Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 3 2020

Konkurrencer

A-rækken - Junior - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmBøvling IG2003365676410924.403.427.856.3
366765510324.93.628.5
2.MortensenFrederik EmilOutrup GUB2003367665610924.202.526.752.6
3556666103022.33.625.9
3.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF2005356666512524.603.227.852.5
4644555113022.62.124.7
4.WormAlexanderOutrup GUB2005354566512924.503.227.752.3
3796666022.71.924.6
5.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF20053677666022.901.224.150.8
397969610923.23.526.7
6.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003377866513152303.426.450.4
3777666022.81.224
7.UldallJakobOdense GF200567788769823.400.223.647.7
78810998129222.124.1
8.ZebergDanielFlemming EG200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmBøvling IG2003566534414624.703.628.384.6
2.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF2005666666513524.103.227.379.8
3.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF2005586846511823.903.927.878.6
4.MortensenFrederik EmilOutrup GUB2003664466615923.802.125.978.5
5.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003566666612823.903.627.577.9
6.WormAlexanderOutrup GUB2005676677614923.201.82577.3
7.UldallJakobOdense GF2005000047.7

A-rækken - Junior - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SøgaardEmmaVestjysk GF200437666776524.701.826.553.9
46656539325.32.127.4
2.KallesøeAgnesVestjysk GF20053668776892401.825.852.9
376666565252.127.1
3.HolmLiv RustinOdense GF200537767866924.101.825.952.3
36766669824.32.126.4
4.RattenborgJohanneOdense GF200447666888424.301.826.151.8
37798779723.62.125.7
5.GyldenøhrSilja RouVejlby IK20056788786642401.825.851.4
37788869923.52.125.6
6.RaunholtAnneVejlby IK200535676556425.301.827.151
4775767022.71.223.9
7.LethEmilyOdense GF2004468888811723.201.724.350.4
46766668524.62.126.1
8.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200437667667324.901.826.750.2
4677887022.31.223.5
9.PlougheldLunaOdense GF2004587678910823.201.824.448.1
3677777122.51.223.7
10.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF200538987667424.201.82647.8
38996669723.71.121.8
11.GundersenAline NørgaardVestjysk GF20045799015011643
47654659924.52.527
12.PedersenSimone RaschOdense GF20054799986021.801.22323
00000000030-
13.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200500000000030000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SøgaardEmmaVestjysk GF2004465464410325.402.127.581.4
2.KallesøeAgnesVestjysk GF200545664768325.102.527.480.3
3.HolmLiv RustinOdense GF2005444565511924.702.526.979.2
4.RattenborgJohanneOdense GF200434676667325.201.82778.8
5.LethEmilyOdense GF200446666769324.702.126.877.2
6.GyldenøhrSilja RouVejlby IK200549998849623.402.125.576.9
7.RaunholtAnneVejlby IK2005487898711723.102.125.276.2
8.PlougheldLunaOdense GF200434789017.900.918.866.9

A-rækken - Mini - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SandSimonOdense GF20069667666022.40224.451.5
36654559924.82.627.1
2.MøllermadsenChrisFlemming EG2007478787811423.601.925.550.5
588898911622.82.225
3.LøhNicolaiVestjysk GF200745666466325.402.127.550.4
466644612524.71.222.9
4.MichelsenMikkelOutrup GUB2007479991089423.101.824.949.6
6899101099422.62.124.7
5.HenriksenKarl MørkSvendborg GF2008577868812201.323.344.7
46789669723.80.621.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SandSimonOdense GF200686976669324042879.5
2.MøllermadsenChrisFlemming EG200749768799323.801.925.776.2
3.LøhNicolaiVestjysk GF200778766759923.602.125.776.1
4.MichelsenMikkelOutrup GUB2007410111111101012321.801.823.673.2
5.HenriksenKarl MørkSvendborg GF2008589877814522.902.12569.7

A-rækken - Mini - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D200924322336327.201.82956.5
34646468525.42.127.5
2.LundgreenFrederikkeVejlby IK200736546568325.401.827.255.8
34344337426.52.128.6
3.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200934455548925.301.827.154
334544611925.12.126.9
4.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200635666658724.801.82652.4
357557610924.32.126.4
5.JaedekeNataliOutrup GUB200646785559724.401.525.949.9
366766693022.11.924
6.WormFrejaOutrup GUB200938978799923.101.423.947.6
367888912523.40.923.7
7.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB20096109881091192201.422.843.9
478798711723.20.921.1
8.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB20063679015.500.716.235
3778777113021.31.118.8
9.RanckCille DigeOutrup GUB200937766568724.501.52626
33000000029.4-
10.SlessingAnnikaOutrup GUB200700000
10.RefsgaardFrejaOutrup GUB200600000
10.JensenLærke BrobergVestjysk GF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D200934444346626.201.82884.5
2.LundgreenFrederikkeVejlby IK200733545638625.702.127.883.6
3.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200935466669325.201.82781
4.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB2006586777812923.102.125.277.6
5.JaedekeNataliOutrup GUB20066991085510922.901.924.874.7
6.WormFrejaOutrup GUB2009387761012021.700.922.670.2
7.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB200958119109912821.901.523.467.3
8.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB20063896688022.201.223.458.4

