Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 2 - Holstebro Cup

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JørgensenPhilipOdense GF2003467766514923.603.227.154
36866758624.52.126.9
2.HancockJamieBøvling2002676555312824.303.42853.4
5556348023.4225.4
3.VølundMagnusFlemming20015664555023.401.224.949.4
66655660231.224.5
4.HansenTommyBøvling200168912109915921.301.923.247.7
57999713156222.224.5
5.Rand KristensenAndreasFlemming200100000000030000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HancockJamieBøvling200246654459625.103.428.882.2
2.JørgensenPhilipOdense GF2003366766610824.203.227.781.7
3.VølundMagnusFlemming2001476678712723.601.725.675
4.HansenTommyBøvling2001579998911922.402.224.972.6
5.Rand KristensenAndreasFlemming200100000

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riber LarsenFrejaOutrup GUB200333433431072603.229.557.7
33333348626.42.128.2
2.Gunder Strøm SørensenEmilieVejstrup200133333337426.801.82857.1
33333347426.72.129.1
3.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB200335335437426.301.528.155.7
43543559725.51.827.6
4.DyrholmCharlotteVestjysk GF200046634566525.501.827.655.4
56544366725.42.127.8
5.GammelbyLauraOdense GF2000334666021.201.122.350.7
333334399262.128.4
6.HoffAlberteVBIF200300000
6.LorenzenHeleneVBIF200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riber LarsenFrejaOutrup GUB2003346565513524.803.227.485.1
2.Gunder Strøm SørensenEmilieVejstrup20013653466892502.127.484.5
3.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB200345546657924.901.82782.7
4.DyrholmCharlotteVestjysk GF2000366785611724.102.126.581.9
5.GammelbyLauraOdense GF20003566465782502.127.478.1
6.LorenzenHeleneVBIF200200000
6.HoffAlberteVBIF200300000

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB200743468546225.801.827.952.3
565555793022.32.124.4
2.PostOskarVojens2004358768712923.501.724.951.7
34665669924.62.526.8
3.Yde PedersenAndreasOutrup GUB20055777765133021.303.224.851.7
57675758524.52.126.9
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003367868810823.601.823.950
59787977523.62.526.1
5.ClausenMadsVBIF2004577687611423.901.425.648
379777910523.61.522.4
6.Emil MortensenFrederikOutrup GUB20034566977022.601.222.946.9
4791111111010821.92.124
7.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB20073755355023.701.22442.4
47789017.50.918.4
8.Warming-jensenNoaVBIF200449111110109020.601.321.940.3
69121214141313919.81.918.4
9.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Yde PedersenAndreasOutrup GUB200547676646624.801.826.678.3
2.PostOskarVojens200435897811021.901.323.274.9
3.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB2007346577020.80121.874.1
4.ClausenMadsVBIF2004366897611324.101.425.873.8
5.ØrstedAlexanderOutrup GUB200337878876823.801.422.272.2
6.Emil MortensenFrederikOutrup GUB20033676657322.701.924.671.5
7.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB200736798868923.601.825.467.8
8.Warming-jensenNoaVBIF2004499999912822.201.82464.3

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Høgh BentzenTrojaRanders GF200644565567625.201.52754.2
35546567825.11.827.2
2.FaberDicte-MarieVBIF200735434346726.101.427.852.4
34444436426.40.924.6
3.TeilmannJulieOutrup GUB20043343355024.401.62652.4
3333544024.51.926.4
4.Obling JessenAnneVBIF200468786668623.901.625.851.7
566866713623.71.925.9
5.SimonsenAnikaOutrup GUB2004344565611425.2025.549.2
35666657425.21.223.7
6.PetersenKathrineVBIF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Høgh BentzenTrojaRanders GF200633563459725.501.527.381.5
2.TeilmannJulieOutrup GUB2004336544410925.202.126.779.1
3.FaberDicte-MarieVBIF20073555355023.900.925.177.5
4.Obling JessenAnneVBIF2004689012.700.513.264.9
5.SimonsenAnikaOutrup GUB2004000049.2
6.PetersenKathrineVBIF200400000

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AagaardAndreasFlemming20024333981802.620.641.1
54229718.1320.5
2.LassenThomasFlemming200144469617.702.620.340
56435518.21.519.7
3.ErbsSebastianØster Hornum199967667916.902.619.539.3
364612817.1319.8
4.WallstrømAskerOdense GF200346349617.801.918.238.1
46435418.41.519.9
5.Peter Toftbjerglund LaursenMarcusSilkeborg P-D200266669617.101.218.337.3
35669617.51.519
6.Tobias Greisgaard MortensenGustavFlemming200166431101802.620.637.1
537663181.516.5
7.Kjær senPederBrejninggaard2003589814016.602.618.636.9
68979316.81.518.3
8.SassJoakimFlemming20013333016.800.617.436
444361517.41.518.6
9.RydahlAntonFlemming200137965317.701.215.935.7
47553318.31.519.8
10.RasmussenJohanFlemming200155353318.601.219.835.4
45876917.11.515.6
11.VilhelmsenJonBrejninggaard20016912911815.502.618.135.1
38131111915.51.517
12.Krogstrup MikkelsenDavidBrejninggaard20026910612516.202.618.834.3
5898133013.71.915.5
13.FasterholdtMadsFlemming20014911914915.401.116.233.2
6910715815.51.517
14.Thorngaard BalzerOliverFlemming2001467593014.902.617.533
577693014.61.515.5
15.Ingemann PedersenHjalteBrejninggaard20014810801500.615.631
6998014.80.615.4
16.PötzschMarkVBIF2003510111214914.901.212.530.1
699712616.11.517.6
17.Jul FrydenlundNielsBrejninggaard20016912012.300.512.827.9
691010014.50.615.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AagaardAndreasFlemming200233339318.60321.662.7
2.LassenThomasFlemming2001333411318.302.620.960.9
3.WallstrømAskerOdense GF200334666318.201.519.757.8
4.ErbsSebastianØster Hornum1999579912915.902.618.557.8
5.Tobias Greisgaard MortensenGustavFlemming200135561291702.619.656.7
6.SassJoakimFlemming200134546318.501.52056
7.Kjær senPederBrejninggaard20033667015.800.616.453.3
8.Peter Toftbjerglund LaursenMarcusSilkeborg P-D20025689015.200.615.853.1

