Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Hold-DM 2019

Konkurrencer

A rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007466687912823.403.226.655.3
476644610924.44.328.7
2.ChristiansenOskar VejeOdense GF200466899999423.102.625.752.9
66676689324.32.927.2
3.LøhNicolaiVestjysk GF2007467778811423.801.825.652
34677879624.32.126.4
4.PaulsenLaust OutzenOdense GF200355667699324.401.826.251.7
478966911623.42.125.5
5.BoesdalSimonVestjysk GF200434455559325.703.629.349.8
34556669525.11.420.5
6.LauenborgChristian JuelOdense GF20053566669022.901.224.146.6
343556021.41.122.5

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1157.1Vestjysk GFDissingAlbert Funder2007466687912823.403.226.655.3
476644610924.44.328.7
1. #T1157.1Vestjysk GFLøhNicolai2007467778811423.801.825.652
34677879624.32.126.4
1. #T1157.1Vestjysk GFBoesdalSimon200434455559325.703.629.349.8
34556669525.11.420.5
2. #T2151.2Odense GFChristiansenOskar Veje200466899999423.102.625.752.9
66676689324.32.927.2
2. #T2151.2Odense GFPaulsenLaust Outzen200355667699324.401.826.251.7
478966911623.42.125.5
2. #T2151.2Odense GFLauenborgChristian Juel20053566669022.901.224.146.6
343556021.41.122.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.DissingAlbert FunderVestjysk GF2007374466611624.704.32984.3
2.LøhNicolaiVestjysk GF2007467666911424.102.126.278.2
3.PaulsenLaust OutzenOdense GF200346676891042402.126.177.8
4.BoesdalSimonVestjysk GF2004345666910824.303.627.977.7
5.ChristiansenOskar VejeOdense GF200455666810022.40224.477.3
6.LauenborgChristian JuelOdense GF200536677814021.901.223.169.7

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1240.2Vestjysk GFDissingAlbert Funder2007374466611624.704.32984.3
1. #T1240.2Vestjysk GFBoesdalSimon2004345666910824.303.627.977.7
1. #T1240.2Vestjysk GFLøhNicolai2007467666911424.102.126.278.2
2. #T2224.8Odense GFPaulsenLaust Outzen200346676891042402.126.177.8
2. #T2224.8Odense GFChristiansenOskar Veje200455666810022.40224.477.3
2. #T2224.8Odense GFLauenborgChristian Juel200536677814021.901.223.169.7

A rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200434667679424.801.826.653.1
36666689624.42.126.5
2.KallesøeAgnesVestjysk GF2005335666610924.601.826.152.6
3466679109242.526.5
3.HansenJulie NygaardOdense GF2003357799910423.701.825.552.5
36666668424.92.127
4.SøgaardEmmaVestjysk GF200436677981042401.625.651.5
3688778103241.925.9
5.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF20043666667922.101.623.151.2
334445683262.128.1
6.GundersenAline NørgaardVestjysk GF200436681091012523.101.524.645.1
366897912923.1120.5
7.PetersenAnna Bernhard RamsdalVestjysk GF200435699111215322.701.523.639.8
3669015.60.616.2

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2156.8Odense GFHansenJulie Nygaard2003357799910423.701.825.552.5
36666668424.92.127
1. #T2156.8Odense GFStensgaardAnna Elisabeth200434667679424.801.826.653.1
36666689624.42.126.5
1. #T2156.8Odense GFHaraldsdóttirHrefna María20043666667922.101.623.151.2
334445683262.128.1
2. #T1149.2Vestjysk GFKallesøeAgnes2005335666610924.601.826.152.6
3466679109242.526.5
2. #T1149.2Vestjysk GFSøgaardEmma200436677981042401.625.651.5
3688778103241.925.9
2. #T1149.2Vestjysk GFGundersenAline Nørgaard200436681091012523.101.524.645.1
366897912923.1120.5
2. #T1149.2Vestjysk GFPetersenAnna Bernhard Ramsdal200435699111215322.701.523.639.8
3669015.60.616.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.StensgaardAnna ElisabethOdense GF200436677788324.501.826.379.4
2.HansenJulie NygaardOdense GF200336666661292402.126.178.6
3.HaraldsdóttirHrefna MaríaOdense GF200435666799724.202.126.377.5
4.SøgaardEmmaVestjysk GF2004366766612923.901.925.877.3
5.GundersenAline NørgaardVestjysk GF2004366899911423.501.52570.1
6.PetersenAnna Bernhard RamsdalVestjysk GF20043566715019.800.920.760.5
7.KallesøeAgnesVestjysk GF2005000000000300052.6

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2235.5Odense GFHansenJulie Nygaard200336666661292402.126.178.6
1. #T2235.5Odense GFStensgaardAnna Elisabeth200436677788324.501.826.379.4
1. #T2235.5Odense GFHaraldsdóttirHrefna María200435666799724.202.126.377.5
2. #T1220.7Vestjysk GFSøgaardEmma2004366766612923.901.925.877.3
2. #T1220.7Vestjysk GFGundersenAline Nørgaard2004366899911423.501.52570.1
2. #T1220.7Vestjysk GFPetersenAnna Bernhard Ramsdal20043566715019.800.920.760.5
2. #T1220.7Vestjysk GFKallesøeAgnes2005000000000300052.6

A rækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB20055333336024.401.225.653.1
34434569625.62.527.5
2.WormAlexanderOutrup GUB2005357767912923.501.825.351.9
345666712624.52.126.6
3.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB200735666699724.301.826.150.4
367899912922.82.124.3
4.AndersenLukas ElkjærOutrup GUB200700000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1155.4Outrup GUBMetcalfeRobin David Bruun20055333336024.401.225.653.1
34434569625.62.527.5
1. #T1155.4Outrup GUBWormAlexander2005357767912923.501.825.351.9
345666712624.52.126.6
1. #T1155.4Outrup GUBSøndergaard-NielsenMagnus200735666699724.301.826.150.4
367899912922.82.124.3
1. #T1155.4Outrup GUBAndersenLukas Elkjær200700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MetcalfeRobin David BruunOutrup GUB200533466669824.901.726.679.7
2.WormAlexanderOutrup GUB2005355566710624.702.126.878.7
3.Søndergaard-NielsenMagnusOutrup GUB200736666899324.402.126.576.9

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1235.3Outrup GUBMetcalfeRobin David Bruun200533466669824.901.726.679.7
1. #T1235.3Outrup GUBWormAlexander2005355566710624.702.126.878.7
1. #T1235.3Outrup GUBSøndergaard-NielsenMagnus200736666899324.402.126.576.9

A rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200635667879624.301.826.152.3
34677799724.12.126.2
2.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200635666669824.501.825.751.1
346699912923.32.125.4
3.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D2007356699912923.201.524.149.2
346688812923.62.125.1

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1152.6Silkeborg P-DFriisEmma Neil200635667879624.301.826.152.3
34677799724.12.126.2
1. #T1152.6Silkeborg P-DKristensenKaroline-Amalie L.T.200635666669824.501.825.751.1
346699912923.32.125.4
1. #T1152.6Silkeborg P-DBrixiusFrederikke Falbe2007356699912923.201.524.149.2
346688812923.62.125.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FriisEmma NeilSilkeborg P-D200636665779324.802.126.979.2
2.KristensenKaroline-Amalie L.T.Silkeborg P-D200636676910022.301.623.374.4
3.BrixiusFrederikke FalbeSilkeborg P-D20073668912121592201.823.272.4

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1226Silkeborg P-DFriisEmma Neil200636665779324.802.126.979.2
1. #T1226Silkeborg P-DKristensenKaroline-Amalie L.T.200636676910022.301.623.374.4
1. #T1226Silkeborg P-DBrixiusFrederikke Falbe20073668912121592201.823.272.4

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LemvigOliver TangeStauning-Dejbjerg U&I20023346861802.820.842.1
335810617.53.821.3
2.HansenSimon BechStauning-Dejbjerg U&I200233669917.402.820.241.9
333610617.93.821.7
3.BjerregaardJensStauning-Dejbjerg U&I2002357611916.902.619.538.3
367710816.91.918.8
4.ChristensenHjalte LindingStauning-Dejbjerg U&I2003477911816.402.61937.5
357812916.61.918.5

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1122.3Stauning-Dejbjerg U&ILemvigOliver Tange20023346861802.820.842.1
335810617.53.821.3
1. #T1122.3Stauning-Dejbjerg U&IHansenSimon Bech200233669917.402.820.241.9
333610617.93.821.7
1. #T1122.3Stauning-Dejbjerg U&IBjerregaardJens2002357611916.902.619.538.3
367710816.91.918.8
1. #T1122.3Stauning-Dejbjerg U&IChristensenHjalte Linding2003477911816.402.61937.5
357812916.61.918.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LemvigOliver TangeStauning-Dejbjerg U&I200243359518.103.221.363.4
2.HansenSimon BechStauning-Dejbjerg U&I2002446610817.20320.262.1
3.BjerregaardJensStauning-Dejbjerg U&I200256677317.601.919.557.8
4.ChristensenHjalte LindingStauning-Dejbjerg U&I2003689814915.602.618.255.7

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1183.3Stauning-Dejbjerg U&ILemvigOliver Tange200243359518.103.221.363.4
1. #T1183.3Stauning-Dejbjerg U&IHansenSimon Bech2002446610817.20320.262.1
1. #T1183.3Stauning-Dejbjerg U&IBjerregaardJens200256677317.601.919.557.8
1. #T1183.3Stauning-Dejbjerg U&IChristensenHjalte Linding2003689814915.602.618.255.7

B rækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PlougheldLunaOdense GF2004336610317.901.219.138.3
336610517.71.519.2
2.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200533569517.901.219.138.1
33569517.91.119
3.LethEmilyOdense GF200436678417.601.218.838.1
35669317.81.519.3
4.HarbergMargrethe JuhlOdense GF2005335610917.401.218.638
33668517.91.519.4
5.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200634659917.401.218.637.8
336612317.71.519.2
6.RiberAnnaOdense GF200636789617.101.218.337.6
36689017.81.519.3
7.MeisnerJohanneOdense GF200536889417.201.218.437.1
36689617.21.518.7
8.DremstrupEmilie EngholmVejlby IK2004367811616.901.218.136.8
38779417.21.518.7
9.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF2004366910916.701.217.936.7
356614317.31.518.8
10.NørbyEmmaVejlby IK200336999616.801.21836.7
368711317.21.518.7
11.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF200736681071701.217.636.6
366610417.51.519
12.HolmLiv RustinOdense GF200533569617.801.21936.4
335593015.51.917.4
13.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF20054991213016.301.117.435.4
367810816.81.218
14.RyAmalieVejlby IK20053776981701.218.234.3
3688015.50.616.1
15.MønstedMarie KjettrupVejlby IK20065891115615.601.216.233.1
3997139161.516.9
16.FahrendorffSofieVarnæs-Bovrup IF200439121215715.201.115.731.9
49111213515.61.216.2
17.PedersenMette SofieVarnæs-Bovrup IF20043101112014.400.61515
00000000030-

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1114.1Odense GFChristiansenLea Emilie Littau200533569517.901.219.138.1
33569517.91.119
1. #T1114.1Odense GFRiberAnna200636789617.101.218.337.6
36689017.81.519.3
1. #T1114.1Odense GFPlougheldLuna2004336610317.901.219.138.3
336610517.71.519.2
1. #T1114.1Odense GFMeisnerJohanne200536889417.201.218.437.1
36689617.21.518.7
2. #T4112.5Odense GFLethEmily200436678417.601.218.838.1
35669317.81.519.3
2. #T4112.5Odense GFHarbergMargrethe Juhl2005335610917.401.218.638
33668517.91.519.4
2. #T4112.5Odense GFHolmLiv Rustin200533569617.801.21936.4
335593015.51.917.4
3. #T2111.1Varnæs-Bovrup IFStenderup-JørgensenLærke200634659917.401.218.637.8
336612317.71.519.2
3. #T2111.1Varnæs-Bovrup IFJensenAlberte Hjort200736681071701.217.636.6
366610417.51.519
3. #T2111.1Varnæs-Bovrup IFHollænderKaroline Andresen2004366910916.701.217.936.7
356614317.31.518.8
4. #T5108.6Vejlby IKDremstrupEmilie Engholm2004367811616.901.218.136.8
38779417.21.518.7
4. #T5108.6Vejlby IKNørbyEmma200336999616.801.21836.7
368711317.21.518.7
4. #T5108.6Vejlby IKRyAmalie20053776981701.218.234.3
3688015.50.616.1
4. #T5108.6Vejlby IKMønstedMarie Kjettrup20065891115615.601.216.233.1
3997139161.516.9
5. #T382.3Varnæs-Bovrup IFPaulsenSia20054991213016.301.117.435.4
367810816.81.218
5. #T382.3Varnæs-Bovrup IFFahrendorffSofie200439121215715.201.115.731.9
49111213515.61.216.2
5. #T382.3Varnæs-Bovrup IFPedersenMette Sofie20043101112014.400.61515
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.PlougheldLunaOdense GF20041233831901.520.558.8
2.LethEmilyOdense GF200423457318.601.520.158.2
3.HarbergMargrethe JuhlOdense GF20053335791801.519.557.5
4.ChristiansenLea Emilie LittauOdense GF200534558617.901.219.157.2
5.NørbyEmmaVejlby IK200335436318.601.520.156.8
6.Stenderup-JørgensenLærkeVarnæs-Bovrup IF200625568617.801.51956.8
7.RiberAnnaOdense GF200627878517.301.518.856.4
8.MeisnerJohanneOdense GF200546789417.201.518.755.8
9.HollænderKaroline AndresenVarnæs-Bovrup IF2004456710317.501.51955.7
10.JensenAlberte HjortVarnæs-Bovrup IF200746679617.201.518.755.3
11.DremstrupEmilie EngholmVejlby IK20043345016.500.617.153.9
12.PaulsenSiaVarnæs-Bovrup IF200547568817.201.218.453.8
13.RyAmalieVejlby IK2005444612517.501.118.652.9
14.HolmLiv RustinOdense GF20053579015.600.616.252.6
15.MønstedMarie KjettrupVejlby IK2006599812516.201.517.750.8
16.FahrendorffSofieVarnæs-Bovrup IF2004476013.300.513.845.7
17.PedersenMette SofieVarnæs-Bovrup IF20045991012915.601.116.131.1

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1172.5Odense GFPlougheldLuna20041233831901.520.558.8
1. #T1172.5Odense GFRiberAnna200627878517.301.518.856.4
1. #T1172.5Odense GFChristiansenLea Emilie Littau200534558617.901.219.157.2
1. #T1172.5Odense GFMeisnerJohanne200546789417.201.518.755.8
2. #T4168.3Odense GFLethEmily200423457318.601.520.158.2
2. #T4168.3Odense GFHarbergMargrethe Juhl20053335791801.519.557.5
2. #T4168.3Odense GFHolmLiv Rustin20053579015.600.616.252.6
3. #T2167.8Varnæs-Bovrup IFStenderup-JørgensenLærke200625568617.801.51956.8
3. #T2167.8Varnæs-Bovrup IFHollænderKaroline Andresen2004456710317.501.51955.7
3. #T2167.8Varnæs-Bovrup IFJensenAlberte Hjort200746679617.201.518.755.3
4. #T5165Vejlby IKNørbyEmma200335436318.601.520.156.8
4. #T5165Vejlby IKDremstrupEmilie Engholm20043345016.500.617.153.9
4. #T5165Vejlby IKRyAmalie2005444612517.501.118.652.9
4. #T5165Vejlby IKMønstedMarie Kjettrup2006599812516.201.517.750.8
5. #T3130.6Varnæs-Bovrup IFPaulsenSia200547568817.201.218.453.8
5. #T3130.6Varnæs-Bovrup IFFahrendorffSofie2004476013.300.513.845.7
5. #T3130.6Varnæs-Bovrup IFPedersenMette Sofie20045991012915.601.116.131.1

B rækken - Mini - Piger 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200632248918.202.82140.4
33358917.91.519.4
2.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB2006346610617.501.218.738.3
36668018.11.519.6
3.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF200536891131701.218.236.8
367811417.11.518.6
4.RefsgaardFrejaOutrup GUB2006367710317.401.218.636.6
37679717.11.518
5.KnudsborgMathilde MølgaardOutrup GUB2005378912916.201.216.833.9
378912916.21.517.1
6.PetersenSofie DammVarnæs-Bovrup IF2006499912915.801.216.433.7
3998129161.317.3
7.BonnicsenNannaVarnæs-Bovrup IF2007378013.200.513.732.1
356710617.31.118.4

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1115.3Outrup GUBThomsenSola Kathrine200632248918.202.82140.4
33358917.91.519.4
1. #T1115.3Outrup GUBDamgaardDitte Løvendahl2006346610617.501.218.738.3
36668018.11.519.6
1. #T1115.3Outrup GUBRefsgaardFreja2006367710317.401.218.636.6
37679717.11.518
1. #T1115.3Outrup GUBKnudsborgMathilde Mølgaard2005378912916.201.216.833.9
378912916.21.517.1
2. #T2102.6Varnæs-Bovrup IFHansenCaroline Overgaard200536891131701.218.236.8
367811417.11.518.6
2. #T2102.6Varnæs-Bovrup IFPetersenSofie Damm2006499912915.801.216.433.7
3998129161.317.3
2. #T2102.6Varnæs-Bovrup IFBonnicsenNanna2007378013.200.513.732.1
356710617.31.118.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ThomsenSola KathrineOutrup GUB200610025519.702.822.562.9
2.DamgaardDitte LøvendahlOutrup GUB200634468617.901.519.457.7
3.HansenCaroline OvergaardVarnæs-Bovrup IF200546678317.601.519.155.9
4.RefsgaardFrejaOutrup GUB2006455610817.201.518.755.3
5.KnudsborgMathilde MølgaardOutrup GUB2005456611617.201.518.752.6
6.PetersenSofie DammVarnæs-Bovrup IF200646669817.101.218.352
7.BonnicsenNannaVarnæs-Bovrup IF200745679717.201.117.749.8

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1175.9Outrup GUBThomsenSola Kathrine200610025519.702.822.562.9
1. #T1175.9Outrup GUBDamgaardDitte Løvendahl200634468617.901.519.457.7
1. #T1175.9Outrup GUBRefsgaardFreja2006455610817.201.518.755.3
1. #T1175.9Outrup GUBKnudsborgMathilde Mølgaard2005456611617.201.518.752.6
2. #T2157.7Varnæs-Bovrup IFHansenCaroline Overgaard200546678317.601.519.155.9
2. #T2157.7Varnæs-Bovrup IFPetersenSofie Damm200646669817.101.218.352
2. #T2157.7Varnæs-Bovrup IFBonnicsenNanna200745679717.201.117.749.8

B rækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GoldinghamAlanahOllerup GF199834668018.301.219.336.8
369912916.21.517.5
2.JónsdóttirEdda LífOllerup GF199636678917.101.217.532.8
38911014.90.615.3
3.MarshJaimee AllisonOllerup GF1999369912516.601.217.631.3
367013.40.513.7
4.JessenRikke SchjeldrupOllerup GF199800000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1100.9Ollerup GFGoldinghamAlanah199834668018.301.219.336.8
369912916.21.517.5
1. #T1100.9Ollerup GFJónsdóttirEdda Líf199636678917.101.217.532.8
38911014.90.615.3
1. #T1100.9Ollerup GFMarshJaimee Allison1999369912516.601.217.631.3
367013.40.513.7
1. #T1100.9Ollerup GFJessenRikke Schjeldrup199800000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GoldinghamAlanahOllerup GF19982333631901.520.557.3
2.MarshJaimee AllisonOllerup GF19993555841801.219.250.5
3.JónsdóttirEdda LífOllerup GF1996365601600.616.649.4

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1157.2Ollerup GFGoldinghamAlanah19982333631901.520.557.3
1. #T1157.2Ollerup GFMarshJaimee Allison19993555841801.219.250.5
1. #T1157.2Ollerup GFJónsdóttirEdda Líf1996365601600.616.649.4

B rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.FærgemandMaltheOllerup GF19983656111516.40319.437.6
366712916.71.518.2
2.AndersenMadsOllerup GF1998366612517.202.619.537.5
46899916.51.518
3.AndresenEbbeOllerup GF1998358912916.40319.137.1
366912916.51.518
4.MølbækMagnusOllerup GF1998378912916.202.618.536.3
488810916.31.517.8
5.TherkildsenMadsOllerup GF1998368812317032035.4
35669317.80.615.4
6.BekkerJoachimOllerup GF199769111014915.102.617.735
499912915.81.517.3
7.LundborgFrederikOllerup GF19983669015.600.616.232.8
35660160.616.6
8.GutierrezAndrés CerdasOllerup GF1987399012.900.513.426.8
3810012.90.513.4
9.ChristensenJesper LundOllerup GF199600000000030000
00000000030-
10.SchwartfegerJordanOllerup GF199900000021000
00000000030-

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1111Ollerup GFFærgemandMalthe19983656111516.40319.437.6
366712916.71.518.2
1. #T1111Ollerup GFMølbækMagnus1998378912916.202.618.536.3
488810916.31.517.8
1. #T1111Ollerup GFAndresenEbbe1998358912916.40319.137.1
366912916.51.518
1. #T1111Ollerup GFBekkerJoachim199769111014915.102.617.735
499912915.81.517.3
2. #T299.7Ollerup GFAndersenMads1998366612517.202.619.537.5
46899916.51.518
2. #T299.7Ollerup GFTherkildsenMads1998368812317032035.4
35669317.80.615.4
2. #T299.7Ollerup GFGutierrezAndrés Cerdas1987399012.900.513.426.8
3810012.90.513.4
3. #T332.8Ollerup GFLundborgFrederik19983669015.600.616.232.8
35660160.616.6
3. #T332.8Ollerup GFSchwartfegerJordan199900000021000
00000000030-
3. #T332.8Ollerup GFChristensenJesper Lund199600000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AndersenMadsOllerup GF199856659517.402.62057.5
2.FærgemandMaltheOllerup GF199845559917.302.619.657.2
3.TherkildsenMadsOllerup GF199846659317.702.820.555.9
4.AndresenEbbeOllerup GF1998678810916.202.618.855.9
5.MølbækMagnusOllerup GF1998679810916.102.818.654.9
6.BekkerJoachimOllerup GF199766999616.502.619.154.1
7.LundborgFrederikOllerup GF199856658917.10320.152.9
8.GutierrezAndrés CerdasOllerup GF1987779913915.60217.644.4
9.SchwartfegerJordanOllerup GF199967991271601.117.117.1
10.ChristensenJesper LundOllerup GF19969101112013.800.614.414.4

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1168.5Ollerup GFFærgemandMalthe199845559917.302.619.657.2
1. #T1168.5Ollerup GFAndresenEbbe1998678810916.202.618.855.9
1. #T1168.5Ollerup GFBekkerJoachim199766999616.502.619.154.1
1. #T1168.5Ollerup GFMølbækMagnus1998679810916.102.818.654.9
2. #T2157.8Ollerup GFAndersenMads199856659517.402.62057.5
2. #T2157.8Ollerup GFTherkildsenMads199846659317.702.820.555.9
2. #T2157.8Ollerup GFGutierrezAndrés Cerdas1987779913915.60217.644.4
3. #T384.4Ollerup GFLundborgFrederik199856658917.10320.152.9
3. #T384.4Ollerup GFSchwartfegerJordan199967991271601.117.117.1
3. #T384.4Ollerup GFChristensenJesper Lund19969101112013.800.614.414.4

C rækken - Niveau 1 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF200534668318011938.3
444693181.319.3
2.MichelsenMikkelOutrup GUB200756688017.700.918.637
366810317.4118.4
3.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB2009467711816.700.917.636.4
366610417.51.318.8
4.HansenKristianFlemming EG200656779916.70117.736.1
358713317.11.318.4
5.BrixenRasmusFlemming EG200835669517.60118.636.1
366915916.21.317.5
6.MøllermadsenChrisFlemming EG200746769617.20117.635.7
466812616.81.318.1
7.MathiassenMagnusFlemming EG2006568812316.800.917.735.1
366913916.4117.4
8.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF2009366711916.800.917.734.8
366712916.70.417.1
9.HoltJohannesVarnæs-Bovrup IF2008689913915.600.916.534.1
469912416.6117.6
10.SølbeckDanielOutrup GUB201068912014.500.414.930.9
5891012915.70.916
11.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB2007991201200.312.327.1
69912014.40.414.8

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2108Flemming EGHansenKristian200656779916.70117.736.1
358713317.11.318.4
1. #T2108Flemming EGMøllermadsenChris200746769617.20117.635.7
466812616.81.318.1
1. #T2108Flemming EGBrixenRasmus200835669517.60118.636.1
366915916.21.317.5
1. #T2108Flemming EGMathiassenMagnus2006568812316.800.917.735.1
366913916.4117.4
2. #T3107.2Varnæs-Bovrup IFClausenMathias Hjerrild200534668318011938.3
444693181.319.3
2. #T3107.2Varnæs-Bovrup IFBonnichsenNikolaj2009366711916.800.917.734.8
366712916.70.417.1
2. #T3107.2Varnæs-Bovrup IFHoltJohannes2008689913915.600.916.534.1
469912416.6117.6
3. #T1104.3Outrup GUBMichelsenMikkel200756688017.700.918.637
366810317.4118.4
3. #T1104.3Outrup GUBMiehsLukas Simonsen2009467711816.700.917.636.4
366610417.51.318.8
3. #T1104.3Outrup GUBSølbeckDaniel201068912014.500.414.930.9
5891012915.70.916
3. #T1104.3Outrup GUBThomsenAndreas Isager2007991201200.312.327.1
69912014.40.414.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ClausenMathias HjerrildVarnæs-Bovrup IF2005355512617.401.318.456.7
2.HansenKristianFlemming EG2006333510318.301.319.655.7
3.MichelsenMikkelOutrup GUB200736779317.50118.555.5
4.MiehsLukas SimonsenOutrup GUB2009356710617.301.318.655
5.BrixenRasmusFlemming EG2008366814616.701.317.453.5
6.MøllermadsenChrisFlemming EG2007367812616.801.317.553.2
7.MathiassenMagnusFlemming EG2006399912816011752.1
8.BonnichsenNikolajVarnæs-Bovrup IF2009368812716.600.617.252
9.HoltJohannesVarnæs-Bovrup IF2008499912616.100.91751.1
10.SølbeckDanielOutrup GUB201037912014.900.415.346.2
11.ThomsenAndreas IsagerOutrup GUB20074910012.700.31340.1

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2162.5Flemming EGHansenKristian2006333510318.301.319.655.7
1. #T2162.5Flemming EGBrixenRasmus2008366814616.701.317.453.5
1. #T2162.5Flemming EGMøllermadsenChris2007367812616.801.317.553.2
1. #T2162.5Flemming EGMathiassenMagnus2006399912816011752.1
2. #T3159.8Varnæs-Bovrup IFClausenMathias Hjerrild2005355512617.401.318.456.7
2. #T3159.8Varnæs-Bovrup IFHoltJohannes2008499912616.100.91751.1
2. #T3159.8Varnæs-Bovrup IFBonnichsenNikolaj2009368812716.600.617.252
3. #T1156.7Outrup GUBMiehsLukas Simonsen2009356710617.301.318.655
3. #T1156.7Outrup GUBMichelsenMikkel200736779317.50118.555.5
3. #T1156.7Outrup GUBSølbeckDaniel201037912014.900.415.346.2
3. #T1156.7Outrup GUBThomsenAndreas Isager20074910012.700.31340.1

