Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 1 2019

Konkurrencer

A-rækken - Junior - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WallstrømAskerVejstrup E20033666565942503.228.254.9
366676611324.62.126.7
2.JespersenMikkel VisholmBøvling IG200336655569824.703.227.952.2
3577665023.11.224.3
3.MortensenFrederik EmilOutrup GUB200336666651392403.427.451.8
3667664023.21.224.4
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB20035686666022.701.223.946.6
366787611723.91.822.7
5.JensenOliver OvermarkFlemming EG20033899997720.901.222.146.4
6991099711822.22.124.3
6.WormAlexanderOutrup GUB200536777767302201.320.341.3
355666663022.71.321

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WallstrømAskerVejstrup E200334445658325.803.329.184
2.JespersenMikkel VisholmBøvling IG200334456558525.501.727.279.4
3.MortensenFrederik EmilOutrup GUB200336676889923.802.125.977.7
4.ØrstedAlexanderOutrup GUB200336666661292401.525.572.1
5.JensenOliver OvermarkFlemming EG200336787999923.301.72571.4
6.WormAlexanderOutrup GUB2005336476793022.501.420.962.2

A-rækken - Junior - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SøgaardEmmaVestjysk GF200439764346625.201.626.853.6
366566310624.91.926.8
2.NørbyEmmaBrejninggaard TT20033676876892401.825.852.6
36667769324.72.126.8
3.DremstrupEmilie EngholmBrejninggaard TT200436976656524.7024.752.4
35656655325.62.127.7
4.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200437766667624.601.826.452.1
368788711623.62.125.7
5.ØrsnesXeniaVejstrup E200336666647525.101.826.950.8
3786667022.71.223.9
6.GundersenAline NørgaardVestjysk GF2004366444410325.601.42750.5
36634648825.21.323.5
7.GrossSofieVejstrup E2004366769710424.201.725.950.2
3666666023.11.224.3
8.KallesøeAgnesVestjysk GF20053665547023.401.224.649.8
376665373022.72.525.2
9.PlougheldLunaOdense GF2004396988911423.301.825.149.7
3788689111522.52.124.6
10.MeisnerJohanneOdense GF200536676867924.201.82639.4
399012.90.513.4
11.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SøgaardEmmaVestjysk GF200423333326626.901.928.882.4
2.DremstrupEmilie EngholmBrejninggaard TT200413433367326.702.128.881.2
3.NørbyEmmaBrejninggaard TT200324444547426.202.128.380.9
4.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200435666656325.401.827.279.3
5.GrossSofieVejstrup E200433346539326.101.827.978.1
6.ØrsnesXeniaVejstrup E200334577669624.701.826.577.3
7.GundersenAline NørgaardVestjysk GF2004377013.300.513.664.1

A-rækken - Mini - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LøhNicolaiVestjysk GF20073876665632501.826.854.1
35665639525.22.127.3
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF2005366655902301.224.250.8
46765568824.52.126.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LøhNicolaiVestjysk GF2007246657510824.702.126.880.9
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF20053556666023.301.224.575.3

A-rækken - Mini - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200634466536425.901.827.754.3
36555658924.82.126.6
2.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200636566536825.201.82752.6
357666710924.12.125.6
3.JensenLærke BrobergVestjysk GF200736778679923.801.825.652.1
38889755324.42.126.5
4.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200638999968323.601.825.450.8
399887911323.32.125.4
5.RefsgaardFrejaOutrup GUB2006355912111010622.901.523.848.4
366888912923.12.124.6
6.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D2009357897511923.601.724.748.1
36866648724.61.823.4
7.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF20093561011017.500.718.246.8
35434346326.52.128.6
8.StengaardSofieViborg GF20073789676022.401.223.646.2
38777913021.6122.6
9.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D2007346666510924.501.726.243.8
355666793022.31.317.6
10.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB20063999109812922.201.523.139.9
3999121213153018.81.616.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB2006134546610925.201.82781.3
2.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200624557671042502.127.179.7
3.JensenLærke BrobergVestjysk GF2007134810688424.802.126.979
4.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200637688666324.701.826.577.3
5.RefsgaardFrejaOutrup GUB200635466666625.201.82775.4
6.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF2009366676510424.702.126.873.6
7.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D20093666768022.801.22472.1
8.StengaardSofieViborg GF200736878979523.801.825.671.8

B-rækken - Junior - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AgerboGustav SkjoldborgBøvling IG2003366611417.402.62039.2
38769417.31.919.2
2.KjærAndreasFlemming EG200447769517.202.619.838.6
37768617.31.518.8
3.OdbergSimonØster Hornum I200537668717.302.619.938.1
48977816.71.518.2
4.MortensenAsger ØstergårdFlemming EG200337978517.101.218.336.7
37889616.91.518.4
5.HøiriisDanielBøvling IG200438999916.302.618.636.5
3891111416.41.517.9
6.NikolajsenAndersBøvling IG2003399711716.40319.436.1
4109912815.81.516.7
7.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG200339878417.101.118.235.7
49109111115.61.917.5
8.MortensenMagnus StrandgaardBøvling IG200441091011715.901.216.534.3
37889616.91.518.4
9.SørensenOliverBrejninggaard TT2004488910916.201.116.433.8
399910816.21.217.4
10.LindOliver HjorthFlemming EG20033666631801.219.232.6
399012.90.513.4
11.KorsholmChristianBøvling IG200438901300.513.530.7
4981011915.91.917.2
12.WetcheNicolai LefevreFlemming EG200231011012.600.513.130.4
31212911515.81.517.3
13.UldallJakobOdense GF200535558218.2000
00000021-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.KjærAndreasFlemming EG2004489710316.902.619.558.1
2.AgerboGustav SkjoldborgBøvling IG20035101189516.202.618.858
3.OdbergSimonØster Hornum I2005591071271602.818.856.9
4.NikolajsenAndersBøvling IG200351212915914.80317.853.9
5.SteffensenSimon BrunsgaardBøvling IG200361212812915.102.617.753.4
6.MortensenAsger ØstergårdFlemming EG20034911912615.9015.952.6
7.MortensenMagnus StrandgaardBøvling IG200451212812915.201.516.450.7
8.HøiriisDanielBøvling IG20046121312153012.202.614.250.7