B-rækken - Junior - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KorsholmChristianBøvling IG200436669617.402.62039.1
46768317.61.519.1
2.OdbergSimonØster Hornum I2005466512916.802.619.438.5
37667517.61.519.1
3.HøiriisDanielBøvling IG2004486511317.302.619.938.4
4856107171.518.5
4.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF200536769017.901.219.137.6
479794171.518.5
5.NikolajsenAndersBøvling IG2003579613916.102.618.737
468710716.81.518.3
6.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG20036911811615.902.618.536.2
5101089616.21.517.7
7.KristensenMariusSvendborg GF200568978416.801.217.835.7
668610816.61.517.9
8.RasmussenTobias KabelBøvling IG200569995716.501.217.735.5
5101099815.91.917.8
9.MortensenMagnus StrandgaardBøvling IG2004686812916.102.618.435
577610916.61.516.6
10.HolmenDanielFlemming EG200457979916.401.117.534.7
699815615.71.517.2
11.AgerboGustav SkjoldborgBøvling IG200335481300.513.532.8
657611916.6319.3
12.SkovgaardToreSvendborg GF2005578710416.901.218.131.8
568615916.10.613.7
13.PawlikHjalteVarnæs-Bovrup IF200500000
13.SchiønningJacobVarnæs-Bovrup IF200500000
13.HøjeThomasBøvling IG200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KorsholmChristianBøvling IG200467778816.702.619.358.4
2.OdbergSimonØster Hornum I200557779616.902.619.558
3.NikolajsenAndersBøvling IG2003699108316.50319.556.5
4.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF2005578811316.801.518.355.9
5.HøiriisDanielBøvling IG2004699811616.101.217.355.7
6.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG2003691099516.202.81955.2
7.RasmussenTobias KabelBøvling IG20056999981601.917.953.4
8.KristensenMariusSvendborg GF200568891361601.517.553.2

B-rækken - Junior - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GudichsenLouise HolstSvendborg GF200533333319.201.220.441.2
34421319.31.520.8
2.RytterAthenaBøvling IG200335646318.301.219.538.9
36667317.91.519.4
3.KlimMaria VadVestjysk GF200536637318.201.219.438.3
37658717.41.518.9
4.HarbergMargrethe JuhlOdense GF200537656617.701.218.937.8
57657617.41.518.9
5.NielsenNaja CarøeSilkeborg P-D200444766717.601.218.637.5
36657717.61.518.9
6.SønderskovLea LauridsenVestjysk GF200346558617.601.218.837.2
46649917.21.518.4
7.FrydendahlEmilie FinkOdense GF200547766317.701.218.937.2
578610616.81.518.3
8.HoppeJulieBrejninggaard TT200357767417.401.218.636.8
468610916.71.518.2
9.JakobsenJasmin KongsgaardVestjysk GF200567768816.801.21836.5
578695171.518.5
10.LarsenKaroline Mathilde WindfredBøvling IG20046787015.200.615.833.4
678613916.11.517.6
11.MortensenEline VielandVejlby IK200569101114615.401.115.928.4
510111013615.50.612.5
12.MasanneckMaikenBillund IF200400000
12.OlsenSigne JuulVestjysk GF200400000
12.KnudsborgMathilde MølgaardBrejninggaard TT200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GudichsenLouise HolstSvendborg GF200536667417.801.519.360.5
2.RytterAthenaBøvling IG200336767417.701.519.258.1
3.HarbergMargrethe JuhlOdense GF200535668617.601.519.156.9
4.NielsenNaja CarøeSilkeborg P-D200435667517.801.519.356.8
5.SønderskovLea LauridsenVestjysk GF200336669917.101.518.655.8
6.FrydendahlEmilie FinkOdense GF200548868317.301.218.555.7
7.HoppeJulieBrejninggaard TT200347779317.301.518.855.6
8.KlimMaria VadVestjysk GF20053466215.900.616.554.8

B-rækken - Mini - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RisgaardIsack HornViborg GF200845566018.401.219.638.9
36659317.81.519.3
2.BrixenRasmusFlemming EG200837647917.401.91938.4
37657317.91.519.4
3.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF20074654016.100.615.834.8
44447318.41.519
4.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF200657769517.101.218.334.6
4676015.70.616.3
5.MikkelsenAnton LumbyeVarnæs-Bovrup IF200759677317.301.218.532.8
49678916.70.614.3
6.VestergaardMadsSilkeborg P-D200837638917.401.218.632.6
367615916.40.614

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RisgaardIsack HornViborg GF20085677961701.518.557.4
2.BrixenRasmusFlemming EG200836579717.301.518.857.2
3.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF200735568917.401.518.953.7
4.VestergaardMadsSilkeborg P-D20083677981701.518.551.1
5.MikkelsenAnton LumbyeVarnæs-Bovrup IF200757989816.401.517.950.7
6.ValentinOliverVarnæs-Bovrup IF20063679015.500.616.150.7