C rækken - Niveau 1 - Piger 13-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn200533438718.201.319.539.4
13459618.21.719.9
2.AndersenSilkeFlemming EG200733346618.500.919.439
22336818.6119.6
3.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF2009234413218.200.919.138.7
23446518.6119.6
4.HansenEmma GäthTumbling Team Fyn200634566917.70118.738.2
5891015615.7116.7
5.SlothAnita NielsenFlemming EG200533357918011938.2
333510717.91.319.2
6.EbsenFreya WarmingOdense GF200534669617.600.918.538
23458618.21.319.5
7.LydersenMaja Sofie HustedVestjysk GF200536447618011938
35569517.71.319
8.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG200443468817.70118.137.5
23557418.4119.4
9.WildnerSelma MannOdense GF2006435410917.501.318.837.4
34669617.6118.6
10.AndersenMaria BorregaardTumbling Team Fyn200525569517.800.918.737.1
22336818.6119.6
11.WinningFilucaOdense GF200634669917.30118.337
34668617.7118.7
12.AaskovFrederikkeFlemming EG200533448917.900.918.836.9
333410618.118.1
13.RørstrømPernilleVejlby IK200736769617.30118.336.9
36699017.70.918.6
14.DamHeleneFlemming EG2004366610617.30118.336.7
37899017.4118.4
15.WolfNova KamilleFlemming EG200835669018.100.91936.6
365691516.6117.6
16.DatcuStefaniaVestjysk GF200536679917011836.5
36689617.21.318.5
17.ViumFreyaSilkeborg P-D200655677917.10118.136.5
366610817.11.318.4
18.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200435661281700.917.636.4
34559617.8118.8
19.MadsenJulie HorskjærVarnæs-Bovrup IF2005366810617.100.91836.3
35779617.3118.3
20.NielsenMette HedegaardFlemming EG2005367910417.10118.136.2
36999217.20.918.1
21.HansenSigne MejlsVestjysk GF200436889417.20118.236.2
5891015615.7116.7
22.SkovlyIda-MarieVejlby IK20074679861700.917.936
46899317.1118.1
23.DyrlundJasmineFlemming EG201046699417.200.918.135.9
366711916.8117.8
24.VistisenAmalie MøllerTumbling Team Fyn200534797917.10118.135.8
367812616.80.917.7
25.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200936661091700.917.935.7
46669517.4117.8
26.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn200833546918011935.6
347810717.1116.6
27.MarekLauraVarnæs-Bovrup IF2006366710916.900.917.835.3
36669917.1117.5
28.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF2006568811616.600.917.535.2
478810616.7117.7
29.FijalkkowskaMartaOutrup GUB2009244511917.500.917.835.1
355712916.9117.3
30.SchackingerAugusta Fjord LippertOdense GF2006369910616.700.917.635
579910616.4117.4
31.VindLauraFlemming EG2004379101101700.917.934.9
4791212616117
32.OlesenKarla ToftVejlby IK200736679217.700.91834.8
489910616.4116.8
33.MøgelhøjEmilieFlemming EG20063667015.800.416.234.7
35669617.5118.5
34.WangAlberte CelineOdense GF2004479910816.300.917.234.6
479912816.11.317.4
35.SteensgårdIben HallumFlemming EG2005589911616.200.917.134.3
569911816.2117.2
36.JensenLaura RosenqvistOdense GF200546899716.700.917.634.2
5881112715.91.316.6
37.LundeSigneOdense GF2006469914915.900.916.834.1
467813916.31.317.3
38.PetersenSara DammVarnæs-Bovrup IF2004576812616.600.917.534
577810916.4116.5
39.SøgaardMaja LouiseFlemming EG20093699015.300.415.734
367710317.40.918.3
40.HansenCamilla ClareVarnæs-Bovrup IF200636791231700.917.334
5891015615.7116.7
41.MortensenSofie HeegårdSilkeborg P-D2006469910616.600.917.533.9
79101214914.9115.3
42.PedersenAnemone LykkeFlemming EG2006699910915.800.916.733.4
13459618.21.719.9
43.LawrenzMaja NygaardVarnæs-Bovrup IF200467101012915.600.91533.2
37778617.2118.2
44.FiallaIda DamTumbling Team Fyn2008478911916.20116.633.1
477912916.20.916.5
45.SlessingAnnikaOutrup GUB200746991391600.916.932.9
48101013915.6116
46.SchumannCarolineFlemming EG2004789910616.10117.131.9
691011014.40.414.8
47.LlamasJohannaTumbling Team Fyn20046891112915.50115.931.8
68101112715.60.915.9
48.MortensenEline VielandVejlby IK200569121214615.100.915.430.7
79101214914.9115.3
49.BjerringAnnaOdense GF2006000000000300016.7
378911816.40.916.7
50.GøllnitzIsabellaSilkeborg P-D200800000000030000
00000000030-
50.JullKatrineOutrup GUB200600000000030000
00000000030-
50.KristensenMilia BrejningFlemming EG200600000000030000
347810717.1116.6
53.DowhanVanessaTumbling Team Fyn200500000
53.KruseMalouFlemming EG200600000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T3114.3Tumbling Team FynPedersenSimone Rasch200533438718.201.319.539.4
13459618.21.719.9
1. #T3114.3Tumbling Team FynHansenEmma Gäth200634566917.70118.738.2
5891015615.7116.7
1. #T3114.3Tumbling Team FynVistisenAmalie Møller200534797917.10118.135.8
367812616.80.917.7
1. #T3114.3Tumbling Team FynKristensenLuna Marielle Ryvænge200833546918011935.6
347810717.1116.6
10. #T6107.3Varnæs-Bovrup IFMadsenJulie Horskjær2005366810617.100.91836.3
35779617.3118.3
10. #T6107.3Varnæs-Bovrup IFMarekLaura2006366710916.900.917.835.3
36669917.1117.5
10. #T6107.3Varnæs-Bovrup IFPetersenSara Damm2004576812616.600.917.534
577810916.4116.5
10. #T6107.3Varnæs-Bovrup IFLawrenzMaja Nygaard200467101012915.600.91533.2
37778617.2118.2
11. #T12102Tumbling Team FynAndersenMaria Borregaard200525569517.800.918.737.1
22336818.6119.6
11. #T12102Tumbling Team FynFiallaIda Dam2008478911916.20116.633.1
477912916.20.916.5
11. #T12102Tumbling Team FynLlamasJohanna20046891112915.50115.931.8
68101112715.60.915.9
11. #T12102Tumbling Team FynDowhanVanessa200500000
12. #T1370.4Silkeborg P-DViumFreya200655677917.10118.136.5
366610817.11.318.4
12. #T1370.4Silkeborg P-DMortensenSofie Heegård2006469910616.600.917.533.9
79101214914.9115.3
12. #T1370.4Silkeborg P-DGøllnitzIsabella200800000000030000
00000000030-
13. #T1468Outrup GUBFijalkkowskaMarta2009244511917.500.917.835.1
355712916.9117.3
13. #T1468Outrup GUBSlessingAnnika200746991391600.916.932.9
48101013915.6116
13. #T1468Outrup GUBJullKatrine200600000000030000
00000000030-
14. #T567.7Flemming EGSteensgårdIben Hallum2005589911616.200.917.134.3
569911816.2117.2
14. #T567.7Flemming EGPedersenAnemone Lykke2006699910915.800.916.733.4
13459618.21.719.9
14. #T567.7Flemming EGKristensenMilia Brejning200600000000030000
347810717.1116.6
14. #T567.7Flemming EGKruseMalou200600000
2. #T2113.6Flemming EGAndersenSilke200733346618.500.919.439
22336818.6119.6
2. #T2113.6Flemming EGSørensenJennifer Melissa Refsgaard200443468817.70118.137.5
23557418.4119.4
2. #T2113.6Flemming EGAaskovFrederikke200533448917.900.918.836.9
333410618.118.1
2. #T2113.6Flemming EGSøgaardMaja Louise20093699015.300.415.734
367710317.40.918.3
3. #T10111.5Vestjysk GFLydersenMaja Sofie Husted200536447618011938
35569517.71.319
3. #T10111.5Vestjysk GFHansenSigne Mejls200436889417.20118.236.2
5891015615.7116.7
3. #T10111.5Vestjysk GFDatcuStefania200536679917011836.5
36689617.21.318.5
3. #T10111.5Vestjysk GFTroelsenNanna Daugbjerg200435661281700.917.636.4
34559617.8118.8
4. #T9111Flemming EGSlothAnita Nielsen200533357918011938.2
333510717.91.319.2
4. #T9111Flemming EGWolfNova Kamille200835669018.100.91936.6
365691516.6117.6
4. #T9111Flemming EGNielsenMette Hedegaard2005367910417.10118.136.2
36999217.20.918.1
4. #T9111Flemming EGSchumannCaroline2004789910616.10117.131.9
691011014.40.414.8
5. #T1109.6Varnæs-Bovrup IFClausenCaroline Aakjær2009234413218.200.919.138.7
23446518.6119.6
5. #T1109.6Varnæs-Bovrup IFBenthienSofia200936661091700.917.935.7
46669517.4117.8
5. #T1109.6Varnæs-Bovrup IFSommerlundJulie2006568811616.600.917.535.2
478810616.7117.7
5. #T1109.6Varnæs-Bovrup IFHansenCamilla Clare200636791231700.917.334
5891015615.7116.7
6. #T4109.4Odense GFWildnerSelma Mann2006435410917.501.318.837.4
34669617.6118.6
6. #T4109.4Odense GFWinningFiluca200634669917.30118.337
34668617.7118.7
6. #T4109.4Odense GFSchackingerAugusta Fjord Lippert2006369910616.700.917.635
579910616.4117.4
6. #T4109.4Odense GFBjerringAnna2006000000000300016.7
378911816.40.916.7
7. #T8109Flemming EGDyrlundJasmine201046699417.200.918.135.9
366711916.8117.8
7. #T8109Flemming EGDamHelene2004366610617.30118.336.7
37899017.4118.4
7. #T8109Flemming EGVindLaura2004379101101700.917.934.9
4791212616117
7. #T8109Flemming EGMøgelhøjEmilie20063667015.800.416.234.7
35669617.5118.5
8. #T7107.7Vejlby IKRørstrømPernille200736769617.30118.336.9
36699017.70.918.6
8. #T7107.7Vejlby IKSkovlyIda-Marie20074679861700.917.936
46899317.1118.1
8. #T7107.7Vejlby IKOlesenKarla Toft200736679217.700.91834.8
489910616.4116.8
8. #T7107.7Vejlby IKMortensenEline Vieland200569121214615.100.915.430.7
79101214914.9115.3
9. #T11107.5Odense GFEbsenFreya Warming200534669617.600.918.538
23458618.21.319.5
9. #T11107.5Odense GFLundeSigne2006469914915.900.916.834.1
467813916.31.317.3
9. #T11107.5Odense GFJensenLaura Rosenqvist200546899716.700.917.634.2
5881112715.91.316.6
9. #T11107.5Odense GFWangAlberte Celine2004479910816.300.917.234.6
479912816.11.317.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HansenEmma GäthTumbling Team Fyn200612346319.101.520.658.8
2.ClausenCaroline AakjærVarnæs-Bovrup IF200914339318.70119.758.4
3.SlothAnita NielsenFlemming EG200512448318.801.320.158.3
4.LydersenMaja Sofie HustedVestjysk GF2005245510617.801.319.157.1
5.SørensenJennifer Melissa RefsgaardFlemming EG2004114455190119.456.9
6.PedersenSimone RaschTumbling Team Fyn20052335016.700.417.156.5
7.AndersenSilkeFlemming EG20071336016.700.417.156.1
8.TroelsenNanna DaugbjergVestjysk GF200423468318.40119.455.8
9.AaskovFrederikkeFlemming EG200533568318.20118.655.5
10.WolfNova KamilleFlemming EG2008466712716.801.318.154.7
11.KristensenLuna Marielle RyvængeTumbling Team Fyn200824559917.601.318.954.5
12.HansenSigne MejlsVestjysk GF2004466812616.801.318.154.3
13.BenthienSofiaVarnæs-Bovrup IF200945679317.600.918.554.2
14.DatcuStefaniaVestjysk GF2005457610916.901.317.654.1
15.NielsenMette HedegaardFlemming EG200547999616.600.917.553.7
16.SommerlundJulieVarnæs-Bovrup IF200646779317.40118.453.6
17.VistisenAmalie MøllerTumbling Team Fyn2005478812916.201.316.952.7
18.HansenCamilla ClareVarnæs-Bovrup IF2006479812416.60117.651.6
19.SøgaardMaja LouiseFlemming EG20095699015.100.415.549.5
20.SchumannCarolineFlemming EG200478999416.40117.449.3