B-rækken - Junior - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RytterAthenaBøvling IG200335666318.101.219.338.6
36767317.81.519.3
2.LethEmilyOdense GF200436766317.901.219.138.1
37967317.51.519
2.KlimMaria VadVestjysk GF200536656617.801.21938.1
37569417.61.519.1
2.RattenborgJohanneOdense GF20043666631801.219.238.1
36769517.41.518.9
5.MejdingSille LyngVejstrup E200336667617.601.218.538
366663181.519.5
6.HolmLiv RustinOdense GF200536676817.401.518.337.8
36546318.31.219.5
7.KlingenbergIdaFlemming EG200336866517.601.218.837.7
37667717.41.518.9
8.PedersenSimone RaschOdense GF200537567517.701.218.937
37676917.21.518.1
9.ØrnskovEmilieBrejninggaard TT200337799616.901.117.134.2
376713616.81.217.1
10.TamstoffKlara VigFlemming EG2004313988616.301.217.533.4
3699015.30.615.9
11.OlsenSigne JuulVestjysk GF20044781114715.901.216.532.4
3699015.30.615.9
12.HeidelbachLauraVejstrup E200339911014.800.615.430.9
371011014.90.615.5
13.LarsenKaroline Mathilde WindfredBøvling IG200437000017.8
37898317.21.217.8
14.BundgaardKarolineVejstrup E200336109015.200.615.815.8
15.FrydendahlEmilie FinkOdense GF20053600000
3700-
15.HarbergMargrethe JuhlOdense GF200500000
15.SønderskovLea LauridsenVestjysk GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RytterAthenaBøvling IG200339961031701.518.557.1
2.KlimMaria VadVestjysk GF200539968916.601.918.556.6
3.RattenborgJohanneOdense GF200439967417.201.218.456.5
4.LethEmilyOdense GF2004391267416.901.218.156.2
5.MejdingSille LyngVejstrup E200338879916.601.517.855.8
6.PedersenSimone RaschOdense GF200548979616.701.918.655.6
7.KlingenbergIdaFlemming EG2003388712916.301.517.855.5
8.HolmLiv RustinOdense GF200548108123013.801.912.750.5

B-rækken - Mini - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardMadsSilkeborg P-D2008344610917.401.118.537.5
36469717.51.519
2.KristensenMariusSvendborg GF200546779617.101.218.336.5
388912316.71.518.2
3.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB200937879916.701.217.936.1
39989516.71.518.2
4.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF200736648917.401.518.635.3
3664016.10.616.7
5.MichelsenMikkelOutrup GUB20073910911915.901.216.534.8
389613316.81.518.3
6.ZebergDanielFlemming EG200549111112915.401.115.934.2
379611616.81.518.3
7.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF2005499711116.901.218.133
38971330141.514.9
8.RisgaardIsack HornViborg GF2008488710916.401.517.932.5
387796170.614.6
9.HansenKristianFlemming EG200649119111515.101.91730.9
3791014915.81.113.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.VestergaardMadsSilkeborg P-D200836658317.901.519.456.9
2.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF200748979616.701.518.253.5
3.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB200941012810815.801.517.353.4
4.KristensenMariusSvendborg GF200541212813715.401.516.953.4
5.MichelsenMikkelOutrup GUB200741212711316.101.217.352.1
6.NguyenLucas Thien KhangSvendborg GF200551213912415.501.51750
7.ZebergDanielFlemming EG200559129014.500.615.149.3
8.RisgaardIsack HornViborg GF20084121391391501.316.348.8

B-rækken - Mini - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MoselerRosaVarnæs-Bovrup IF200536766317.901.219.137.2
366611916.91.518.1
2.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200936769417.501.218.737
388811416.81.518.3
3.JaedekeNataliOutrup GUB20063676991701.117.836.7
377610317.41.518.9
4.GyldenøhrSilja RouVejlby IK200538967417.301.218.236.4
379711616.71.518.2
5.LarsenJohanneOdense GF200736669617.401.118.536
377915016.90.617.5
6.RanckCille DigeOutrup GUB200936669417.601.218.834.5
34667917.51.215.7
7.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF200738867417.401.218.634.2
398100150.615.6
7.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF200539868417.201.218.434.2
3988015.20.615.8
9.HagstenCecilieVestjysk GF200636669317.701.117.933.6
39710015.10.615.7
10.RørstrømPernille LøvendorfVejlby IK2007399910316.701.117.832.9
391211014.50.615.1
11.RaunholtAnneVejlby IK2005399713316.600.617.232.7
36979317.31.215.5
12.JørgensenAnna FromVestjysk GF20074666015.800.616.431.4
56679916.81.215
13.SoelbergSofia NellieViborg GF2006376013.400.513.927.5
397013.10.513.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LarsenJohanneOdense GF20073910612416.601.518.154.1
2.GyldenøhrSilja RouVejlby IK20053121269716.101.517.654
3.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200941214813615.301.516.853.8
4.JaedekeNataliOutrup GUB200641212811915.401.516.953.6
5.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF200549979616.601.518.152.3
6.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF200741011611316.501.51852.2
6.RanckCille DigeOutrup GUB200939969916.501.217.752.2
8.MoselerRosaVarnæs-Bovrup IF2005412139014.200.414.651.8

