Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 1 - FE Cup

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JørgensenPhilipOdense GF20031211122328.503.22956.6
1122222318.42.127.6
2.NielsenMathiasFlemming20012222222328.101.826.453.1
1222222338.12.126.7
3.Rand KristensenAndreasFlemming20011222333437.702.22546.1
222222207.61.321.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JørgensenPhilipOdense GF20031223222418.103.227.8141
2.NielsenMathiasFlemming20011223223337.902.126.1132.3
3.Rand KristensenAndreasFlemming20011233333437.502.625.1117.3

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riber LarsenFrejaOutrup GUB20031222222328.201.826.751.7
122222207.71.925
2.GammelbyLauraOdense GF2000122222307.601.524.351
2222222328.12.126.7
3.DyrholmCharlotteVestjysk GF20002333333427.401.724.249.3
1333223437.6225.1
4.Gunder Strøm SørensenEmilieVejstrup200112234406.40120.246.3
2222222437.92.126.1
5.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031223222537.801.424.845.6
122222207.70.720.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Riber LarsenFrejaOutrup GUB2003111111121902.129.4132.8
2.GammelbyLauraOdense GF20001211112438.402.126.1128.1
3.DyrholmCharlotteVestjysk GF20001223223427.90226124.6
4.Gunder Strøm SørensenEmilieVejstrup20011122222338.202.127119.6
5.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031222222338.101.826.1117.3

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB2004121111208.101.225.854.9
1111211228.82.129.1
2.ØrstedAlexanderOutrup GUB20031222222218.401.827.354.6
1222221338.22.127.3
3.Yde PedersenAndreasOutrup GUB20051222222218.401.82753.7
12232223382.126.7
4.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB2005122233207.501.324.147.2
2222222437.91.823.1
5.ClausenMadsVBIF20041222222428.101.425.746.4
1223322427.920.7
6.Warming-jensenNoaVBIF20041233332337.701.824.943.9
223344406.81.319

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB2004122222307.601.324.1133.9
2.Yde PedersenAndreasOutrup GUB20051222222428.101.826.4133.8
3.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003122230600.918.9128.1
4.ClausenMadsVBIF20042233322317.901.425.4118.2
5.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB200512223306.701.121.2115.6
6.Warming-jensenNoaVBIF2004223435506.601.321.1108.9

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenKathrineVBIF20041233333227.801.525.249.8
2232333437.51.824.6
2.Høgh BentzenTrojaRanders GF20061223333337.701.424.846.4
1223323327.90.921.6
3.Obling JessenAnneVBIF2004223323307.200.922.845.3
123333407.10.922.5
4.TeilmannJulieOutrup GUB200412334406.301.12043.1
1222222328.21.223.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenKathrineVBIF2004122223233801.525.8125.4
2.Høgh BentzenTrojaRanders GF20061232322318.101.426118.8
3.TeilmannJulieOutrup GUB20041211111328.701.828.2114.4
4.Obling JessenAnneVBIF2004123323307.301.323.2113.8

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AagaardAndreasFlemming20021112335.902.620.341.3
1112326321
2.RydahlAntonFlemming20011223425.602.619.439.8
1222325.8320.4
3.RasmussenJohanFlemming20011112335.902.820.239.7
1232335.6319.5
4.Thorngaard BalzerOliverFlemming20011222405.902.620.338.9
1222335.71.518.6
5.SassJoakimFlemming20011222335.702.619.738.6
1221235.91.518.9
6.WallstrømAskerOdense GF20031222315.901.218.937.8
1222325.81.518.9
7.Tobias Greisgaard MortensenGustavFlemming20012222435.502.619.137.4
1222435.61.518.3
8.Peter Toftbjerglund LaursenMarcusSilkeborg P-D20021222335.701.218.337.2
1222325.81.518.9
9.Krogstrup MikkelsenDavidBrejninggaard20021332435.401.517.435.2
1332435.41.917.8
10.JensenSteffenFlemming20031211435.801.218.335.1
12123105.11.516.8
11.ErbsSebastianØster Hornum1999323304.900.615.333.9
3232435.3318.6
12.Ingemann PedersenHjalteBrejninggaard200123304.200.513.131.1
1332335.51.518
13.Hundevad ØstergaardAskFlemming2001123305.100.615.930.9
2222315.80.615
14.VilhelmsenJonBrejninggaard20012233535.202.618.230.2
134404.80.612

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AagaardAndreasFlemming20021101326.202.621.2103.8
2.Thorngaard BalzerOliverFlemming20011122235.901.218.696.4
3.RasmussenJohanFlemming2001121305.300.616.595.9
4.RydahlAntonFlemming2001122305.200.716.395.9
5.Tobias Greisgaard MortensenGustavFlemming20011212425.802.62094.8
6.SassJoakimFlemming2001111205.500.617.194.3
7.WallstrømAskerOdense GF20031122325.901.118.594.1
8.Peter Toftbjerglund LaursenMarcusSilkeborg P-D20021221335.801.518.693