B-rækken - Mini - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LarsenJohanneOdense GF2007476512317.301.218.537.6
46658517.61.519.1
2.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200649946617.201.218.436.4
3129610916.11.918
3.ChristiansenLaurineVarnæs-Bovrup IF2007410769317.101.218.336.3
5119610416.51.518
4.RørstrømPernille LøvendorfVejlby IK200747779716.901.218.133.9
3787123014.31.515.8
5.HagstenCecilieVestjysk GF2006511967416.801.21833.1
311129014.50.615.1
6.JørgensenAnna FromVestjysk GF20074668015.600.616.232.6
4657015.80.616.4
7.BohnsenAnna LuccaVejlby IK200747656917.301.218.532.1
397013.10.513.6
8.JørgensenKaisa WintherSilkeborg P-D2006689710716.301.216.930.3
4657015.80.616.4
9.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF2007498012.900.513.413.7
410000.30.3
10.FrederiksenAndreaVejlby IK20085100000.30.30.4
3000.10.1
11.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200900000
11.StengaardSofieViborg GF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LarsenJohanneOdense GF200736979517.101.218.355.9
2.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200637979916.601.918.554.9
3.ChristiansenLaurineVarnæs-Bovrup IF2007391089516.601.217.854.1
4.RørstrømPernille LøvendorfVejlby IK200736678317.701.519.253.1
5.HagstenCecilieVestjysk GF2006388610616.901.518.451.5
6.BohnsenAnna LuccaVejlby IK200735878717.201.518.750.8
7.JørgensenAnna FromVestjysk GF2007477013.200.513.746.3
8.JørgensenKaisa WintherSilkeborg P-D20064810012.800.513.343.6

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThyssenChristian GrevelshøjVarnæs-Bovrup IF20083668431801836.9
36642018.918.9
2.PedersenChristian BundggardOutrup GUB201157999316.8016.835
766815915.914.4
3.DanielsenOskar Marius JohannsenVarnæs-Bovrup IF201177686117.5017.534.9
76686317.417.4
4.DamPeterFlemming EG2011569810217016.132.5
569811416.716.4
5.SchmidtFrederikVarnæs-Bovrup IF201177998316.7015.832.2
47797317.316.4
6.JohannsenJeppe BoyeVarnæs-Bovrup IF200759987316.9015.730.9
58879916.415.2
7.Kellerman-BainSteffanBillund IF2011689812416.3015.429.6
587915915.714.2
8.PedersenOliverBillund IF2009889108915.8014.629
766815915.914.4
9.PalmerPierceBillund IF200900000021000
40000020.6-
10.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF201000000
10.DalmoseRasmus BjørnSvendborg GF200800000
10.ChristiansenElias CordsVarnæs-Bovrup IF200800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThyssenChristian GrevelshøjVarnæs-Bovrup IF200836844018.5018.555.4
2.PedersenChristian BundggardOutrup GUB201146655118.3018.353.3
3.DanielsenOskar Marius JohannsenVarnæs-Bovrup IF201156666217.9017.652.5
4.DamPeterFlemming EG201158977117.3017.349.8
5.SchmidtFrederikVarnæs-Bovrup IF2011589912216.5015.647.8
6.JohannsenJeppe BoyeVarnæs-Bovrup IF200757798317.1016.247.1
7.PedersenOliverBillund IF200966797616.901645
8.Kellerman-BainSteffanBillund IF2011599910116.7014.644.2

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenLeah RebekkaOdense GF201034334019.3019.338.6
53333019.319.3
2.LilienvaldCamilleBillund IF200934467717.9017.937.1
33453019.219.2
3.MadsenBenedicteOdense GF200934666418.1018.136.9
256511917.217.2
4.PetersenVictoria BrændbygeOdense GF200954665118.3018.336.5
44566318.218.2
5.SvendsenLykke TougaardViborg GF200935666418017.736.1
05669018.418.4
6.ZarianskaAminaViborg GF201255666317.9017.635.4
13569218.417.8
7.NielsenVenessa MartiniFlemming EG200836677517.601735.2
55697617.217.2
8.Lyngbakke-HellesøeLærkeOdense GF200955686417.6017.635.2
55669317.617.6
9.JonesAveryBillund IF201035666617.8017.234.9
34647917.717.7
10.MadsenAlberteBillund IF200935666318.1017.534.7
256511917.217.2
11.DyrbergMathildeBillund IF200854666018.301834.6
34769917.216.6
12.DresslerLeaVarnæs-Bovrup IF200945776317.8017.234.5
355510917.317.3
13.BechRegitzeOdense GF200964567917.3017.334.5
45669817.217.2
14.RiggelsenClara-MathildeVarnæs-Bovrup IF200835766617.7017.434.4
36641291717
15.NielsenSif SideniusOdense GF200937677917.1017.134.3
55697617.217.2
16.ValentinIsabella W.Varnæs-Bovrup IF201064467917.4016.233.7
53558917.517.5
17.HerbstSimonaVarnæs-Bovrup IF200985776317.4017.433.5
657814916.116.1
18.HartvigIda Marie VikkelsøOdense GF201034664318.4016.633.4
356511917.116.8
19.FjordbyMeluaOutrup GUB201066887816.7016.733.3
77777317.216.6
19.DahlJeanetteØster Hornum I2008346710817.2016.633.3
556910816.716.7
21.HansenEmilieBillund IF200766669816.9016.332.8
56689816.816.5
22.ThiemerJosefineVarnæs-Bovrup IF201087656916.9016.632.7
5657981716.1
23.PaysenKaya LotusVarnæs-Bovrup IF201045669317.7016.532.3
869815615.815.8
24.BüchmannCecilieBillund IF200856977916.7016.132.2
368914916.116.1
24.ØstergaardEmiline RoseVarnæs-Bovrup IF2009546612916.8016.232.2
76681491616
26.DaugaardMaria MalouFlemming EG20097912129915.2015.231
5810911915.815.8
27.Nesager-BechMette MarieBillund IF200956667317.7015.930.8
556915616.414.9
28.MeyhoffSofia Malina KjærVarnæs-Bovrup IF2010578912916015.430.8
889913915.415.4
29.JensenAnna MøllerBillund IF200979976217014.930.7
67888916.415.8
30.SimonsenTessa Emmy NørbyOutrup GUB200938776317.601730.2
6796514.713.2
31.NordentoftSisselVarnæs-Bovrup IF2008158999915.1015.129.4
1510101013914.314.3
32.Timmermann-HansenSaraBillund IF200889111193013.2013.228.7
4811815915.515.5
33.KongerslevGaia-SophiaVarnæs-Bovrup IF2010000000210014.7
4781115915.614.7
34.GalachoMelissa GraugaardViborg GF201200000021000
00000021-
35.GlaserMerle SofieVarnæs-Bovrup IF200800000
35.EhmsenNynneBillund IF200900000
35.SchøslerAlma BaunOdense GF201000000
35.AndersenAlberte OliviaVarnæs-Bovrup IF201000000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenLeah RebekkaOdense GF201053335318.8018.857.4
2.LilienvaldCamilleBillund IF200933332019.6019.656.7
3.MadsenBenedicteOdense GF200913354219.2019.256.1
4.PetersenVictoria BrændbygeOdense GF200934556118.6018.655.1
5.SvendsenLykke TougaardViborg GF200926679317.7017.753.8
6.Lyngbakke-HellesøeLærkeOdense GF200954446318.4018.453.6
7.NielsenVenessa MartiniFlemming EG200836674917.5017.252.4
8.ZarianskaAminaViborg GF201254667317.9016.151.5