B-rækken - Senior - Damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PoulsenLouiseØster Hornum I200020000020.8000
00000021-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 L A E D H Tid Total Score
1.PoulsenLouiseØster Hornum I2000391212014.400.413.913.9

B-rækken - Senior - Herrer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DamgaardJonasVestjysk GF1993612141410315.101.216.333.3
610111314515.11.917
2.BjerrumViktorVestjysk GF200069111014301302.615.632.5
511121010815.41.516.9
3.PedersenRasmus DorfVestjysk GF1998599109915.901.216.831.7
69913014.30.614.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BjerrumViktorVestjysk GF20004151591161501.216.248.7
2.PedersenRasmus DorfVestjysk GF199841312911915.201.216.147.8
3.DamgaardJonasVestjysk GF199351213151231500.1033.3

Begynderrækken - Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200915775717.8017.835.1
36765417.917.3
2.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB201276689616.8016.833.6
46686617.416.8
3.BundesenViktor BruunFlemming EG200987779616.6016.633.6
8788631717
4.RasmussenChristianFlemming EG200968888916.3016.333.3
8867741717
5.HuberMathiasOutrup GUB20087910109715.8015.832
671089816.216.2
6.PedersenChristian BundggardOutrup GUB20118999961601631.9
99999615.915.9
7.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF201066596817015.231.1
56569817.115.9
8.DalmoseRasmus BjørnSvendborg GF20081091099815.5015.529.1
1189815815.113.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BrøndPelleVarnæs-Bovrup IF200953336818.2016.451.5
2.BundesenViktor BruunFlemming EG200955567717.5017.250.8
3.HounsgaardVictor JuulOutrup GUB201246667217.9016.750.3
4.RasmussenChristianFlemming EG200966677317.5016.349.6
5.HuberMathiasOutrup GUB200849965317.4017.449.4
6.PedersenChristian BundggardOutrup GUB201166887117.4017.449.3
7.JensenSøren WalzVarnæs-Bovrup IF201036667817.4015.947
8.DalmoseRasmus BjørnSvendborg GF200898999216.4015.844.9

Begynderrækken - Niveau 1 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Høyby-ClausenKarolineOdense GF200904457718.3018.337.3
2536401919
2.NielsenSif SideniusOdense GF200923443618.8018.837.1
35556318.318.3
3.BechRegitzeOdense GF200925564018.8018.836.7
34555917.917.9
4.JespersenTheaOdense GF201054566018.4018.436.6
65557018.218.2
5.MjeldeAlberteOdense GF201035576018.4018.435.8
37987217.417.4
5.LilienvaldCamilleBillund IF200934677218.1018.135.8
35666717.717.7
7.NielsenJosefineOutrup GUB201036659717.4017.435.1
35556318.318.3
8.PetersenVictoria BrændbygeOdense GF200946786717.2016.934.7
33468218.417.8
9.MadsenJulie BruusgaardSvendborg GF200646666717.5017.534.6
4447315.814.3
10.DahlJeanetteØster Hornum I200836676817.4016.834.2
3666631817.4
11.NielsenVenessa MartiniFlemming EG200845676817.4016.834.1
35556318.318.3
12.JonesAveryBillund IF201036687917.1016.534.1
35567817.617.6
13.KjelsmarkSofie BøjenSvendborg GF200846665917.4017.434.1
445615916.716.7
14.BrødsgaardIdaBillund IF200687667117.5016.333.9
54466318.217.6
15.SookhooChalineFlemming EG200954556917.601733.7
335710917.316.7
16.FrederiksenElla Lindahl HolmFlemming Efterskole200976876317.3016.733.6
65669617.216.9
17.ThomsenMaja WormViborg GF200913356318.9018.933.5
155478716.414.6
18.SvendsenLykke TougaardViborg GF200976777117.5017.533.3
688815416.115.8
19.DamborgStineSvendborg GF200736667218017.733.1
366612816.915.4
20.HøyerFrida HaugaardViborg GF201265767917016.432.8
36661091716.4
21.EhmsenNynneBillund IF200964567917.3016.732
646611617.115.3
22.ChristensenMilleFlemming EG2011105688916.4015.531.3
104679716.715.8
23.MadsenAlberteBillund IF200986666017.8016.931.2
4447315.814.3
24.HansenEmilieBillund IF200777887816.501531
535715916.616
25.PoulsenJanniBillund IF2006879107916014.230.5
466611517.216.3
26.GalachoMelissa GraugaardViborg GF2012116687816.4014.630.4
667812716.415.8
27.JensenDagny Leda GludFlemming Efterskole20095891010915.9015.630.4
33300020.1-
28.WinkelAstridFlemming EG201111810129915.1014.530.1
779610616.515.6
29.DresslerLeaVarnæs-Bovrup IF200964687717.2014.830
85561061715.2
30.SoelbergMaria MyViborg GF201213689014.4014.428.9
15610813415.414.5
31.JensenAnna MøllerBillund IF106677716.7014.314.3
33300020.1-
32.ZarianskaAminaViborg GF201200000021000
00000021-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Høyby-ClausenKarolineOdense GF200913356019.2019.256.5
2.NielsenSif SideniusOdense GF20095333421901956.1
3.JespersenTheaOdense GF201033335019.3019.355.9
4.BechRegitzeOdense GF200943335019.2019.255.9
5.LilienvaldCamilleBillund IF200933557018.7018.754.5
6.MjeldeAlberteOdense GF201036686018.1018.153.9
7.NielsenJosefineOutrup GUB201035676018.3018.353.4
8.PetersenVictoria BrændbygeOdense GF200935558717.7017.752.4