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Louise KoertzSarahOdense GF200255466517.901.219.138.7
44566418.11.519.6
2.Holmegaard MeyerJulieVesterlund200234678917.301.217.938
33456318.61.520.1
3.AndersenJosefineOdense GF200246676617.501.218.737.4
56698417.21.518.7
4.Hjorthus KristensenIdaFlemming200235657617.801.118.934.7
45457318.20.615.8
5.Møller RasmussenSigneBøvling200156756617.501.218.734.3
356565180.615.6
6.GrossTrineVBIF200347986017.601.118.732.5
58979716.50.613.8
7.KristensenKirstineBøvling20016689741701.218.232.2
467911916.40.614
8.BrandtSofieVesterlund200246677717.301.217.931.3
669012.90.513.4
9.Gregersen AskhimJulieFlemming200168789716.501.116.129.5
46987916.70.613.4
10.Hóa JohansenFridaVesterlund200100000
10.Jepsen JepsenSarahBrejninggaard200200000
10.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D200300000
10.OvergaardLauraFlemming200100000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Louise KoertzSarahOdense GF200235466318.301.519.858.5
2.Holmegaard MeyerJulieVesterlund200233459917.701.218.956.9
3.AndersenJosefineOdense GF20023356761800.118.155.5
4.Hjorthus KristensenIdaFlemming200234456718.101.219.354
5.Møller RasmussenSigneBøvling200135566318.201.219.453.7
6.KristensenKirstineBøvling200135666517.901.219.151.3
7.GrossTrineVBIF2003467612616.901.217.850.3
8.BrandtSofieVesterlund200235557318.200.118.349.6

B rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VesterborgFrederikOdense GF200635436018.901.220.140
46349018.41.519.9
2.Veje ChristiansenOskarOdense GF200436456318.301.219.535.7
4686015.60.616.2
3.Juul MadsenSebastianOdense GF2004466811217.301.118.435
36560160.616.6
4.Outzen PaulsenLaustOdense GF20034686015.600.616.234.8
68967317.11.518.6
5.Funder DissingAlbertVestjysk GF200733427918.201.919.834.5
3433133015.42.614.7
6.Højberg OskarsonMikkelOutrup GUB2007388911316.801.21834
388793014.51.516
7.Uhre MikkelsenJoakimVojens200457669617.101.217.733.2
67810014.90.615.5
8.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20074810610316.901.218.133.1
691011014.40.615
9.ØhlenschlægerHenryOutrup GUB20054891115815.501.113.626.1
48811014.90.612.5
10.WintherBenjaminVestjysk GF20046999014.700.615.315.3
0000-
11.WormAlexanderOutrup GUB20052400000
11.BoesdalSimonVestjysk GF200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VesterborgFrederikOdense GF200633445019.101.220.360.3
2.Veje ChristiansenOskarOdense GF200434556118.601.520.155.8
3.Juul MadsenSebastianOdense GF200435346618.301.519.854.8
4.Funder DissingAlbertVestjysk GF200733348418.502.620.254.7
5.Outzen PaulsenLaustOdense GF200336666517.801.519.354.1
6.Højberg OskarsonMikkelOutrup GUB200746788517.201.518.752.7
7.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB200736767617.501.51952.1
8.Uhre MikkelsenJoakimVojens200435669617.501.518.451.6

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200665646417.901.219.138.6
65665617.61.919.5
2.PetersenJosefineVBIF200436577617.601.218.838.2
36557517.91.519.4
3.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB200355666617.601.218.838.1
55556617.81.519.3
4.Beck KjærKarolineVestjysk GF20034666015.800.616.435.7
45567517.81.519.3
5.Bernhard Ramsdal PetersenAnnaVestjysk GF200446697417.401.118.533.9
65664517.80.615.4
6.L.T. KristensenKaroline-AmalieSilkeborg P-D200655665617.701.218.332.8
6899014.80.614.5
7.falbe BrixiusFrederikkeSilkeborg P-D200745666717.601.218.832
66699616.80.613.2
8.Neil FriisEmmaSilkeborg P-D2006654610617.301.118.430.7
566793014.70.612.3
9.FiskerSigneVBIF2007669901500.615.629.6
566896170.614
10.Yu Wu KjeldsenKamillaOutrup GUB200500000021000
00000000030-
11.Faaborg ØrnskovEmilieOutrup GUB20034666015.800.600
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200633336618.601.920.559.1
2.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB200334346318.701.520.258.3
3.PetersenJosefineVBIF20043455016.300.616.955.1
4.Bernhard Ramsdal PetersenAnnaVestjysk GF2004364312517.701.519.253.1
5.Beck KjærKarolineVestjysk GF20033535016.400.61752.7
6.L.T. KristensenKaroline-AmalieSilkeborg P-D200636557717.701.218.951.7
7.falbe BrixiusFrederikkeSilkeborg P-D20073555841801.118.250.2
8.Neil FriisEmmaSilkeborg P-D2006356601600.616.647.3

B rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum199855566417.901.219.138.2
53366817.91.519.1
2.søkbæk sørensenJulieØster Hornum201736678517.5016.932
671012014.50.615.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum1998356601600.616.654.8
2.søkbæk sørensenJulieØster Hornum2017556511617.201.518.750.7

B rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Blumensaat RasmussenLasseØster Hornum1998436612717.202.619.839.7
445566181.919.9
2.Teis ChristensenSimonØster Hornum199757889516.801.21837.1
56676417.61.519.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Blumensaat RasmussenLasseØster Hornum199833469617.90320.760.4
2.Teis ChristensenSimonØster Hornum1997677612916.302.618.956