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200937687117.8017.835.7
35797017.917.9
2.HvidbergWilliamFlemming EG200836696018017.434.6
36995017.817.2
3.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB201256698716.901633.4
36997217.417.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200906699617.4017.152.8
2.HvidbergWilliamFlemming EG200836886117.8017.552.1
3.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB201246898317.2017.250.6

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PosthEmmaOdense GF201033568018.5018.537.2
45554018.718.7
2.NaurAlma BangOdense GF201036645018.6018.636.7
36668018.118.1
3.MjeldeAlberteOdense GF201035467318.2017.635.8
34678018.218.2
4.KnudsenMalouFlemming EG200736655318.2018.235.8
45664917.617.6
5.EriksenFrida BollerupFlemming EG200836686018.1017.535.7
54676018.218.2
6.GudichsenTilde HolstSvendborg GF200836666917.4017.435.7
35673318.318.3
7.JespersenTheaOdense GF201043667817.6017.335.4
36668018.118.1
8.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200935667318017.435.1
35669417.717.7
9.KnudsenKaroline Marie FriisOdense GF201034669018.2018.235.1
45664917.617.6
10.PoulsenFreja ØsterkjærhusFlemming EG200764686917.1017.134.6
74566717.517.5
11.MadsenMetteOutrup GUB200937795217.7017.434.5
469116317.117.1
12.MadsenSimoneBillund IF200743669717.5017.234
469116317.117.1
13.NielsenAgnesFlemming EG200853577318017.133.8
46151510915.115.1
14.KærsgaardKarlaViborg GF201084656917.2016.633.3
86695916.716.7
15.PertlVictoria EliseSvendborg GF200678698416.8016.533.1
569118516.616.6
16.HammershøjSilkeBillund IF2007269913916.2016.232.4
3691110916.216.2
17.MølbjergFridaSvendborg GF200856698916.7015.831.9
56797916.716.1
18.BrødsgaardAnnaViborg GF2009259912916.4014.631.5
378911316.916.9
19.JensenDagny Leda GludFlemming EG200956699916.601631.1
56999916.315.1
20.NielsenJosefineOutrup GUB2010388138916.1015.830.9
46151510915.115.1
21.CordtMalouViborg GF201000000
21.SvendsenLærkeViborg GF200600000
21.SookhooChalineFlemming EG200900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PosthEmmaOdense GF201033345019.2019.256.4
2.NaurAlma BangOdense GF201034345318.8018.855.5
3.GudichsenTilde HolstSvendborg GF200815664318.5018.554.2
4.MjeldeAlberteOdense GF201035668018.2018.254
5.EriksenFrida BollerupFlemming EG200825885018.2018.253.9
6.JespersenTheaOdense GF201035655318.3018.353.7
7.KnudsenMalouFlemming EG200756565817.5017.553.3
8.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200935777917.2017.252.3