Begynderrækken - Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThraneAske SeverinOutrup GUB201054564018.6018.634.6
468812916.316
2.KirkHjalte Alexander TheodorOutrup GUB20081556651515.8015.233.2
4678501818
3.NielsenKarl Johan FløeSvendborg GF200878897716.4016.132
789107716.215.9
4.ChristensenMikkelFlemming EG2008000000210017.5
76675417.517.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThraneAske SeverinOutrup GUB201064566917.4017.151.7
2.KirkHjalte Alexander TheodorOutrup GUB200836666218.1018.151.3
3.NielsenKarl Johan FløeSvendborg GF200856786417.4017.149.1
4.ChristensenMikkelFlemming EG2008000000210017.5

Begynderrækken - Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LarsenFreyaBillund IF200836587018.1018.136.1
3677701818
2.SvendsenLærkeViborg GF200634668018.3017.736
14676318.318.3
3.MadsenSimoneBillund IF200733577817.7017.735.8
24569318.118.1
4.MadsenAnneline MoselundViborg GF200534576617.9017.935.4
24569318.118.1
5.NaurAlma BangOdense GF201035666018.4018.435.4
3788861717
6.MadsenMetteOutrup GUB200924787018.2018.235.1
24569318.118.1
7.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201043678617.6017.635.1
64898017.517.5
8.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200935767917.3017.334.8
35996916.916.9
9.RosendalLaura SøbyeOutrup GUB200987696017.4016.534.6
45793118.118.1
10.HansenSigne VognSvendborg GF200833586817.7017.434.3
35996916.916.9
10.EriksenFrida BollerupFlemming EG200843666917.6017.334.3
3578891717
12.NguyenVickySvendborg GF200863687117.9017.634
55897916.716.4
13.HenriksenFrida SlothSvendborg GF200784686916.901633.2
55676917.217.2
14.MogensenAmalieSvendborg GF200744787817.2016.932.9
358101591616
15.ThraneGry HøjbergOutrup GUB200866689716.8016.232.3
5681011916.116.1
16.MølbjergFridaSvendborg GF200884586917016.431.8
105810891615.4
17.LillethorupMynteViborg GF2010647615416.8016.531.7
46791131715.2
18.NielsenMaja SønderlundBillund IF20074571010916.5016.230.9
779117716.214.7
19.HammershøjSilkeBillund IF20073389151515.7015.130.1
37111213815.615
20.BrødsgaardAnnaViborg GF2009645810017.7015.628.5
567312.912.9
21.PertlVictoria EliseSvendborg GF2006746118916.5015.328
779012.712.7
22.KnudsenMalouFlemming EG2007000000210017.1
45996317.417.1
23.PoulsenFreja ØsterkjærhusFlemming EG2007000000210015.9
257913916.515.9
24.AaskovJosefineFlemming EG2008346013.7013.713.7
00000021-
25.WøhlkFrida MarieViborg GF200700000021000
00000021-
26.AndersenEmma NeesFlemming EG200800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LarsenFreyaBillund IF200825677018.3018.354.4
2.SvendsenLærkeViborg GF200603568917.9017.953.9
3.NaurAlma BangOdense GF201033568118.4018.453.8
4.MadsenSimoneBillund IF200716669617.6017.353.1
5.MadsenMetteOutrup GUB200936796117.8017.852.9
6.HansenLaura BoiskovOutrup GUB200936678517.5017.552.3
7.KristiansenFrederikke ThimisOutrup GUB201066889816.5015.951
8.MadsenAnneline MoselundViborg GF2005036014.1014.149.5

C-rækken - Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BrixenRasmusFlemming EG200844338618.20119.237.7
455510917.21.318.5
2.PedersenKalle DangvardOdense GF200955459617.600.918.536.8
54559917.3118.3
3.HeidemannWilliamOdense GF2008678910916.100.916.435.9
46447018.5119.5
4.GermadnikOliver AkstrupBillund IF2004566611816.80117.835.5
667810916.41.317.7
4.SchiønningJacobVarnæs-Bovrup IF2005668910916.201.317.535.5
56989317118
6.RasmussenJeppeSvendborg GF2005666612916.50117.535.3
656712916.51.317.8
6.MikkelsenAnton LumbyeVarnæs-Bovrup IF200766689916.60117.635.3
577810916.41.317.7
8.NguyenJimmySvendborg GF2007579812916011734.3
577910916.3117.3
9.HedeholmAdamVestjysk GF200569999616.20117.234.3
689911915.81.317.1
10.RasmussenLukasVarnæs-Bovrup IF2009568815915.90116.934
656712916.51.317.8
11.PawlikHjalteVarnæs-Bovrup IF2005688810916.101.317.433.9
710101112515.5116.5
12.PedersenVilliam DangvardOdense GF2008578915915.70116.132.2
54559917.3118.3
13.BaunsgaardStorm EmilOdense GF20094455116.100.416.531.1
46669817.10.514.6
14.SølbeckDanielOutrup GUB20106899014.800.415.230.6
66990150.415.4
15.WillumsenJeppeBillund IF2010679012.800.313.130.4
69999516.3117.3
16.VestergaardChristianOutrup GUB20085666015.700.416.129
461112125160.512.9
17.FeltmannTristanSvendborg GF2010599911616.100.513.628.4
69912014.40.414.8
18.HolmenDanielFlemming EG2004000000210015
7999014.60.415