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Louise KoertzSarahOdense GF20021222225.901.218.937.5
1232415.71.518.6
2.IversenStineVejstrup20011222335.701.218.336.6
2222425.61.518.3
3.Andrea Bredgaard JørgensenCecilieFlemming20021432335.401.216.835.7
1322315.81.518.9
4.HoffAlberteVBIF20031233315.701.217.735.7
2222435.51.518
5.AndersenJosefineOdense GF20022222225.801.218.634.5
2333335.31.515.9
6.Hjorthus KristensenIdaFlemming2002122221601.219.234.2
1223315.80.615
7.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D200312340500.615.629
13304.30.513.4
8.Jepsen JepsenSarahBrejninggaard200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Louise KoertzSarahOdense GF20021111316.201.520.195.1
2.IversenStineVejstrup20011121226.101.219.592.7
3.Andrea Bredgaard JørgensenCecilieFlemming20021111226.201.520.191.5
4.HoffAlberteVBIF20031111226.201.219.891.2
5.Hjorthus KristensenIdaFlemming20021111316.201.219.888.2
6.AndersenJosefineOdense GF20021212325.901.519.288.2
7.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D2003000058
8.Jepsen JepsenSarahBrejninggaard2002000000702121

B rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenSebastianOdense GF20041221216.101.219.539
12213161.519.5
2.VesterborgFrederikOdense GF20061121216.201.219.839
1122325.91.519.2
3.BoesdalSimonVestjysk GF20041222325.801.218.637.5
1232315.81.518.9
4.Funder DissingAlbertVestjysk GF200711223105.102.617.936.9
1222325.81.919
5.Emil MortensenFrederikOutrup GUB20031222335.701.117.936.2
2232325.61.518.3
6.ØhlenschlægerHenryOutrup GUB2005122230601.519.535.7
122305.20.616.2
7.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB2007123215.100.615.931.8
12224104.91.515.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenSebastianOdense GF20041111116.401.220.498.4
2.VesterborgFrederikOdense GF20061112216.201.520.198.1
3.BoesdalSimonVestjysk GF2004122131601.219.294.2
4.Funder DissingAlbertVestjysk GF20071111535.801.518.992.7
5.Emil MortensenFrederikOutrup GUB20031122335.801.518.691
6.ØhlenschlægerHenryOutrup GUB2005122131601.519.590.9
7.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071221335.801.218.682.2

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BergstrømSofiaSilkeborg P-D20061222225.901.218.937.8
1222325.81.518.9
2.SimonsenAnikaOutrup GUB20041222325.801.218.636.9
1222325.81.518.3
3.FiskerSigneVBIF20071233335.501.117.633.5
2333335.30.615.9
4.Yu Wu KjeldsenKamillaOutrup GUB20051222225.901.218.932.3
13304.30.513.4
5.KaiserZarinaSilkeborg P-D20041233325.601.117.932
1333325.50.614.1
6.Beck KjærKarolineVestjysk GF2003132305.100.615.930.6
1233315.70.614.7
7.falbe BrixiusFrederikkeSilkeborg P-D20071333425.401.216.830
1323435.40.613.2
8.FaberDicte-MarieVBIF200713304.300.513.426.3
2333335.30.612.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BergstrømSofiaSilkeborg P-D20061111216.301.520.496
2.SimonsenAnikaOutrup GUB20041111216.301.220.193.9
3.FiskerSigneVBIF20071111326.101.119.486.4
4.Yu Wu KjeldsenKamillaOutrup GUB20051122325.901.218.983.5
5.KaiserZarinaSilkeborg P-D20041112425.901.218.982.9
6.Beck KjærKarolineVestjysk GF20031122325.901.118.880
7.falbe BrixiusFrederikkeSilkeborg P-D20071122425.801.218.678.6
8.FaberDicte-MarieVBIF2007121132601.119.171.7

B rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum19981233315.701.215.334.2
1222315.91.218.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum19981111226.201.520.188.5

B rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Blumensaat RasmussenLasseØster Hornum19981222315.902.620.339.3
1222335.71.919
2.Teis ChristensenSimonØster Hornum19972222325.702.619.737.1
2332525.31.517.4
3.KappelNikolajØster Hornum199700000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Blumensaat RasmussenLasseØster Hornum19981111316.202.621.299.8
2.Teis ChristensenSimonØster Hornum1997112205.400.616.891

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ValentinOliverVBIF20062222215.9017.735.4
2222215.917.7
2.HoltJohannesVBIF20082323215.7016.533.3
1233215.816.8
3.Ries GrünfeldWilladsVBIF20063223205.8015.633
1222325.817.4
4.BonnichsenNikolajVBIF20093233215.6015.631.8
3132305.816.2
5.Vieland MortensenAndreasVejlby IK20052333315.5015.331.5
2332305.716.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ValentinOliverVBIF20061223215.9017.187.9
2.Ries GrünfeldWilladsVBIF20061222206.1018.384.3
3.HoltJohannesVBIF20082333205.7017.183.7
4.BonnichsenNikolajVBIF20093223215.7016.279.8
5.Vieland MortensenAndreasVejlby IK20053333315.4013.276.2