C-rækken - Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF200934559318.100.91937.2
35669917.2118.2
2.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF200933668717.70118.737.2
366712417.21.318.5
3.VestergaardChristianOutrup GUB20083688961700.917.936.3
46669517.4118.4
4.SølbeckDanielOutrup GUB2010467810916.600.917.535
47879417.10.417.5
5.NielsenKarl Johan FløeSvendborg GF20085771111816.100.91734.4
5666125170.417.4
6.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB2007566912916.300.916.633.7
577915016.7117.1
7.WillumsenJeppeBillund IF2010589912716011731.3
68910133013.40.914.3
8.DyrbergSebastianBillund IF2004791010159150115.430.6
67910131115.40.415.2
9.AlzhouriMohamadSvendborg GF200841011611.900.312.229.2
5891112416.10.917
10.ThraneAske SeverinOutrup GUB201056901300.313.326.5
579012.90.313.2
11.LindegaardJohanVarnæs-Bovrup IF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF200933349318.50119.556.7
2.VestergaardChristianOutrup GUB200836669317.70118.755
3.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF20093666111516.30116.753.9
4.SølbeckDanielOutrup GUB2010466610417.40118.453.4
5.NielsenKarl Johan FløeSvendborg GF200846668717.30118.352.7
6.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB200757991281600.916.350
7.WillumsenJeppeBillund IF201057910114.800.415.246.5
8.DyrbergSebastianBillund IF20046991112915.400.915.746.3

C-rækken - Niveau 1 - Piger 13-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LydersenMaja Sofie HustedVestjysk GF200533346318.80119.839.1
333696181.319.3
2.AndersenSilkeFlemming EG200743346818.200.919.138.9
46696317.6118.6
3.EbsenFreya WarmingOdense GF200535558318.10119.138.6
33468418.21.319.5
4.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200434669417.800.918.738.1
33458318.4119.4
5.SørensenDicte JuhlVejlby IK20073566641800.918.937.1
35669917.2118.2
5.AndersenKaroline FrølundOdense GF200636669417.600.918.537.1
46696317.6118.6
7.HansenEmma GäthOdense GF200636678917.10118.136.9
46787317.51.318.8
8.HansenSigne MejlsVestjysk GF200435687517.60118.636.7
46787317.51.318.8
8.AndersenMaria BorregaardOdense GF200556668417.50118.536.7
46696317.6118.6
10.WrzesinskaAstridOdense GF200536679817.100.91836.5
45679417.5118.5
10.BjerringAnnaOdense GF200656668617.300.918.236.5
36679617.3118.3
12.AaskovFrederikkeFlemming EG20053335016.600.41736.3
33346818.3119.3
13.Nesager-BechAnne ChristineBillund IF200656666517.60118.636.2
568910516.70.917.6
13.LlamasJohannaOdense GF200446887317.400.918.336.2
468812316.9117.9
13.JensenLaura RosenqvistOdense GF200546699517.100.91836.2
46689517.2118.2
16.HolmAlberteFlemming EG200636669517.500.918.436.1
36769917117.7
17.KissowDicte BrønningSilkeborg P-D200635669817.300.918.235.9
36979916.7117.7
17.HansenCamilla ClareVarnæs-Bovrup IF200656669417.400.918.335.9
46787317.51.318.8
19.LawrenzMaja NygaardVarnæs-Bovrup IF2004578812616.400.917.335.8
56668417.5118.5
20.StendevadTinkeOdense GF200755567517.700.918.635.7
43458917.717.1
21.PoulsenSofie DalgaardVejlby IK200655799916.600.917.535.7
36669817.2118.2
21.JespersenSofie HøjfeldtOdense GF2006467910616.800.917.735.7
36679917118
23.WesterlundMilleFlemming EG2007367810916.701.31835.6
45668917.2117.6
24.MarekLauraVarnæs-Bovrup IF2006578910316.800.917.735.6
56888616.9117.9
25.VistisenAmalie MøllerOdense GF200536899616.900.917.835.5
567911516.7117.7
26.WangAlberte CelineOdense GF200446789816.800.917.735.3
36899916.6117.6
27.SøgaardJosefine EmilieBillund IF200546798916.70117.735.1
468985170.417.4
28.JensbySofie EmilieOdense GF2006569911616.400.917.335
56899616.7117.7
29.HansenMikkeline MeinertzSilkeborg P-D200745569417.700.918.634.6
46787317.51.318.8
30.ChristensenIda BaunFlemming EG20065688015.300.415.734.2
36669517.5118.5
31.Hybschmann-KirschAlberteVarnæs-Bovrup IF2006678910816.200.917.133.9
5891012815.8116.8
32.SkovgaardSigneOdense GF200556789916.600.917.533.4
4678015.50.415.9
33.HenriksenFrida SlothSvendborg GF2007589914715.800.916.133.1
578915616117
34.SteinrudBodil RabølleSvendborg GF20073699015.300.415.732.7
467815916.10.917
35.HansenJohanne Vanddam KochSvendborg GF200657779916.600.917.532.6
46787317.51.318.8
36.BjørkholmDicte Signe WandrupOdense GF20075891012416.200.917.132.3
58910014.80.415.2
37.EnggaardAnna-Sofie DueSvendborg GF200649912014.600.41531.8
5991013615.8116.8
38.KristensenMilia BrejningFlemming EG20065899014.900.414.429
4889015.10.414.6
39.BangLaura RuizSvendborg GF200736910015.200.415.629
469013.10.313.4
40.MøgelhøjEmilieFlemming EG2006567911916.300.916.616.6
41.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF200600000
41.SørensenSofiaVarnæs-Bovrup IF200500000
35669917.2118.2
41.JakobsenLouise OttenVarnæs-Bovrup IF200500000
41.RumphSiff KondrupFlemming EG20062400000
5800-
41.PetersenSara DammVarnæs-Bovrup IF200400000
41.EskesenCamilleOdense GF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LydersenMaja Sofie HustedVestjysk GF200531139319012059.1
2.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200433237518.70119.757.8
3.EbsenFreya WarmingOdense GF200534469717.701.31957.6
4.HansenEmma GäthOdense GF200645348318.301.319.656.5
5.AndersenSilkeFlemming EG20073243016.800.417.256.1
6.SørensenDicte JuhlVejlby IK200744657917.50118.555.6
7.AndersenKaroline FrølundOdense GF200636468917.40118.455.5
8.AndersenMaria BorregaardOdense GF200536569817.30117.454.1