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HoltJohannesVBIF200865666317.8017.234.8
56668317.617.6
2.RasmussenLukasVBIF200986778516.9015.732.7
35679717.317
3.HoltMagnusVBIF201166669517.2016.332.3
56668317.617.6
4.Maegaard JørgensenJustinOutrup GUB200968999916015.131.3
34569917.416.2
5.vestergaardchristianOutrup GUB200845676617.6016.730.6
5558123014.513.9
6.Walz JensenSørenVBIF2010689109915.901527.8
159109111014.612.8
7.Krog JensenGustavSvendborg GF200469101212515.6013.827.2
6101050017.9-
8.Krog JensenAkselSvendborg GF200747555318.1000
6101050017.9-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HoltJohannesVBIF20084566631801852.8
2.RasmussenLukasVBIF200976666417.501648.7
3.vestergaardchristianOutrup GUB200868785217.4016.547.1
4.Maegaard JørgensenJustinOutrup GUB20095911119715.8014.946.2
5.HoltMagnusVBIF20117889214.6012.845.1
6.Walz JensenSørenVBIF201039121310515.8014.642.4
7.Krog JensenGustavSvendborg GF2004910111112615.101340.2
8.Krog JensenAkselSvendborg GF200767799616.6014.814.8

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF200866666217.8017.836.1
26656218.318.3
2.Heide HansenAmalieOdense GF200866476317.8017.835.7
56665317.917.9
3.AaskovJosefineFlemming200835679517.5017.534.9
34566917.717.4
4.Mørk HenriksenRonjaSvendborg GF200566666317.7017.434.8
67764317.717.4
5.Hallum SteensgårdIbenFlemming200536668917.2016.934.4
36668317.817.5
6.Marie kuntz EtzerodtClareOutrup GUB200856666317.8017.234.3
36669917.117.1
7.Sofia Roed GarzaMajaRanders GF200713356618.601834.2
46689916.816.2
8.SommerlundJulieVBIF200644666817.6016.733.9
35668417.817.2
9.AndersenSilkeFlemming200766666317.7017.433.3
3567015.915.9
10.JullKarolineOutrup GUB200996876417016.733.1
6676961716.4
11.Laumand DøssingSiljeOutrup GUB201066676417.5017.533.1
5667015.615.6
12.Louise SøgaardMajaFlemming200976666517.4016.231.4
96698516.715.2
13.Hundborg BojeAlmaRanders GF200976668916.8016.231.1
889813915.514.9
14.Sofie Klok AndresenJohanneOdense GF200536677617.5017.230.6
466013.413.4
15.Kjeldsen BarutCelinaSvendborg GF200686889916.2015.630.1
1198915715.114.5
16.FrydendahlMathildeRanders GF200824568817.7017.429.8
9667103014.212.4
17.Damgård Rindal NielsenAmalieOutrup GUB200997897616.4014.929.2
97999616.114.3
18.RolandTheaRanders GF201065669916.9013.629
8567015.415.4
19.Søbye RosendalLauraOutrup GUB2009126787716.3015.427.8
38901312.4
20.bollerup EriksenFridaFlemming2008644453015.7015.127.8
4451012.712.7
21.LilienvaldIbenBillund IF2008000000000300016.5
00000000030-
22.VeiseSaraBillund IF200810991011615.5014.314.3
00000000030-
23.Pontoppidan MyltoftCarlaOdense GF200400000000030000
00000000030-
23.Stoklund PausgaardMajaBillund IF200500000000030000
00000000030-
23.Toft JensenEmiliaVojens200500000000030000
00000000030-
23.LilienvaldCamilleBillund IF200900000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Heide HansenAmalieOdense GF200833444019.2019.254.9
2.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF200803466318.8018.854.9
3.AaskovJosefineFlemming200854556617.9017.952.8
4.Mørk HenriksenRonjaSvendborg GF200556666217.9017.952.7
5.Sofia Roed GarzaMajaRanders GF200735666717.7017.451.6
6.Hallum SteensgårdIbenFlemming200556877317.4017.151.5
7.Marie kuntz EtzerodtClareOutrup GUB200867896317.1016.250.5
8.SommerlundJulieVBIF200686666217.6015.549.4

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB200733366318.6018.636.7
34568318.118.1
2.Ries GrünfeldWilladsVBIF200633559118.4018.436
33667917.617.6
3.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB200955799217.3017.334.6
24698817.317.3
4.OttesenOskarFlemming200745678117.9017.934.3
56899916.416.4
5.BonnichsenNikolajVBIF2009766711017.3017.333.8
7791012016.516.5
6.daa JensenMikkelOutrup GUB2006465710916.9016.632.9
677810916.316.3
7.Arnholm AlexisConradRanders GF200965999616.6016.632.5
8891011515.915.9
8.AndersenBusterOutrup GUB2009697910916014.531.8
36679617.317.3
9.WillumsenJeppeBillund IF20105591112016.8016.831.7
610131312714.914.9
10.MadsenMathiasBillund IF20061410121414014.6014.627.9
1512141414813.313.3
11.Isager ThomsenAndreasOutrup GUB200757697317.301717

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB200704666518.3018.355
2.Ries GrünfeldWilladsVBIF200656689217.4017.453.4
3.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB200936678317.7017.752.3
4.OttesenOskarFlemming200766779317.2016.951.2
5.BonnichsenNikolajVBIF200976681031701750.8
6.daa JensenMikkelOutrup GUB200666667917016.749.6
7.AndersenBusterOutrup GUB200936679317.6017.649.4
8.Arnholm AlexisConradRanders GF200979789216.801547.5