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BrixenRasmusFlemming EG200844568617.701.31956.7
2.HeidemannWilliamOdense GF200845669517.500.918.454.3
3.PedersenKalle DangvardOdense GF200945569917.200.917.554.3
4.MikkelsenAnton LumbyeVarnæs-Bovrup IF200745679717.201.318.553.8
5.SchiønningJacobVarnæs-Bovrup IF2005567710916.601.317.953.4
6.GermadnikOliver AkstrupBillund IF2004477712916.401.317.753.2
7.RasmussenJeppeSvendborg GF2005567712916.401.317.753
8.NguyenJimmySvendborg GF200746669817.100.91852.3

C-rækken - Niveau 1 - Piger 13-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DamHeleneFlemming EG20040000002102138.9
44567617.8117.9
2.SlothAnita NielsenFlemming EG200533339318.601.319.938.8
43339917.9118.9
3.AaskovFrederikkeFlemming EG20053456931800.918.938.4
33337618.5119.5
4.KnudsborgMathilde MølgaardBrejninggaard TT2005455610417.60118.637.9
44447318.40.919.3
5.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200446668417.60118.637.9
333399181.319.3
6.WrzesinskaAstridOdense GF200553349518.10119.137.8
53579317.80.918.7
6.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF2004354511517.700.918.637.8
33349618.2119.2
8.RyanFridaBrejninggaard TT200543448618.10119.137.7
35569917.31.318.6
9.SøgaardJosefine EmilieBillund IF200535459318.100.91937.6
34459917.6118.6
10.LydersenMaja Sofie HustedVestjysk GF200535677317.90118.937.1
444515617.21.318.2
11.MøgelhøjEmilieFlemming EG2006445611917.10118.137
33559917.61.318.9
12.KissowDicte BrønningSilkeborg P-D200646559617.500.918.436.7
533314917.3118.3
13.KnudsenMiaBrejninggaard TT200355568817.300.918.236.5
66679317.3118.3
14.SteensgårdIben Mikkeline HallumFlemming EG200546679017.800.918.736.4
555811916.7117.7
14.Nesager-BechAnne ChristineBillund IF20065666891700.917.936.4
66668317.5118.5
14.JensbySofie EmilieOdense GF200656689317.300.918.236.4
456610717.2118.2
17.HansenEmma GäthOdense GF200666668317.500.918.436.2
68101012615.8116.8
18.AndersenKaroline FrølundOdense GF200645479617.500.918.435.7
466699170.917.3
18.VistisenAmalie MøllerOdense GF20055779931700.917.935.7
566910616.8117.8
20.RybergEmiliaBrejninggaard TT200356669916.90117.935.5
668911716.31.317.6
21.JensenLaura RosenqvistOdense GF200567799416.800.917.735.2
689912915.70.414.6
22.LlamasJohannaOdense GF200467799416.80117.835
57789516.90.917.2
22.MarekLauraVarnæs-Bovrup IF200656679417.300.918.235
669710816.4116.8
22.JespersenSofie HøjfeldtOdense GF2006457712916.600.917.535
46669817.1117.5
25.PetersenSara DammVarnæs-Bovrup IF2004569911316.700.917.634.9
689911416.3117.3
25.ChristensenIda BaunFlemming EG200656669916.900.917.834.9
568912916.1117.1
27.LawrenzMaja NygaardVarnæs-Bovrup IF2004678910516.500.917.434.7
677910816.3117.3
28.AndersenMaria BorregaardOdense GF200557899916.30117.334.6
466699170.917.3
29.PedersenAnemone LykkeFlemming EG200567881291600.916.934.6
58869716.7117.7
30.JakobsenLouise OttenVarnæs-Bovrup IF20055791012915.80116.233.3
578911916.1117.1
31.HansenSigne MejlsVestjysk GF20046991012915.500.915.832.6
68101012615.8116.8
32.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF20065667971700.917.932.4
6679113014.1114.5
33.PoulsenSofie DalgaardVejlby IK20066891112915.500.915.832
699911815.8116.2
34.AndersenMaiBrejninggaard TT2003689812915.800.915.831.5
466699170.917.3
35.KruseMalouFlemming EG20066891012915.600.915.630.8
6899014.80.415.2
36.JensenFieBrejninggaard TT200356910123013.800.914.128.7
689912915.70.414.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SlothAnita NielsenFlemming EG200500234519.601.320.959.7
2.AaskovFrederikkeFlemming EG200513334319.30120.358.7
3.KnudsborgMathilde MølgaardBrejninggaard TT200501235419.50120.558.4
4.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200422336319.10120.157.9
5.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200423347818.301.319.657.5
6.RyanFridaBrejninggaard TT200533447618.301.319.657.3
7.WrzesinskaAstridOdense GF2005235512417.90118.956.7
8.SøgaardJosefine EmilieBillund IF200536101101500.415.453

