Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 4 - 2016-2017

Konkurrencer

B rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991111216.30321.942.5
1111216.31.720.6
2.NørregaardMagnusFlemming20011111226.20321.641.6
0111336.11.720
3.SoelbergSimonSilkeborg P-D20011122216.102.120.141.5
0111216.42.221.4
4.SchrøderMarcusFlemming20001221415.9017.739.1
11213263.421.4
5.Warming-HansenMadsVBIF2002122131601.619.638.7
1221335.81.719.1
6.Melgaard KristensenSebastianFlemming20002332415.50319.538.3
1232325.71.718.8
7.Oksbjerg enMadsSvendborg GF20011111236.101.72037.8
111105.6117.8
8.MikkelsenJeppeFlemming20012231325.701.518.637.7
1222325.81.719.1
9.Escana NimDanielFlemming2000122105.40116.936
1211525.81.719.1
10.Vinther RasmussenNiclasFlemming20011221455.50319.535
13324104.611.715.5
11.Bech NielsenMathiasFlemming200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991111316.20321.664.1
2.NørregaardMagnusFlemming20011111416.10321.362.9
3.SoelbergSimonSilkeborg P-D20011112216.202.220.862.3
4.Warming-HansenMadsVBIF20021121216.201.620.258.9
5.Oksbjerg enMadsSvendborg GF20011211335.902.119.857.6
6.MikkelsenJeppeFlemming20011222325.801.719.156.8
7.SchrøderMarcusFlemming2000122105.40117.256.3
8.Melgaard KristensenSebastianFlemming2000222205.20116.654.9

B rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF20012222335.601.618.434.4
223305116
2.AndersenJosefineOdense GF20022233535.201.617.233.2
223305116
3.Møller RasmussenSigneVestjysk GF200112204.500.714.229.4
12225104.621.415.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenJosefineOdense GF20021222325.801.719.152.3
2.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF20011233435.401.717.952.3
3.Møller RasmussenSigneVestjysk GF2001112305.300.916.846.2

B rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Wrang LaursenOliverVejlby IK20071111226.201.620.240.2
0111336.11.720
2.HüttelVictorFlemming2007122122601.619.639.4
11232161.819.8
3.Outzen PaulsenLaustOdense GF2003112222601.619.639
1211225.921.719.4
4.HansenMikkelVejlby IK20031211316.101.519.838.9
1121235.821.719.1
5.Yde PedersenAndreasOutrup GUB20051222325.801.719.138
1222335.71.818.9
6.Holm-TygesenAndersVBIF20032233335.311.617.536.6
1222235.81.719.1
7.JørgensenPhilipOdense GF2003122205.30116.935.7
1222335.71.718.8
8.VellingEsbenFlemming2003122205.300.816.733.6
122205.3116.9
9.Bech IsagerMagnusSilkeborg P-D200412204.500.813.727.7
12304.40.814

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Wrang LaursenOliverVejlby IK20070011206.601.621.461.6
2.HüttelVictorFlemming2007122221602.220.259.6
3.Outzen PaulsenLaustOdense GF2003122131601.619.658.6
4.HansenMikkelVejlby IK20031221325.901.719.458.3
5.Yde PedersenAndreasOutrup GUB2005122122601.719.757.7
6.JørgensenPhilipOdense GF20031222415.80320.456.1
7.Holm-TygesenAndersVBIF20031222235.801.61955.6
8.VellingEsbenFlemming2003122205.30116.950.5
00000000010-

B rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Sofie Dichmann HansenJulieOdense GF20031211216.2018.638.6
1211226.11.720
2.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20051222425.701.718.838.3
1222315.91.819.5
3.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031233325.601.618.437.9
1222225.91.819.5
4.NørrungEmmaOdense GF20031222335.611.618.437.2
1222425.71.718.8
5.Roland Spaabæk AndreassenAlberteVestjysk GF20032333325.401.717.929.2
22003.6100.511.3
6.nygaard HansenJulieOdense GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Sofie Dichmann HansenJulieOdense GF20031111216.301.720.659.2
2.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20051111216.301.820.759
3.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031223335.601.818.656.5
4.NørrungEmmaOdense GF20031222325.621.718.555.7
5.Roland Spaabæk AndreassenAlberteVestjysk GF20031222315.901.819.548.7

B rækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age L A E D H Tid Total Score
1.NapoliElizabethOllerup199500000

B rækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF19982222425.60319.839.8
1212216.11.720
2.Øllgaard JensenHansOllerup19921222425.70320.139.5
12123161.719.4
3.LangergaardRasmusSvendborg GF19972222535.403.319.539
1233215.82.119.5
4.GranatTrygveOllerup19952222425.603.52038.8
2222315.711.718.8
5.Berg PedersenMagnusOllerup19971222435.601.618.436.7
1223505.71.518.3
6.Flarup RasmussenNiklasSvendborg GF19951233435.40319.236.3
233343522.117.1
7.BramsenBenjaminOllerup199600000
7.Santiago KjeldSimonSvendborg GF199800000
7.Woo Trane EriksenSimonOllerup199400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF19981122316032160.8
2.Øllgaard JensenHansOllerup19921122425.80320.459.9
3.LangergaardRasmusSvendborg GF19971233415.603.22059
4.GranatTrygveOllerup19952333535.103.518.857.6
5.Berg PedersenMagnusOllerup199712334104.701.715.852.5
6.Flarup RasmussenNiklasSvendborg GF1995233404.80115.451.7

C rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Bjerg ErnshofKasperFlemming19991232225.802.920.336.3
223305116
2.Rand KristensenAndreasFlemming20012332325.501.51836.2
2332325.51.718.2
3.Krogstrup MikkelsenDavidVestjysk GF200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Bjerg ErnshofKasperFlemming19992232215.80320.456.7
2.Rand KristensenAndreasFlemming20012332235.501.718.254.4
3.Krogstrup MikkelsenDavidVestjysk GF200200000

C rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HjorthusIdaVestjysk GF20021121316.101.419.738.7
1232225.81.619
2.DyrholmCharlotteVestjysk GF20001121216.201.42038.7
1332225.71.618.7
3.Lund Mose AndreasenOliviaVestjysk GF20012322335.501.417.936.9
1222235.81.619
4.LorenzenHeleneVBIF20021223335.421.517.736.3
1222335.71.518.6
5.KrarupCecilieVejlby IK20021222325.801.518.930.5
12003.7100.511.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DyrholmCharlotteVestjysk GF20001121216.201.520.158.8
1.HjorthusIdaVestjysk GF20021211216.201.520.158.8
3.Lund Mose AndreasenOliviaVestjysk GF2001122221601.619.656.5
4.LorenzenHeleneVBIF20021233335.321.617.553.8
5.KrarupCecilieVejlby IK2002000030.5

C rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VesterborgFrederikOdense GF20061211116.301.520.440.2
1122216.11.519.8
2.Juul MadsenSebastianOdense GF20041121216.201.42039.9
1212216.11.619.9
3.WallstrømAskerOdense GF20032122225.901.419.139
1121226.11.619.9
4.BoesdalSimonVestjysk GF20042322225.701.518.638.3
12222161.719.7
5.Funder DissingAlbertVestjysk GF20071221325.901.619.337.9
1122535.512.118.6
6.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB2005122221601.519.537.4
2233425.41.717.9
7.SchmidtLasseVBIF2003223404.900.915.633.3
1233525.41.517.7
8.PlumMagnusOdense GF200300000
8.Trasbjerg ChristoffersenMaltheVejlby IK200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VesterborgFrederikOdense GF20061121216.201.520.160.3
2.Juul MadsenSebastianOdense GF20041222116.101.619.959.8
3.WallstrømAskerOdense GF20031212216.101.619.958.9
4.BoesdalSimonVestjysk GF20042223215.801.719.157.4
5.Funder DissingAlbertVestjysk GF20072332325.321.717.655.5
6.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB20052322325.421.417.655
7.SchmidtLasseVBIF20032332315.601.518.351.6
8.PlumMagnusOdense GF200300000

C rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031111216.301.520.440.2
1111326.11.519.8
2.Juul MadsenOliviaOdense GF20062221235.801.518.939
1112216.21.520.1
3.Høgh BentzenTrojaRanders GF20061221216.101.519.538.9
2222215.91.719.4
4.Beck KjærKarolineVestjysk GF20031221216.101.619.938.9
1212335.81.619
5.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF20041222225.901.619.338.8
12122261.519.5
6.AppelFilippaVestjysk GF20051221216.101.519.838.7
1223315.81.518.9
7.PlougheldLunaOdense GF2004122221601.519.538.1
2222315.711.518.6
8.Quick HansenAmalieOdense GF20051122305.921.519.237.8
2223315.71.518.6
9.GrossTrineVBIF20031232315.801.418.836.9
2234315.51.618.1
10.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF20062323425.401.517.735.7
2323325.51.518
11.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D20032233325.321.41735.5
2222425.61.718.5
12.PetersenJosefineVBIF20042222335.511.417.935.1
2234325.4117.2
13.C. JohannsenLeahOdense GF20041233335.501.417.934.8
2333425.3116.9
14.HoffAlberteVBIF20032323315.601.418.233.9
223404.9115.7
15.SøgaardEmmaVestjysk GF20041232325.701.418.531.9
23304.20.813.4
16.GrossSofieVBIF20041233335.321.517.431.4
2234315.51.618.1
17.Borring ThirupJosefineVBIF2004234404.700.814.928
23404.10.813.1
18.N. B. ChristiansenLauraOutrup GUB20031233335.501.400
19.FiskerSigneVBIF200700000
19.DremstrupEmmaSilkeborg P-D200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031111216.301.520.460.6
2.Juul MadsenOliviaOdense GF20061111116.401.520.759.7
2.Høgh BentzenTrojaRanders GF20061111116.401.620.859.7
4.Beck KjærKarolineVestjysk GF20031112316.101.619.958.8
5.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF20042212225.901.619.358.1
6.PlougheldLunaOdense GF2004112231601.419.457.5
7.AppelFilippaVestjysk GF2005122305.200.916.555.2
8.Quick HansenAmalieOdense GF2005123305.100.916.254

C rækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LundCarolineOllerup199622122160019.6
12212261.619.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LundCarolineOllerup1996122122601.519.539.1

C rækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.IlsøChristianØster Hornum19962322335.411.617.837.3
2332325.5319.5
2.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum19972233504.5101.615.136.6
2112216.13.221.5
3.Schmidt christensenThomasØster Hornum199100000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum1997221221603.421.458
2.IlsøChristianØster Hornum19962232225.703.220.357.6
3.Schmidt christensenThomasØster Hornum199100000

Eliterækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20000112221318.706.132.264.1
0113321318.56.431.9
2.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19991121243418.10630.362.7
1123221328.37.532.4
3.B. FredenslundAndreasOdense GF20020111111328.904.130.860.6
1111211338.514.329.8
4.SørensenMortenFlemming20011001111328.913.930.659.9
1011111238.92.629.3
5.LarsenBenjaminOutrup GUB20021211112428.503.929.457.8
1111211428.62.628.4
6.AbildgaardMartinSilkeborg P-D2002111111108.301.926.557.8
2111111338.65.531.3
7.Warming-JensenMathiasVBIF20021111111228.814.330.757.2
111211108.21.926.5
8.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF20021121211338.504.129.656.6
1122223338.12.727
9.KjærsgaardMarkusVBIF19991111222438.213.928.555.7
1222221428.22.627.2
10.Sole VallentinJesperFlemming200012111225107.50426.555.3
1111111338.72.728.8
11.jakobsenMaltheOutrup GUB20022221222328.203.928.555.2
22222223382.726.7
12.Laumann ØrregaardRasmusVestjysk GF20021153322527.605.928.755
111112208.1226.3
13.Birkler SørensenJeppeFlemming200012211115107.603.926.752
111232207.81.925.3
14.Kjær AndresenTobiasFlemming2001111111108.301.926.826.8
00000000010-
15.Østergaard HansenJeppeVestjysk GF200200000000010000
00000000010-
15.WangGustavVestjysk GF200200000000010000
00000000010-
15.Schmidt ØrtingNoahFlemming200100000000010000
00000000010-
15.DremstrupThorSilkeborg P-D199900000000010000
00000000010-
19.Emil Brøgger BerdichevskyCarlSvendborg GF200200000000010000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19991211221218.708.534.6131.6
1131111218.87.934.3
2.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001112111318.806.132.5128.5
1113211418.56.431.9
3.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021122211328.505.130.6120.9
11111112195.532.5
4.LarsenBenjaminOutrup GUB20021111111418.803.930.3117.7
11111112192.629.6
5.B. FredenslundAndreasOdense GF200211111115107.804.127.5116.7
1122111458.114.328.6
6.SørensenMortenFlemming2001111111108.301.926.8116.4
1111111428.613.929.7
7.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF20021222222537.904.127.8112.3
112222243813.927.9
8.Warming-JensenMathiasVBIF20021222121338.212.527.1111.6
11111115107.83.927.3

Eliterækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20010100110328.933.930.359.5
1211111228.82.829.2
2.Hermann PoulsenMalouOdense GF20010111111238.902.429.155.7
011113443822.626.6
3.Brixen NielsenMieOutrup GUB20001221111138.702.628.751.8
113344506.92.423.1
4.Serup ChristensenNikolineOdense GF200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20011111111328.804.130.5120.3
1111111328.83.930.3
2.Hermann PoulsenMalouOdense GF2001122222207.701.925106
112222207.81.925.3
3.Brixen NielsenMieOutrup GUB2000122222307.60224.8103.3
1233233317.9326.7

Eliterækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusSvendborg GF20031111121318.804.130.561.8
11111112194.331.3
2.Reinholt MortensenAndersOdense GF20031222121438.203.928.557.2
1211121228.72.628.7
3.Møller JensenEmilOdense GF20031222222518.103.928.255.2
1222222438327
4.BonnichsenJonathanVBIF2004122222207.70225.153.4
1222222218.43.128.3
5.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB2003122222207.70225.153.1
1122222328.33.128
6.Lykke HansenMadsOdense GF20032222222537.804.327.752.7
122222207.71.925
7.SommerLudvigOutrup GUB20051233222337.723.126.252.6
2222222327.922.726.4
8.RodeTobiasOdense GF20041222222328232752.4
1222323437.622.625.4
9.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB20041232322337.902.32651.5
1222323337.722.425.5
10.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D20052233333537.302.524.150
2233323427.63.125.9
11.PilgaardMikkelOutrup GUB20032223322337.622.525.348.3
223222223710223
12.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB20051111112437.5103.926.447.9
1211122336.4202.321.5
13.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D2005122333207.40223.946.6
1222333326.910222.7
14.palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF200512233306.601.721.543.9
2222333527.420.222.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusSvendborg GF20031111111318.904.331124.3
1111111328.85.131.5
2.Reinholt MortensenAndersOdense GF20031111111328.803.930.3117.7
1111111518.74.130.2
3.Møller JensenEmilOdense GF20031111111428.703.930115.2
1111111219330
4.BonnichsenJonathanVBIF20041111111418.803.930.3114.1
1111111418.8430.4
5.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20031111111338.70430.1111.2
1122222328.33.128
6.Lykke HansenMadsOdense GF20031111111328.804.330.7110.2
111111108.31.926.8
7.RodeTobiasOdense GF2004111111108.301.926.8109.2
1111111338.73.930
8.SommerLudvigOutrup GUB2005111123307.80225.4103.2
12122115107.52.725.2

Eliterækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031112111428.604.23059
1232211428.24.429
2.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB20061211111218.902.32958.4
1232211428.24.429
3.JensenJulieOdense GF20041112222328.402.627.855.4
1222222318.32.727.6
4.ScherrebeckJosefineFlemming2003111111108.301.926.855.2
1111122328.62.628.4
5.NørgaardAlberteSilkeborg P-D2003111111108.30226.954.9
1122222228.43.128
6.Lentz ChristensenSisselOdense GF20031222111557.914.227.953.3
122222207.72.325.4
7.Riber LarsenFrejaOutrup GUB2003122222307.602.22551.9
1222222338.12.626.9
8.TeilmannJulieOutrup GUB2004123405011639.4
123333307.21.823.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031111211318.804.230.6120.4
111111108.31.726.6
2.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB20061111111119.102.329.6114.6
111111108.31.726.6
3.ScherrebeckJosefineFlemming20031111111119.102.529.8113.1
1111112238.522.628.1
4.JensenJulieOdense GF20041111111228.902.629.3112.3
1222223218.32.727.6
5.Lentz ChristensenSisselOdense GF20031222222537.81427.4109.2
12222224384.528.5
6.NørgaardAlberteSilkeborg P-D2003122222107.80225.4108
1221223328.23.127.7
7.Riber LarsenFrejaOutrup GUB20031222222228.302.527.4107.1
1222222218.42.627.8
8.TeilmannJulieOutrup GUB20041233305.801.218.682.7
1223333337.522.224.7

Eliterækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19980111111219.104.431.763.2
1211111228.85.131.5
2.PagårdIdaOutrup GUB19971211111418.703.93059.5
1221111218.83.129.5
3.MøllerKatrineSvendborg GF19991112112318.704.130.259
1222211218.6328.8
4.LanngJannekeVestjysk GF19951112221518.404.129.357.2
1131221338.3327.9
5.SørensenFrejaSvendborg GF19991111111310802.526.555.3
1221111328.6328.8
6.Lykke SkjøttSabineOutrup GUB1999111111108.211.926.244.2
1235505.41.818