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger 6-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Heide HansenAmalieOdense GF20081211106.4019.236.9
2222305.917.7
2.MackeprangFrederikkeOdense GF20081222106.2018.636
1222325.817.4
3.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF20081121216.2018.635.7
1232315.817.1
4.VestermarkAlmaOdense GF20071112206.3018.935.4
2122206.116.5
5.EskesenCamilleOdense GF20071222106.2018.635.4
2123315.816.8
6.Aakjær ClausenCarolineVBIF2009221221601835.1
1222315.917.1
7.FrydendahlMathildeRanders GF2008122221601834.8
1223425.616.8
8.Sofia Roed GarzaMajaRanders GF20071222225.9017.134.5
1232305.917.4
9.AndersenNicoleVBIF20061233205.9017.133.9
1223425.616.8
10.Sofie Klok AndresenJohanneOdense GF20052223315.7017.133.9
1222525.616.8
11.Dige LadefogedSigneVejlby IK20041332205.9017.133.6
2332235.516.5
12.Marie kuntz EtzerodtClareOutrup GUB20083123205.9017.133.3
2233335.416.2
13.Laumand DøssingSiljeOutrup GUB20102223215.8017.433
112205.415.6
14.DamgaardAgneteVejlby IK20041234325.5016.232.7
1123335.716.5
15.JensenSigneVBIF20072223225.7016.832.4
4223315.515.6
16.Marie Vad AndersenEstaVejlby IK2006123220601832.4
123305.114.4
17.PetersenCilleFlemming20062333215.6016.532.4
3333325.315.9
18.RasmussenAlberteFlemming20052333315.5016.531.5
2333425.315
19.Hundborg BojeAlmaRanders GF20093233315.5016.231.5
5223525.115.3
20.JullKarolineOutrup GUB20092233315.6015.631.2
2234325.415.6
21.ThorsenJulieVejlby IK20072312235.7016.531.2
2333425.314.7
22.Damgård Rindal NielsenAmalieOutrup GUB20093333325.3015.331.2
2343235.315.9
23.MunkholmDagmarVejlby IK20064222225.6016.830.6
5223425.213.8
23.BrixMayaVejlby IK20053222235.6016.230.6
122305.214.4
25.OlesenKlaraVejlby IK20052333235.4016.230
233304.913.8
26.AaskovJosefineFlemming20083234325.3013.829.1
2222325.715.3
27.BaranCeylinRanders GF20064233325.3014.128.2
323304.914.1
28.Mørk HenriksenRonjaSvendborg GF200500000070017.1
2233215.717.1
29.Stoklund PausgaardMajaBillund IF200500000000010000
00000000010-
29.AkstrupLauraBillund IF200600000000010000
00000000010-
31.Pontoppidan MyltoftCarlaOdense GF20040000007000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Heide HansenAmalieOdense GF20081121206.3018.992.7
2.MackeprangFrederikkeOdense GF20082111116.3018.990.9
3.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF20081122206.2018.690
4.VestermarkAlmaOdense GF20071122206.2018.689.4
5.Aakjær ClausenCarolineVBIF20091122106.3018.989.1
6.EskesenCamilleOdense GF20071122216.1018.389.1
7.Sofia Roed GarzaMajaRanders GF20071223215.9017.786.7
8.FrydendahlMathildeRanders GF20082222235.7016.886.4

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB20071122216.101836
1122216.118
2.OttesenOskarFlemming20072222305.9017.234.4
2222315.817.2
3.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB20092123325.7017.134.2
2233305.717.1
4.Bruun BundesenJensFlemming20061233205.9017.433.8
2333315.516.4
5.daa JensenMikkelOutrup GUB20065111235.7015.233.1
1121316.117.9
6.Arnholm AlexisConradRanders GF20091334325.4015.932.2
2233325.516.3
7.WillumsenJeppeBillund IF20102233415.5015.631.3
1233435.415.7
8.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20071223315.8016.829.7
22304.312.9
9.MadsenMathiasBillund IF20063334515.1014.814.8
0000007-
10.Mørk HenriksenKarlSvendborg GF200800000070012.6
43335104.212.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MichelsenMikkelOutrup GUB20071333215.7017.189.1
2.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB20091233215.8017.485.8
3.OttesenOskarFlemming20072323315.6016.285
4.daa JensenMikkelOutrup GUB20063222315.7016.883
5.Bruun BundesenJensFlemming2006132305.1014.782.3
6.Arnholm AlexisConradRanders GF20093433425.1014.478.8
7.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20072323305.7016.275.6
8.WillumsenJeppeBillund IF201023304.2012.675.2