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DamHeleneFlemming200433547018.8018.837.1
36765018.318.3
2.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF200813456318.8018.836.6
24678517.817.8
3.FrederiksenAndreaRanders GF200803568318.5018.536.2
15897317.717.7
4.KrogsgaardKariaRanders GF200925699317.6017.636
14669018.418.4
5.HoltNicoleOutrup GUB200836695018.1018.135.9
35798017.817.8
6.Aakjær ClausenCarolineVBIF200933648917.7017.734.7
47891201717
7.Nellemann HedegaardFrejaOdense GF200656789317.2017.234.6
367812017.417.4
8.MortensenMariaOutrup GUB200624669917.4017.434.6
36899317.217.2
9.BjerringAnnaOdense GF200685678017.6017.634.6
5677961717
10.MadsenFrejaFlemming2006466810816.8016.834.5
44568617.717.7
11.Ingemann RadikAlberteFlemming20044369991701734.4
56799017.417.4
12.Oksbjerg MadsenSigneSvendborg GF200515699417.6017.634.4
37899616.816.8
13.Lamia PuricVanessaOutrup GUB200834689317.7017.734.3
37999716.616.6
14.Schmidt HolmMeganOdense GF200667681031701733.7
479119316.716.7
15.Andie RasmussenAlberteRanders GF2008445610917.2017.233.4
469912816.216.2
16.VindLauraFlemming200435899017.6017.633.3
38101112915.715.7
17.MidtgaardMarieFlemming200633510015.9015.933.2
369109017.317.3
18.Emmi Wilde Marskot MarskotSiaSvendborg GF2004885812016.9016.933.2
878912316.316.3
19.PetersenCilleFlemming200669899116.8016.832.9
6891210416.116.1
20.OdgaardLeonoraOdense GF20052691210516.6016.632.4
37101211915.815.8
21.AlmgrenLeaSvendborg GF200396791181601632.2
779119516.216.2
22.Christine Jensen KastrupStellaVBIF2010446912916.6016.632.1
4891015915.515.5
23.Aya Kunø AdamsenAugustaSvendborg GF2006978912915.6015.631.5
8810129415.915.9
24.Christine Nesager-BechAnneBillund IF20063571212916.2016.231.4
37131411915.315.2
25.BeckTilleSvendborg GF20071367915615.4015.431.2
869911915.815.8
26.Bülow NørmarkSofieBillund IF2008710111214914.7014.729.7
3912121591515
27.VindIdaFlemming2004446910916.8016.716.7
38101112915.715.7
28.Kappel PetersenSimoneOutrup GUB2006256013.7013.713.7
29.JullKatrineOutrup GUB2006469013.1013.113.1
30.Risvig Træholt OdegaardLeahBillund IF2006679012.8012.812.8
31.BruschiEmmaBillund IF2006679012.8012.712.7
32.SanchezEvaBillund IF200600000
32.AndersenNicoleVBIF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DamHeleneFlemming200432446218.9018.956
2.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF200843656518.1018.154.7
3.FrederiksenAndreaRanders GF200834556518.2017.653.8
4.HoltNicoleOutrup GUB200846776517.5017.553.4
5.KrogsgaardKariaRanders GF2009366911317.2016.952.9
6.Nellemann HedegaardFrejaOdense GF200636566917.5017.552.1
7.MortensenMariaOutrup GUB200666899716.5016.250.8
8.Aakjær ClausenCarolineVBIF20093366016.2015.950.6

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Hald ChristensenTobiasBrejninggaard200166668916.90117.936.1
66668916.91.318.2
2.Bruun NielsenKasperFlemming20066688931700.917.935.9
66669717118
3.Engelbrecht KørvelPatrickVestjysk GF2005666612616.800.917.735.5
666615316.8117.8
4.VestergaardAndersOutrup GUB200467899816.300.917.235.3
66669617.1118.1
5.Kristensen RøberMariusFlemming200568898516.600.917.535.3
67789516.8117.8
6.JensenMathiasOutrup GUB2006666910616.520.916.834.5
66679916.7117.7
7.Wind HansenRasmusVojens200667899616.50116.933.9
666791316.31.317
8.Opstad SteensenMarkusBillund IF200599999016.500.917.433.3
799912915.50.415.9
9.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF2005688801500.415.432.7
76889916.3117.3
10.KristensenMariusSvendborg GF20037991111715.600.916.531.7
7999111115.40.415.2
11.ThejlsThorvaldRanders GF2005699911715.900.916.231.7
79910151514.5115.5
12.AndersenJuliusVojens20086888121515.300.915.631.4
6668151515.40.415.8
13.Akstrup GermadnikOliverBillund IF2004810111214914.600.914.931.2
679912815.90.416.3
14.MøllermadsenChrisFlemming20076899014.800.415.230.2
6787113014.10.915
15.Bruun BundesenJensFlemming2006889012.500.312.830.1
79999316.40.917.3
16.HansenKristianFlemming20066689015.100.415.528.7
669012.90.313.2
17.NørtoftWilliamFlemming200500000000030000
00000000030-
17.Vind NielsenMagnusBillund IF200500000000030000
00000000030-
17.MortensenJeppeBillund IF200500000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Engelbrecht KørvelPatrickVestjysk GF2005356610417.60118.654.1
2.VestergaardAndersOutrup GUB2004666811317011853.3
3.Wind HansenRasmusVojens200655469317.801.319.153
4.JensenMathiasOutrup GUB2006568811316.90117.952.4
5.Hald ChristensenTobiasBrejninggaard20015687015.400.415.851.9
6.Kristensen RøberMariusFlemming20055668015.500.415.951.2
7.Bruun NielsenKasperFlemming20067988014.800.415.251.1
8.Opstad SteensenMarkusBillund IF2005799912615.800.916.549.8

