Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 2 - SG Cup 2016

Konkurrencer

B rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kronvold NielsenSethBrejninggaard19991111226.203.42244.5
1111236.14.222.5
2.Højberg OskarsenMagnusBrejninggaard2000111151603.421.443.4
1111316.23.422
3.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991211116.301.620.540.8
1211216.21.720.3
4.Sundstrøm PedersenCasperOdense GF2001122221601.619.639
1122325.91.719.4
5.MikkelsenJeppeFlemming20012222106.101.619.939
1223315.81.719.1
6.NørregaardMagnusFlemming200111123105.20318.638.9
1111226.21.720.3
7.jakobsenMaltheOutrup GUB20022322215.801.718.838
2222315.81.819.2
8.Melgaard KristensenSebastianFlemming20002322325.51319.538
2232325.61.718.5
9.SoelbergSimonSilkeborg P-D2001111105.60117.537.9
2121216.12.120.4
10.Bech NielsenMathiasFlemming20031223215.901.519.237.7
2223325.61.718.5
11.GreteKasperVejstrup20002222225.801.61937.5
2322325.61.718.5
12.Oksbjerg enMadsSvendborg GF20011122325.721.518.637.4
1122335.711.718.8
13.Falkenberg KristensenEmilFlemming20002221325.80320.437.4
221205.31.117
14.Birkler SørensenJeppeFlemming20002223215.801.518.935.5
222205.2116.6
15.Sundstrøm PedersenTobiasOdense GF20011232515.601.618.434.7
1122325.91.719.4
16.Bo GeislerTeisFlemming20002333535.101.817.133.8
222205.21.116.7
17.SchrøderMarcusFlemming20002244524.1101.613.930.5
222205.2116.6
18.BondeAndersVedersø200000000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kronvold NielsenSethBrejninggaard19991112335.904.221.666.1
2.Højberg OskarsenMagnusBrejninggaard20001112216.203.42265.4
3.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991111216.301.620.561.3
4.NørregaardMagnusFlemming20011122435.70319.858.7
5.MikkelsenJeppeFlemming20011212325.901.719.458.4
6.jakobsenMaltheOutrup GUB20021222425.703.120.258.2
7.Sundstrøm PedersenCasperOdense GF20011124425.601.518.357.3
8.Melgaard KristensenSebastianFlemming20002333535131856

B rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.StraussSaraFlemming20001111236.101.619.939.9
1211136.11.720
2.Elholm OlesenLærkeVejstrup20001232225.801.61938.7
12223061.719.7
3.AndersenJosefineOdense GF20021223325.701.618.737.5
1222335.71.718.8
4.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF20012223435.311.416.732
1232324.7101.515.3
5.Louise KoertzSarahOdense GF2002233304.90115.730.7
2223324.5111.515
6.Møller RasmussenSigneVestjysk GF200122304.300.713.629.7
1222314.9101.416.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.StraussSaraFlemming20001111136.201.720.360.2
2.Elholm OlesenLærkeVejstrup20001112116.301.720.659.3
3.AndersenJosefineOdense GF20021222225.901.619.356.8
4.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF20011211455.601.618.450.4
5.Louise KoertzSarahOdense GF20021223405.801.61949.7
6.Møller RasmussenSigneVestjysk GF20011222315.901.419.148.8

B rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF20051222335.701.818.939.5
1111216.31.720.6
2.RodeTobiasOdense GF20041222325.802.119.539.5
1122216.11.720
3.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D2005122221601.719.738.3
1222335.71.818.6
4.HüttelVictorFlemming20071333325.501.618.136.6
2332315.61.718.5
5.Outzen PaulsenLaustOdense GF20031233315.701.618.736.6
2233335.41.717.9
6.JørgensenPhilipOdense GF20032223325.601.618.436.3
1333335.41.717.9
7.Emil Brøgger BerdichevskyCarlSvendborg GF200200000
7.PlumMagnusOdense GF200300000
7.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D200500000
7.Yde PedersenAndreasOutrup GUB200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF20051111216.301.720.660.1
2.RodeTobiasOdense GF20041112226.101.72059.5
3.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D20051221216.101.820.158.4
4.Outzen PaulsenLaustOdense GF2003122221601.719.756.3
5.JørgensenPhilipOdense GF20031332325.601.718.554.8
6.HüttelVictorFlemming20071233425.501.717.954.5
7.PlumMagnusOdense GF20031332325.601.700
8.Emil Brøgger BerdichevskyCarlSvendborg GF200200000

B rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.UhrskovJulieFlemming20031111116.401.620.841.1
1112216.21.720.3
2.JensenJulieOdense GF20041211335.812.119.539.5
1221216.11.720
3.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF200512304.400.81430.6
122305.2116.6
4.PetersenMathildeOdense GF200400000
4.Roland Spaabæk AndreassenAlberteVestjysk GF200300000
4.NørrungEmmaOdense GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.UhrskovJulieFlemming20031112216.201.720.361.4
2.JensenJulieOdense GF20041221216.102.120.459.9
3.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF2005123205.20116.346.9
4.NørrungEmmaOdense GF200300000
4.Roland Spaabæk AndreassenAlberteVestjysk GF200300000
4.PetersenMathildeOdense GF200400000

B rækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF19981222425.70319.838.6
1233315.71.718.8
2.LangergaardRasmusSvendborg GF19972232425.50319.537.7
2233325.51.718.2
3.Flarup RasmussenNiklasSvendborg GF19951233305.352.11835.4
2333435.21.817.4
4.NissenNikolajVBIF19962332050115.735.2
2232215.82.119.5
5.Santiago KjeldSimonSvendborg GF19981222325.710.116.933.8
122205.3116.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF19981211515.90320.759.3
2.LangergaardRasmusSvendborg GF19971221415.903.220.958.6
3.Santiago KjeldSimonSvendborg GF19981111216.303.422.356.1
4.Flarup RasmussenNiklasSvendborg GF1995123305.101.116.451.8
5.NissenNikolajVBIF1996123305.10116.351.5

C rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenJacobVejstrup20011111316.202.921.542.5
1214425.64.221
2.Skovlund MatthiesenRasmusBrejninggaard19992222435.412.919.139.6
2322315.73.420.5
3.KiilerichMartinBrejninggaard20012221335.611.618.437.9
2223325.51319.5
4.Rand KristensenAndreasFlemming20012222215.901.519.237.4
2333315.51.718.2
5.Bjerg ErnshofKasperFlemming1999222205.200.916.537
1223315.713.420.5
6.kroghlauritsVBIF20012224235.321.517.136.5
1222315.91.719.4
7.Ingemann PedersenHjalteBrejninggaard20012232304.8101.61634.3
2333415.42.118.3
8.VestbergMarcusFlemming20002333304.6101.615.432.9
2332435.31.617.5
9.Ranneris ThomsenJonasBrejninggaard2000233404.800.915.332.5
2333415.221.617.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenJacobVejstrup20011211335.814.221.664.1
2.Skovlund MatthiesenRasmusBrejninggaard19992322325.603.420.259.8
3.KiilerichMartinBrejninggaard20012332335.40319.257.1
4.kroghlauritsVBIF20012222215.901.519.255.7
5.Rand KristensenAndreasFlemming2001233343521.716.754.1
6.Bjerg ErnshofKasperFlemming1999122305.20116.653.6
7.Ingemann PedersenHjalteBrejninggaard20012232315.702.119.253.5
8.VestbergMarcusFlemming20002333435.201.617.250.1

C rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RosenstrømLauraVejstrup2000122221601.519.538.9
1232305.91.719.4
2.jægerCarolineVejstrup2000122221601.619.636.7
2332335.221.517.1
3.WandahlAmalieVBIF19981223315.801.518.934.9
123405116
4.ThomsenEmiliaFlemming20001123435.421.417.634.9
1233435.221.717.3
5.clausenmathildeVBIF20011232225.801.518.934.6
1222314.910115.7
6.Lund Mose AndreasenOliviaVestjysk GF200112340500.915.929.6
12404.30.813.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RosenstrømLauraVejstrup20002221235.801.719.158
2.jægerCarolineVejstrup20001112226.101.72056.7
3.clausenmathildeVBIF20011222225.901.519.253.8
4.ThomsenEmiliaFlemming20001223325.701.718.853.7
5.WandahlAmalieVBIF19981232325.701.518.653.5
6.Lund Mose AndreasenOliviaVestjysk GF20011223225.801.418.848.4

C rækken - Mikro drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Funder DissingAlbertVestjysk GF20071233325.421.617.837.6
1222315.92.119.8

C rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOdense GF20041121116.301.520.440.1
12222161.719.7
2.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB20041122235.721.518.338
12222161.719.7
3.Juul MadsenSebastianOdense GF20041232315.801.518.937.7
1332315.71.718.8
4.Vinther KümpelJeppeVBIF20021233315.701.618.437.3
1333315.62.118.9
5.WallstrømAskerOdense GF20032222325.701.618.737.1
2323315.61.618.4
6.Veje ChristiansenOskarOdense GF20041232315.801.418.836.6
1332325.6117.8
7.VesterborgFrederikOdense GF20062233325.501.51836.6
2222325.71.518.6
8.BoesdalSimonVestjysk GF20042242305.701.418.536.6
2332415.51.618.1
9.SkovhusOliverFlemming20031233435.401.517.735.1
1234415.321.517.4
10.TroelsenJonathanFlemming20023344505.101.616.934.9
2343415.32.118
11.SchmidtLasseVBIF20032243315.501.417.934.8
2333315.32116.9
12.JensenSteffenFlemming20033232315.421.417.634.2
3333315.22116.6
13.Warming-HansenMadsVBIF2002224304.900.915.633.8
2333315.51.718.2
14.Juel LauenborgChristianOdense GF20052332415.501.417.931.3
23304.20.813.4
15.SandSimonOdense GF20061223335.601.518.329.6
13003.6100.511.3
16.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB200522304.300.713.627.3
23204.30.813.7
17.Holm-TygesenAndersVBIF2003000017.9
2332325.51.717.9
18.Krogstrup MikkelsenDavidVestjysk GF200200000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOdense GF20041121216.201.520.160.2
2.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB20041211216.201.720.358.3
3.Juul MadsenSebastianOdense GF20041332405.701.718.856.5
4.WallstrømAskerOdense GF20032222315.801.719.156.2
5.VesterborgFrederikOdense GF2006112231601.519.556.1
6.Vinther KümpelJeppeVBIF20021333315.601.718.555.8
7.Veje ChristiansenOskarOdense GF20041322315.801.518.955.5
8.BoesdalSimonVestjysk GF20042332305.701.618.755.3

C rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenOliviaOdense GF20061111226.201.620.240.7
1111216.31.620.5
2.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB2003211231601.419.439
12221261.619.6
3.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031112216.201.520.139
1223315.81.518.9
4.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF2004112222601.519.538.6
1222325.81.719.1
5.AppelFilippaVestjysk GF20051122325.901.619.338.3
2322215.81.619
6.PlougheldLunaOdense GF20041232315.801.518.938.1
1232215.91.519.2
7.SøgaardEmmaVestjysk GF20042222305.901.519.237.5
2323315.61.518.3
8.Riber LarsenFrejaOutrup GUB2003212221601.519.237.1
2332225.421.717.9
9.TeilmannJulieOutrup GUB20041222315.901.418.836.9
1222335.521.618.1
10.Quick HansenAmalieOdense GF20051233205.901.519.236.9
2233405.421.517.7
11.BrandtSofieSilkeborg P-D20022122325.801.418.236.6
2322415.61.618.4
12.DremstrupEmmaSilkeborg P-D20031232325.521.517.736.6
1322315.81.518.9
13.AbildgaardEmmaSilkeborg P-D2002112231601.419.136.4
233404.8115.1
14.Høgh BentzenTrojaRanders GF20061222235.621.518.336.2
1232335.421.717.9
15.PetersenKathrineVBIF20042232325.601.418.235.4
2343315.4117.2
16.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D20031123415.801.518.635.2
122305.2116.6
17.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF20061222425.701.518.634.6
223305116
18.GrossTrineVBIF2003223404.900.915.632.8
1333515.221.617.2
19.Beck KjærKarolineVestjysk GF200321204.500.714.231.3
2333425.31.517.1
20.AbildgaardLeaSilkeborg P-D2005213205.200.915.931
233404.8115.1
21.Brandsborg BaunElenaOutrup GUB2006113221601.419.430.7
13003.6100.511.3
22.BergstrømSofiaSilkeborg P-D20061121435.801.418.529.8
13003.6100.511.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenOliviaOdense GF20061212235.901.519.259.9
2.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031211226.101.519.858.8
3.AppelFilippaVestjysk GF20051211126.201.620.258.5
4.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031122235.901.619.358.3
5.Nørgaard GundersenAlineVestjysk GF2004111223601.619.658.2
6.PlougheldLunaOdense GF2004121222601.519.557.6
7.SøgaardEmmaVestjysk GF20041232225.801.518.956.4
8.Riber LarsenFrejaOutrup GUB20031222225.901.519.256.3

C rækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.IlsøChristianØster Hornum19962222315.801.618.739.4
1222315.9320.7
2.Schmidt christensenThomasØster Hornum19913243315.401.617.536.7
3232335.4319.2
3.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum19971232504.710215.836.7
1222315.93.220.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.IlsøChristianØster Hornum19961233315.70320.159.5
2.Steff ChristensenBenjaminØster Hornum19971222315.903.220.957.6
3.Schmidt christensenThomasØster Hornum199132304.200.813.450.1

Dommertest bord 1

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenAndersSvendborg GF00000000010030213
00000000010153183
2.JuulSørenSvendborg GF2222222228.201.225.854.3
0000500009.528.5

Dommertest bord 2

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenMichaelOGF2222222228.2012.336.965.4
0005000009.528.5
2.HansenThomasOGF0000000001003059.1
0005000009.528.5

Dommertest bord 3

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.KaasFlemmingTTU2221111118.801.227.627.6
2.JensenRalphTTU5555555535.521.217.717.7

Dommertest bord 4

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.BredvigPoulKolding1111111109.2027.664.2
111111111919.636.6
2.PlaugborgHenrikOutrup111111111915.532.563.7
2225422227.43931.2

Eliterækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001111221318.70632.164.6
1113111228.76.432.5
2.Vibæk FrederiksenEmilVejstrup20001223333327.806.830.261.8
2221111128.75.531.6
3.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19991211111338.606.432.259.3
111431207.7427.1
4.Sole VallentinJesperFlemming20001211111538.40429.258
1111112328.72.728.8
5.møller kramerSofusVejstrup20011121112308.803.930.357.9
2221122338.2327.6
6.Leino LucassenAndreasVejstrup2001122323407.30425.957.7
1111111228.95.131.8
7.Schmidt ØrtingNoahFlemming20011221123228.40328.256.6
1212211228.62.628.4
8.LarsenBenjaminOutrup GUB20021222222428.103.928.256.3
1322211308.52.628.1
9.KjærgaardAndreasFlemming20001222222428.103.928.256.1
1221112438.3327.9
10.NielsenMadsVejstrup2000122222243804.128.155.7
1223222228.2327.6
11.B. FredenslundAndreasOdense GF2002121111208.101.926.255
1211112328.6328.8
12.Juul SømodGustavVejstrup20002222222527.814.127.554.9
2321212557.74.327.4
13.SørensenMortenFlemming20011222121328.403.929.153
11222225107.122.623.9
14.NedergaardJimiFlemming2000122222307.601.924.751.6
1222222338.12.626.9
15.Brockdorff LorensenChristianFlemming20001222223328.100.224.550.2
2222133437.712.625.7
16.KjærsgaardMarkusVBIF19991233323537.502.424.649
222222307.51.924.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Vibæk FrederiksenEmilVejstrup20001121111228.80834.4129.3
1111010219.25.533.1
2.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001112322418.30630.9128
1112211228.76.432.5
3.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19991211312438.118.132.4125.4
1121111328.617.933.7
4.møller kramerSofusVejstrup20011112112418.603.929.7116.7
1112211228.7329.1
5.Sole VallentinJesperFlemming20001112221538.203.928.5115.9
1111111228.92.729.4
6.Leino LucassenAndreasVejstrup20011133333537.41628.2114.8
11211123107.85.528.9
7.Schmidt ØrtingNoahFlemming20011121112208.90329.7111.3
122222207.71.925
8.LarsenBenjaminOutrup GUB2002122222207.701.925105.7
1222344437.322.524.4

Eliterækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20012111111318.803.93060.3
1222111318.64.530.3
2.Brixen NielsenMieOutrup GUB2000121112110902.629.657.5
1222111338.42.727.9
3.Alexandersen FlindtMarieOutrup GUB19991222222338.102.626.956
1111111328.82.729.1
4.HenriksenPernilleVejstrup20001222322218.302.527.454
222222133812.626.6
5.MatthiesenOliviaFlemming20001122211238.502.52853.6
1211111327.7102.525.6
6.ThestrupEmmaVejstrup2001122322341802.526.551.2
122222307.61.924.7
7.Serup ChristensenNikolineOdense GF200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D2001111110008.501.927.4119.5
1111001219.24.231.8
2.Brixen NielsenMieOutrup GUB20001211101109.202.630.2116.5
1212211218.72.728.8
3.Alexandersen FlindtMarieOutrup GUB19991221111128.802.629113.8
1121211228.72.728.8
4.MatthiesenOliviaFlemming20001212111118.902.529.2111.7
1111111328.82.528.9
5.HenriksenPernilleVejstrup20001211221527.3102.224.1106.2
1222111328.52.628.1
6.ThestrupEmmaVejstrup200111233306.701.721.897.4
222222307.51.924.4
7.Serup ChristensenNikolineOdense GF200200000

Eliterækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021101111119.204.331.962.3
1122111128.84.330.4
2.Lykke HansenMadsOdense GF20031222111318.604.129.960.1
1212211328.54.730.2
3.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB20051111111438.603.929.758.7
1111111328.82.629
4.LindholmerMagnusSvendborg GF20031111111428.704.130.256.7
111111208.21.926.5
5.PilgaardMikkelOutrup GUB20031211121238.602.528.356.2
1221122328.31327.9
6.Warming-JensenMathiasVBIF20021121111118.914.230.654.7
1112222337.2112.524.1
7.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF20021222222537.903.927.654.6
12222222382327
8.WangGustavVestjysk GF20021221222428.20428.654.5
1233333427.63.125.9
9.Reinholt MortensenAndersOdense GF20031123222328.202.527.154.3
1222222328.22.627.2
10.Jonathan JessenCarlVBIF20021222222457.803.92753.6
12323223282.626.6
11.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20031222342337.803.126.553.5
1222332328327
12.SommerLudvigOutrup GUB20051222322437.813.126.552.9
1222223527.92.726.4
13.BonnichsenJonathanVBIF2004132222207.60224.851.6
12222224383.126.8
14.Møller JensenEmilOdense GF20031122333427.723.126.251.4
1233333447.4325.2
15.Stig Boye ChristensenHjalteVestjysk GF200212222324107.20425.649.7
122233307.41.924.1
16.HancockJamieVestjysk GF20021222323427.902.726.449.6
1233222426.9102.523.2
17.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF200400000
17.Laumann ØrregaardRasmusVestjysk GF200200000
17.SømodAsbjørnSvendborg GF2003200000
17.Østergaard HansenJeppeVestjysk GF200200000
17.MånssonEliasFlemming200200000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021211111228.805.131.5126
1110001219.34.332.2
2.Lykke HansenMadsOdense GF20031221111428.504.129.6121
11111112194.331.3
3.LindholmerMagnusSvendborg GF20031111212438.404.129.3116.7
1111111328.84.330.7
4.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB200511121125107.603.926.7115.4
1111111219330
5.WangGustavVestjysk GF20021111111518.704.230.3114
1122211218.73.129.2
6.Warming-JensenMathiasVBIF20021222222338.104.128.4113.2
1121111338.64.330.1
7.PilgaardMikkelOutrup GUB200312211125107.503.926.4110.8
2122212318.4328.2
8.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF20021232222537.803.927.3109.8
1222221328.3327.9

Eliterækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031111111228.904.230.960.8
1122111128.82.328.4
2.Bech HansenEmilieVestjysk GF20031211121228.702.528.657.9
2111111218.92.629.3
3.NørgaardAlberteSilkeborg P-D2003111111108.30226.655.5
1212111328.63.128.9
4.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB2006112111118.101.625.954.3
1122111128.82.328.4
5.ScherrebeckJosefineFlemming2003111122407.801.925.354
1211111328.72.628.7
6.Lentz ChristensenSisselOdense GF2003122211207.901.925.653.6
1222221437.924.328

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031110011328.914.230.9123.1
1211111218.92.329
2.Bech HansenEmilieVestjysk GF2003111110108.401.927.1114.6
12111012192.629.6
3.Lentz ChristensenSisselOdense GF20031222111318.603.929.7113.3
1222211318.54.530
4.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB20061121100119.202.229.8113.1
1211111218.92.329
5.NørgaardAlberteSilkeborg P-D20031111101428.80430.1112.7
112101131083.127.1
6.ScherrebeckJosefineFlemming2003111000108.60227.8106.2
111233407.51.924.4

Eliterækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19981100001119.504.332.864.6
1211000238.915.131.8
2.La Cour HansenSaraOdense GF19991111111428.704.130.260
1211111218.93.129.8
3.PagårdIdaOutrup GUB19971211111328.614.129.959.7
1211111218.93.129.8
4.MøllerKatrineSvendborg GF19991222111118.802.528.957.7
2211221218.6328.8
5.LanngJannekeVestjysk GF19951212110418.703.93052.5
12222306.82.122.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19981100000129.504.332.8130.1
1211000129.25.132.7
2.PagårdIdaOutrup GUB19971221111328.604.129.9119.8
1221111328.64.430.2
3.La Cour HansenSaraOdense GF19991211011318.904.130.8118.6
110100108.6227.8
4.MøllerKatrineSvendborg GF1999111112111902.429.4113.4
1222111082.326.3
5.LanngJannekeVestjysk GF19951111111408.903.930.6108.7
112121307.91.925.6

Eliterækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Scharf MatthiesenAdamOdense GF1996011111112918.235.270.2
1211211328.69.235
2.PihlLasseOdense GF19900011100119.506.134.670
0012100219.37.535.4
3.EskesenMagnusOdense GF19951132211318.418.433.668
0121122218.8834.4
4.WeschAndersOdense GF19931111123418.506.53267.5
0122110238.89.135.5
5.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19991121121528.318.132.767.2
01211003108.29.934.5
6.EngholmSuneVestjysk GF19931221122428.308.333.267.1
1112211218.87.533.9
7.TermansenOliverOutrup GUB19961122211318.606.131.965.5
1122211218.77.533.6
8.ChilversThomasOdense GF19981112211518.506.131.662.8
1112332337.927.531.2
9.GreenEliasVestjysk GF199811221120803.927.961.9
1122111218.87.634
10.T. F. OlesenJeppeOdense GF19971121100219.106.433.761.5
1122111337.5105.327.8
11.Beck HansenRasmusOdense GF1998111343241806.330.358.4
111322107.94.428.1
12.HändigJoelOdense GF1994111212507.702.425.546.3
1123505.83.420.8
13.Rask KærArneVestjysk GF199600000000010000
14.Iversen DiechgraeberChristianSvendborg GF199300000
14.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D199600000
14.Juul SømodJohannesSvendborg GF198900000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PihlLasseOdense GF19900011111319.107.935.2140.5
0101100219.47.135.3
2.WeschAndersOdense GF19930111143238.407.132.3132.4
01233323388.632.6
3.EngholmSuneVestjysk GF19931122111338.507.533131.4
011111108.46.131.3
4.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19990112101219.107.534.8129
011110108.51.527
5.TermansenOliverOutrup GUB19961121111328.707.133.2124.1
1115555536.725.325.4
6.ChilversThomasOdense GF19981124322427.906.129.8122.5
1112322328.125.629.9
7.EskesenMagnusOdense GF1995111311108.104.729114.2
01104.82.817.2
8.Scharf MatthiesenAdamOdense GF1996000070.2

Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB20092122206.1018.335.4
1232235.717.1
2.FiskerTobiasVBIF20040223215.8217.434.8
1222325.817.4
3.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20071233205.9017.734.5
2232325.616.8
4.Molich Hoff PallesenCasperRanders GF20091232215.9017.734.2
1223435.516.5
5.DahlqvistLucasØster Hornum20031223315.7117.133.3
1233425.4116.2
6.AndersenBusterOutrup GUB20093222215.6216.832.4
3223325.2315.6
7.W. ValentinOliverVBIF2006133441541530.9
2343305.3215.9
8.Mørk HenriksenKarlSvendborg GF20084332225.3115.930.9
3332535115
9.Ries GrünfeldWilladsVBIF20062233325.1415.330.6
1343335.1215.3
10.DahlqvistNoahØster Hornum20053334524.6413.827.9
1233425.4116.2
11.magne larsenvitusSvendborg GF20032233325.1400
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.FiskerTobiasVBIF20041222225.8117.151.9
1.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20072122215.8217.451.9
3.DahlqvistLucasØster Hornum20031112215.9317.751
4.Molich Hoff PallesenCasperRanders GF20091222325.6216.851
5.Simonsen MiehsLukasOutrup GUB20091234425.2215.651
6.AndersenBusterOutrup GUB20092323224.9714.747.1
7.W. ValentinOliverVBIF20061333405.151545.9
8.Mørk HenriksenKarlSvendborg GF2008000030.9