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T3170.9Tumbling Team FynHansenEmma Gäth200612346319.101.520.658.8
1. #T3170.9Tumbling Team FynPedersenSimone Rasch20052335016.700.417.156.5
1. #T3170.9Tumbling Team FynKristensenLuna Marielle Ryvænge200824559917.601.318.954.5
1. #T3170.9Tumbling Team FynVistisenAmalie Møller2005478812916.201.316.952.7
2. #T2168.7Flemming EGSørensenJennifer Melissa Refsgaard2004114455190119.456.9
2. #T2168.7Flemming EGAaskovFrederikke200533568318.20118.655.5
2. #T2168.7Flemming EGAndersenSilke20071336016.700.417.156.1
2. #T2168.7Flemming EGSøgaardMaja Louise20095699015.100.415.549.5
3. #T10168.1Vestjysk GFLydersenMaja Sofie Husted2005245510617.801.319.157.1
3. #T10168.1Vestjysk GFTroelsenNanna Daugbjerg200423468318.40119.455.8
3. #T10168.1Vestjysk GFDatcuStefania2005457610916.901.317.654.1
3. #T10168.1Vestjysk GFHansenSigne Mejls2004466812616.801.318.154.3
4. #T9166.7Flemming EGSlothAnita Nielsen200512448318.801.320.158.3
4. #T9166.7Flemming EGWolfNova Kamille2008466712716.801.318.154.7
4. #T9166.7Flemming EGNielsenMette Hedegaard200547999616.600.917.553.7
4. #T9166.7Flemming EGSchumannCaroline200478999416.40117.449.3
5. #T1166.2Varnæs-Bovrup IFClausenCaroline Aakjær200914339318.70119.758.4
5. #T1166.2Varnæs-Bovrup IFBenthienSofia200945679317.600.918.554.2
5. #T1166.2Varnæs-Bovrup IFSommerlundJulie200646779317.40118.453.6
5. #T1166.2Varnæs-Bovrup IFHansenCamilla Clare2006479812416.60117.651.6

C rækken - Niveau 1 - Piger 8-12 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RytterTea ElizabethOdense GF200736669917.101.318.437.6
34566418.2119.2
2.WoodViolaOdense GF200836889417.200.918.137.5
33466418.4119.4
3.LarsenJohanneOdense GF200735779617.300.918.236.8
35677617.6118.6
4.PaulFilippa RavnOdense GF200945569617.500.918.436.8
34569917.4118.4
5.WormFrejaOutrup GUB200935669817.300.918.236.7
46667617.5118.5
6.LillevangMerle ThraneVestjysk GF2007356511917.100.91836.6
33669717.6118.6
7.LarsenAnna DüringVestjysk GF200735669917.200.918.136.5
35677617.6118.6
8.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200835648617.80118.836.1
3468109170.917.3
9.RanckCille DigeOutrup GUB200934557518.10119.135.9
3346016.40.416.8
10.HoltNicole HøbergOutrup GUB2008367710617.100.91835.8
46799716.8117.8
11.JessenIda GammelgaardOutrup GUB2007356710617.300.918.235.5
3567101516.40.917.3
12.PuricVanessa LamiaOutrup GUB200867899416.700.917.635.5
56679816.9117.9
13.EskesenCamilleOdense GF2007357912816.6011735
36898617118
14.LarsenMartha Obionu OverbyVestjysk GF20073678015.600.41632.9
35677617.6118.6
15.MichelsenLykkeOutrup GUB201000000000030000
00000000030-
15.DøssingSilje LaumandOutrup GUB201000000000030000
00000000030-

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2111.9Odense GFLarsenJohanne200735779617.300.918.236.8
35677617.6118.6
1. #T2111.9Odense GFRytterTea Elizabeth200736669917.101.318.437.6
34566418.2119.2
1. #T2111.9Odense GFWoodViola200836889417.200.918.137.5
33466418.4119.4
2. #T1108Outrup GUBHoltNicole Høberg2008367710617.100.91835.8
46799716.8117.8
2. #T1108Outrup GUBWormFreja200935669817.300.918.236.7
46667617.5118.5
2. #T1108Outrup GUBPuricVanessa Lamia200867899416.700.917.635.5
56679816.9117.9
2. #T1108Outrup GUBMichelsenLykke201000000000030000
00000000030-
3. #T4107.9Odense GFPorsgaardEmilie Hedelund200835648617.80118.836.1
3468109170.917.3
3. #T4107.9Odense GFPaulFilippa Ravn200945569617.500.918.436.8
34569917.4118.4
3. #T4107.9Odense GFEskesenCamille2007357912816.6011735
36898617118
4. #T5106Vestjysk GFLillevangMerle Thrane2007356511917.100.91836.6
33669717.6118.6
4. #T5106Vestjysk GFLarsenAnna Düring200735669917.200.918.136.5
35677617.6118.6
4. #T5106Vestjysk GFLarsenMartha Obionu Overby20073678015.600.41632.9
35677617.6118.6
5. #T371.4Outrup GUBRanckCille Dige200934557518.10119.135.9
3346016.40.416.8
5. #T371.4Outrup GUBJessenIda Gammelgaard2007356710617.300.918.235.5
3567101516.40.917.3
5. #T371.4Outrup GUBDøssingSilje Laumand201000000000030000
00000000030-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WoodViolaOdense GF200825568418011956.5
2.RytterTea ElizabethOdense GF200724669517.80118.856.4
3.WormFrejaOutrup GUB200923449518.30119.356
4.LarsenAnna DüringVestjysk GF200746789317.30118.354.8
5.PorsgaardEmilie HedelundOdense GF200834669717.50118.554.6
6.LarsenJohanneOdense GF2007479811516.60117.654.4
7.LillevangMerle ThraneVestjysk GF2007568912416.600.917.554.1
8.HoltNicole HøbergOutrup GUB200846769617.200.918.153.9
9.RanckCille DigeOutrup GUB20093346016.400.416.852.7
10.EskesenCamilleOdense GF2007356891516.40117.452.4
11.PuricVanessa LamiaOutrup GUB2008578914915.800.916.752.2
12.PaulFilippa RavnOdense GF200958910014.800.415.252
13.JessenIda GammelgaardOutrup GUB20073789015.300.415.751.2
14.LarsenMartha Obionu OverbyVestjysk GF2007378811117.20118.251.1
15.DøssingSilje LaumandOutrup GUB201000000000030000
15.MichelsenLykkeOutrup GUB201000000000030000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2167.3Odense GFRytterTea Elizabeth200724669517.80118.856.4
1. #T2167.3Odense GFWoodViola200825568418011956.5
1. #T2167.3Odense GFLarsenJohanne2007479811516.60117.654.4
2. #T1162.1Outrup GUBWormFreja200923449518.30119.356
2. #T1162.1Outrup GUBHoltNicole Høberg200846769617.200.918.153.9
2. #T1162.1Outrup GUBPuricVanessa Lamia2008578914915.800.916.752.2
2. #T1162.1Outrup GUBMichelsenLykke201000000000030000
3. #T5160Vestjysk GFLarsenAnna Düring200746789317.30118.354.8
3. #T5160Vestjysk GFLillevangMerle Thrane2007568912416.600.917.554.1
3. #T5160Vestjysk GFLarsenMartha Obionu Overby2007378811117.20118.251.1
4. #T4159Odense GFPorsgaardEmilie Hedelund200834669717.50118.554.6
4. #T4159Odense GFEskesenCamille2007356891516.40117.452.4
4. #T4159Odense GFPaulFilippa Ravn200958910014.800.415.252
5. #T3103.9Outrup GUBRanckCille Dige20093346016.400.416.852.7
5. #T3103.9Outrup GUBJessenIda Gammelgaard20073789015.300.415.751.2
5. #T3103.9Outrup GUBDøssingSilje Laumand201000000000030000