C-rækken - Niveau 1 - Piger 8-12 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WolfNova KamilleFlemming EG200833345418.80119.839.8
33446318.71.320
2.AndersenSilkeFlemming EG200733335618.700.919.639.1
33346618.5119.5
3.HansenLaura KruseSvendborg GF200734666318.200.919.138.6
36799816.8116.1
3.BeckTilleSvendborg GF2007333511318.20119.238.6
34447318.50.919.4
5.FrydendahlMathildeVejlby IK200822237918.500.919.438.5
23366918.1119.1
6.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF20083356671800.918.938.3
33566318.4119.4
7.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200834566518.100.91937.9
34666617.9118.9
7.VandelFilippaFlemming EG200734568917.500.918.437.9
33346618.5119.5
9.ClausenLærke SøholmVarnæs-Bovrup IF200835677317.90118.937.8
36667317.9118.9
10.NørmarkSofie BülowBillund IF200836668317.80118.837.6
36667317.90.918.8
11.ChristiansenLaurineVarnæs-Bovrup IF200736678317.700.918.437.5
345693181.319.1
12.DøssingSilje LaumandOutrup GUB201034566917.700.918.637.1
36656917.5118.5
13.CarstensenMathildeOdense GF201033369717.900.918.836.9
34666817.7118.1
14.EskesenCamilleOdense GF20073677981700.917.936.8
36667317.9118.9
15.BlomLuna EliseVarnæs-Bovrup IF201033657618011936.7
35678517.60.117.7
16.RosborgSofie MørkViborg GF200933367718.100.91935.6
3546016.20.416.6
17.AlstrupLaura Secher HollesenVejlby IK200836668317.800.918.135.5
36679317.60.417.4
18.SølbeckAneOutrup GUB201033566917.800.918.735.2
3466016.10.416.5
19.ThomsenFridaOdense GF200736788317.500.918.435.1
34679917.20.416.7
20.RasmussenEsther BechBillund IF2008346715916.6011735
36679317.6118
21.JensenNadiaOutrup GUB200846899716.700.91734.7
33566318.4119.4
22.FuglkjærSigneViborg GF20073336016.500.41634.5
34667917.5118.5
23.JohansenEmilie LiebmannOdense GF20094667015.700.416.134.5
44669717.4118.4
24.BjørkholmDicte Signe WandrupOdense GF200736669917.100.917.434.4
366713916.6117
25.SyverudSaga JohanneOdense GF200936688417.500.918.434.4
4578015.60.416
26.HansenMikkeline MeinertzSilkeborg P-D200736688617.300.917.133.2
36799816.8116.1
27.WormFrejaOutrup GUB200936679817.100.917.433
366673015.2115.6
28.SøgaardMaja LouiseFlemming EG20093668015.700.416.132.2
3668015.70.416.1
29.MatthiesenFrida NyhøjOdense GF2009357710916.900.917.231.8
355793015.1114.6
30.SteinrudBodil RabølleSvendborg GF2007369013.200.313.531
46899816.60.917.5
31.HedeElineOutrup GUB2009399012.900.313.228.8
3799015.20.415.6
32.FiallaIda DamOdense GF200834567318.200.919.119.1
3300-
33.SørensenDicte JuhlVejlby IK200733336918.300.918.618.6
3600-
34.FaberAnna-ClaraVarnæs-Bovrup IF201034568817.60118.618.6
4600-
35.ValentinIsabella W.Varnæs-Bovrup IF20103600000
600-
35.GarzaMaja Sofia RoedVejlby IK200700000
35.KirkegaardNikoline HaugstedOdense GF20074600000
4600-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WolfNova KamilleFlemming EG200811335519.201.320.560.3
2.AndersenSilkeFlemming EG200712336718.800.919.758.8
3.BeckTilleSvendborg GF200733668318.100.91957.6
4.JensenFreja SmidtVarnæs-Bovrup IF200835556618011957.3
5.FrydendahlMathildeVejlby IK2008333415617.60118.657.1
6.HansenLaura KruseSvendborg GF200735669817.30118.356.9
7.VandelFilippaFlemming EG200736686317.80118.856.7
8.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200836778317.600.918.556.4

C-rækken - Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SkovgaardToreSvendborg GF2005689711916011733.9
6108712915.81.116.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SkovgaardToreSvendborg GF200538101013416.201.117.351.2

C-rækken - Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WildnerSelma MannOdense GF20063495901801.119.137.7
49559617.21.418.6
2.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF2010459612317.101.118.237
48669317.41.418.8
3.WinningFilucaOdense GF200645969617.101.118.236.3
59669417.1118.1
4.LarsenAnna DüringVestjysk GF2007361269117.30118.336
3136610616.61.117.7
5.LillevangMerle ThraneVestjysk GF200745859617.30118.335.9
5126710516.51.117.6
6.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF2006651069317.10118.135.6
610779716.41.117.5
7.FrederiksenAndreaVejlby IK2008438501600.516.534.8
510559417.21.118.3
8.RaundalKathrineVestjysk GF2005461069916.601.117.734.8
6119910416.1117.1
9.SlessingAnnikaOutrup GUB2007669811916.10117.134.5
696611916.31.117.4
10.OlesenKarla ToftVejlby IK20076610711916.101.117.233
6128912915.4115.8
11.BirkholmKlaraVestjysk GF200734107015.600.516.131.4
41288014.80.515.3
12.EbsenFreya WarmingOdense GF20056611910716.101.117.229.9
6129012.30.412.7
13.KristensenLuna Marielle RyvængeOdense GF200866999916.20116.616.6
00000021-
14.HoltNicole HøbergOutrup GUB2008661215014.100.514.614.6
00000021-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.WildnerSelma MannOdense GF200623536318.801.119.957.6
2.KastrupStella Christine JensenVarnæs-Bovrup IF201037781141701.418.255.2
3.LillevangMerle ThraneVestjysk GF200733778018.20119.255.1
4.WinningFilucaOdense GF200634879617.301.118.454.7
5.FrederiksenAndreaVejlby IK200835767517.701.118.853.6
6.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF2006361199316.90117.953.5
7.RaundalKathrineVestjysk GF2005348810617.101.118.253
8.LarsenAnna DüringVestjysk GF200735151114815.40116.452.4