Niveau 1 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Marie Lund Kjersgaard JohansenEmilieOdense GF20051111116.4019.238.1
0112216.318.9
2.AaskovFrederikkeFlemming2005221122601836.9
2223425.516.5
3.MidtgaardMarieFlemming20062111216.2018.636.9
1112226.118.3
4.DrejerAnnaRanders GF20071111116.4019.236.9
2112325.917.7
5.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF2008212122601836.6
2112116.218.6
6.VindLauraFlemming20041122216.1018.336.6
1122216.118.3
7.Løvendahl DamgaardDitteOutrup GUB20061121216.2018.636.6
122122618
8.Anine Østergaard FrederiksenJulieRanders GF20071111216.3018.936.6
1122415.917.7
8.EskesenCamilleOdense GF20071111216.3018.936.6
1122325.917.7
10.L. PuricVanessaOutrup GUB2006122212601836.3
2212206.118.3
10.VindIdaFlemming2004112222601836.3
1122216.118.3
12.Brehm midskovSofieOdense GF2005122221601836
122221618
13.MackeprangFrederikkeOdense GF20081121216.2018.636
2222315.817.4
14.VestermarkAlmaOdense GF2007212221601835.7
2222125.917.7
15.JullKatrineOutrup GUB20061111105.51016.535.4
1111126.318.9
16.JaedekeNataliOutrup GUB20061222315.9017.735.4
1222225.917.7
17.TherkildsenNajaOutrup GUB2009222211601835.4
2223215.817.4
18.Margrethe RasmussenTildeOdense GF20051122216.1018.335.4
2223225.717.1
19.MøgelhøjEmilieFlemming20062232225.7017.135.1
122221618
20.Louise VindtNannaSvendborg GF20053222215.8017.435.1
2122315.917.7
20.Høberg HoltNicoleOutrup GUB20082322215.8017.435.1
2322115.917.7
22.Heide HansenAmalieOdense GF20082122225.9017.735.1
2122325.817.4
22.SlothAnitaFlemming20051222225.9017.735.1
2232215.817.4
24.T. HeintzAlberteRanders GF20042111215.9317.734.8
2232115.7217.1
25.Skoubo JensenJohanneFlemming20062222325.7017.134.2
1233225.717.1
26.Rattenborg QvortrupLærkeOdense GF20082222225.8017.434.2
2212325.6216.8
27.Gramvad JensenSimoneOdense GF20072333225.5016.533.9
2232215.817.4
28.RasmussenAlberteFlemming20051223235.7017.133.9
1223335.616.8
28.KellnerMarieSvendborg GF20062222235.7017.133.9
2232235.616.8
30.Skov AndersenNannaSvendborg GF20022222225.5316.533.6
1223215.7217.1
31.Mørk HenriksenRonjaSvendborg GF20051222325.6216.833.6
2223325.616.8
32.Emmi Wilde MarskotSiaSvendborg GF20041122315.7317.133.6
2222225.5316.5
32.Kjærsgaard PetersenIsabellaRanders GF20072222235.7017.133.6
2222525.516.5
32.AaskovJosefineFlemming20082222325.7017.133.6
2223425.516.5
35.Bagge RisbjergLauraSvendborg GF20041221215.8317.433.6
1333215.4316.2
36.Marie Kuntz EtzerodtClareOutrup GUB20083233335.3015.933.3
2222225.817.4
37.AaskovBenedikteFlemming20043233335.3015.933
2223425.516.5
37.PetersenCilleFlemming20063333325.3015.933
2232225.717.1
39.Broholm PedersenMilleSvendborg GF20053333315.4016.233
2223235.616.8
40.Ihle VilladsenMarieVBIF20052232235.3315.932.1
1222335.4316.2
41.Roar PovlsenLivaSvendborg GF20042222225.5316.532.1
2223335.2315.6
42.Ejby DamgaardAnneOutrup GUB20071123305101531.8
2222335.616.8
43.ChristiansenNannaSvendborg GF2006223205.1015.330.9
3333335.215.6
44.DamgaardAvelinSvendborg GF20065333325.1015.329.4
5433534.714.1
45.EngelstrømMalueSvendborg GF20075333325.1015.328.8
5444534.513.5
46.RysgaardKarolineSvendborg GF20060000007000
46.Skaarup LarsenCarolieSvendborg GF20030000007000
46.Ellehauge HenriksenMathildeSvendborg GF20030000007000
49.T. AlmgrenLeaSvendborg GF20033222215.8000
50.Foss-HansenZeniaSvendborg GF200700000
50.Christine RethmeierXeniaVBIF200600000
50.T. AlmgrenIdaSvendborg GF200600000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Marie Lund Kjersgaard JohansenEmilieOdense GF20050000116.8020.458.5
2.MidtgaardMarieFlemming20061000216.6019.856.7
3.Løvendahl DamgaardDitteOutrup GUB20060011216.5019.556.1
4.EskesenCamilleOdense GF20071102216.3018.955.5
4.VindLauraFlemming20040122206.3018.955.5
4.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF20081002116.3218.955.5
7.AaskovFrederikkeFlemming20051111216.2118.655.5
8.DrejerAnnaRanders GF20071012515.7317.154

Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kristensen RøberMariusFlemming2005112320611836
112321618
2.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF20051233305.7117.133.9
1333315.616.8
3.HansenKristianFlemming20061222315.8117.433.9
2232335.516.5
4.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20071334315.4116.232.7
1234325.516.5
5.KristensenMariusSvendborg GF20042323405.4216.232.4
2233515.416.2
6.Bruun BundesenJensFlemming20062333415.4016.232.1
2333415.3115.9
7.Lund tørvingLucasOdense GF2006234304.8014.430.9
2334305.516.5
8.Møller MadsenChrisFlemming200713404.2012.628.5
1234415.3215.9
9.BechMathiasFlemming200200000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kristensen RøberMariusFlemming20051122215.9217.753.7
2.HansenKristianFlemming20061223325.6116.850.7
3.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF20051233325.3315.949.8
4.KristensenMariusSvendborg GF20043233525.1115.347.7
5.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20071233324.9714.747.4
6.Lund tørvingLucasOdense GF2006233404.8014.445.3
7.Bruun BundesenJensFlemming20065344433.9811.743.8
8.Møller MadsenChrisFlemming2007000028.5

Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.StøvringSara-louiseRanders GF20040112106.5019.538.4
1122106.318.9
2.Palmelund KristensenClaraFlemming20031122206.1118.336.9
1122206.218.6
3.FrostSimoneRanders GF2007012322601836.6
0123206.218.6
4.HansenSigneFlemming2004112330601836.3
1222206.118.3
5.ThuesenJohanneOdense GF20030012406.3018.936.3
1122425.817.4
6.Krog PedersenEmilieSvendborg GF20071122216.1018.336
1123225.917.7
6.Hedegaard NielsenMetteFlemming20051123116.1018.336
1133215.917.7
8.Warming EbsenFreyaOdense GF20051223315.8017.435.7
1123206.118.3
9.aaholm MadsenLauraOdense GF2004011232611835.7
0122335.917.7
9.AndersenMarieØster Hornum2002012222611835.7
12304.413.2
11.Ulla PaaskesenIdaOdense GF2005112231601835.4
1233305.817.4
12.Fink AndersenSidselRanders GF20051123325.8017.435.1
1223305.917.7
13.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB20091123225.9017.735.1
1134305.817.4
14.Oksjerg MadsenSigneSvendborg GF2004112222601835.1
1234215.717.1
15.EkmannMarikaSvendborg GF20041112425.9017.734.8
1123335.717.1
16.RefsgaardFrejaOutrup GUB20062123225.8017.434.5
2223215.7117.1
16.LomborgFreyaSvendborg GF20041123325.8017.434.5
0234315.717.1
16.Damm PetersenSofieVBIF20061122235.8117.434.5
1123325.7117.1
19.RattenborgJohanneOdense GF2004112205.4016.234.2
1122216118
20.Blom LercheSophieSvendborg GF20071223215.9017.734.2
2233325.516.5
21.malmkvist JakobsenLauraOdense GF2005012305.4016.233.9
1233205.917.7
21.PindCarolineOutrup GUB20055223315.4016.233.9
1223215.917.7
23.Kingo LukasiewiczThildeOdense GF20060223425.7017.133.9
1233325.616.8
24.CramonSiljeOutrup GUB20081223305.8117.433.9
2234315.516.5
25.lundeSigneOdense GF20061223515.6016.833.6
2134405.616.8
26.Smidt JensenFrejaVBIF20081123415.7117.133.3
2234405.4116.2
27.Fahlén Lents KaasSalmaSvendborg GF20063122435.3215.931.2
2234435.1115.3
28.AndersenNilleOutrup GUB20060222315.9117.730.9
12304.413.2
29.BechAndreaRanders GF20051112226.1018.329.7
02003.81011.4
30.Damm PetersenSaraVBIF20041123415.8017.428.5
1123325.7117.1
31.RadikAlberteFlemming20041224315.7017.128.2
02103.71011.1
32.DamHeleneFlemming200422204.4013.224.3
12003.71011.1
33.BonnicsenNannaVBIF200721104.6013.813.8
34.odgaard-paulsenFieVBIF200400000000010000
00000000010-
34.Groth EriksenCamilleRanders GF200500000000010000
00000000010-
34.Krappel PetersenSimoneOutrup GUB200600000000010000
00000000010-
34.FoldagerAlberteOutrup GUB200700000000010000
00000000010-
34.LarsenJohanneOdense GF200700000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.StøvringSara-louiseRanders GF20040211106.5019.557.9
2.Palmelund KristensenClaraFlemming20031011116.4119.256.1
3.FrostSimoneRanders GF20070222016.3018.955.5
4.HansenSigneFlemming20041221106.2118.654.9
5.Hedegaard NielsenMetteFlemming20051023206.1118.354.3
6.ThuesenJohanneOdense GF2003110251601854.3
7.Warming EbsenFreyaOdense GF20051122106.1218.354
8.Krog PedersenEmilieSvendborg GF20072222315.6216.852.8

Niveau 3 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071121216.201.319.638.4
1232315.81.418.8
2.ClausenMadsVBIF20041222225.901.31938.4
12122261.419.4
3.ZebergDanielFlemming20052222225.801.318.737.6
1222235.81.518.9
4.WormAlexanderOutrup GUB20052222235.701.318.137.2
1222225.91.419.1
5.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB20072222225.801.318.437.2
2222225.81.418.8
6.Foged RokkjærNoahRanders GF20022222225.801.418.837.1
2222225.621.518.3
7.BuhlLasseSvendborg GF20022233325.501.317.835.4
2232235.421.417.6
8.Bruun NielsenKasperFlemming20062233335.401.317.535.2
2333325.41.517.7
9.GodskesenJonasRanders GF20051222225.901.318.735.1
122305.20.816.4
10.Bomholdt HenriksenKristianSvendborg GF20021222225.901.419.134.9
2233050.815.8
11.BundgaardSebastianFlemming2004122305.200.816.432.8
122305.20.816.4
12.WintherBenjaminVestjysk GF20041121216.2000
1232305.91.4-
13.ØrstedAlexanderOutrup GUB20030000007000
14.SchrøderLauritsVBIF2004122205.3000
15.LøhNicolaiVestjysk GF200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071122306.101.319.658
2.ClausenMadsVBIF20042222315.801.418.857.2
3.Foged RokkjærNoahRanders GF2002122221601.519.556.6
4.WormAlexanderOutrup GUB20052222315.801.418.856
5.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB20072222315.801.318.755.9
6.ZebergDanielFlemming2005222345521.516.554.1
7.Bruun NielsenKasperFlemming20062333415.401.517.752.9
8.BuhlLasseSvendborg GF2002223443521.316.351.7