C rækken - Niveau 2 - Drenge 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF200346969517.101.818.936.9
3879131515.52.518
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF2005356610917.101.118.236.8
366611617.21.418.6
3.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF2007356610217.80118.836.1
366911716.80.517.3
4.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF2005369612317.101.118.234.5
4109915815.51.416.3

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1109.8Vestjysk GFJakobsenMagnus Borg2007356610217.80118.836.1
366911716.80.517.3
1. #T1109.8Vestjysk GFJespersenMikkel Visholm200346969517.101.818.936.9
3879131515.52.518
1. #T1109.8Vestjysk GFKørvelPatrick Engelbrecht2005356610917.101.118.236.8
366611617.21.418.6
1. #T1109.8Vestjysk GFGraversenChristopher Hannibal2005369612317.101.118.234.5
4109915815.51.416.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JespersenMikkel VisholmVestjysk GF2003373511317.802.520.357.2
2.KørvelPatrick EngelbrechtVestjysk GF200536669317.701.419.155.9
3.JakobsenMagnus BorgVestjysk GF2007335611617.601.41955.1
4.GraversenChristopher HannibalVestjysk GF20053568123014.601.41650.5

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1168.2Vestjysk GFJespersenMikkel Visholm2003373511317.802.520.357.2
1. #T1168.2Vestjysk GFKørvelPatrick Engelbrecht200536669317.701.419.155.9
1. #T1168.2Vestjysk GFJakobsenMagnus Borg2007335611617.601.41955.1
1. #T1168.2Vestjysk GFGraversenChristopher Hannibal20053568123014.601.41650.5

C rækken - Niveau 2 - Piger 8-16 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NielsenSigne Marie FriisSilkeborg P-D2009234410618.101.119.238.1
25459917.61.318.9
2.JensenLærke BrobergVestjysk GF200735759317.801.118.937.9
35568617.71.319
3.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D200934668617.701.118.837.1
4766107171.318.3
4.LukasiewiczThilde KingoOdense GF200635678118011936.8
3671110616.71.117.8
5.BohnsenAnna LuccaVejlby IK200736979517.10118.136.4
49667617.21.118.3
6.RattenborgJohanneOdense GF200436669617.40118.436.2
246611817.30.517.8
7.JakobsenJasmin KongsgaardVestjysk GF200535789817011835.9
567611916.61.317.9
8.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB200634669817.40117.835.4
46779916.81.117.6
9.RaunholtAnneVejlby IK2005471079516.801.117.934.8
49889816.40.516.9
10.NielsenLærkeOutrup GUB20073677015.700.516.234.6
25459917.61.318.9
11.FrydendahlEmilie FinkOdense GF20054689015.300.515.834
376611916.81.418.2
12.AndreæSofieSilkeborg P-D20063797015.400.515.933.7
388810616.71.117.8
13.GyldenøhrSilja RouVejlby IK200535679018011932.4
3980130.413.4
14.HenriksenMilla RopassOdense GF2004481313014.200.514.731.9
4891110716.11.117.2
15.JaedekeNataliOutrup GUB20063488015.700.516.229.8
369013.20.413.6
16.KlimMaria VadVestjysk GF2005000000000300018.7
36669617.41.318.7
17.NielsenMai HolgaardVejlby IK200500000
25459917.61.318.9

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T5108.9Silkeborg P-DNielsenSigne Marie Friis2009234410618.101.119.238.1
25459917.61.318.9
1. #T5108.9Silkeborg P-DKrogsgaardKaria Zahl200934668617.701.118.837.1
4766107171.318.3
1. #T5108.9Silkeborg P-DAndreæSofie20063797015.400.515.933.7
388810616.71.117.8
2. #T1107Odense GFLukasiewiczThilde Kingo200635678118011936.8
3671110616.71.117.8
2. #T1107Odense GFRattenborgJohanne200436669617.40118.436.2
246611817.30.517.8
2. #T1107Odense GFFrydendahlEmilie Fink20054689015.300.515.834
376611916.81.418.2
2. #T1107Odense GFHenriksenMilla Ropass2004481313014.200.514.731.9
4891110716.11.117.2
3. #T2103.6Vejlby IKBohnsenAnna Lucca200736979517.10118.136.4
49667617.21.118.3
3. #T2103.6Vejlby IKRaunholtAnne2005471079516.801.117.934.8
49889816.40.516.9
3. #T2103.6Vejlby IKGyldenøhrSilja Rou200535679018011932.4
3980130.413.4
3. #T2103.6Vejlby IKNielsenMai Holgaard200500000
25459917.61.318.9
4. #T499.8Outrup GUBTherkildsenNaja Bjerre200634669817.40117.835.4
46779916.81.117.6
4. #T499.8Outrup GUBNielsenLærke20073677015.700.516.234.6
25459917.61.318.9
4. #T499.8Outrup GUBJaedekeNatali20063488015.700.516.229.8
369013.20.413.6
5. #T392.5Vestjysk GFJensenLærke Broberg200735759317.801.118.937.9
35568617.71.319
5. #T392.5Vestjysk GFJakobsenJasmin Kongsgaard200535789817011835.9
567611916.61.317.9
5. #T392.5Vestjysk GFKlimMaria Vad2005000000000300018.7
36669617.41.318.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JensenLærke BrobergVestjysk GF20073545941801.419.457.3
2.NielsenSigne Marie FriisSilkeborg P-D2009335612617.501.418.957
3.KrogsgaardKaria ZahlSilkeborg P-D2009364610917.201.418.655.7
4.LukasiewiczThilde KingoOdense GF200633779317.80118.855.6
5.BohnsenAnna LuccaVejlby IK200736669317.701.118.855.2
6.RattenborgJohanneOdense GF2004346610317.801.118.955.1
7.TherkildsenNaja BjerreOutrup GUB20063568991701.118.153.5
8.NielsenLærkeOutrup GUB200736669617.401.418.853.4
9.JakobsenJasmin KongsgaardVestjysk GF2005479913915.901.417.353.2
10.FrydendahlEmilie FinkOdense GF200536761081701.418.452.4
11.RaunholtAnneVejlby IK200536771071701.117.552.3
12.AndreæSofieSilkeborg P-D200646779417.301.118.452.1
13.GyldenøhrSilja RouVejlby IK200536669517.501.118.651
14.HenriksenMilla RopassOdense GF20043581013516.60117.649.5
15.JaedekeNataliOutrup GUB2006347601600.516.546.3
16.KlimMaria VadVestjysk GF2005356610317.701.31937.7

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T5164.8Silkeborg P-DNielsenSigne Marie Friis2009335612617.501.418.957
1. #T5164.8Silkeborg P-DKrogsgaardKaria Zahl2009364610917.201.418.655.7
1. #T5164.8Silkeborg P-DAndreæSofie200646779417.301.118.452.1
2. #T1163.1Odense GFRattenborgJohanne2004346610317.801.118.955.1
2. #T1163.1Odense GFLukasiewiczThilde Kingo200633779317.80118.855.6
2. #T1163.1Odense GFFrydendahlEmilie Fink200536761081701.418.452.4
2. #T1163.1Odense GFHenriksenMilla Ropass20043581013516.60117.649.5
3. #T2158.5Vejlby IKBohnsenAnna Lucca200736669317.701.118.855.2
3. #T2158.5Vejlby IKRaunholtAnne200536771071701.117.552.3
3. #T2158.5Vejlby IKGyldenøhrSilja Rou200536669517.501.118.651
4. #T4153.2Outrup GUBNielsenLærke200736669617.401.418.853.4
4. #T4153.2Outrup GUBTherkildsenNaja Bjerre20063568991701.118.153.5
4. #T4153.2Outrup GUBJaedekeNatali2006347601600.516.546.3
5. #T3148.2Vestjysk GFJensenLærke Broberg20073545941801.419.457.3
5. #T3148.2Vestjysk GFJakobsenJasmin Kongsgaard2005479913915.901.417.353.2
5. #T3148.2Vestjysk GFKlimMaria Vad2005356610317.701.31937.7