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19981111111119.104.732124.2
111111108.34.129
2.MøllerKatrineSvendborg GF19991211111538.403.929.1118
1111111438.64.129.9
3.PagårdIdaOutrup GUB19971221211418.503.929.4117.5
2222111218.63.128.6
4.SørensenFrejaSvendborg GF19991111111238.714.330.4116.2
1121111228.84.130.5
5.LanngJannekeVestjysk GF19951111221438.404.129.3115.9
1211221418.53.929.4
6.Lykke SkjøttSabineOutrup GUB1999123332307.302.724.694.4
222111207.91.925.6

Eliterækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WeschAndersOdense GF19930110011219.3010.538.477.2
0121100229.111.538.8
2.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19990111111358.6010.53674.7
0111000339.111.438.7
3.Scharf MatthiesenAdamOdense GF19960011100259010.537.573.8
0111111219.1936.3
4.HvidemoseJohanOdense GF19950111121418.808.134.568
1122211338.48.333.5
5.Beck HansenRasmusOdense GF19981111112408.808.134.567.9
1122111328.517.933.4
6.T. F. OlesenJeppeOdense GF19970112111119.105.933.265.8
1111221208.95.932.6
7.Juul SømodJohannesSvendborg GF19891122111318.706.132.265.5
1111221328.67.533.3
8.GreenEliasVestjysk GF19981111111318.906.132.865.5
1122211338.47.532.7
9.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961111100219.206.433.765.4
11221105107.618.931.7
10.HändigJoelOdense GF19941122212518.30630.963.5
1112211318.76.532.6
11.JørgensenMikkelOdense GF19931123221218.506.431.963.2
1122322328.26.731.3
12.Rask KærArneVestjysk GF19961123211438.206.130.761.2
1122222338.25.930.5
13.EskesenMagnusOdense GF19951122111218.806.232.654.8
11233064.222.2
14.JarvisIvanOllerup1998123333307.203.725.350.2
1233333437.412.724.9
15.Vinter LaursenRasmusOllerup199623332334106.704.324.448
123333307.2223.6
16.TermansenOliverOutrup GUB19960112111119.105.900
17.EngholmSuneVestjysk GF199300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WeschAndersOdense GF19930212211418.6012.538.3148.8
1153311527.89.933.3
2.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19991011111338.8010.837.2141.5
111111153855.629.6
3.Beck HansenRasmusOdense GF19981121111428.608.433.9136
1122221318.5934.2
4.HvidemoseJohanOdense GF199501212214107.708.631.7133.5
0123211328.58.333.8
5.GreenEliasVestjysk GF19981222221528.108.432.7131
1121211338.327.932.8
6.Juul SømodJohannesSvendborg GF19891112222428.217.532.1130
1113322318.37.532.4
7.Scharf MatthiesenAdamOdense GF1996121121108.106.430.7129.6
12212107.13.825.1
8.T. F. OlesenJeppeOdense GF19971121211318.705.932126.3
012211108.23.928.5

Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB2009122221601836.6
0122106.2218.6
2.Molich Hoff PallesenCasperRanders GF20091222225.8117.435.7
0121216.1218.3
3.Isager ThomsenAndreasOutrup GUB20071222335.7017.135.4
0123216.118.3
4.ThejlsThorvaldRanders GF20055234305.3015.935.1
0122106.419.2
5.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20071233315.7017.134.5
1223315.817.4
6.BonnichsenNikolajVBIF20093334335.1015.328.5
4333534.4513.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB20091113216.1018.354.9
2.Molich Hoff PallesenCasperRanders GF20091122315.6416.852.5
3.Isager ThomsenAndreasOutrup GUB20072334335.2015.651
4.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20072334305.3215.950.4
5.ThejlsThorvaldRanders GF20055333334.9114.749.8
6.BonnichsenNikolajVBIF20094444414.2712.641.1

