Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 1

Konkurrencer

B rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SchrøderMarcusFlemming20001223415.70319.840.3
1232415.73.420.5
2.NørregaardMagnusFlemming20011221216.101.619.640.2
1111216.31.720.6
3.Anker NielsenHjalteFlemming20002123425.60319.839.9
21123162.120.1
4.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF19991112515.90320.439.2
1123335.71.718.8
5.KjærsgaardMarkusVBIF19992222415.70319.838.6
2222325.71.718.8
6.Birkler SørensenJeppeFlemming20002232425.50319.237.7
2322325.61.718.5
7.SoelbergSimonSilkeborg P-D20012222335.422.11837.6
1222325.82.219.6
8.Vinther RasmussenNiclasFlemming20012222215.901.61937.2
2232335.51.718.2
9.Brockdorff LorensenChristianFlemming20002232325.601.618.136.9
2222325.71.718.8
10.Falkenberg KristensenEmilFlemming20002232435.31318.636.8
2223515.51.718.2
11.Sundstrøm PedersenCasperOdense GF20012222325.701.618.736.6
2333435.111.717
12.Jager KirkegaardKasperVesterlund20002233335.401.617.835.4
2223435.311.717.6
13.JakobsenMaltheOutrup GUB20023233415.401.717.635
3333415.31.817.4
14.Sundstrøm PedersenTobiasOdense GF20013234425.201.617.234.2
2333435.111.717
15.Oksbjerg enMadsSvendborg GF20012233435.121.616.632.3
233304.9115.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SchrøderMarcusFlemming20001212325.903.421.161.4
2.NørregaardMagnusFlemming20011112335.90320.760.9
3.Anker NielsenHjalteFlemming20001222335.70320.160
4.Birkler SørensenJeppeFlemming20001222525.513.419.957.6
5.Vinther RasmussenNiclasFlemming20011232315.801.61956.2
6.Johan Måstrup KristensenKarlSvendborg GF1999122205.30116.956.1
7.SoelbergSimonSilkeborg P-D20011222535.321.717.655.2
8.KjærsgaardMarkusVBIF1999222205.20116.655.2

B rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.StraussSaraFlemming20001111116.401.620.540.5
1111236.11.720
2.RavnSarahOdense GF20021123225.901.619.338.4
1222325.81.719.1
3.AndersenJosefineOdense GF20022232325.601.518.334.3
12333104.81.616
4.Møller RasmussenSigneVestjysk GF2001112231601.419.433.9
11204.60.714.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.StraussSaraFlemming20001102435.811.819.259.7
2.RavnSarahOdense GF2002111232601.719.758.1
3.AndersenJosefineOdense GF20022122315.901.619.353.6
4.Møller RasmussenSigneVestjysk GF2001111241601.419.453.3

B rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF20051111216.301.820.740.7
0112236.11.720
2.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D20051112316.101.819.840
12113262.220.2
3.Jonathan JessenCarlVBIF20022222425.60319.839.8
1121316.11.720
4.RodeTobiasOdense GF20042122315.902.119.839.5
11222261.719.7
5.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D20051223325.701.718.539.2
0112216.31.820.7
6.Emil Brøgger BerdichevskyCarlSvendborg GF20022222525.50319.538.4
2222325.71.818.9
7.Bech IsagerMagnusSilkeborg P-D20041222325.801.618.737.8
1222415.81.719.1
8.PlumMagnusOdense GF20031232335.601.618.437.8
1122325.91.719.4
9.HüttelVictorFlemming20071232415.701.618.437.2
1222425.71.718.8
10.Sepstrup GregersenSamuelSvendborg GF2002122205.30116.636.7
11123262.120.1
11.Outzen PaulsenLaustOdense GF20032233325.501.618.136.6
1233325.61.718.5
12.Wrang LaursenOliverVejlby IK20071111226.201.620.236
12224104.721.715.8
13.HancockJamieVestjysk GF200212224104.902.216.935.7
1222325.81.718.8
14.JørgensenPhilipOdense GF20031343315.501.618.135.4
2334425.21.717.3
15.VellingEsbenFlemming20032232515.501.517.735.3
2233525.31.717.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF20051222325.801.819.259.9
2.Jonathan JessenCarlVBIF20021222435.60319.859.6
3.Skaaning JørgensenFrederikSilkeborg P-D20051212335.712.219.359.3
4.RodeTobiasOdense GF20041222325.801.719.158.6
5.Krejberg JensenOliverSilkeborg P-D2005122205.301.11756.2
6.PlumMagnusOdense GF20031233435.401.517.755.5
7.Emil Brøgger BerdichevskyCarlSvendborg GF2002223305011654.4
8.Bech IsagerMagnusSilkeborg P-D200413304.300.813.751.5

B rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenMathildeOdense GF20042222315.801.61939
1112226.11.720
2.UhrskovJulieFlemming2003112231601.619.338.1
1223415.71.718.8
3.NørrungEmmaOdense GF2003112231601.619.637.1
111205.5117.5
4.JensenJulieOdense GF20042332315.601.618.436.9
2333305.61.718.5
5.Nygaard HansenJulieOdense GF20032223415.511.51835
2323535.111.717
6.Roland Spaabæk AndreassenAlberteVestjysk GF20032133425.321.517.434.9
2233415.321.617.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PetersenMathildeOdense GF20041111216.301.620.559.5
2.UhrskovJulieFlemming20031012326.101.72058.1
3.JensenJulieOdense GF2004121231601.719.756.6
4.NørrungEmmaOdense GF20031122325.901.619.356.4
5.Roland Spaabæk AndreassenAlberteVestjysk GF20032122325.801.61953.9
6.Nygaard HansenJulieOdense GF200312003.7100.511.646.6

B rækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Santiago KjeldSimonSvendborg GF19981122425.803.420.840.4
1112555.413.419.6
2.DallNikolajVBIF19981222225.901.619.338.4
1222325.81.719.1
3.LangergaardRasmusSvendborg GF19972233425.40319.238.3
1222325.81.719.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.DallNikolajVBIF1998221221601.619.658
2.LangergaardRasmusSvendborg GF19972223425.50319.557.8
3.Santiago KjeldSimonSvendborg GF1998112205.40117.257.6

C rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kronvold NielsenSethBrejninggaard19991111216.303.321.944.7
1112216.24.222.8
2.Højberg OskarsenMagnusBrejninggaard20001111216.303.321.943.8
1112235.914.221.9
3.KjærgaardAndreasFlemming20001122235.902.920.341.7
12123163.421.4
4.RytterMadsVesterlund20001211216.202.921.239.7
1233325.61.718.5
5.Bjerg ErnshofKasperFlemming19991232335.422.918.839.3
1122435.73.420.5
6.KroghLauritsVBIF20012222215.901.519.238.6
1222215.911.719.4
7.Melgaard KristensenSebastianFlemming20002232235.601.618.137.9
2322325.6319.8
8.Bech NielsenMathiasFlemming2003122221601.519.237.7
2323315.61.718.5
9.Jæger Kjær NielsenAndreasFlemming20002223335.50218.237.7
2323325.5319.5
10.Damm CorydonOliverVesterlund20012232215.801.618.737.5
1223235.71.718.8
11.Würtz PadkærLukasFlemming20001242335.50218.237.5
1223315.81.919.3
12.ResekeLucasVesterlund1999222205.201.917.236.4
2223335.41319.2
13.Damsgaard StaldEbbeFlemming20002232315.61218.535.9
23222104.81317.4
14.Skovlund MatthiesenRasmusBrejninggaard19992223325.602.919.435.7
232205.1116.3
15.Stahl VestbergMarcusFlemming20002233325.501.417.634.8
2233325.41117.2
16.Rand KristensenAndreasFlemming20012333325.401.417.334.3
2333335.121.717
17.Bo GeislerTeisFlemming200022334104.602.916.434.3
2233235.411.717.9
18.EllingMarinusFlemming20001232315.801.518.633.9
1233324.6101.515.3
19.Hovgaard SchmidtJakobFlemming200022330500.915.633.8
1233425.51.718.2
20.Høst ChristiansenNikolajVesterlund20012350400.712.433.1
1211126.22.120.7
21.BerthelsenChristianVesterlund2000224404.800.91532.7
2222355.41.517.7
22.Gottlieb MadsbjergMathiasVesterlund1999124443521.416.132.7
2334335.2116.6
23.KiilerichMartinBrejninggaard20012222435.501.617.817.8
0000007-
24.PedersenMathiasVesterlund2000000000000100011
23003.5100.511
25.Høllemkær JeppesenNikolajBøvling200100000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kronvold NielsenSethBrejninggaard19991212235.904.221.966.6
2.Højberg OskarsenMagnusBrejninggaard20001112425.903.421.164.9
3.KjærgaardAndreasFlemming2000112231603.421.463.1
4.Bjerg ErnshofKasperFlemming19991122425.803.420.860.1
5.RytterMadsVesterlund20001221255.703.320.460.1
6.Bech NielsenMathiasFlemming20031122216.101.72057.7
7.KroghLauritsVBIF20012222235.701.718.857.4
8.Melgaard KristensenSebastianFlemming20002332355.20318.656.5

C rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF20011222315.901.419.138.2
1232225.81.719.1
2.Louise KoertzSarahOdense GF20022232325.510.116.635.1
2332225.61.718.5
3.Elholm OlesenLærkeVejstrup2000122221601.619.634.2
11204.60.814.6
4.ClausenMathildeVBIF20012232225.701.518.634.2
2322224.7101.515.6
5.DyrholmCharlotteVestjysk GF20001233425.501.417.933.6
2222324.7101.615.7
6.Langballe NielsenMiaVesterlund20002222335.601.417.933.3
2332224.6101.615.4
7.KrarupCecilieVejlby IK20022333325.221.41732.7
1223234.7101.615.7
8.AndreasenCilleBøvling199912504.200.71331.9
1222325.81.518.9
9.KristensenKirstineBøvling20012232535.121.516.831.5
1432224.4121.514.7
10.Høgh JensenSisselFlemming20002254424.920.114.829.6
2223314.710114.8
11.SørensenCecilieBøvling200023303.2109.620.5
23003.5100.410.9
12.De FriesAnnemetteFlemming2000122205.30116.916.9
00000000010-
13.KirkegaardLauraBøvling200022003.6100.411.211.2
2330006.2-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF20011232215.901.519.257.4
2.Louise KoertzSarahOdense GF20021221216.101.72055.1
3.Elholm OlesenLærkeVejstrup20001011226.301.620.554.7
4.ClausenMathildeVBIF20011223215.901.519.253.4
5.Langballe NielsenMiaVesterlund20001122216.101.519.853.1
6.DyrholmCharlotteVestjysk GF20001222235.801.418.852.4
7.AndreasenCilleBøvling19991122216.101.619.951.8
8.KrarupCecilieVejlby IK200212003.7100.511.644.3

C rækken - Mikro drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Funder DissingAlbertVestjysk GF20072222515.601.618.432.1
22304.30.813.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Funder DissingAlbertVestjysk GF20071222225.902.119.851.9

C rækken - Mikro piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 L A E D H Tid Total Score
1.Bay DahlSigneSilkeborg P-D200720000.200.2
2000.20.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Bay DahlSigneSilkeborg P-D20071121225.921.419.119.3

C rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOdense GF20041212216.101.519.839.5
11223161.719.7
2.VesterborgFrederikOdense GF20061232415.701.518.637.8
1222315.91.519.2
3.HansenMikkelVejlby IK20032223325.511.417.636.6
1232215.91.619
4.Juul MadsenSebastianOdense GF20041233325.601.418.236.6
1232315.8118.4
5.Christian HolmBirkVejlby IK20062232325.601.418.236.3
1222325.8118.1
6.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB2004112222601.519.536.1
122305.2116.6
7.Vinther KümpelJeppeVBIF2002123305.100.916.234.4
1332425.51.718.2
8.BoesdalSimonVestjysk GF200422240500.915.934.3
1343305.61.618.4
9.SkovhusOliverFlemming2003122405.100.915.933.9
1234415.51.518
10.TroelsenJonathanFlemming20022232425.321.41733.7
234432521.716.7
11.Popp TroelsenAntonOdense GF20032233335.221.41733.3
2333335.12116.3
12.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB20051121225.921.519.233.2
12304.40.814
13.WallstrømAskerOdense GF2003222205.200.916.532.2
233304.9115.7
14.Yde PedersenAndreasOutrup GUB200512204.500.714.230.5
1333454.921.616.3
15.Holm-TygesenAndersVBIF20032222215.901.519.219.7
24000.50.5
16.SandSimonOdense GF20061222325.801.418.819.3
23000.50.5
17.Juel LauenborgChristianOdense GF2005123305.100.916.216.7
13000.50.5
18.Krogstrup MikkelsenDavidVestjysk GF200223404.100.71313

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOdense GF20041221216.101.519.859.3
2.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB2004122221601.719.755.8
3.Juul MadsenSebastianOdense GF20042342215.601.518.354.9
4.HansenMikkelVejlby IK20032232335.501.51854.6
5.VesterborgFrederikOdense GF200622330500.915.953.7
6.Vinther KümpelJeppeVBIF20022233225.602.118.953.3
7.Christian HolmBirkVejlby IK2006233404.80115.451.7
8.BoesdalSimonVestjysk GF2004233404.800.114.548.8

C rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF20030110116.601.521.340.8
11223161.519.5
2.Juul MadsenOliviaOdense GF20061121216.201.42040.2
1121216.21.620.2
3.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031111226.201.42039.9
1111236.11.619.9
4.Høgh BentzenTrojaRanders GF2006112121621.519.239.8
1111216.31.720.6
5.Quick HansenAmalieOdense GF20051112206.301.520.439
0223335.71.518.6
6.Riber LarsenFrejaOutrup GUB2003112123601.519.538.9
1121335.91.719.4
7.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF20061221216.101.519.838.7
1222415.81.518.9
8.PlougheldLunaOdense GF2004112132601.519.538.4
1122335.81.518.9
9.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB2006112105.500.917.437.3
1111236.11.619.9
10.HjorthusIdaVestjysk GF20021222325.621.418.236.6
1223335.61.618.4
11.SøgaardEmmaVestjysk GF20041232325.701.418.532.2
13304.30.813.7
12.Mathilde eg JørgensenJosefineOdense GF20031133415.701.418.531.6
14404.10.813.1
13.AppelFilippaVestjysk GF20051232315.801.418.819.3
13000.50.5
14.Beck KjærKarolineVestjysk GF2003123205.200.916.517
13000.50.5
15.RichterNanaVestjysk GF2002130000.40.40.9
13000.50.5
16.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D200300000
16.DremstrupEmmaSilkeborg P-D200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031111116.401.520.761.5
2.Juul MadsenOliviaOdense GF20061221216.101.72060.2
3.Høgh BentzenTrojaRanders GF2006122122601.719.759.5
4.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB2003112222601.519.559.4
5.Riber LarsenFrejaOutrup GUB20031222116.101.72058.9
6.Quick HansenAmalieOdense GF2005122221601.619.658.6
7.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF20061122216.101.519.858.5
8.PlougheldLunaOdense GF20041122216.101.419.758.1

Eliterækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001000001229.404.332.564.7
0100011319.34.332.2
2.Leino LucassenAndreasVejstrup20012211112318.604.330.161
2111111338.65.130.9
3.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19991022111458.217.231.860.7
102211108.24.328.9
4.WintherAdamVejstrup20012110101119.204.331.958.4
111111208.21.926.5
5.SørensenMortenFlemming20011221111318.703.93057.9
1222222318.3327.9
6.Sole VallentinJesperFlemming20002111211438.40428.957.8
2111111338.63.128.9
7.Kjær AndresenTobiasFlemming20011112222428.303.928.556.9
2111122318.62.628.4
8.B. FredenslundAndreasOdense GF20022111112538.302.427.356.2
2111111338.63.128.9
9.Møller kramerSofusVejstrup20012222222418.103.928.255.1
2222222328.12.626.9
10.DremstrupThorSilkeborg P-D19992221223428042853.6
111222207.91.925.6
11.Schmidt ØrtingNoahFlemming20012222223318.10327.353.3
2222223437.82.626
12.Juul SømodGustavVejstrup2000222212243803.927.953.2
222112207.81.925.3
13.Bloch TronøeRasmusVesterlund20012222233437.612.725.549.7
2233333437.4224.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB2000111111121904.331.3126.7
1110011438.84.330.7
2.Henri Oliver ErbsDavidOdense GF19991123111338.407.232.4125.2
1222111438.217.532.1
3.WintherAdamVejstrup20012221111338.405.130.3117.6
1222111538.24.328.9
4.SørensenMortenFlemming20012111122228.603.929.7116.9
1221111438.44.129.3
5.Kjær AndresenTobiasFlemming20012221111328.503.929.4115
1111111338.72.628.7
6.Sole VallentinJesperFlemming20001211111328.70430.1112.3
22222225107.13.124.4
7.Møller kramerSofusVejstrup20012222222537.803.927.3109.3
1222232328.12.626.9
8.B. FredenslundAndreasOdense GF2002212222207.611.924.7108.3
1222222518.13.127.4

Eliterækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20012112112328.504.129.359.2
2211011438.54.429.9
2.MøllerKatrineSvendborg GF19992121111338.503.929.158.1
2111112218.82.629
3.SørensenFrejaSvendborg GF1999111111108.301.926.856.4
11011113192.629.6
4.Brixen NielsenMieOutrup GUB20002122123328.202.627.255.4
2111222318.52.728.2
5.Serup ChristensenNikolineOdense GF20021111112318.802.62954.9
2221111081.925.9
6.MatthiesenOliviaFlemming20001112222318.502.527.753.3
1211112227.7102.525.6
7.SanderSarahVBIF20012122222338.102.226.552.5
2232222427.92.326
8.Hermann PoulsenMalouOdense GF200121111220801.925.925.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Næss-schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20011000001429.204.131.7121.8
11000014393.930.9
2.SørensenFrejaSvendborg GF1999100001108.701.928115.5
10001014394.131.1
3.Serup ChristensenNikolineOdense GF20021111011328.902.529.2114.6
1110001219.32.630.5
4.Brixen NielsenMieOutrup GUB20001111112338.602.628.4113.2
1111111318.92.729.4
5.MøllerKatrineSvendborg GF19991101111558.402.928.1112.1
1112221081.925.9
6.MatthiesenOliviaFlemming2000111001123902.529.5111.7
1211112308.82.528.9
7.SanderSarahVBIF20011121111318.802.228.6108.6
1221122328.42.327.5

Eliterækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusSvendborg GF20031211112428.503.929.460
1101101219.2330.6
2.Lykke HansenMadsOdense GF20031121112438.313.928.857.9
1111111318.92.729.1
3.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021222112318.504.429.657.8
1233322427.84.828.2
4.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20031221122328.403.128.356.8
1221122318.5328.5
5.WangGustavVestjysk GF20021221222428.20428.656.6
1222122328.33.128
6.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB2005122112207.901.925.655.3
1111111228.9329.7
7.Reinholt MortensenAndersOdense GF2003111221108.101.926.254.6
1221112228.62.628.4
8.MånssonEliasFlemming20021222222328.20327.354.5
2222122328.22.627.2
9.Møller JensenEmilOdense GF20032222222437.90326.753.9
1212222428.22.627.2
10.PilgaardMikkelOutrup GUB2003122221207.801.925.353.8
1222111328.5328.5
11.BonnichsenJonathanVBIF2004212233207.50224.553.4
1221112318.63.128.9
12.SømodAsbjørnSvendborg GF20032333333527.303.925.851.6
2333332327.6325.8
13.SommerLudvigOutrup GUB20051121221328.502.728.251.5
2233434536.922.623.3
14.Østergaard HansenJeppeVestjysk GF20022233333417.602.525.351.3
2233222427.82.626
15.Laumann ØrregaardRasmusVestjysk GF20021233322427.80427.451.1
123232251072.723.7
16.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF200412101115107.622.725.549
1111011127.1202.223.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021212221328.404.429.6116.8
1222221428.24.829.4
2.LindholmerMagnusSvendborg GF2003110001108.60227.8116.3
1111013328.72.428.5
3.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20031111121318.803.129.5113.8
1112212438.32.627.5
4.Reinholt MortensenAndersOdense GF20031121221438.302.527.4112.6
1211110318.93.930.6
5.WangGustavVestjysk GF20021111111438.604.230112.3
121122207.9225.7
6.Lykke HansenMadsOdense GF20031122111428.503.929.4112
122222207.71.924.7
7.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB2005111111108.301.926.8110.9
2112111328.6328.8
8.MånssonEliasFlemming2002122212207.802.325.7106.9
2222222437.9326.7

Eliterækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Bech HansenEmilieVestjysk GF20032111222318.502.628.157.5
1111111318.92.729.4
2.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031222212418.30428.957.1
1222221318.4328.2
3.NørgaardAlberteSilkeborg P-D2003111112208.10226.355.5
1111112328.73.129.2
4.Lentz ChristensenSisselOdense GF20032222222437.904.127.854.8
2323222318327
5.ScherrebeckJosefineFlemming200311112307.101.822.850.2
1111222338.222.827.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031111111438.604.230115.8
1122122538.14.428.7
2.Bech HansenEmilieVestjysk GF20031211112318.702.628.7114.9
1111122318.72.628.7
3.NørgaardAlberteSilkeborg P-D2003111111108.30226.9111.6
1211112318.73.129.2
4.Lentz ChristensenSisselOdense GF2003111112208.101.926.2108.4
1222223218.32.527.4
5.ScherrebeckJosefineFlemming20031111112438.322.627.5100.8
11022307.11.823.1

Eliterækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19980100001139.404.332.563.3
1410011328.74.730.8
2.NørbyJohanneOdense GF19921001222318.804.530.960
132101155815.129.1
3.PagårdIdaOutrup GUB19971111111328.804.130.559.1
1222111328.53.128.6
4.La Cour HansenSaraOdense GF1999100000108.801.928.357.8
1311101228.83.129.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19981000001219.504.332.8127.8
02111112194.731.7
2.PagårdIdaOutrup GUB1997112000132904.131.1121
1121111318.84.430.8
3.La Cour HansenSaraOdense GF1999110010108.601.927.7116.9
1001111319.14.131.4
4.NørbyJohanneOdense GF1992000001108.801.928.3115.2
11122214107.64.126.9

Eliterækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Scharf MatthiesenAdamOdense GF19960111111119.118.435.766.8
122122252817.131.1
2.T. F. OlesenJeppeOdense GF19971010111119.306.434.366.7
0113211438.317.532.4
3.PihlLasseOdense GF19901122221418.407.83366.4
1121111338.67.633.4
4.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19991211222328.408.233.166.4
12122315389.333.3
5.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961122112228.606.431.963.2
1133222437.97.631.3
6.EskesenMagnusOdense GF199511222213107.608.431.261.7
0121111438.64.730.5
7.WeschAndersOdense GF1993021020108.40631.260.8
1221322428.15.329.6
8.Juul SømodJohannesSvendborg GF19891122222418.305.13059.3
1222232418.1529.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PihlLasseOdense GF19901112211418.609.134.9135.8
1122111228.78.434.5
2.Scharf MatthiesenAdamOdense GF19960121221338.328.333.2133.7
1211211528.318.833.7
3.SteffensenRasmusSilkeborg P-D1999112112108.10630.3131.1
1221111218.8834.4
4.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961122221328.407.632.8130.7
1122121318.68.934.7
5.T. F. OlesenJeppeOdense GF1997112222343806.430.4128
1123332517.97.230.9
6.WeschAndersOdense GF199312213306.805.325.7120
1111111328.87.133.5
7.Juul SømodJohannesSvendborg GF1989122222233817.131.1119.7
1122232338.1529.3
8.EskesenMagnusOdense GF1995112222207.803.927.3118.1
11232224107.37.229.1

Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20072322315.4316.230.9
2333424.9414.7
2.MortensenAndreasVejlby IK20053343324.8414.428.2
2343324.6713.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Riddersholm JessenSimonOutrup GUB20071222315.8117.448.3
2.MortensenAndreasVejlby IK20052323315.6016.845

Niveau 1 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.MidtgaardMarieFlemming20062111106.4019.237.8
1112216.218.6
2.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK20031111216.3018.937.5
1112216.218.6
3.AaskovFrederikkeFlemming20051211216.2018.636.9
0112236.118.3
4.HaahrCarlaVejlby IK20040112206.4019.236.9
2122315.917.7
5.JullKatrineOutrup GUB20060111236.2018.636.6
121222618
6.RørstrømPernilleVejlby IK20073212215.9017.736.3
2112116.218.6
7.VindLauraFlemming2004122221601836.3
1122325.917.7
8.VindIdaFlemming20041112216.2018.636.3
1122325.917.7
9.Anine Østergaard FrederiksenJulieRanders GF20071121206.3018.936.3
1122515.817.4
10.Hindø-BaggeKarolineOutrup GUB20092122225.9017.436
2112206.218.6
11.L. PuricVanessaOutrup GUB20062222215.9017.736
0222216.118.3
11.HaveSigneVejlby IK20042222215.9017.736
0222216.118.3
13.DamgaardAgneteVejlby IK2004112222601836
012331618
14.MortensenMariaOutrup GUB2006122221601835.7
2122525.616.8
15.SlothAnitaFlemming20051221206.2018.635.7
2222325.717.1
16.KjettrupMarieVejlby IK20061233215.8017.435.4
122221618
17.Høberg HoltNicoleOutrup GUB20082222225.8017.435.1
2222215.917.7
18.LethanKarenVejlby IK20061112335.9017.735.1
1123325.817.4
19.GyldenøhrSiljaVejlby IK2005122221601835.1
2222325.717.1
20.VadEstaVejlby IK20061122216.1018.334.8
2222435.516.5
21.MøgelhøjEmilieFlemming20062233315.6016.834.5
2223115.917.7
22.MortensenElineVejlby IK20053222205.9017.734.5
2122525.616.8
23.DrejerAnnaRanders GF20070111106.6019.834.2
2122504.81014.4
24.StjerneEmilieVejlby IK2005122205.3015.933.6
2221225.917.7
25.VestergaardKlaraVejlby IK20053333215.5016.533.6
2232315.717.1
26.Marie Kuntz EtzerodtClareOutrup GUB20083233215.6016.833.6
2223325.616.8
27.WintherAndreaVejlby IK20043222225.7016.833.3
3233315.516.5
28.RasmussenAlberteFlemming20051334315.5016.533.3
1333315.616.8
29.PedersenLauraVejlby IK20043232315.6016.833.3
3333215.516.5
30.PetersenCilleFlemming20062322315.7017.133.3
3223425.416.2
31.WintherJohanneVejlby IK20075333215.3015.732.2
3233315.516.5
32.MunkholmDagmarVejlby IK20064222215.7017.132.1
523253515
33.T. HeintzAlberteRanders GF20045333225.2014.829.5
333353514.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Lucca BohnsenAnnaVejlby IK20032111206.3018.956.4
2.MidtgaardMarieFlemming20061111226.2018.656.4
3.HaahrCarlaVejlby IK20041112206.3018.955.8
3.AaskovFrederikkeFlemming20051111216.3018.955.8
5.JullKatrineOutrup GUB20061111216.3018.955.5
6.VindIdaFlemming20040211216.3018.955.2
7.RørstrømPernilleVejlby IK20071122216.1018.354.6
8.VindLauraFlemming20045222315514.550.8

Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenKristianFlemming20061233315.5216.533.6
1223415.717.1
2.Møller MadsenChrisFlemming20072234325.2215.631.5
2234325.3115.9
3.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20072233315.1515.331.2
1233315.3415.9
4.Bruun BundesenJensFlemming20061334315.1415.330.9
1344315.2215.6
5.Trasbjerg ChristoffersenMaltheVejlby IK2006000000000100015
2343215515

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HansenKristianFlemming20061222215.9117.751.3
2.Møller MadsenChrisFlemming20071233315.7017.148.6
3.Bruun BundesenJensFlemming20061233215.5316.547.4
4.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB20071234315.2415.646.8
5.Trasbjerg ChristoffersenMaltheVejlby IK20062233305.1615.330.3

Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Groth EriksenCamilleRanders GF20050122206.3018.937.5
0122216.218.6
2.FrostSimoneRanders GF20070122226.1018.336.6
0223206.118.3
3.Fink AndersenSidselRanders GF20051122325.9017.736
1222106.1118.3
4.PedersenAnastasiyaRanders GF20020112216.3018.936
1234215.717.1
5.StøvringSara-louiseRanders GF20041233225.7017.135.4
1222116.118.3
6.Hovgaard RosenbergEmilieVejlby IK20040123215.7417.134.8
0223315.917.7
7.Thusgaard RørstrømSigneVejlby IK20041112215.8417.434.8
0233225.817.4
8.PindCarolineOutrup GUB20052233315.4216.233.9
1232215.917.7
9.HansenSigneFlemming20041222335.6116.833.6
1233215.6216.8
10.AndersenNilleOutrup GUB20061233225.5216.533.3
1232215.6316.8
11.DamHeleneFlemming20041233315.6116.833.3
1333315.5116.5
12.JørgensenLauraVejlby IK20051123215.4616.233
1233215.6216.8
13.RefsgaardFrejaOutrup GUB20063232225.3315.932.7
1233225.6116.8
14.Krappel PetersenSimoneOutrup GUB20062234325.1315.332.1
1233215.6216.8
15.KortegaardIdaVejlby IK2005112304.9414.731.8
1222315.7217.1
16.BechAndreaRanders GF20050122216.2018.631.8
12304.413.2
17.ArnadottirIsabellaVejlby IK20041123315.5416.531.2
1223335614.7
18.RadikAlberteFlemming200412404.2112.321.9
25003.3109.6
19.FoldagerAlberteOutrup GUB200722003.61010.521.3
12003.71010.8
20.Hedegaard NielsenMetteFlemming200535503.7010.821
23003.51010.2
21.CramonSiljeOutrup GUB200833003.4109.919.8
33003.4109.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Groth EriksenCamilleRanders GF20050112106.5019.557
2.FrostSimoneRanders GF20070122216.2018.655.2
3.StøvringSara-louiseRanders GF20040122116.3018.954.3
4.PedersenAnastasiyaRanders GF20020222126.1018.354.3
5.Fink AndersenSidselRanders GF2005112222601854
6.Thusgaard RørstrømSigneVejlby IK20040112216.3018.653.4
7.PindCarolineOutrup GUB20052222215.9017.751.6
8.Hovgaard RosenbergEmilieVejlby IK2004012205.5016.551.3

Niveau 3 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BundgaardSebastianFlemming2004122221601.31937.8
2222315.81.418.8
2.SchmidtLasseVBIF2003122221601.319.337.8
2222325.71.418.5
3.ØrstedAlexanderOutrup GUB20031222335.701.318.436.9
2222415.71.418.5
4.ClausenMadsVBIF20042222315.801.318.736.9
2223325.61.418.2
5.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071122325.901.31936.8
1223325.521.317.8
6.JakobsenMikkelFlemming20021222325.801.318.436.6
2222335.61.418.2
7.WormAlexanderOutrup GUB20052222325.521.317.836.6
2112315.821.418.8
8.Foged RokkjærNoahRanders GF20021222225.901.418.836.5
2233315.421.517.7
9.Veje ChristiansenOskarOdense GF20041222315.901.519.236.4
2233435.31.317.2
10.WintherBenjaminVestjysk GF20042222415.701.318.135.7
2223325.60.817.6
11.Warming-HansenMadsVBIF20022233315.601.317.835.4
2233325.51.417.6
12.Kjær KruseSimonFlemming20042233315.601.317.835.4
2233335.41.417.6
13.JensenSteffenFlemming20033233415.221.316.635.1
2233305.71.418.5
14.Højberg OskarsonMikkelOutrup GUB20072223335.321.317.234.5
2223335.321.417.3
15.Bæk MølgaardTokeOutrup GUB20032122335.431.317.234.2
2233335.221.417
16.Elkjær AndersenLukasOutrup GUB2007222205.200.816.434
2233335.41.417.6
17.Borg JakobsenMagnusVestjysk GF200722330500.815.833.9
2222335.61.318.1
18.LøhNicolaiVestjysk GF2007333333521.31633.9
2233325.51.417.9
19.Rytter LarsenBjørnSilkeborg P-D20052233425.221.416.733.6
2233425.221.316.9
20.Due HüttelFrederikFlemming20022223435.401.517.433.2
2233050.815.8
21.GodskesenJonasRanders GF2005222305.100.815.833.1
2333335.31.417.3
22.Noer HolmgaardChristianFlemming20033233335.121.31632.7
2233435.30.816.7
23.Møller AndersenMarcusVesterlund20012222210501.516.232.6
222205.20.816.4
24.SchrøderLauritsVBIF20042334434.920.114.830.3
223404.90.815.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SchmidtLasseVBIF20031122216.101.319.657.4
2.ØrstedAlexanderOutrup GUB20031221216.101.419.756.6
3.ClausenMadsVBIF2004122221601.319.356.2
4.BundgaardSebastianFlemming20042123235.701.318.456.2
5.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071222315.901.31955.8
6.Foged RokkjærNoahRanders GF20022222215.901.519.255.7
7.JakobsenMikkelFlemming20021222325.801.418.855.4
8.WormAlexanderOutrup GUB20051122455.501.417.954.5