C-rækken - Niveau 1 - Piger 8-12 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenLuna Marielle RyvængeOdense GF200843445318.70119.739.8
43336318.81.320.1
2.FrydendahlMathildeVejlby IK200833338918.10119.138.3
43339618.2119.2
3.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF2008356610717.300.918.236.4
6778015.20.415.6
4.HoltNicole HøbergOutrup GUB2008477711317.100.91836.3
456610617.3118.3
4.ClausenLærke SøholmVarnæs-Bovrup IF200866671231700.917.936.3
76479317.4118.4
6.RiisAnna Lorena KoldbyViborg GF2009466812816.600.917.535.8
456712317.3118.3
7.RasmussenEsther BechBillund IF2008466812317.10118.135.8
576712616.7117.7
8.SlottSofie KarolineOdense GF2008467612916.60117.635.5
4656136170.917.9
8.SyverudSaga JohanneOdense GF2009467812017.300.918.235.5
578713716.3117.3
10.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF2008467711916.600.916.935.3
566610317.4118.4
11.JohansenEmilie LiebmannOdense GF2009688810316.700.917.635.1
688710616.5117.5
12.NørmarkSofie BülowBillund IF200866681131701.318.334.9
667912816.2116.6
13.SølbeckAneOutrup GUB2010366712517.100.91834.7
566813916.3116.7
14.FaberAnna-ClaraVarnæs-Bovrup IF2010555910617011834.2
3667015.80.416.2
15.CarstensenMathildeOdense GF2010469912916.100.916.734.2
467910916.5117.5
16.AlstrupLaura Secher HollesenVejlby IK2008566612916.600.916.933.5
468912916.2116.6
17.MatthiesenFrida NyhøjOdense GF2009466812916.500.916.833
477712916.40.416.2
18.SøgaardMaja LouiseFlemming EG20093669015.600.41631.9
4678015.50.415.9
19.JensenNadiaOutrup GUB20086678015.300.415.731.3
6778015.20.415.6
20.FiallaIda DamOdense GF200858911014.700.415.130.4
57910014.90.415.3
21.ThraneGry HøjbergOutrup GUB20086111414013.500.413.927.8
7111314013.50.413.9
22.RosborgSofie MørkViborg GF2009370000.10.117.8
456712916.7117.7
23.NielsenAmalie Damgård RindalOutrup GUB200945458617.80017.2
788713516.2117.2
24.LundRosa PVarnæs-Bovrup IF200800000021000
00000021-
25.DøssingSilje LaumandOutrup GUB201000000
25.HedeElineOutrup GUB200900000
25.LohmannDanielleFlemming EG200800000
25.AaskovJosefineFlemming EG200800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KristensenLuna Marielle RyvængeOdense GF200834568318.101.319.459.2
2.FrydendahlMathildeVejlby IK200833136319.10120.158.4
3.ClausenLærke SøholmVarnæs-Bovrup IF200833339318.60119.655.9
4.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF200836558318011955.4
5.HoltNicole HøbergOutrup GUB2008366610517.40118.454.7
6.SlottSofie KarolineOdense GF2008366512317.50118.554
7.RasmussenEsther BechBillund IF2008478913516.400.917.353.1
8.RiisAnna Lorena KoldbyViborg GF200947901300.313.349.1

C-rækken - Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HedeholmAdamVestjysk GF200556971031701.118.135.4
6108912615.91.417.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HedeholmAdamVestjysk GF200556978417.101.418.553.9

C-rækken - Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RytterTea ElizabethOdense GF200745569317.801.118.937.8
36668317.81.118.9
2.WinningFilucaOdense GF200646969317.301.118.437.2
36669317.71.118.8
3.HedegaardFreja NellemannOdense GF200645767317.801.118.937
4868113171.118.1
4.BirkholmKlaraVestjysk GF200745769417.501.118.637
4769140171.418.4
5.JessenIda GammelgaardOutrup GUB2007458812916.40117.435.3
496812616.51.417.9
6.OlesenKarla ToftVejlby IK2007558711816.60117.634.7
51187127161.117.1
6.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF2006479912316.60117.634.7
6109997161.117.1
8.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF20104579015.500.51634.4
47779317.31.118.4
9.LarsenAnna DüringVestjysk GF2007351011015.100.515.631.9
31287131515.21.116.3
10.HansenLaura KruseSvendborg GF2007569913716.101.116.629.5
5119012.50.412.9
11.RaundalKathrineVestjysk GF20054969015.200.512.712.7
364512317.7-
12.LillevangMerle ThraneVestjysk GF200700000
12.BeckTilleSvendborg GF200700000
12.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201000000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RytterTea ElizabethOdense GF200735666018.401.119.557.3
2.WinningFilucaOdense GF200636669317.701.118.856
3.HedegaardFreja NellemannOdense GF200646869517.201.118.355.3
4.BirkholmKlaraVestjysk GF2007368811616.801.418.255.2
5.JessenIda GammelgaardOutrup GUB200747779816.801.418.253.5
6.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF201047979017.401.118.552.9
7.OlesenKarla ToftVejlby IK200746868916.901.11852.7
8.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF20065612910616.20117.251.9