Niveau 1 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JullKatrineOutrup GUB20060101106.7020.140.8
0000016.920.7
2.BonnicsenNannaVBIF20071100106.7020.139.6
1001126.519.5
3.StjerneEmilieVejlby IK20051121116.3018.938.4
1111106.519.5
4.Kobbelgaard StephansenJulieOutrup GUB20060111226.3018.938.1
1112106.419.2
5.Kappel PetersenSimoneOutrup GUB20063111216.1018.337.8
0111116.519.5
6.JaedekeNataliOutrup GUB20061122106.3018.937.8
1221106.318.9
7.L. PuricVanessaOutrup GUB20061110106.6019.837.5
0112235.9217.7
8.FoldagerAlberteOutrup GUB20071111206.4019.237.2
121222618
9.Høberg HoltNicoleOutrup GUB2008022321601836.9
0122116.318.9
10.TherkildsenNajaOutrup GUB20091121226.1018.336.9
0112316.218.6
11.UggerhøjJulieØster Hornum20030222225.8217.436.3
0112106.3218.9
12.MidtgaardMarieFlemming2006011122631836.3
1011216.1318.3
12.SimonsenLærkeOutrup GUB2007112231601836.3
0212316.118.3
14.Kjærsgaard PetersenIsabellaRanders GF20071012126.2118.636
5012225.817.4
15.Marie Kuntz EtzerodtClareOutrup GUB20080111206.5019.536
2233235.516.5
16.RørstrømPernilleVejlby IK20070132225.7317.135.7
1121216.218.6
17.GyldenøhrSiljaVejlby IK20050223215.7317.134.2
0222235.7217.1
18.AaskovJosefineFlemming20082112205.9317.733.6
1222425.3415.9
19.Damgård Rindal NielsenAmalieOutrup GUB20092333405.5016.532.7
2332335.416.2
20.RasmussenAlberteFlemming20051333305.4316.232.4
1233315.4316.2
21.PihlJulieØster Hornum20021222235.5316.532.4
1233235.3315.9
22.T. HeintzAlberteRanders GF20040111335.8317.431.8
5234514.8214.4
23.AaskovBenedikteFlemming20042223325.3315.931.2
1222425.3415.9
24.Løvendahl DamgaardLineOutrup GUB20092233325.2315.630
2333534.8314.4
25.JullKarolineOutrup GUB20092444534.8014.429.7
0000016.920.7
26.PetersenCilleFlemming20065333314.9314.728.5
5334334.6313.8
27.Laumand DøssingSiljeOutrup GUB2010223304.3712.925.8
234404.3412.9
28.Ihle VilladsenMarieVBIF200500000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JullKatrineOutrup GUB20060001106.8020.461.2
2.BonnicsenNannaVBIF20071001106.7020.159.7
3.Kobbelgaard StephansenJulieOutrup GUB20061111006.6019.857.9
4.StjerneEmilieVejlby IK20050111206.5019.557.9
5.Kappel PetersenSimoneOutrup GUB20060112106.5019.557.3
6.FoldagerAlberteOutrup GUB20071111116.4019.256.4
7.L. PuricVanessaOutrup GUB20061111216.3018.956.4
8.JaedekeNataliOutrup GUB20060122226.1018.356.1

Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenBusterOutrup GUB20091222225.6316.833.9
2122225.7217.1
2.FiskerTobiasVBIF20042223205.7217.130
22304.312.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenBusterOutrup GUB20091122206.2018.652.5
2.FiskerTobiasVBIF20042323325.3215.945.9

Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Hovgaard RosenbergEmilieVejlby IK20040111006.5219.539.9
0011006.820.4
2.Groth EriksenCamilleRanders GF20050011006.7120.139.6
0112106.519.5
3.lundeSigneOdense GF20060112106.5019.539.3
0111106.619.8
4.Ulla PaaskesenIdaOdense GF20050113106.4019.239
0111106.619.8
5.Warming EbsenFreyaOdense GF20050111106.6019.838.7
1122106.318.9
6.Oksjerg MadsenSigneSvendborg GF20040121106.1418.338.4
0011106.720.1
7.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK20030123106.3018.938.4
0112106.519.5
8.HaahrCarlaVejlby IK20041012206.4019.238.4
1112106.419.2
9.malmkvist JakobsenLauraOdense GF20051211106.4019.238.1
0122206.318.9
10.AaskovFrederikkeFlemming20050112206.4018.937.5
0122116.318.6
11.AndersenNilleOutrup GUB20060122206.1218.337.5
1222135.917.7
12.Fink AndersenSidselRanders GF20050111216.4019.237.5
1123206.118.3
13.Hedegaard NielsenMetteFlemming2005012211631837.2
0122106.419.2
14.CramonSiljeOutrup GUB20081222106.2018.637.2
0123206.218.6
15.Løvendahl DamgaardDitteOutrup GUB20061112106.4019.237.2
112222618
16.RefsgaardFrejaOutrup GUB20060122106.4019.236.6
1222135.8117.4
17.MøgelhøjEmilieFlemming20061222106.2018.336.3
2122206.118
18.MortensenMariaOutrup GUB2006122320601836.3
2122206.118.3
19.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB20090223206.1018.336.3
112330618
20.AndersenMarieØster Hornum20020122235.8217.435.1
1222135.917.7
21.Damm PetersenSofieVBIF20060122305.9317.734.5
1112335.6316.8
22.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF20081112235.7317.133.3
2134335.416.2
23.odgaard-paulsenFieVBIF20040234315.2515.628.5
02204.3312.9
24.Damm PetersenSaraVBIF20040123335.5316.527.9
1112335.6316.8
25.SlothAnitaFlemming200521104.6013.827.6
11104.713.8
26.FrostSimoneRanders GF200701204.7014.125.8
000041011.7
27.Vad KlimMariaVestjysk GF200500000000010000
00000000010-
27.Rosenqvist JensenLauraOdense GF200500000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Hovgaard RosenbergEmilieVejlby IK20040011006.8020.460.3
2.Groth EriksenCamilleRanders GF20050011106.7020.159.7
3.lundeSigneOdense GF20060122206.3018.958.2
4.Warming EbsenFreyaOdense GF20050122106.4019.257.9
5.Ulla PaaskesenIdaOdense GF2005012221621857
6.HaahrCarlaVejlby IK20041123206.1018.356.7
6.Oksjerg MadsenSigneSvendborg GF20041122106.1218.356.7
8.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK2003023320601856.4