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger 6-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Lamia PuricVanessaOutrup GUB20080112106.5019.538.5
1112106.419
2.MadsenFrejaFlemming20061111316.2018.437.9
1111106.519.5
3.JaedekeNataliOutrup GUB20061113106.3018.537.7
1112106.419.2
4.KrogsgaardKariaRanders GF20091112216.2018.637.7
1121106.419.1
5.BjerringAnnaOdense GF20061111306.3018.737.1
1112216.218.4
6.MortensenMariaOutrup GUB2006111232601836.3
1123206.118.3
7.HoltNicoleOutrup GUB20081123225.9017.736
1112216.218.3
8.MidtgaardMarieFlemming20061112216.2018.336
2122315.917.7
9.Ingemann RadikAlberteFlemming20041123315.9017.735.9
1122216.118.2
10.LethanKarenVejlby IK20061122325.9017.735.7
112222618
11.Kingo LukasiewiczThildeOdense GF20062122225.9017.535.5
222121618
12.Kjærsgaard PetersenIsabellaRanders GF2007111223601835.4
1223315.817.4
13.MøgelhøjEmilieFlemming20111122216.1018.335.4
2222235.717.1
14.OdgaardLeonoraOdense GF20051222315.9017.735.3
1223215.917.6
15.DamHeleneFlemming20041121326017.135.1
1121116.318
16.Andie RasmussenAlberteRanders GF20081112335.9017.234.8
1122325.917.6
17.Lykke PedersenAnemoneFlemming20052222425.6016.734.7
112222618
18.Oksbjerg MadsenSigneSvendborg GF20051222335.7016.934.6
1222225.917.7
19.Vieland MortensenElineVejlby IK20050112316.201833.6
2223325.615.6
20.Hedegaard NielsenMetteFlemming20050112106.5019.433.5
01204.714.1
21.Kjettrup MønstedMarieVejlby IK20061123325.8017.132.7
122305.215.6
22.AlbertsenLeaRanders GF20061222525.6016.532.1
1234435.315.6
23.JensenKatrineVejlby IK20062122435.6016.832
2222525.515.2
24.FrederiksenAndreaRanders GF20085122515.4014.731.8
1122525.717.1
25.Rou GyldenøhrSiljaVejlby IK20051222216017.830.6
12304.412.8
26.VindLauraFlemming20041123306017.117.1
00000000010-
27.Serafina RosenbergAlexandraBillund IF200500000070016.8
2123325.716.8
28.KristensenJasminVejlby IK2007000000000100016.4
3222325.616.4
29.Schmidt HolmMeganOdense GF20063223435.3015.915.9
00000000010-
30.Kappel PetersenSimoneOutrup GUB200601204.7014.114.1
00000000010-
31.StøvringSara-LouiseVejlby IK200412204.5013.513.5
00000000010-
32.VindIdaFlemming200412204.5013.213.2
00000000010-
33.Bülow NørmarkSofieBillund IF200800000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenFrejaFlemming20061122106.3018.994.7
2.Lamia PuricVanessaOutrup GUB20081233225.7017.194.1
3.BjerringAnnaOdense GF2006222130601892.2
4.JaedekeNataliOutrup GUB20063223205.8016.591.9
5.HoltNicoleOutrup GUB20081123116.1017.789.7
6.MidtgaardMarieFlemming20062122225.9017.789.7
7.MortensenMariaOutrup GUB20060523215.7016.589.1
8.KrogsgaardKariaRanders GF200912304.4013.288.6

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PötzschMarkVBIF20032232215.80118.436.8
2332215.71.318.4
2.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20072232215.80118.436.2
2223315.71.317.8
3.VestergaardAndersOutrup GUB20042222515.600.917.734.6
2223335.5116.9
4.Hald ChristensenTobiasBrejninggaard20012223335.50116.934.4
2233335.41.317.5
5.JensenMathiasOutrup GUB2006122205.300.416.334.1
2233315.6117.8
6.ThejlsThorvaldRanders GF20052234425.300.916.233.7
2233415.5117.5
7.Bruun NielsenKasperFlemming20062233415.500.917.433.7
2333335.3116.3
8.Opstad SteensenMarkusBillund IF20052344415.200.916.533.1
2333435.2116.6
9.HansenKristianFlemming20062222535.400.916.532.8
2234305.6116.3
10.Grøndahl GadeNoahBillund IF20052333335.300.916.231.9
2333425.30.415.7
11.Rytter LarsenBjørnSilkeborg P-D2005222305.100.415.731.4
222305.10.415.7
12.Kristensen RøberMariusFlemming20052333435.200.915.930.4
233304.90.414.5
13.Samsø GadePhillipBillund IF20052334525.100.915.629.8
2345534.80.414.2
14.MortensenJeppeBillund IF200534403.900.31226.7
3345524.80.914.7
15.Vind NielsenMagnusBillund IF200500000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PötzschMarkVBIF20031222216011992.6
2.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20071122216.10119.391.7
3.VestergaardAndersOutrup GUB2004111223600.918.988.1
4.Hald ChristensenTobiasBrejninggaard20011222335.701.318.186.9
5.Bruun NielsenKasperFlemming20061222315.900.918.686
6.ThejlsThorvaldRanders GF20052223415.60117.885.2
7.Opstad SteensenMarkusBillund IF20051233315.700.91884.2
8.JensenMathiasOutrup GUB2006000000000100068.2