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Holst GudichsenLouiseSvendborg GF200544339418.30119.339.6
0000018-
2.Melissa Refsgaard SørensenJenniferFlemming200433449318.400.919.338.3
33359718119
3.Funder DissingMilleVestjysk GF200446568018.10119.138.2
36459517.81.319.1
4.Juhl HarbergMargretheOdense GF2005444510517.800.918.738.1
42349418.4119.4
5.Vad KlimMariaVestjysk GF200533558318.30119.337.6
33459318.318.3
6.Overgaard HansenCarolineVBIF2005346612317.600.918.537.2
55668317.7118.7
6.Krog PedersenEmilieSvendborg GF2007446611317.600.918.537.2
44478617.7118.7
8.Lund KjerulfLeaSilkeborg P-D200655689317.40118.437.1
54669317.7118.7
9.NuelsenLærkeOutrup GUB2007366611317.500.918.437
356713017.6118.6
10.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF200356668417.500.918.437
46669617.31.318.6
11.HannibalMatildeVestjysk GF2004465611517.300.918.236.8
36679317.6118.6
12.Klinggaard ThuesenMarieOdense GF2006367812716.700.917.636
468711017.4118.4
13.PedersenIdaVestjysk GF2004467612317.200.918.136
568811316.9117.9
14.aaholm MadsenLauraOdense GF2004566612616.900.917.835.9
46779617.1118.1
15.Frederikke Bech JakobsenLivaVBIF2004569910316.800.917.735.8
56889317.1118.1
16.MatthiesenIdaVBIF2003668812616.400.917.335.6
55888317.3118.3
17.Hjort JensenAlberteVBIF2007466611517.200.918.135.6
579912316.5117.5
18.RøjkjærJosefineVestjysk GF2003566812317011835.5
678912316.5117.5
19.Stenderup-JørgensenLærkeVBIF2006567712716.600.917.535.3
566611816.8117.8
19.Broberg JensenLærkeVestjysk GF2007569912316.600.917.535.3
569910316.8117.8
21.Ulla PaaskesenIdaOdense GF2005466612417.200.918.135.2
566611517.117.1
22.Warming EbsenFreyaOdense GF2005579912316.500.917.435.1
577811516.7117.7
23.WibergMalouVestjysk GF2006668812416.600.917.535.1
587912316.6117.6
24.RattenborgJohanneOdense GF2004568812616.500.917.435
567812616.6117.6
25.SkovlyIda-MarieVejlby IK2007578812316.700.917.635
579912416.4117.4
26.SørensenCecilieBøvling2000666812916.300.917.234.9
569911316.7117.7
27.SlothMariaVestjysk GF2004579911616.30117.334.9
679810416.6117.6
28.Søholm ClausenLærkeVBIF2008667812916.200.917.134.8
677812316.7117.7
29.Ropass HenriksenMillaOdense GF2004557912516.700.917.634.8
579912616.2117.2
30.SøndergaardMathildeOdense GF2004567912316.800.917.734.8
6911911316.1117.1
31.Brehm MidskovSofieOdense GF2005589912915.800.916.734.7
47789517118
32.Fjord MadsenMadeleineOdense GF2004689812316.400.917.334.7
689911316.4117.4
33.MøgelhøjEmilieFlemming2006557912716.500.917.434.7
576713916.3117.3
34.Fink FrydendahlEmilieOdense GF2005569912616.300.917.234.6
588912416.4117.4
35.Maria Gro PedersenLineBøvling2000569912616.300.917.234.5
699911316.3117.3
36.Gjedsig MercierAmalieVestjysk GF2006579812516.400.917.334.4
5891012516.1117.1
37.LethEmilyOdense GF20046891012316.200.917.134.2
688912616.1117.1
38.Sofie Husted LydersenMajaVestjysk GF2005669912516.300.917.234.2
679912716117
39.Porse Wett HaldOliviaVejlby IK2007779812616.10117.134.2
688912616.1117.1
40.Odgaard-PaulsenFieVBIF2004687812316.600.917.534.1
798912316.20.416.6
41.StendysCilleVestjysk GF2007689912815.800.916.734.1
469912616.4117.4
42.Nygaard LawrenzMajaVBIF200467881291600.916.933.9
588812916117
43.JakobsenLauraOdense GF2005689912316.300.916.633.8
678912316.5117.2
44.FahrendorffSofieVBIF2004689812316.400.917.333.7
7910810316.3116.4
45.LehtonenSilleVojens20045789015.100.415.533.7
56789317.2118.2
46.Palmelund KristensenClaraFlemming200367911014.700.915.633.7
566710517.1118.1
47.AndersenNilleOutrup GUB2006679912915.800.916.733.7
678812916117
48.JaedekeNataliOutrup GUB20066881012416.200.917.133.7
5791113915.6116.6
49.Kingo LukasiewiczThildeOdense GF2006669912616.200.917.133.6
699812516.10.416.5
50.LundeSigneOdense GF2006799912316.100.91733.6
699912915.6116.6
51.BonnicsenNannaVBIF2007676611816.600.917.533.3
6578015.40.415.8
52.Karoline JepsenSofieBøvling2001589914715.800.916.733.3
6991012815.6116.6
53.Rustin HolmLivOdense GF2005356611317.600.918.533.1
4666123014.614.6
54.Cecilie AndersenAnnaVestjysk GF200467991361600.916.932.8
6991113715.5115.9
55.Damm PetersenSaraVBIF2004657711616.800.917.132.7
67810014.90.4-
56.AaskovFrederikkeFlemming20055666015.700.416.132.2
5666015.70.416.1
57.Bjerre TherkildsenNajaOutrup GUB20065679015.300.415.732.1
699913915.50.916.4
58.Ellekrog LindAnna-MiaBøvling20016891015915.30116.331.9
69910014.6115.6
59.EmmenJulieVojens200569101012915.400.916.331.6
5899014.90.415.3
60.Juul OlsenSigneVestjysk GF2004571010014.800.415.231.6
6991112915.4116.4
61.Sofie PedersenMetteVBIF20047991014715.400.916.331.2
69911014.50.414.9
62.Holmegaard KjærAlberteOdense GF200569101112315.900.916.831.2
7912120140.414.4
63.MunchSofieVestjysk GF20046889014.900.415.331.1
5991112715.7115.8
64.Wind GrisellEmmaVBIF20064769015.400.415.831
6899014.80.415.2
65.FasterholdtJulieBillund IF200479111215814.800.915.730.2
791112014.10.414.5
66.AndreæSofieSilkeborg P-D200669101113415.700.916.629.5
699012.60.312.9
67.Mundbjerg Juul HansenMariaBillund IF200579121201400.414.429
691112014.20.414.6
68.Serafina RosenbergAlexandraBillund IF20056912012.300.312.628.7
68101013515.80.916.1
69.BrohusMartineOdense GF200569101213301300.913.327.8
791112014.10.414.5
70.HansenSigneFlemming2004000017.7
667910516.7117.7
71.GuldagerAlberteBillund IF2005000017.2
599912316.30.917.2
72.ChristensenMiaOdense GF2006000016.3
710101212515.40.916.3
73.Damm PetersenSofieVBIF20065678015.400.415.815.8
67810014.90.4-
74.Horskjær MadsenJulieVBIF2005000015.8
5678015.40.415.8
75.Holst GudichsenTildeSvendborg GF200800000000030000
0000018-
76.Risbjerg SimonsenSiljeVejlby IK200500000021000
77.KlintSofieVestjysk GF200312200020.50100
78.Rose JordboElinSvendborg GF200366888417000
79.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK200768910014.700.900
80.Frida HaahrCarlaVejlby IK200400000
80.Groth EriksenCamilleRanders GF200500000
80.Hein MattsenCarolineVBIF200400000
80.Smidt JensenFrejaVBIF200800000
80.Sloth PedersenFrejaVestjysk GF200400000
80.VidmarIdaRanders GF200500000
80.DamgaardChristinaVedersø200100000
80.VoldsgaardCecilieOdense GF200300000
80.MainsKajsaRanders GF200500000
80.Rosenqvist JensenLauraOdense GF200500000
80.VindtNannaSvendborg GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Holst GudichsenLouiseSvendborg GF200521136319.401.320.760.3
2.Funder DissingMilleVestjysk GF200423448318.601.319.958.1
3.Vad KlimMariaVestjysk GF200533439018.801.320.157.7
4.Juhl HarbergMargretheOdense GF2005332310918011957.1
5.Melissa Refsgaard SørensenJenniferFlemming2004323410917.900.918.857.1
6.Overgaard HansenCarolineVBIF200544449318.20119.256.4
7.Krog PedersenEmilieSvendborg GF200756769617.10117.554.7
8.Lund KjerulfLeaSilkeborg P-D2006000037.1