Eliterækken - Junior - Drenge 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.HansenMikkelSilkeborg P-D200334645459825.203.628.859.2
355633393264.430.4
2.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF200436344439326.103.229.357.9
369766512024.6428.6
3.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB200434444339326.303.229.557.4
44644449325.82.127.9
4.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF200436433334326.801.928.757.2
34333338726.32.228.5
5.LindholmerMagnusOdense GF20033597766022.703.32656.4
34769757624.66.130.4
6.PilgaardMikkelOutrup GUB200336768669824.103.427.556.3
366565496253.828.8
7.NielsenPeter Emil AalborgOdense GF2004357877715923.20528.254.9
389644412924.12.626.7
8.VesterborgFrederikOdense GF2006366776412424.503.227.754.6
36878767424.42.526.9
9.RodeTobiasOdense GF2004361097121315621.903.825.753.9
368653315924.24.328.2
10.jakobsenMaltheOutrup GUB2002466856410724.403.62853.5
5697761515322.72.825.5
11.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF2005379976613323.703.927.653.1
3797765153021.14.725.5
12.MadsenSebastian JuulOdense GF20043666655023.301.324.651.8
367665593252.227.2
13.LaursenMarcus Peter ToftbjerglundSilkeborg P-D2002468998610723.303.226.551.7
499877712623.12.125.2
14.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003366877613523.901.825.751.5
378888612723.32.525.8
15.tørvingLucas LundOdense GF2006366876515923.503.226.751.3
367777612923.62.524.6
16.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D200534666101214623.301.825.148.9
3677667222.61.223.8
17.MikkelsenJoakim UhreVarnæs-Bovrup IF20043698998321.501.222.746.2
3797765153021.14.725.5
18.BuchreitzSørenSilkeborg P-D200300000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1168.2Varnæs-Bovrup IFPostOskar Veilgaard Veilgaard200436344439326.103.229.357.9
369766512024.6428.6
1. #T1168.2Varnæs-Bovrup IFBonnichsenJonathan200436433334326.801.928.757.2
34333338726.32.228.5
1. #T1168.2Varnæs-Bovrup IFMikkelsenJeppe Lumbye2005379976613323.703.927.653.1
3797765153021.14.725.5
1. #T1168.2Varnæs-Bovrup IFMikkelsenJoakim Uhre20043698998321.501.222.746.2
3797765153021.14.725.5
2. #T4167.5Outrup GUBTherkildsenJonas Bjerre200434444339326.303.229.557.4
44644449325.82.127.9
2. #T4167.5Outrup GUBPilgaardMikkel200336768669824.103.427.556.3
366565496253.828.8
2. #T4167.5Outrup GUBjakobsenMalthe2002466856410724.403.62853.5
5697761515322.72.825.5
2. #T4167.5Outrup GUBØrstedAlexander2003366877613523.901.825.751.5
378888612723.32.525.8
3. #T2165.2Odense GFLindholmerMagnus20033597766022.703.32656.4
34769757624.66.130.4
3. #T2165.2Odense GFNielsenPeter Emil Aalborg2004357877715923.20528.254.9
389644412924.12.626.7
3. #T2165.2Odense GFRodeTobias2004361097121315621.903.825.753.9
368653315924.24.328.2
4. #T5159.8Silkeborg P-DHansenMikkel200334645459825.203.628.859.2
355633393264.430.4
4. #T5159.8Silkeborg P-DLaursenMarcus Peter Toftbjerglund2002468998610723.303.226.551.7
499877712623.12.125.2
4. #T5159.8Silkeborg P-DLarsenBjørn Rytter200534666101214623.301.825.148.9
3677667222.61.223.8
4. #T5159.8Silkeborg P-DBuchreitzSøren200300000
5. #T3157.7Odense GFVesterborgFrederik2006366776412424.503.227.754.6
36878767424.42.526.9
5. #T3157.7Odense GFMadsenSebastian Juul20043666655023.301.324.651.8
367665593252.227.2
5. #T3157.7Odense GFtørvingLucas Lund2006366876515923.503.226.751.3
367777612923.62.524.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.TherkildsenJonas BjerreOutrup GUB200434544331132603.429.486.8
2.PostOskar Veilgaard VeilgaardVarnæs-Bovrup IF2004367645613424.60428.686.5
3.BonnichsenJonathanVarnæs-Bovrup IF20043566533542602.228.285.4
4.PilgaardMikkelOutrup GUB2003366745413924.304.428.484.7
5.HansenMikkelSilkeborg P-D20033687665022.901.224.183.3
6.LindholmerMagnusOdense GF20033378686022.903.726.683
7.VesterborgFrederikOdense GF2006364565411924.703.227.982.5
8.MikkelsenJeppe LumbyeVarnæs-Bovrup IF200535864449924.804.128.982
9.NielsenPeter Emil AalborgOdense GF20043459109910523.603.527.182
10.jakobsenMaltheOutrup GUB2002467765312524.503.227.781.2
11.tørvingLucas LundOdense GF2006368657511324.603.227.879.1
12.ØrstedAlexanderOutrup GUB2003367667612324.403.227.679.1
13.RodeTobiasOdense GF2004359771011153020.304.424.478.3
14.MadsenSebastian JuulOdense GF20043653444143022.703.32677.8
15.LaursenMarcus Peter ToftbjerglundSilkeborg P-D2002379987615922.703.225.977.6
16.MikkelsenJoakim UhreVarnæs-Bovrup IF200436643310023.50326.572.7
17.LarsenBjørn RytterSilkeborg P-D2005366791215021.201.222.471.3

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1253.9Varnæs-Bovrup IFPostOskar Veilgaard Veilgaard2004367645613424.60428.686.5
1. #T1253.9Varnæs-Bovrup IFBonnichsenJonathan20043566533542602.228.285.4
1. #T1253.9Varnæs-Bovrup IFMikkelsenJeppe Lumbye200535864449924.804.128.982
1. #T1253.9Varnæs-Bovrup IFMikkelsenJoakim Uhre200436643310023.50326.572.7
2. #T4253Outrup GUBTherkildsenJonas Bjerre200434544331132603.429.486.8
2. #T4253Outrup GUBPilgaardMikkel2003366745413924.304.428.484.7
2. #T4253Outrup GUBjakobsenMalthe2002467765312524.503.227.781.2
2. #T4253Outrup GUBØrstedAlexander2003367667612324.403.227.679.1
3. #T2243.3Odense GFLindholmerMagnus20033378686022.903.726.683
3. #T2243.3Odense GFNielsenPeter Emil Aalborg20043459109910523.603.527.182
3. #T2243.3Odense GFRodeTobias2004359771011153020.304.424.478.3
4. #T3239.4Odense GFVesterborgFrederik2006364565411924.703.227.982.5
4. #T3239.4Odense GFtørvingLucas Lund2006368657511324.603.227.879.1
4. #T3239.4Odense GFMadsenSebastian Juul20043653444143022.703.32677.8
5. #T5232.2Silkeborg P-DHansenMikkel20033687665022.901.224.183.3
5. #T5232.2Silkeborg P-DLaursenMarcus Peter Toftbjerglund2002379987615922.703.225.977.6
5. #T5232.2Silkeborg P-DLarsenBjørn Rytter2005366791215021.201.222.471.3

Eliterækken - Junior - Piger 14-18 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF2006356454302401.225.254.4
396333311625.33.929.2
2.JensenJulieOdense GF2004366666514524.303.226.654
36656537625.32.127.4
3.DremstrupEmmaSilkeborg P-D200335653337925.601.827.153.8
36656769624.62.126.7
4.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200636645546525.601.827.453.6
388787811623.42.826.2
5.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF2007367988713823.102.525.651.1
37999979423.42.125.5
6.JessenAnne OblingVarnæs-Bovrup IF2004368777710623.901.825.151
376688614423.82.125.9
7.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200534578766325.101.826.950.9
3568776022.81.224
8.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200636678811022.101.223.349.8
36788768324.42.126.5
9.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF20073666666023.101.224.347
46767999423.91.822.7
10.AndersenJosefineOdense GF20023799987151521.803.425.246.5
391112141512019.41.921.3
11.PetersenJosefineVarnæs-Bovrup IF2004368912121215921.401.522.341.7
379101215018.4119.4
12.PetersenMathildeOdense GF200400000
379101215018.4119.4

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1160.8Silkeborg P-DBentzenTroja Høgh200636645546525.601.827.453.6
388787811623.42.826.2
1. #T1160.8Silkeborg P-DDremstrupEmma200335653337925.601.827.153.8
36656769624.62.126.7
1. #T1160.8Silkeborg P-DKortegaardIda Bechmann200534578766325.101.826.950.9
3568776022.81.224
1. #T1160.8Silkeborg P-DBergstrømSofia200636678811022.101.223.349.8
36788768324.42.126.5
2. #T3154.9Odense GFMadsenOlivia Juul2006356454302401.225.254.4
396333311625.33.929.2
2. #T3154.9Odense GFJensenJulie2004366666514524.303.226.654
36656537625.32.127.4
2. #T3154.9Odense GFAndersenJosefine20023799987151521.803.425.246.5
391112141512019.41.921.3
2. #T3154.9Odense GFPetersenMathilde200400000
379101215018.4119.4
3. #T2149.1Varnæs-Bovrup IFFaberDicte-Marie2007367988713823.102.525.651.1
37999979423.42.125.5
3. #T2149.1Varnæs-Bovrup IFJessenAnne Obling2004368777710623.901.825.151
376688614423.82.125.9
3. #T2149.1Varnæs-Bovrup IFFiskerSigne20073666666023.101.224.347
46767999423.91.822.7
3. #T2149.1Varnæs-Bovrup IFPetersenJosefine2004368912121215921.401.522.341.7
379101215018.4119.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.MadsenOlivia JuulOdense GF200638754451132503.928.983.3
2.BentzenTroja HøghSilkeborg P-D200636564458325.602.127.781.3
3.JensenJulieOdense GF2004365566615923.903.225.979.9
4.DremstrupEmmaSilkeborg P-D2003364688610724.201.725.979.7
5.KortegaardIda BechmannSilkeborg P-D200536555648625.202.127.378.2
6.FaberDicte-MarieVarnæs-Bovrup IF200736787767524.402.126.577.6
7.BergstrømSofiaSilkeborg P-D200636688769823.902.12675.8
8.JessenAnne OblingVarnæs-Bovrup IF20043666886022.701.223.974.9
9.AndersenJosefineOdense GF2002366666512624.403.427.874.3
10.FiskerSigneVarnæs-Bovrup IF20073688876952401.825.872.8
11.PetersenJosefineVarnæs-Bovrup IF2004479101111111522201.422.864.5