Niveau 3 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071111206.401.320.539.9
12112361.419.4
2.Foged RokkjærNoahRanders GF2002122221601.419.138.6
12222161.519.5
3.ØrstedAlexanderOutrup GUB20031222435.601.318.137.5
12122261.419.4
4.JakobsenMikkelFlemming2002121222601.419.437.3
2223225.70.817.9
5.WormAlexanderOutrup GUB20052222325.701.318.436.9
2221335.71.418.5
6.ClausenMadsVBIF20042222325.701.318.436.6
2221325.621.418.2
6.ØhlenschlægerHenryOutrup GUB20051232325.701.318.436.6
2233225.61.418.2
8.Lund tørvingLucasOdense GF20062232305.801.318.736.6
2233325.51.417.9
9.Højberg OskarsonMikkelOutrup GUB20072222335.421.317.536.3
1222325.81.418.8
10.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB20072322325.601.318.136.3
2222335.61.418.2
11.Bruun NielsenKasperFlemming20061222435.601.318.136.1
1222535.51.518
12.WintherBenjaminVestjysk GF20042323335.401.317.535.7
2233315.61.418.2
12.LøhNicolaiVestjysk GF20072333325.401.317.535.7
2233315.61.418.2
14.johnsenVictorVestjysk GF20072223335.501.317.835.7
2223425.51.417.9
15.Borg JakobsenMagnusVestjysk GF20072223335.321.317.235.1
2222325.70.817.9
16.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF20052233325.501.317.835.1
2333335.31.417.3
17.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20072333335.301.317.234.8
2332335.41.417.6
18.GodskesenJonasRanders GF20052322335.411.317.234.5
2343325.31.417.3
19.KristensenMariusSvendborg GF20032343425.201.316.934.5
2343405.41.417.6
20.ZebergDanielFlemming20052333325.401.317.534.3
2233435.121.516.8
21.Frølund PedersenNicolaiVestjysk GF20062234425.301.317.234.2
3322335.221.417
21.Møller MadsenChrisFlemming20072233435.301.317.234.2
2334335.21.417
23.Bæk MølgaardTokeOutrup GUB20032332435.301.417.332.5
222334.80.815.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB2007111223601.319.359.2
2.Foged RokkjærNoahRanders GF20021212216.101.419.758.3
3.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003112222601.419.456.9
4.JakobsenMikkelFlemming20021222225.901.419.156.4
5.WormAlexanderOutrup GUB2005122221601.319.356.2
6.ClausenMadsVBIF2004212221601.419.456
7.ØhlenschlægerHenryOutrup GUB20052222215.901.419.155.7
8.Lund tørvingLucasOdense GF20062333415.400.116.352.9