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.OvergaardCasperVedersø20016666791701.818.837.1
66777816.91.418.3
2.Juel LauenborgChristianOdense GF200567879416.90117.936.1
66699616.81.418.2
3.VandborgMaltheVestjysk GF200666888616.80117.835.8
66779616.91.118
4.SandSimonOdense GF200666667517.401.118.535.3
68999616.30.516.8
5.LøhNicolaiVestjysk GF2007687910616.40117.435.2
676810616.71.117.8
6.Lund tørvingLucasOdense GF200667899616.50117.534.8
697911616.21.117.3
7.PedersenPhilipVedersø20017898014.800.515.315.3
00000000030-
8.FyrsterlingMadsVedersø200100000000030000
00000000030-
8.Hannibal GraversenChristopherVestjysk GF200500000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.OvergaardCasperVedersø200133568917.601.819.456.5
2.Juel LauenborgChristianOdense GF200545679317.601.41955.1
3.SandSimonOdense GF2006667710317.101.118.253.5
4.LøhNicolaiVestjysk GF200767101113216.10117.152.3
5.VandborgMaltheVestjysk GF20065876015.400.515.951.7
6.Lund tørvingLucasOdense GF20066998014.800.515.350.1
7.PedersenPhilipVedersø2001000015.3
8.FyrsterlingMadsVedersø200100000

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF200363344518.501.119.638.8
53456518.2119.2
2.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF200465567617.501.118.638.2
64456318.21.419.6
3.RiberAnnaOdense GF200666565617.601.41937.7
66666417.61.118.7
4.C. JohannsenLeahOdense GF200466667617.301.418.737.3
66676417.51.118.6
5.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF200466766417.501.418.937.3
66766617.31.118.4
6.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF200466667417.50118.537.1
66667417.51.118.6
7.thimes nielsencarolineOutrup GUB200366767417.401.118.536.7
66778816.81.418.2
8.PlougheldLunaOdense GF200466667517.401.118.536.2
65799716.7117.7
9.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF200667669617011836.1
677866171.118.1
10.NørbyEmmaVejlby IK200366679517.101.118.236.1
66789516.9117.9
11.Bechmann KortegaardIdaVejlby IK200566754917.301.118.435.4
668119516.50.517
12.Andresen HollænderKarolineVBIF200466678517.20118.235.4
68999816.11.117.2
13.RefsgaardFrejaOutrup GUB200666699616.80117.834.9
66789816.61.117.1
13.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB200966879616.80117.234.9
68989416.61.117.7
15.Bugge MoesgaardEmilieBøvling2002658710716.70117.734.3
66699716.70.516.6
16.Daugbjerg TroelsenNannaVestjysk GF200465569717.20118.234.1
6668015.40.515.9
17.PedersenAnastasiyaRanders GF2002667610816.701.117.234
67889616.60.516.8
18.nygaard HansenJulieOdense GF20036778015.200.515.731.6
6578015.40.515.9
19.CramonSiljeOutrup GUB20086689015.100.515.628.6
699012.60.413
20.SøgaardEmmaVestjysk GF200469799516.501.117.617.6
00000000030-
21.GrossSofieVBIF200400000000030000
00000000030-
21.JørgensenLauraVejlby IK200500000000030000
00000000030-
21.RaunholtAnneVejlby IK200500000000030000
00000000030-
21.AppelFilippaVestjysk GF200500000000030000
00000000030-
21.Bruun AndresenKlaraVBIF200500000000030000
00000000030-
21.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF200500000000030000
00000000030-
21.Engholm DremstrupEmilieVejlby IK200400000000030000
00000000030-
28.MeisnerJohanneOdense GF200500000000030000
54233100028.2-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF200322236319.201.120.359.1
2.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF200436438418.201.419.657.8
3.RiberAnnaOdense GF200632457318.601.42057.7
4.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF200435746318.201.419.656.9
5.C. JohannsenLeahOdense GF200445759317.701.419.156.4
6.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF200437657317.901.11956.1
7.thimes nielsencarolineOutrup GUB20032355871801.119.155.8
8.PlougheldLunaOdense GF200444567318.101.119.255.4