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bechmann KortegaardIdaVejlby IK20051111216.30119.939.8
1111226.21.319.9
1.JørgensenLauraVejlby IK20051111216.30119.939.8
1112216.21.319.9
3.Vad KlimMariaVestjysk GF20051111216.300.919.839.7
1111216.3119.9
3.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB20051111216.300.919.839.7
1111216.3119.9
5.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20051111206.40120.239.7
1112216.20.919.5
6.Krog PedersenEmilieSvendborg GF2007111133600.918.938.8
1111216.3119.9
7.Juhl HarbergMargretheOdense GF20051111216.300.919.838.8
1111336119
8.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031112316.10119.338.6
1111216.30.419.3
9.aaholm MadsenLauraOdense GF20041111316.200.919.537.9
1112236118.4
9.Rustin HolmLivOdense GF20051111316.200.919.537.9
11123260.418.4
11.HansenSigneFlemming2004111232600.918.937.9
1222216119
11.Wind GrisellEmmaVBIF2006122221600.918.937.9
1122316119
13.SlothMariaVestjysk GF20041222216011937.7
1112226.1118.7
14.ChristensenMiaOdense GF20061112316.100.919.237.6
1111426118.4
14.RattenborgJohanneOdense GF20041212216.100.919.237.6
1111336118.4
16.NuelsenLærkeOutrup GUB20071222235.800.918.337.6
1111416.1119.3
17.SkovlyIda-MarieVejlby IK20071112226.100.91937.4
1222325.8118.4
18.Melissa Refsgaard SørensenJenniferFlemming20041111236.100.919.237.3
1122235.9118.1
18.CramonSiljeOutrup GUB20081212216.100.919.237.3
1112335.9118.1
20.Broberg JensenLærkeVestjysk GF20071121216.200.919.537.3
1122335.8117.8
21.MeisnerJohanneOdense GF20051222235.800.918.337.3
1222216119
21.EkmannMarikaSvendborg GF20041222325.80118.437.3
11223160.918.9
23.Warming EbsenFreyaOdense GF20051212216.100.919.237.3
1222515.7118.1
24.StrandbergCecilieOdense GF20041111326.100.919.237
1222325.8117.8
25.WibergMalouVestjysk GF20061223225.800.918.337
1122325.9118.7
25.VoldsgaardCecilieOdense GF20031222415.800.918.337
1222225.9118.7
27.Ropass HenriksenMillaOdense GF20041222225.900.918.637
1223315.8118.4
28.Hein MattsenCarolineVBIF2004121231600.918.736.8
1222335.7118.1
29.MatthiesenIdaVBIF20031222325.800.918.336.7
1112435.8118.4
30.MainsKajsaRanders GF20051222335.700.917.436.4
1112326119
31.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK20072222325.700.91836.4
1223315.8118.4
32.Porse Wett HaldOliviaVejlby IK2007122230600.918.936.4
1233335.5117.5
33.Sloth PedersenFrejaVestjysk GF2004122230600.918.936.1
1223335.6117.2
33.BonnicsenNannaVBIF2007111232600.918.936.1
111105.60.417.2
35.Overgaard HansenCarolineVBIF20051112335.900.918.436
1113335.8117.6
36.Nygaard LawrenzMajaVBIF20041211335.900.918.335.8
1223325.70.417.5
37.JakobsenLauraOdense GF20051223315.800.918.335.8
1222335.7117.5
37.Bjerre TherkildsenNajaOutrup GUB20061122335.80118.435.8
1122435.70.917.4
39.Stenderup-JørgensenLærkeVBIF20061223335.600.917.435.5
1222315.90.418.1
40.Damm PetersenSofieVBIF20061223315.800.917.735.2
00000000010-
41.LethEmilyOdense GF2004122205.300.416.335
2222215.9118.7
42.Klinggaard ThuesenMarieOdense GF20061222315.900.918.634.9
122205.30.416.3
43.Søholm ClausenLærkeVBIF20081123325.800.917.734.6
1133315.8116.9
44.Nielsen SlothAnitaFlemming20051112335.900.91834.6
1223535.4116.6
45.Hjort JensenAlberteVBIF2007122205.300.416.334.4
1222425.7118.1
46.Holgaard NielsenMaiVejlby IK2005212205.300.416.334.1
1222435.6117.8
47.Emilie SøgaardJosefineBillund IF20051122415.900.917.134
1233425.50.416.9
48.Odgaard-PaulsenFieVBIF2004122221600.918.334
122205.30.415.7
49.AndersenNilleOutrup GUB20062222335.600.917.134
2223335.5116.9
50.LundeSigneOdense GF20062223335.500.916.833.7
1323335.5116.9
51.Cecilie AndersenAnnaVestjysk GF20041223435.500.916.833.4
1233415.60.416.6
52.Ulla PaaskesenIdaOdense GF20051222325.800.917.432.8
12223105115.4
53.Lund KjerulfLeaSilkeborg P-D20061122226011932.8
12204.50.313.8
54.Fink FrydendahlEmilieOdense GF20051222225.900.918.632.4
12204.50.313.8
55.Sofie PedersenMetteVBIF2004122205.300.416.332.3
122305.20.416
56.Horskjær MadsenJulieVBIF20052122435.600.916.232.2
122305.20.416
57.Mundbjerg Juul HansenMariaBillund IF20052234435.2011632.2
2333425.30.916.2
58.Smidt JensenFrejaVBIF200812204.500.313.632
1222325.8118.4
59.Frida HaahrCarlaVejlby IK2004111205.500.416.930.7
12204.50.313.8
60.GuldagerAlberteBillund IF2005223404.900.415.130.2
233304.90.415.1
61.Bruun AndresenKlaraVBIF2005122305.200.41616
00000000010-
62.Groth EriksenCamilleRanders GF200512204.500.313.813.8
00000000010-
63.VidmarIdaRanders GF200512304.400.313.513.5
00000000010-
64.Damm PetersenSaraVBIF200400000000010000
00000000010-
64.AaskovFrederikkeFlemming200500000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JørgensenLauraVejlby IK20051001116.60120.8100.4
2.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB20051001126.50120.599.9
3.Bechmann KortegaardIdaVejlby IK20051111216.301.320.299.8
4.Vad KlimMariaVestjysk GF20051111216.301.320.299.6
5.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20051111216.30119.999.3
6.Juhl HarbergMargretheOdense GF20051111216.300.919.897.4
7.Krog PedersenEmilieSvendborg GF20071121216.20119.697.2
8.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031122216.10119.396.5