Niveau 3 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051111216.301.320.240.5
1111216.31.420.3
2.HenriksenSimoneFlemming20031121226.101.319.339.4
1111226.21.520.1
3.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031112216.201.42039.2
1122325.91.519.2
4.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF20041222225.901.31938.7
1122216.11.419.7
5.María Haraldsdóttir HaraldsdóttirHrefnaOdense GF2004122221601.319.338.4
1222315.91.419.1
5.RiberAnnaOdense GF2006122221601.319.338.4
1222315.91.419.1
5.PetersenJosefineVBIF2004112222601.319.338.4
2232325.61.418.2
8.GrossSofieVBIF20041222325.801.318.738.1
2333425.31.417.3
8.Thimes nielsenCarolineOutrup GUB20031222325.801.318.738.1
12222161.419.4
10.Overby ThusholtCatinkaVestjysk GF20061223215.901.31938.1
2222215.91.419.1
10.BaunsgaardAsta-MarieOdense GF20072222215.901.31938.1
1223215.91.419.1
12.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB2003212221601.31937.8
1112235.911.418.8
13.Josefine RasmussenMollyOdense GF20031222325.801.318.737.8
1122325.91.419.1
14.Yu Wu KjeldsenKamillaOutrup GUB20051112225.921.318.737.7
111221621.419
15.C. JohannsenLeahOdense GF20042222325.701.318.437.5
1232215.91.419.1
16.Engholm DremstrupEmilieVejlby IK20041222325.801.318.737.5
1223315.81.418.8
16.Lund Mose AndreasenOliviaVestjysk GF20012222315.801.318.737.5
2222225.81.418.8
18.Have KorsgaardIdaOdense GF2003122221601.319.337.5
1233325.61.418.2
18.LorenzenHeleneVBIF2002122221601.319.337.5
1222325.621.418.2
20.Funder DissingMilleVestjysk GF20041222325.801.418.837.4
1222335.71.518.6
21.BakMieVestjysk GF2002212221601.319.337.2
1122525.70.817.9
22.BundgaardStephanieFlemming20022222325.701.318.137.2
1122325.91.419.1
23.SlothMariaVestjysk GF20042222315.801.318.737.2
2222325.71.418.5
24.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20051232325.701.318.136.9
1222325.81.418.8
25.Ropass HenriksenMillaOdense GF20041233225.701.318.436.6
1222525.61.418.2
25.NørbyEmmaVejlby IK20032323215.701.318.436.6
2222335.61.418.2
27.TeilmannJulieOutrup GUB20041122216.101.419.736.4
122205.30.816.7
28.L T KristensenKaroline-AmalieSilkeborg P-D20061222325.711.418.236.1
2233325.51.417.9
29.PetersenKathrineVBIF20042222525.501.317.836
2232325.61.418.2
30.Brandsborg BaunElenaOutrup GUB20061122514.8101.315.735.7
1112216.21.420
31.VoldsgaardCecilieOdense GF20032232315.701.318.435.7
2233525.31.417.3
32.MeisnerJohanneOdense GF20052333325.221.316.935.4
1233315.71.418.5
33.Pehrson RasmussenLaraFlemming20042223225.701.318.135.1
112205.40.817
34.Risbjerg SimonsenSiljeRanders GF2005122221601.31935.1
123305.10.816.1
35.LethEmilyOdense GF20042233355.201.316.934.5
2233425.41.417.6
36.Broberg JensenLærkeVestjysk GF20072223325.601.318.134.2
123305.10.816.1
37.GrossTrineVBIF20032233225.6016.834.1
2333425.31.417.3
38.Holgaard NielsenMaiVejlby IK2005123305.100.816.132.2
123305.10.816.1
39.SøndergaardMathildeOdense GF200423304.200.613.232
1233215.81.418.8
40.Kjærvang SøndergaardKarlaRanders GF2003123205.200.816.131.9
2233050.815.8
41.HannibalMatildeVestjysk GF2004222205.200.816.430.2
22204.40.613.8
42.HoffAlberteVBIF200322304.300.613.529
123453520.815.5
43.MainsKajsaRanders GF20052233335.221.316.628.1
12003.7100.411.5
44.Kjeldgaard CaspersenLærkeVesterlund200112003.7100.411.227.3
1233355.120.816.1
45.Momme JørgensenCarolineRanders GF2005000000000100014.1
12204.50.614.1
46.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB200500000000010000
00000000010-
46.RattenborgJohanneOdense GF200400000000010000
00000000010-
46.SørensenJenniferFlemming200400000000010000
00000000010-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051112226.101.419.760.2
2.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031122206.201.42059.2
3.HenriksenSimoneFlemming20031111236.101.519.859.2
4.María Haraldsdóttir HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041112216.201.319.958.3
5.Thimes nielsenCarolineOutrup GUB20031111226.201.42058.1
6.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF2004122221601.419.458.1
7.RiberAnnaOdense GF2006122221601.319.357.7
8.GrossSofieVBIF2004112205.400.81755.1
9.PetersenJosefineVBIF200412003.7100.411.549.9