333664393267.834.1
5.Juul SømodJohannesSvendborg GF1998126433413525.905.931.8126.8
334654311525.67.332.9
6.PihlLasseFlemming1990364368513924.307.431.1125.7
13664549026.27.733.9
7.Refshauge KristiansenBenjaminOllerup199633566659325.404.430.1121.5
23333336327.14.832.2
8.JørgensenMikkelOdense GF1993338664310425.307.433120.9
3388875143021.47.728.8

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF1998466712417.102.619.738.6
56669417.41.518.9
2.Foss HansenKasperOllerup1997667613916.302.618.938.1
565610517.31.919.2
3.IlsøChristianØster Hornum1996467614916.402.61937.8
56669517.31.518.8
4.RosenlundThomasVBIF199758659916.802.819.637.7
686611716.61.518.1
5.JensenSteffenFlemming200336455618.101.219.337.6
366613816.81.518.3
6.Flarup RasmussenNiklasSvendborg GF199569876317.101.218.336.1
698811915.91.917.8
7.Woo Trane EriksenSimonOllerup1994610121115914.701.215.933
6910812915.61.517.1
8.NissenMathiasVBIF199900000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF1998566613516.902.619.558.1
2.Foss HansenKasperOllerup1997566613816.602.619.257.3
3.RosenlundThomasVBIF1997696712616.402.819.256.9
4.IlsøChristianØster Hornum19966667151515.502.818.356.1
5.JensenSteffenFlemming2003576813916.201.517.755.3
6.Flarup RasmussenNiklasSvendborg GF199567971561602.618.654.7
7.Woo Trane EriksenSimonOllerup199459109014.700.615.348.3

Test Bord 1

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenThomas JuulGymDanmark66666666624.6024.643.1
691000018.518.5
2.SørensenAndersGymDanmark0000000003001.331.331.3
3.JensenSune StraarupGymDanmark66666666524.7024.724.7

Test Bord 2

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenAndersGymDanmark66666666624.608.833.433.4
2.HansenThomas JuulGymDanmark0000000003002.232.232.2
3.JensenSune StraarupGymDanmark129200000027.70229.729.7

Test Bord 3

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenThomas JuulGymDanmark356343431025.9011.13765
6151590000025.52.528
2.SørensenAndersGymDanmark31242130028.4013.341.741.7
3.JensenSune StraarupGymDanmark77776777723.805.529.329.3

Test Bord 4

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenAndersGymDanmark66666666624.6088112.6112.6
2.JensenSune StraarupGymDanmark66640000027.800.328.128.1
3.HansenThomas JuulGymDanmark3887667872401.125.125.1

Test Bord 5

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JensenSune StraarupGymDanmark991430000026.502.52959.6
45891014815921.88.830.6
2.HansenThomas JuulGymDanmark7116141114118919.7120.119.849.8
0000000003030
3.SørensenAndersGymDanmark1315900000026.302.528.849.8
0000002121