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Veje ChristiansenOskarOdense GF20041222315.901.118.837.6
2222315.81.418.8
2.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB20071222315.90118.737.5
1222135.91.118.8
3.Lund tørvingLucasOdense GF20062233515.401.117.334.6
2332315.60.517.3
4.LøhNicolaiVestjysk GF20072243305.60117.530
2334425.20.512.5
5.Højberg OskarsonMikkelOutrup GUB200722304.300.413.329.1
223205.10.515.8
6.BundgaardSebastianFlemming20042243325.40113.626.7
2322435.40.513.1
7.VandborgMaltheVestjysk GF200622330500.515.515.5
00000000010-
8.Engelbrecht KørvelPatrickVestjysk GF200500000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB20071112216.201.119.794.7
2.Veje ChristiansenOskarOdense GF2004111105.600.517.392.5
3.Lund tørvingLucasOdense GF20062222206011988.2
4.LøhNicolaiVestjysk GF20071242215.80115.475.4
5.Højberg OskarsonMikkelOutrup GUB200712404.300.510.468.6
6.BundgaardSebastianFlemming200412520500.512.565.9
7.Engelbrecht KørvelPatrickVestjysk GF200500000000010000

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041221216.10119.339
1222106.21.119.7
2.RiberAnnaOdense GF20062222215.90118.738.1
1221216.11.119.4
2.BuchhaveMatildeVestjysk GF20032122225.901.118.838.1
1112226.1119.3
4.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB20031232235.701.118.237.3
2222215.91.419.1
5.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF20041223215.901.118.837.3
2223225.71.418.5
6.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF20042222315.80118.437.2
2222215.91.118.8
7.NørbyEmmaVejlby IK20032222215.901.118.837.2
2222315.8118.4
8.C. JohannsenLeahOdense GF20041232315.80118.436.9
1233215.81.118.5
8.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF20062232305.80118.436.9
2232215.81.118.5
10.PlougheldLunaOdense GF20042222225.801.118.536
2233325.5117.5
11.SøgaardEmmaVestjysk GF20041232435.501.11734.9
1322315.80.517.9
12.BundgaardStephanieFlemming20021232325.701.118.234.6
122205.30.516.4
13.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB20092222335.60117.834.5
2233335.41.116.7
14.Faaborg ØrnskovEmilieOutrup GUB20031233325.60117.833
2322225.71.115.2
15.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20052222325.70118.132.7
22333104.71.114.6
16.Andresen HollænderKarolineVBIF2004123305.100.515.831.9
2334335.21.116.1
17.Daugbjerg TroelsenNannaVestjysk GF20041223425.60117.830.8
23304.20.413
18.GrossSofieVBIF20042332325.50113.930.6
2333325.41.116.7
19.PedersenAnastasiyaRanders GF20021232325.701.115.228.9
2333325.41.113.7
20.RefsgaardFrejaOutrup GUB20061232325.70115.128.8
2333325.41.113.7
21.RaunholtAnneVejlby IK200522330500.515.528.8
2332435.3113.3
22.thimes nielsencarolineOutrup GUB200300000000010000
00000000010-
22.BimlerKathrineVejstrup200000000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041011106.601.120.998.9
2.RiberAnnaOdense GF20061111216.301.12096.2
3.BuchhaveMatildeVestjysk GF20030111316.30119.996.1
4.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB20031111116.401.420.695.2
5.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF20041111116.401.120.394.9
6.NørbyEmmaVejlby IK20031111116.401.120.394.7
7.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF20041211216.201.119.794.1
8.C. JohannsenLeahOdense GF2004122221601.119.192.9
9.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF20061232315.80118.492.2