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.AbildgaardMartinSilkeborg P-D200233265336326.606.533.466.9
33102013328.44.833.5
2.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB200033563128426.505.432.265
336863310625.27.332.8
3.LindholmerMagnusSvendborg GF200335532007926.605.231.864.5
333000164284.432.7
4.WintherAdamFlemming200133311246427.303.530.863.9
33354129426.66.533.1
5.Lykke HansenMadsOdense GF200333321326826.904.83263.9
36534316426.55.131.9
6.Møller KramerSofusFlemming2001332432213726.103.229.660.1
355412310925.84.430.5
7.Laumann ØrregaardRasmusBrejninggaard200234633328526.303.229.859
343536412425.63.629.2
8.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB2003366546411624.90429.259
336643311525.63.929.8
9.PilgaardMikkelOutrup GUB2003465456513824.403.628.358.1
446663311025.74.129.8
10.Agerbo NguyenOliverVesterlund2000323232363024.603.628.257.8
34344557625.93.629.6
11.Juul SømodGustavSvendborg GF20005776553842503.628.657.7
456554412824.74.429.1
12.Schmidt ØrtingNoahFlemming2001345636410625.303.629.257.5
663354599253.628.3
13.SømodAsbjørnSvendborg GF2003353546411425.503.629.457.4
35657689924.23.528
14.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF200233333239926.203.429.956.1
3334334024.71.226.2
15.Østergaard HansenJeppeVestjysk GF200233353339526.301.828.155.9
34565449625.42.127.8
16.B. FredenslundAndreasOdense GF2002433443493023.604.828.455.8
33433325926.51.227.4
17.HermannNiklasVBIF200256653569325.203.228.755.8
36666768324.92.227.1
18.SkovøMagneSilkeborg P-D2002466455311924.703.428.155.8
36766656624.92.527.7
19.WangGustavVestjysk GF2002343333412825.703.329.355.6
3433314930242.626.3
20.Hvistendahl DoyleKianFlemming2001352322310726.303.62954.8
3532236024.61.225.8
21.Reinholt MortensenAndersOdense GF2003333542312925.603.229.153.4
3677897022.3224.3
22.jakobsenMaltheOutrup GUB20026666654153021.603.325.252.2
56566558924.52.227
23.NielsenMathiasFlemming2001366977612324.101.726.151.3
369899811922.82.125.2
24.MikkelsenJeppeFlemming2001466666612024.801.726.850.1
5689888021.81.223.3
25.Vinther RasmussenNiclasFlemming200155655311122.90325.650.1
564545110231.524.5
26.Birkler SørensenJeppeVBIF200036789109133020.503.223.448.9
357689811923.42.125.5
27.Anton AnderssonFrederikVBIF20013468119812623.301.925.248.3
366677615324.11.723.1
28.Warming-JensenMathiasFlemming200200000
28.Vinther KümpelJeppeFlemming200200000
28.LorensenChristianVBIF200000000
28.Kryhlmand IversenThorFlemming200200000
28.EbbesenTokeVejstrup200100000
28.DeutschbeinRasmusVejstrup200100000
28.LarsenBenjaminBøvling200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB200033233117926.80734.1133.7
336520173277.334.6
2.AbildgaardMartinSilkeborg P-D2002334654310925.306.532.1131.9
33431023327.84.832.9
3.WintherAdamFlemming200133355538326.206.533129.7
33312326926.85.732.8
4.LindholmerMagnusSvendborg GF200336341139626.405.231.9127.8
333001299274.431.4
5.Laumann ØrregaardRasmusBrejninggaard200233433331262603.229.2118.7
33533338326.63.630.5
6.Møller KramerSofusFlemming20013432523123023.603.427113.1
3443335024.51.226
7.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20033697666022.70225113
336776512324.83.929
8.PilgaardMikkelOutrup GUB20033655565023.501.225111.8
346656412624.83.928.7

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Lentz ChristensenSisselOdense GF20033345433962603.629.959.7
4644444119254.529.8
2.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20033333333024.901.326.557.2
335333310526.24.230.7
3.Krog ScherrebeckJosefineFlemming20033333333024.901.226.455.2
344544376262.528.8
4.SanderSarahVBIF200144656657625.101.827.253.3
4658666109242.126.1
5.Næss-schmidt MølgaardChristineVesterlund20013333333024.901.226.453
33443449925.73.626.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB200333333331092603.729.7117.1
3353333116264.230.2
2.Lentz ChristensenSisselOdense GF2003333334311626.103.630115.3
3554556023.71.925.6
3.Næss-schmidt MølgaardChristineVesterlund2001354333311925.603.628.6111.9
333333310326.63.430.3
4.Krog ScherrebeckJosefineFlemming20033333334024.801.226.3110.4
33533457626.12.528.9
5.SanderSarahVBIF200146555768325.101.827.2106.4
366777710923.82.125.9