Eliterækken - Junior - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB200533223329826.504.430.961.7
334333399264.830.8
2.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D200536534438326.103.629.759.9
35454549325.84.430.2
3.PilgaardMikkelBrejninggaard TT200335343338426.403.63059
343444412525.73.329
4.LauridsenJensFlemming EG2003354333413725.503.428.958.3
343343410825.83.629.4
5.HansenMikkelFlemming EG2003355796612424.30529.358.2
366666412624.54.428.9
6.LindholmerMagnusFlemming EG20033355433024.403.327.757.5
33811106512723.56.629.8
7.PostOskar VeilgaardVarnæs-Bovrup IF200434544559825.303.428.757.3
3456543146253.628.6
8.JakobsenMaltheBrejninggaard TT200256634537625.503.629.156.4
476764515923.73.627.3
9.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005345333413825.403.528.955.8
36645559924.82.126.9
10.SommerLudvigOutrup GUB2005366455512824.603.327.955.6
368765510624.43.327.7
11.BoesdalSimonVestjysk GF20044633333782603.629.655
3445633024.21.225.4
12.JensenSteffenFlemming EG20036645663121523.703.427.154.4
46564459924.82.527.3
13.PedersenAndreas YdeOutrup GUB2005367787712523.803.627.453.2
3698877151522.23.625.8
14.HermannNiclasVarnæs-Bovrup IF20023569879022.305.223.953.1
349864315923.95.329.2
15.JørgensenPhilipOdense GF200335365651252503.428.453
35454549325.84.430.2
16.MikkelsenDavid KrogstrupOdense GF2002367776613723.803.22753
45545430241.325.3
17.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D2005367787612623.801.825.651.3
567788512623.62.125.7
18.KümpelJeppe VintherVarnæs-Bovrup IF20023544656023.701.224.950.8
36778769923.82.125.9
19.HancockJamieVestjysk GF20023566867151522.903.426.350.8
3666556023.31.224.5
20.MikkelsenJoakim UhreVarnæs-Bovrup IF2004334456502401.225.250.5
45545430241.325.3
21.Warming-HansenMadsVarnæs-Bovrup IF200259997868423.501.825.150.5
479988611523.32.125.4
22.RodeTobias PhilipFlemming EG2004344914017.60320.650.3
4333223121525.34.429.7
23.PlumMagnusVejstrup E200346898879923.201.724.949.8
455446515924.31.224.9
24.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB2004345656815324.501.826.349.7
346435314625.21.223.4
25.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB2005368989812523.201.724.349.7
379888712623.22.825.4
26.JessenCarl JonathanVarnæs-Bovrup IF20023666443023.801.22548.3
366454598251.323.3
27.MadsenSebastian JuulOdense GF2004367775502301.324.324.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB2005333300010926.904.831.7124.2
334364311925.45.430.8
2.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D200536553337725.803.629.4120.2
35433338326.54.430.9
3.PilgaardMikkelBrejninggaard TT20033563333101524.903.628.5118.2
334332310626.34.430.7
4.HansenMikkelFlemming EG2003366866611324.505.129.6117.4
36664559425.24.429.6
5.LindholmerMagnusFlemming EG20033368311024.503.327.8117
44784339725.16.631.7
6.PostOskar VeilgaardVarnæs-Bovrup IF2004344433312925.503.428.9115.6
343333311925.83.629.4
7.LauridsenJensFlemming EG200336543331032602.228.2115.4
353343314925.33.628.9
8.JakobsenMaltheBrejninggaard TT20023510966612823.502.926.4110.7
478646610624.33.627.9

Eliterækken - Junior - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenVictoria KathrineBrejninggaard TT200333212125427.703.631.362
332020111926.93.830.7
2.ScherrebeckJosefine KrogFlemming EG200334333343327.101.828.958.7
34321214327.72.129.8
3.JohannsenLeah ChristinaOdense GF200435553448425.901.827.754.9
36654469625.12.127.2
4.ChristensenNicoline Serup SerupVejstrup E2002386564411924.403.427.854.9
366754766252.127.1
5.TeilmannJulieBrejninggaard TT2004356467910924.101.825.351.2
366536612924.42.125.9
6.LarsenFreja RiberBrejninggaard TT2003357910101114922.201.823.449.4
347679611823.92.126
7.AndersenJosefineOdense GF2002477888118323.601.825.448.2
37101114141515520.62.222.8
8.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF200449981010913322.501.624.146
358889118323.71.221.9
9.PetersenJosefineFlemming EG20044810111210914022.201.623.242.6
4799810915922119.4
10.ChristensenSissel LentzOdense GF20033534323024.701.225.925.9
366754766252.127.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenVictoria KathrineBrejninggaard TT20033320012632803.631.6123.8
332100312926.73.830.2
2.ScherrebeckJosefine KrogFlemming EG200333332213327.701.829.5117.9
23221335327.62.129.7
3.JohannsenLeah ChristinaOdense GF200435567566325.401.827.2108.6
36667689524.42.126.5
4.ChristensenNicoline Serup SerupVejstrup E20023566445133022.403.425.8105.6
368898815722.82.124.9
5.TeilmannJulieBrejninggaard TT200434446667425.601.826.8103.6
34578879824.12.125.6
6.LarsenFreja RiberBrejninggaard TT20033455546323.501.625.1101
35667569924.42.126.5
7.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF2004378013.200.513.783.5
3789108813622.81.623.8
8.AndersenJosefineOdense GF2002000048.2