Eliterækken - Junior - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.BoesdalSimonVestjysk GF200433343324327.203.630.861.8
343533215026.24.831
2.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D2005358976512324.205.229.460.2
34322218327.23.630.8
3.HermannNiclasVarnæs-Bovrup IF200234697539325.105.330.459.3
344563310925.33.628.9
4.SommerLudvigOutrup GUB200533344336926.203.729.658
368654412924.34.428.4
5.PostOskar VeilgaardVarnæs-Bovrup IF200446654329825.304.129.458
556765312824.34.328.6
6.KümpelJeppe VintherVarnæs-Bovrup IF200234543439426.103.229.357.6
36633335626.22.128.3
7.MadsenSebastian JuulOdense GF2004366556310325.303.428.757
35543336626.22.128.3
8.MikkelsenDavid KrogstrupOdense GF200236766641392403.226.954.5
3666656139243.627.6
9.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D20053510101111812322.705.32854
389976612923.12.926
10.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB2004355333312825.503.428.353.8
3345543024.31.225.5
11.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D200535710876022.40325.453.7
366743315924.44.228.3
12.PedersenAndreas YdeOutrup GUB2005357766410924.303.627.653.2
366667812923.72.225.6
13.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB200535433512023.501.124.652
34555659625.22.227.4
14.LauenborgChristian JuelOdense GF200536777767624.401.826.251.1
3679910913622.82.124.9
15.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB200533356439426043050.6
3331015017.6320.6
16.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D2005368888710923.301.924.950.1
3699998116232.225.2
17.JessenCarl JonathanVarnæs-Bovrup IF200235710991015922.303.825.548
561114151513019.13.422.5
18.LaursenMarcus Peter ToftbjerglundVesterlund E200248111212131215920.401.821.641.3
591012121312153018.22.119.7
19.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF200500000
3666656139243.627.6
19.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF200500000
19.HolmEmilSvendborg GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D2005446667494250530121.2
33300128627.43.631
2.HermannNiclasVarnæs-Bovrup IF20023369108612923.405.328.7119.3
33233327926.54.831.3
3.MadsenSebastian JuulOdense GF200436532229326.503.429.9116.9
34322339326.83.230
4.BoesdalSimonVestjysk GF2004333443310925.803.629.4116.5
3454553024.11.225.3
5.PostOskar VeilgaardVarnæs-Bovrup IF2004486666312624.304.128.4115.8
467665311324.94.529.4
6.SommerLudvigOutrup GUB200536565339325.703.329114.2
448664413924.23.327.2
7.MikkelsenDavid KrogstrupOdense GF200236666661292403.226.9109.1
356677412924.13.627.7
8.KümpelJeppe VintherVarnæs-Bovrup IF2002366776502301.224.2108.3
36678968324.42.126.5

Eliterækken - Junior - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenVictoria KathrineBrejninggaard TT200323102218527.603.631.259.4
331201171526.72.128.2
2.ScherrebeckJosefine KrogFlemming EG200334435436626.201.82856.1
37874446425.32.828.1
3.UhrskovJulieFlemming EG200336575534925.301.827.153.1
391088869723.22.826
4.DremstrupEmmaVesterlund E200336677767524.601.826.452.5
366689697242.126.1
4.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200436787856324.701.826.552.5
367889710323.92.126
6.NørbyEmmaBrejninggaard TT200336878766324.601.826.451.8
379799613423.32.125.4
7.JohannsenLeah ChristinaOdense GF200436899989423.501.825.349.8
36991111915322.42.124.5
8.JensenJulieOdense GF2004354466021.201.122.347.6
3346553024.11.225.3
9.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D2005366788811623.701.825.547.4
368898614922.9221.9
10.DremstrupEmilie EngholmBrejninggaard TT2004366787020.30121.347.1
366689697242.126.1
11.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF200448111212141215920.301.721.441
48101111131015920.91.719.6
12.MoselerRosaVarnæs-Bovrup IF20053999121215020.101.221.340.2
3681112131515920.81.718.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenVictoria KathrineBrejninggaard TT2003331112213626.803.230119
33300226627.52.129.6
2.ScherrebeckJosefine KrogFlemming EG200334331336327.101.728.8114.1
37642245326.42.829.2
3.UhrskovJulieFlemming EG200336664469525.103.228.3108.6
38665669724.42.827.2
4.DremstrupEmmaVesterlund E200346567756924.501.826.3106.4
35556457525.52.127.6
5.NørbyEmmaBrejninggaard TT200346768976324.401.826.2104.3
456679810324.22.126.3
6.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200446677766324.801.826.6103
4665868022.71.223.9
7.JensenJulieOdense GF2004464456710924.503.227.7102.7
38765658624.62.827.4
8.JohannsenLeah ChristinaOdense GF20043658710810823.501.825.3101
467689610623.82.125.9