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001111101338.806.533.266.1
1112111318.86.232.9
2.LindholmerMagnusSvendborg GF20031111111328.804.431.163.9
1101001329.15.232.8
3.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021112211438.405.730.962
11000113394.431.1
4.Juul SømodGustavSvendborg GF20001121111228.803.630.360.5
1121111438.54.430.2
5.SømodAsbjørnSvendborg GF20031211111338.603.829.960.3
1211111428.64.330.4
6.Møller KramerSofusFlemming20011110111328.903.430.160.1
1111101338.83.630
7.Schmidt ØrtingNoahFlemming20011211111328.70430.160
11111112192.929.9
8.Laumann ØrregaardRasmusBrejninggaard20021111111318.903.229.359.8
1111111418.83.830.5
9.NielsenMadsVBIF20001111111328.803.229.959.7
11111112192.529.8
10.Anton AnderssonFrederikVBIF2001111101032903.230.559.3
1111101338.83.628.8
11.JessenJonathanVejstrup20021111111338.703.22959.3
2111011328.83.630.3
12.DeutschbeinRasmusVejstrup20011111111238.803.630.359
11000114108.24.428.7
13.EbbesenTokeVejstrup20011111111338.703.229.658.8
1111111328.82.529.2
14.PilgaardMikkelOutrup GUB20031111111438.603.328.858.6
1211111438.5429.8
15.HermannNiklasVBIF20021122211318.603.229.357.5
1122222428.23.628.2
16.B. FredenslundAndreasOdense GF20021111001528.803.730.157
111111108.3226.9
17.Reinholt MortensenAndersOdense GF20031111111438.603.429.257
121111118.14.127.8
18.LilholmJakobVejstrup20011111122338.503.22956.3
1222112338.32.127.3
19.jakobsenMaltheOutrup GUB20021222122418.303.328.555.9
2121222328.32.227.4
20.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20031221222428.203.328.254.7
1112322438.12.226.5
21.Kryhlmand IversenThorFlemming20021001111338.903.230.253.5
1111233438.11.723.3
22.SørensenMortenVejstrup2001111111121901.829.153
111101108.41.723.9
23.Vinther KümpelJeppeFlemming20021221333337.901.724.853
1121111338.62.128.2
24.Østergaard HansenJeppeVestjysk GF2002121111208.101.225.852.2
111111131082.126.4
25.Birkler SørensenJeppeVBIF20001122233437.901.725.151.8
1222222428.12.126.7
26.Vinther RasmussenNiclasFlemming2001111211208.101.225.851.6
221111108.11.225.8
27.SoelbergSimonFlemming20011222233527.802.125.849.8
12222223107.42.124
28.WangGustavVestjysk GF2002111111208.201.325.925.9
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001121111318.806.533.2195.7
1113222428.25.730.3
2.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021222122318.406.531.7187.8
1111001229.14.832.1
3.LindholmerMagnusSvendborg GF20031211111528.502.528187.5
1110000339.14.431.7
4.Møller KramerSofusFlemming20011211111318.803.430.1180.9
1111111318.93.630.6
5.SømodAsbjørnSvendborg GF20031221112428.403.829.3178.2
1233222427.94.328.3
6.Laumann ØrregaardRasmusBrejninggaard20021121111318.803.229.9174.4
122212207.81.224.9
7.Schmidt ØrtingNoahFlemming20012232121318.30428.9172.7
22222224107.22.523.8
8.Juul SømodGustavSvendborg GF2000122222207.701.224.6171.9
12222225107.24.426.3

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Lentz ChristensenSisselOdense GF2003111111208.201.226.156.3
1211211328.64.130.2
2.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB2003111111108.301.326.255.9
1121111438.54.229.7
3.Krog ScherrebeckJosefineFlemming20031111211438.503.429.255.7
112111208.11.926.5
4.Næss-schmidt MølgaardChristineVesterlund20011111111528.603.229.353.6
1111111438.61.224.3
5.sandersarahVejstrup20011222222328.201.826.753.4
1222222428.12.126.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Lentz ChristensenSisselOdense GF20031111111438.603.429.5173.6
1110000429.13.931.5
2.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031011000119.501.930.7173.2
1011000119.52.230.7
3.Krog ScherrebeckJosefineFlemming200310000113108.403.228.7168.5
10110013108.33.228.4
4.Næss-schmidt MølgaardChristineVesterlund20011000100329.301.529.4167.4
1001001339.13.230.8
5.sandersarahVejstrup2001111101122901.829.1164.1
1111011438.72.128.2

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB20051111111328.803.430.161.3
1111001319.13.631.2
2.BonnichsenJonathanVBIF2004122222243803.928.258.6
1111111428.7430.4
3.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D20051111111338.703.329.458.3
1111111228.92.228.9
4.HansenMikkelVejlby IK20031111112428.603.229.357.5
1111111338.72.128.2
5.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF20041001101329.102.629.956.6
1121333437.9326.7
6.PalmgreenRasmusVestjysk GF20051111121428.601.827.656.5
1111111338.72.528.9
7.Wrang LaursenOliverVejlby IK20071122232537.901.925.954
1121222328.42.628.1
8.SommerLudvigOutrup GUB2005122212307.70225.153.8
1221111328.62.628.7
9.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D2005122221207.801.324.753.7
1211111238.72.629
10.HüttelVictorFlemming20071222222328.201.926.553.3
1112222438.22.226.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB20051111111318.903.430.4183.2
1111111318.93.230.2
2.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D20051211111328.703.529.3175.3
1211111328.73.329.4
3.BonnichsenJonathanVBIF20041211212080226173.6
1121111328.7430.4
4.HansenMikkelVejlby IK20031222212428.203.228.1169.8
1222222428.12.126.7
5.PalmgreenRasmusVestjysk GF20051221121318.601.827.9168.1
1211122428.41.727.2
6.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF20041112112438.402.227.4168.1
1222222428.13.227.5
7.SommerLudvigOutrup GUB20051222111418.502.628.4164.3
1221111328.62.228.3
8.Wrang LaursenOliverVejlby IK20071222345537.301.823.4158.1
1211222528.21.826.7

Eliterækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB20061111222328.501.827.655.5
1111121338.62.127.9
2.Juul MadsenOliviaOdense GF20061222222428.101.826.453.7
1222222318.32.127.3
3.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20051222223418.101.926.553
12222224382.226.5
4.JensenJulieOdense GF20041222222537.902.326.352.1
1222232437.92.125.8
5.UhrskovJulieFlemming20031233222437.801.825.251.3
1223322427.92.126.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB20061000011119.501.830.6171.9
1000001229.42.130.3
2.Juul MadsenOliviaOdense GF20061011101219.202.130166.2
1111111228.91.828.8
3.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20051101111219.101.929.5165
11110013292.229.5
4.JensenJulieOdense GF20041111111228.902.129.1162.3
1111111328.82.929
5.UhrskovJulieFlemming2003112233307.501.224155.7
1111111228.92.129.1

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PagårdIdaOutrup GUB19971111111318.901.828.859.2
1211111428.64.330.4
2.LanngJannekeVestjysk GF19951111111318.903.430.457
1221225427.92.926.6
3.NørbyJohanneOdense GF19921112322428.203.828.453.6
1223344337.52.725.2
4.Brixen NielsenMieOutrup GUB20001122111218.801.928.649.2
1133334537.4220.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PagårdIdaOutrup GUB19970110111319.103.430.7181.6
1100001319.34.332.5
2.LanngJannekeVestjysk GF19951011001438.903.430.4175.6
12100014193.931.2
3.NørbyJohanneOdense GF199210111224107.806.430.1170.2
1100001219.44.732.9
4.Brixen NielsenMieOutrup GUB20001011111219.101.929.5154.9
1112222338.32.427

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19991111111328.807.734.470.3
1010101219.37.735.9
2.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961011111358.607.833.969.3
0012110319.17.835.4
3.GreenEliasVestjysk GF19981011000219.405.834.368.2
10010113396.933.9
4.EskesenMagnusOdense GF19951010111219.207.835.766.1
1012242318.45.530.4
5.Krog ScherrebeckChristofferSilkeborg P-D1999010110133905.832.863.5
1013321428.35.830.7
6.HvidemoseJohanOdense GF19951012111438.605.831.961
00143334285.429.1
7.HändigJoelOdense GF19941001222338.605.431.560.7
0012323338.34.629.2
8.Dennis PetersenAndréVBIF199710011114108.103.227.555.7
10110114108.13.628.2
9.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991011001438.903.430.151.5
1112122328.51.921.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961121111328.707.734.1207.1
1122111218.87.734.4
2.GreenEliasVestjysk GF19981121111338.606.532.3201.7
1112111428.66.933
3.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19991211233338.106.831.1201.1
111211108.24.529.4
4.EskesenMagnusOdense GF19951122111318.707.833.9196.6
1122322328.26.530.5
5.Krog ScherrebeckChristofferSilkeborg P-D1999112221207.903.427.1184.7
11232224386.630.6
6.HändigJoelOdense GF199411221210803.427.7176.8
1122334427.84.627.7
7.Dennis PetersenAndréVBIF19971211111328.703.229.6170.7
1112111338.63.629.7
8.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991112222528.203.228.1157.5
111111108.31.226.4

S rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Brix HansenFrejaVejstrup20011122435.701.918.738.2
11123261.519.5
2.Sundekilde LarsenNataschaOdense GF1999112132601.919.937.3
111105.60.617.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Brix HansenFrejaVejstrup20011111216.301.520.496.8
2.Sundekilde LarsenNataschaOdense GF19991111326.101.920.294.8

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Agerbo NguyenOliverVesterlund20001112515.902.620.341
1112425.9320.7
2.SkovøMagneSilkeborg P-D20021122325.902.820.540.1
1222315.91.919.6
3.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum19971212325.902.620.338.9
1222425.71.518.6
4.Warming-HansenMadsVBIF20021232325.701.218.336.9
1222425.71.518.6
5.DallNikolajVBIF199812224104.902.61735.9
1222415.81.518.9
6.NissenMathiasVBIF1999122205.300.616.534.5
1222535.51.518
7.IlsøChristianØster Hornum19961232415.701.518.633.3
1222515.70.614.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Agerbo NguyenOliverVesterlund20001212325.902.620.3102.3
2.SkovøMagneSilkeborg P-D20021222325.802.620100.2
3.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum19971232335.602.619.497.2
4.Warming-HansenMadsVBIF20021233415.601.518.392.1
5.DallNikolajVBIF19981222425.702.619.791.5
6.NissenMathiasVBIF1999122205.300.616.585.5
7.IlsøChristianØster Hornum19961223455.302.618.585.1