Niveau 3 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RiberAnnaOdense GF20061111216.301.320.240.5
1111216.31.420.3
2.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051111226.201.319.940.2
1111216.31.420.3
3.María Haraldsdóttir HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041111216.301.320.240.2
1111226.21.420
4.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB20031111216.301.420.340.1
1111326.11.519.8
5.ZachodnikWilmaGunslevholm20061121126.201.42039.8
1111326.11.519.8
6.Yu Wu KjeldsenKamillaOutrup GUB2005122122601.319.339.3
1121216.21.420
7.Funder DissingMilleVestjysk GF20041222315.901.419.139.2
1121216.21.520.1
8.HenriksenSimoneFlemming2003211123601.419.439.2
1111236.11.519.8
9.Engholm DremstrupEmilieVejlby IK20041221325.901.31939
1211216.21.420
10.VidmarIdaRanders GF20051222225.901.318.738.4
1112226.11.419.7
11.Overby ThusholtCatinkaVestjysk GF20061222325.801.318.738.4
1221216.11.419.7
12.Maria Jønch NielsenSaraOdense GF20031111335.911.31938.4
11123261.419.4
13.HilsbergLouiseSvendborg GF2003111232601.319.338.4
1112335.91.419.1
14.BakMieVestjysk GF20021121216.201.319.938.4
1122235.721.418.5
15.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF2004122122601.319.338.1
1223225.81.418.8
15.MatthiesenIdaVBIF2003122221601.319.338.1
1233215.81.418.8
17.louise kimper-karlDictelOdense GF20041222335.701.318.437.8
12221261.419.4
18.aaholm MadsenLauraOdense GF20041222235.801.318.737.8
1222225.91.419.1
19.SimonsenAnikaOutrup GUB20042211325.901.31937.8
2222225.81.418.8
20.Risbjerg SimonsenSiljeRanders GF2005121132601.31937.5
1121335.721.418.5
21.Bechmann KortegaardIdaVejlby IK20051222235.801.318.737.5
1223225.81.418.8
22.Broberg JensenLærkeVestjysk GF20071222225.901.31937.2
1222235.80.818.2
23.NørbyEmmaVejlby IK20031122335.621.318.137.2
1221325.91.419.1
24.SøndergaardMathildeOdense GF20042222325.701.318.436.9
2222325.71.418.5
25.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB20051222305.821.318.736.9
1122335.621.418.2
26.Høj SonneJulieOutrup GUB20031232325.521.317.836.6
1222235.81.418.8
27.MeisnerJohanneOdense GF20052223325.601.318.136.6
2222325.71.418.5
28.Ropass HenriksenMillaOdense GF20041233315.701.318.436.6
1233325.61.418.2
29.Fjord MadsenMadeleineOdense GF20042222325.701.318.436.3
2332325.51.417.9
30.Pehrson RasmussenLaraFlemming20041221235.901.419.135.8
122205.30.816.7
31.RøjkjærJosefineVestjysk GF20032233325.501.317.835.7
2232425.51.417.9
32.Marie WirnfeldtAstridOdense GF20032332335.221.316.935.4
1223415.71.418.5
33.RattenborgJohanneOdense GF20041223335.601.318.135.1
2234435.21.417
34.Krog PedersenEmilieSvendborg GF20072222325.701.318.434.8
2323335.220.816.4
35.Juul SørensenLærkeVestjysk GF20031233335.501.317.834.2
1233455.20.816.4
36.LethEmilyOdense GF20042334325.301.317.234.2
2333435.21.417
37.Obling JessenAnneVBIF20041222355.501.417.933.1
2232304.8100.815.2
38.Smidt JensenFrejaVBIF20082333335.121.316.631.8
233404.80.815.2
39.StøvringSara-LouiseRanders GF2004222305.100.815.831.6
2233050.815.8
40.Andresen HollænderKarolineVBIF20042234435.201.316.631.5
234404.70.814.9
41.FahrendorffSofieVBIF20042333404.5101.314.531.5
2343325.211.417
42.Søholm ClausenLærkeVBIF20082233404.6101.315.131.2
2333425.120.816.1
43.thimes nielsencarolineOutrup GUB200323003.5100.410.927.6
122205.30.816.7
44.HannibalMatildeVestjysk GF200412304.400.613.825.3
12003.7100.411.5
45.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20051111216.301.400
46.JakobsenLouiseFlemming20041222325.801.300
47.SørensenJenniferFlemming200400000
47.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF200300000
47.Kongstad PedersenSandraSvendborg GF200200000
47.EkmannMarikaSvendborg GF200400000
47.JørgensenLauraVejlby IK200500000
47.Bylov JørgensenJulieGunslevholm200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RiberAnnaOdense GF20061111116.401.420.661.1
2.María Haraldsdóttir HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041121216.201.319.960.1
3.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051212126.101.419.759.9
4.HenriksenSimoneFlemming20031111216.301.520.459.6
5.ZachodnikWilmaGunslevholm20061211226.101.419.759.5
6.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB2003121132601.419.459.5
7.Yu Wu KjeldsenKamillaOutrup GUB2005111232601.419.458.7
8.Funder DissingMilleVestjysk GF20041122325.901.519.258.4