Eliterækken - Mini - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF20053591085412324.10529.158.8
358643410325.44.329.7
2.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007366434512025.703.32957.9
39655439025.63.328.9
3.VesterborgFrederikOdense GF200636644239525.803.429.257
36553359825.32.527.8
4.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007356335313325.603.32854.9
3545436119252.526.9
5.TørvingLucas LundOdense GF200635454336925.801.82753.4
365546712924.32.126.4
6.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF2005366879711523.801.825.650.7
3678788149232.125.1
7.AndersenVictor VanVejlby IK200549111213121215920.301.821.539.6
312121414150171.118.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF2005369986814523.20528.2115.9
359855310624.64.328.9
2.VesterborgFrederikOdense GF2006365333311925.403.428.8115.1
364332210626.13.229.3
3.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007354321311426.403.329.5113.9
397777611923.43.326.5
4.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007366633302401.225.2108.8
34533348626.12.628.7
5.TørvingLucas LundOdense GF200636666668624.701.826.5108.4
36633336326.42.128.5
6.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF2005369121111911422.402.124.5101.7
599889712023.33.226.5
7.AndersenVictor VanVejlby IK200534777101115922.701.824.584.6
36781210019.41.120.5

Eliterækken - Mini - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF200645545658625.201.726.954.9
37676637325.22.828
2.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D2006357755515923.903.227.153.9
365656610624.72.126.8
3.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200535778666624.601.826.453.2
36655669724.72.126.8
4.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200636775659624.601.826.152.4
36588778324.52.126.3
5.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF20073688977022.201.223.449.1
378878714623.22.525.7
6.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200747889989323.502.125.649
378899815922.41.323.4
7.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF2006468101010714822.301.823.544
35891011019.41.120.5
8.LundgreenFrederikkeVejlby IK2007000000000300020.5
377999019.60.920.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF200633221234327.701.829.5113.7
35653334326.52.829.3
2.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D2006333223402501.226.2108.4
34333556626.22.128.3
3.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200636656656325.401.827.2107.4
36664366325.72.127.8
4.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200535666669524.801.826.6104.6
3556555023.61.224.8
5.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200735664559425.302.127.4102.9
36876668324.71.826.5
6.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF2007467666514823.802.526.3102.2
36678648524.72.126.8
7.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF2006367788714623.402.125.595.9
37676769324.61.826.4
8.LundgreenFrederikkeVejlby IK2007256644411325.501.927.472.2
3645669322.81.524.3

Eliterækken - Senior - Damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF199233338566625.70429.760.7
35533336626.34.731
2.McneilNellOdense GF199934333434027.301.628.957.8
366433375262.928.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF19923381011969323.803.927.7120.2
26332027427.14.731.8
2.McneilNellOdense GF199933122325327.601.629.2114.9
386645486252.927.9

Eliterækken - Senior - Herrer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PihlLasseFlemming EG199036635437525.807.833.668.3
325632144277.734.7
2.AbildgaardMartin MøldrupSilkeborg P-D2002336653310625.507.833.367.2
34554338825.78.233.9
3.BredvigAlexander SkovgaardOdense GF200033663336326.405.531.964.7
33665339325.96.932.8
4.KærArne RaskVestjysk GF1996346543410625.505.831.362.2
3381286411623.9730.9
5.HändigJoelOdense GF19943541186611324.305.529.858.2
3367117712623.84.628.4
6.LukondjiMichelOdense GF2000355554412525.203.428.657.1
34431239426.74.828.5
7.KristensenBenjaminSilkeborg P-D1996347765511624.605.630.255.8
35911779021.93.725.6
8.DoyleKian HvistendahlSilkeborg P-D2001337121176022.103.325.452.7
3576443133022.55.127.3
9.SømodGustav JuulSvendborg GF2000365656511624.70226.748
5776545023.11.221.3
10.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF199700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PihlLasseFlemming EG199033453329326.508.234.7137.2
23553006327.36.934.2
2.AbildgaardMartin MøldrupSilkeborg P-D2002338885411924.107.932134.7
33663326326.5935.5
3.BredvigAlexander SkovgaardOdense GF200034664109326.405.531.9127.5
3369664121523.67.330.9
4.KærArne RaskVestjysk GF1996346645713924.305.429.4120.4
3371061098923.55.928.8
5.LukondjiMichelOdense GF2000333434512925.404.529.9117.6
34666446325.84.830.6
6.HändigJoelOdense GF1994346866513524.405.529.9116.9
333911867424.64.228.8
7.KristensenBenjaminSilkeborg P-D199635898669324.305.629.9112
33796660233.326.3
8.DoyleKian HvistendahlSilkeborg P-D2001356966612923.805.529107.9
3963321024.31.926.2

S-rækken - Senior - Herrer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLasse BlumensaatØster Hornum I19983645016.200.616.836.7
6899153161.517.5
2.RasmussenHjalte HougaardVarnæs-Bovrup IF19976111110014.200.614.832.3
6899153161.517.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RasmussenLasse BlumensaatØster Hornum I1998346612317.602.620.256.9
2.RasmussenHjalte HougaardVarnæs-Bovrup IF19973777015.600.616.248.5