Eliterækken - Mini - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DissingAlbert FunderVestjysk GF200734554339326.103.229.357.9
33343339826.12.528.6
2.VesterborgFrederikOdense GF2006345533310625.803.22957
38876548324.83.228
3.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB200700000
3.HüttelVictorSilkeborg P-D200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007331112110027.803.231119.6
33110325028.22.530.7
2.VesterborgFrederikOdense GF200634334439326.403.229.6115.3
33343337926.22.528.7

Eliterækken - Mini - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenSola KathrineOutrup GUB2006334323114925.803.22957.7
35653339925.43.328.7
2.MadsenOlivia JuulOdense GF200634534426326.601.828.456.9
365566586253.528.5
3.BergstrømSofiaSilkeborg P-D2006366666610624.501.926.453.1
47986769623.82.926.7
4.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D20063476678022.901.324.252
368866312624.23.927.8
5.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF2006569898612423.301.825.150.2
3778999126232.125.1
6.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF200700000
6.PedersenEmilie KrogSvendborg GF200700000
6.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF200635433328526.403.429.8116.8
37533337426.23.930.1
2.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200634533337326.601.928.5110.7
36533336426.42.929.1
3.ThomsenSola KathrineOutrup GUB20063432345024.601.225.8109.8
4653333024.3226.3
4.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D20063454444323.901.225.1103.4
3464333024.41.926.3
5.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200636797668324.501.826.395.4
366780180.918.9

Eliterækken - Senior - Damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF1992310037312926.206.632.864.7
35310016927.24.731.9
2.ØrskovSara RaunholtOutrup GUB199832007664626.603.930.561.4
36421319526.64.330.9
3.PagårdIdaOdense GF199733432016926.903.630.560.6
385342212325.84.330.1
4.HansenSara La CourOdense GF199932011129427.703.230.960
35332539626.13.329.1
5.MølgaardChristine Næss-SchmidtSilkeborg P-D2001332100212926.803.229.759.4
365523213725.44.329.7
6.JensenCecilie KrejbergSilkeborg P-D2002336665311025.703.429.155.7
388767512623.82.826.6
7.HenriksenPernilleOdense GF200033577669624.801.826.648.3
3466664023.51.221.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF199232116569825.906.632.5125.3
3333543024.63.528.1
2.ØrskovSara RaunholtOutrup GUB199833214878625.803.929.7122.6
34531016926.84.731.5
3.PagårdIdaOdense GF199733110239527.303.330.6121.2
354422299264.330
4.MølgaardChristine Næss-SchmidtSilkeborg P-D200133301037627.403.631120.6
36643338326.14.130.2
5.HansenSara La CourOdense GF199933310137427.503.631.1117.6
3444333024.61.926.5
6.JensenCecilie KrejbergSilkeborg P-D20023445354024.201.225.4106.9
3443334024.61.225.8
7.HenriksenPernilleOdense GF200035555666325.601.827.4102.6
36666667624.82.126.9

Eliterækken - Senior - Herrer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MatthiesenAdam ScharfOdense GF199633113203328.10836.173
32730003627.69.336.9
2.BredvigAlexander SkovgaardOdense GF200022454003827.205.532.762.7
33812116410623.76.930
3.LukondjiMichelOdense GF200033573336326.405.531.961.5
33000103928.14.829.6
4.HändigJoelOdense GF1994346998812923.205.328.557.8
435810979324.25.129.3
5.AbildgaardMartin MøldrupSilkeborg P-D20023365332962605.331.357.3
3361013129021.44.626
6.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF1997357109861482305.328.353.5
366976311624.33.925.2
7.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF1999345433215925.203.628.542.8
3610013.11.214.3
8.SømodGustav JuulSvendborg GF200000000
8.HansenRasmus BeckOdense GF199800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MatthiesenAdam ScharfOdense GF199633103013328.308.737147.8
31410003328.59.337.8
2.BredvigAlexander SkovgaardOdense GF200032461000328.105.533.6130.8
33751118326.87.734.5
3.LukondjiMichelOdense GF200033356439725.705.531.2121.9
333245612525.73.529.2
4.AbildgaardMartin MøldrupSilkeborg P-D20023463575023.705.629.3120.8
339432295268.234.2
5.HändigJoelOdense GF1994334887511924.205.529.4116.3
33499758324.94.229.1
6.KristensenKarl Johan MåstrupSvendborg GF1999336433314625.503.228.796.4
3686765022.9224.9
7.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF1997000000000300053.5

S-rækken - Senior - Damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I1998366612317.402.62039.1
36649817.41.719.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardEmilieØster Hornum I19984676015.700.616.355.4

S-rækken - Senior - Herrer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenOliverBrejninggaard TT200458111212016.201.314.528.7
691112014.214.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenOliverBrejninggaard TT2004599810616.301.117.446.1