Niveau 3 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20051211216.201.319.939.9
1112216.21.420
2.Funder DissingMilleVestjysk GF20041221216.101.419.739.8
1121126.21.520.1
3.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF2005111223601.319.339.6
1111216.31.420.3
4.RiberAnnaOdense GF2006122221601.319.339
1221216.11.419.7
5.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031122216.101.419.738.9
1222225.91.519.2
6.HenriksenSimoneFlemming2003111122621.319.338.8
11221361.519.5
7.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF20041222225.901.31938.7
1112226.11.419.7
8.BundgaardStephanieFlemming20021222225.901.419.138.5
12222161.419.4
9.Overby ThusholtCatinkaVestjysk GF20061222225.901.31938.4
12122261.419.4
10.María Haraldsdóttir HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041122116.201.319.938.4
1222225.721.418.5
11.Pehrson RasmussenLaraFlemming20041222225.901.31938.1
1221235.91.419.1
12.Risbjerg SimonsenSiljeRanders GF20051222225.901.318.737.8
11222261.419.1
13.LorenzenHeleneVBIF20021122235.901.31937.8
2222225.81.418.8
14.SørensenJenniferFlemming2004121222601.31937.5
1212225.821.418.5
15.BakMieVestjysk GF20022222225.801.318.737.5
2222225.81.418.8
16.C. JohannsenLeahOdense GF20042232225.701.318.437.2
1222325.81.418.8
17.Høj SonneJulieOutrup GUB20032222225.621.317.836.9
1222225.91.419.1
18.thimes nielsencarolineOutrup GUB20031222325.801.318.436.9
1222235.711.418.5
19.HoffAlberteVBIF20031222425.701.318.436.9
1222425.71.418.5
20.Louise Sølund BagerMarieGS Gudme20031233425.501.417.936.7
1222325.81.418.8
21.BilgrauLunaSilkeborg P-D20042222325.521.417.636.6
1222225.91.319
22.RøjkjærJosefineVestjysk GF20032233325.501.317.836.6
1223225.81.418.8
22.FiskerSigneVBIF20071233335.501.317.836.6
1232225.81.418.8
24.have KorsgaardIdaOdense GF20032232225.701.318.436.6
1233325.61.418.2
25.MeisnerJohanneOdense GF20051232225.8017.436.5
1222225.91.419.1
26.SlothMariaVestjysk GF20042222225.621.418.236.4
2222225.80.818.2
27.Søholm ClausenLærkeVBIF20081222225.721.318.436.3
1122325.720.817.9
28.Broberg JensenLærkeVestjysk GF20071222325.801.318.736.3
1233325.60.817.6
29.LethEmilyOdense GF20042223435.401.417.636.3
1222325.81.318.7
30.Sofie SandLærkeOdense GF20032222225.621.318.136.3
1222325.621.418.2
31.HilsbergLouiseSvendborg GF20031222255.421.317.536
1232325.71.418.5
32.Maria Jønch NielsenSaraOdense GF2003123305.100.816.135.8
1112226.11.419.7
33.Lehmann KongensgaardMieSilkeborg P-D20041223525.501.317.235.6
1223225.81.318.4
34.Kongstad PedersenSandraSvendborg GF20021223325.701.318.435.4
2233335.221.417
34.SøndergaardMathildeOdense GF20042232225.701.318.435.4
1233525.221.417
36.GrossSofieVBIF2004222205.200.816.435.2
2222225.81.418.8
37.Hein MattsenCarolineVBIF20041222355.501.317.535.1
2223435.41.417.6
38.PetersenJosefineVBIF20041223225.801.318.734.8
123305.10.816.1
39.VidmarIdaRanders GF20051223225.621.317.834.2
222205.20.816.4
40.MatthiesenIdaVBIF2003122205.300.816.732.8
1223214.9101.416.1
41.Kingo ØrsnesXeniaGS Gudme20031222225.7216.832.6
2233050.815.8
42.PuckMathildeOdense GF200312003.7100.411.530.2
1232225.81.318.7
43.Lund KjerulfLeaSilkeborg P-D20061222325.621.417.629.1
12003.7100.411.5
44.OldenborgIsabellSilkeborg P-D2003223205.101.316.327.8
12003.7100.411.5
45.Momme JørgensenCarolineRanders GF20050000007000
0000007-
46.Kjærvang SøndergaardKarlaRanders GF20030000007000
46.MainsKajsaRanders GF20050000007000
48.Brændekilde SchødtsLauraOdense GF200400000
48.M BernkildeFrejaOdense GF200400000
48.Sloth PedersenFrejaVestjysk GF200400000
48.Bruun AndresenKlaraVBIF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051121226.101.419.759.3
2.Funder DissingMilleVestjysk GF2004121132601.519.559.3
3.HenriksenSimoneFlemming20031111226.201.520.158.9
3.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031121216.201.42058.9
5.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF2004112222601.419.458.1
6.RiberAnnaOdense GF20061222225.901.419.158.1
7.BundgaardStephanieFlemming2002112222601.419.457.9
8.Overby ThusholtCatinkaVestjysk GF20061222225.901.419.157.5
9.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF2005112125.300.816.756.6