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.BonnichsenJonathanVBIF200436442339426.203.930.460.7
35543339526430.3
2.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF200433210138327.602.630.560.1
363212310926.13.229.6
3.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB200533110204428.203.632.158.5
331001312327.41.726.4
4.SommerLudvigOutrup GUB200534334237326.802.629.758.5
34453337526.32.228.8
5.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D20053431113113024.303.527.857.7
34113136427.42.229.9
6.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D2005456533415152403.327.656.2
43666348325.72.628.6
7.HansenMikkelVejlby IK2003365455312125.601.827.755.6
357654310225.52.127.9
8.Wrang LaursenOliverVejlby IK20073443232123023.703.32754.8
33387659724.92.627.8
9.Bech IsagerMagnusSilkeborg P-D2004336666563022.901.924.851
3658778106242.226.2
10.HüttelVictorFlemming2007355345502401.225.550.8
5664367023.3225.3
11.PalmgreenRasmusVestjysk GF20053332233025.101.326.426.4
12.Møller JensenEmilOdense GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF200433222329726.702.629.6119.2
36633337326.33.229.5
2.BonnichsenJonathanVBIF20043546433024.201.926.4116.6
356533311925.2429.5
3.SommerLudvigOutrup GUB200534334448626.102.228.6116.5
35444336326.52.629.4
4.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D200533465439625.703.329.3115.2
44543339326.23.229.7
5.Wrang LaursenOliverVejlby IK2007333443410326.303.329.9113.1
34543338925.82.628.4
6.HansenMikkelVejlby IK2003364454411725.203.228.7112.2
364455312325.52.127.9
7.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D20053633333024.601.326.2112
34421339926.21.928.1
8.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB2005333423512825.701.827.586

Eliterækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB2006333333391525.503.22958.2
33333335626.82.129.2
2.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20054356666862501.927.255.6
36553436625.92.228.4
3.Juul MadsenOliviaOdense GF20063433346024.401.225.955.2
33333335526.92.129.3
4.JensenJulieOdense GF20043333333024.901.226.454.9
334343479262.528.5
5.UhrskovJulieFlemming200356545557924.901.82752.9
4433656109252.125.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB2006334555514525.101.727.1113.6
33433349925.92.128.3
2.JensenJulieOdense GF200433543348925.802.528.3111.5
34433339626.22.128.3
3.Juul MadsenOliviaOdense GF200645444559925.102.327.7111.3
344435593262.128.4
4.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF200534534447526.101.928.3111.1
434665712624.72.227.2
5.UhrskovJulieFlemming200336664546425.600.126106.6
34655459625.32.127.7

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB199833336456626.10429.560.8
36433347426.34.731.3
2.LanngJannekeVestjysk GF199534333339426.501.227.752.8
46433359126.21.925.1
3.Sundekilde LarsenNataschaOdense GF1999343344473023.801.825.950.3
34333457925.92.124.4
4.La Cour HansenSaraOdense GF199933333338726.403.430.150.3
35556018.61.620.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB1998233366702403.327.6119.5
353322210626.44.731.1
2.LanngJannekeVestjysk GF1995333353311925.703.629.3112.2
37433349725.74.130.1
3.La Cour HansenSaraOdense GF199933333339526.503.430.2107.4
3633332024.71.926.9
4.Sundekilde LarsenNataschaOdense GF1999333355393023.602.526.1105.3
33343337626.52.128.9

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.T. F. OlesenJeppeOdense GF199733364328326.505.432.266.4
33673316326.57.434.2
2.EskesenMagnusOdense GF1995334542210825.905.331.264.5
33675328925.48.233.3
3.HändigJoelOdense GF199434576538425.505.53160.7
3357101067124.84.629.7
4.GreenEliasVestjysk GF199832344337626.505.832.659.9
34356569425.54.527.3
5.Bak NielsenHansØster Hornum1996354556512624.903.227.255.7
3366755131523.75.128.5
6.Rask KærArneVestjysk GF1996334378911924.305.429.453.6
3323747153022.64.624.2
7.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF199900000
7.Juul SømodJohannesSvendborg GF199800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.T. F. OlesenJeppeOdense GF199723353116427.206.934.4134.4
32464339725.97.433.6
2.EskesenMagnusOdense GF1995234631210726.20935.2133.7
313633011626.47.934
3.GreenEliasVestjysk GF199833364337326.506.633.4128.4
33144326327.17.735.1
4.HändigJoelOdense GF199433333334327.205.532.7124.6
355555310725.25.731.2
5.Bak NielsenHansØster Hornum1996335666514924.303.227.2113.9
34443138426.64.431
6.Rask KærArneVestjysk GF19963415653311924.105.429.2102.7
3369015.9419.9

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RembrandtMadsØster Hornum1998366610617.302.820.141.6
35668517.73.821.5
2.Steffen NørregaardMagnusVesterlund2001334511917.502.82041.3
33359418.3321.3
3.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum199735567517.902.620.540
456663181.519.5
4.Foss HansenKasperOllerup1997366611717.102.619.738.3
357889171.918.6
5.DallNikolajVBIF1998466612517.102.619.437
56879816.71.517.6
6.Woo Trane EriksenSimonOllerup199467879416.901.218.135.8
688910716.21.517.7
7.IlsøChristianØster Hornum19965897123013.902.616.235
46778517.31.518.8
8.RosenlundThomasVBIF19976899014.800.615.432.8
688812616.21.517.4
9.Warming-HansenMadsVBIF200266669417.301.218.518.5
6600-
10.NissenMathiasVBIF199900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RembrandtMadsØster Hornum199835347418.403.822.263.8
2.Steffen NørregaardMagnusVesterlund200144348518.20320.762
3.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum199756669317.502.620.160.1
4.DallNikolajVBIF199856469317.702.620.357.3
5.Foss HansenKasperOllerup19974666113014.702.617.355.6
6.IlsøChristianØster Hornum199648991371602.618.653.6
7.Woo Trane EriksenSimonOllerup199459101113715.501.116.652.4