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1241.8Silkeborg P-DBentzenTroja Høgh200636564458325.602.127.781.3
1. #T1241.8Silkeborg P-DDremstrupEmma2003364688610724.201.725.979.7
1. #T1241.8Silkeborg P-DKortegaardIda Bechmann200536555648625.202.127.378.2
1. #T1241.8Silkeborg P-DBergstrømSofia200636688769823.902.12675.8
2. #T3237.5Odense GFMadsenOlivia Juul200638754451132503.928.983.3
2. #T3237.5Odense GFJensenJulie2004365566615923.903.225.979.9
2. #T3237.5Odense GFAndersenJosefine2002366666512624.403.427.874.3
3. #T2225.3Varnæs-Bovrup IFFaberDicte-Marie200736787767524.402.126.577.6
3. #T2225.3Varnæs-Bovrup IFJessenAnne Obling20043666886022.701.223.974.9
3. #T2225.3Varnæs-Bovrup IFFiskerSigne20073688876952401.825.872.8
3. #T2225.3Varnæs-Bovrup IFPetersenJosefine2004479101111111522201.422.864.5

Eliterækken - Mini - Drenge 10-14 år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007365334512425.503.52957.9
366333314725.2428.9
2.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D200536555659924.703.62857.8
386433311625.34.529.8
3.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D2005335665412924.703.528.256
343455510925.22.627.8
4.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB200736666645325.501.727.254.1
356666511424.82.126.9
5.SommerLudvigOutrup GUB200536666661292403.327.353
379898815922.43.325.7
6.PedersenAndreas YdeOutrup GUB2005367756612923.903.42752.1
3799998124232.125.1
7.HüttelVictorSilkeborg P-D2007367777715923.203.326.251.5
397876615623.3225.3
8.SkaaningFrederik BækhøjOutrup GUB200500000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1171.7Silkeborg P-DJensenOliver Krejberg200536555659924.703.62857.8
386433311625.34.529.8
1. #T1171.7Silkeborg P-DLaursenOliver Wrang2007365334512425.503.52957.9
366333314725.2428.9
1. #T1171.7Silkeborg P-DPalmgreenRasmus2005335665412924.703.528.256
343455510925.22.627.8
1. #T1171.7Silkeborg P-DHüttelVictor2007367777715923.203.326.251.5
397876615623.3225.3
2. #T2159.2Outrup GUBSimonsenOliver Linde Grønberg200736666645325.501.727.254.1
356666511424.82.126.9
2. #T2159.2Outrup GUBPedersenAndreas Yde2005367756612923.903.42752.1
3799998124232.125.1
2. #T2159.2Outrup GUBSommerLudvig200536666661292403.327.353
379898815922.43.325.7
2. #T2159.2Outrup GUBSkaaningFrederik Bækhøj200500000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.JensenOliver KrejbergSilkeborg P-D2005389663411424.604.529.186.9
2.LaursenOliver WrangSilkeborg P-D2007376644413924.40428.486.3
3.SimonsenOliver Linde GrønbergOutrup GUB2007366766513624.203.227.481.5
4.PalmgreenRasmusSilkeborg P-D200534101212111115921.303.824.580.5
5.SommerLudvigOutrup GUB200536987679923.603.326.979.9
6.PedersenAndreas YdeOutrup GUB200536666651392403.627.679.7
7.HüttelVictorSilkeborg P-D20073109876613523.302.525.877.3

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1255Silkeborg P-DLaursenOliver Wrang2007376644413924.40428.486.3
1. #T1255Silkeborg P-DJensenOliver Krejberg2005389663411424.604.529.186.9
1. #T1255Silkeborg P-DPalmgreenRasmus200534101212111115921.303.824.580.5
1. #T1255Silkeborg P-DHüttelVictor20073109876613523.302.525.877.3
2. #T2241.1Outrup GUBSimonsenOliver Linde Grønberg2007366766513624.203.227.481.5
2. #T2241.1Outrup GUBPedersenAndreas Yde200536666651392403.627.679.7
2. #T2241.1Outrup GUBSommerLudvig200536987679923.603.326.979.9

Eliterækken - Senior - Damer 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ØrskovSara RaunholtOutrup GUB199822321333327.803.631.461.3
37531224227.12.829.9
2.NørbyJohanneOdense GF199234399121015152205.428.159.3
38633039426.15.131.2
3.PagårdIdaOutrup GUB199734433338326.603.630.259
386542273262.828.8
4.SørensenFrejaOdense GF199933330115327.803.630.558.2
38632128925.82.827.7
5.LarsenNatascha SundekildeOdense GF199936533436326.401.828.256.4
37655548325.42.828.2
6.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB20033433233024.901.226.154
39855337625.12.827.9
7.HenriksenPernilleOdense GF2000367991087723.401.824.645.9
37991011910922.3221.3
8.SkjøttSabine LykkeOutrup GUB199900000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1174.3Outrup GUBØrskovSara Raunholt199822321333327.803.631.461.3
37531224227.12.829.9
1. #T1174.3Outrup GUBPagårdIda199734433338326.603.630.259
386542273262.828.8
1. #T1174.3Outrup GUBThomsenVictoria Kathrine20033433233024.901.226.154
39855337625.12.827.9
1. #T1174.3Outrup GUBSkjøttSabine Lykke199900000
2. #T2173.9Odense GFNørbyJohanne199234399121015152205.428.159.3
38633039426.15.131.2
2. #T2173.9Odense GFSørensenFreja199933330115327.803.630.558.2
38632128925.82.827.7
2. #T2173.9Odense GFLarsenNatascha Sundekilde199936533436326.401.828.256.4
37655548325.42.828.2
2. #T2173.9Odense GFHenriksenPernille2000367991087723.401.824.645.9
37991011910922.3221.3

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.ØrskovSara RaunholtOutrup GUB199813212227527.503.631.192.4
2.NørbyJohanneOdense GF199233322129626.904.831.791
3.PagårdIdaOutrup GUB199733333217327.203.630.889.8
4.SørensenFrejaOdense GF19993321233942703.630.688.8
5.LarsenNatascha SundekildeOdense GF199935655546325.802.127.984.3
6.ThomsenVictoria KathrineOutrup GUB200335433336326.702.128.882.8
7.HenriksenPernilleOdense GF2000368911121214921.60223.369.2

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1265Outrup GUBØrskovSara Raunholt199813212227527.503.631.192.4
1. #T1265Outrup GUBPagårdIda199733333217327.203.630.889.8
1. #T1265Outrup GUBThomsenVictoria Kathrine200335433336326.702.128.882.8
2. #T2264.1Odense GFNørbyJohanne199233322129626.904.831.791
2. #T2264.1Odense GFSørensenFreja19993321233942703.630.688.8
2. #T2264.1Odense GFLarsenNatascha Sundekilde199935655546325.802.127.984.3
2. #T2264.1Odense GFHenriksenPernille2000368911121214921.60223.369.2

Eliterækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D199925533227726.401036.471.5
236521011302411.435.1
2.MatthiesenAdam ScharfOdense GF199603431005328.105.833.967.1
38636439325.57.733.2
3.HansenRasmus BeckOdense GF199834765339325.707.933.666.9
348663310625.18.233.3
4.KrügerKristofferOllerup GF199733664329525.905.431.364
338775494257.732.7
5.BredvigAlexander SkovgaardOutrup GUB20003366333672605.831.863.1
339976411424.46.931.3
6.KjærArne RaskOllerup GF199637664328925.205.830.760.7
3491076415823.46.930
7.ErbsDavid Henri OliverOdense GF199933684339325.805.531.360.6
339976511024.74.629.3
8.KristensenBenjaminSilkeborg P-D1996358986611923.505.629.157.7
3781086410923.55.128.6
9.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D1999388989019.505.124.656.3
339975414723.97.831.7
10.PedersenMagnus BruunOllerup GF1998347887612424.105.529.656.2
341010121010129224.626.6
11.MorsingMathiasOutrup GUB1997336663302403.327.355
35433239626.24.827.7
12.OskarsenMagnus HøjbergOutrup GUB2000366655414624.503.628.154.2
355644312325.53.626.1
13.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D20053677121212021.103.424.552.6
38910877126235.128.1
14.NielsenSimon BjørnholdtOllerup GF19973491315151515920.203.923.551.4
339997913922.9527.9
15.SamsøDennisOutrup GUB199700000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T5194.6Odense GFMatthiesenAdam Scharf199603431005328.105.833.967.1
38636439325.57.733.2
1. #T5194.6Odense GFHansenRasmus Beck199834765339325.707.933.666.9
348663310625.18.233.3
1. #T5194.6Odense GFErbsDavid Henri Oliver199933684339325.805.531.360.6
339976511024.74.629.3
2. #T1185.5Silkeborg P-DSteffensenRasmus199925533227726.401036.471.5
236521011302411.435.1
2. #T1185.5Silkeborg P-DKristensenBenjamin1996358986611923.505.629.157.7
3781086410923.55.128.6
2. #T1185.5Silkeborg P-DScherrebeckChristoffer Krog1999388989019.505.124.656.3
339975414723.97.831.7
2. #T1185.5Silkeborg P-DJørgensenFrederik Skaaning20053677121212021.103.424.552.6
38910877126235.128.1
3. #T2182.2Ollerup GFKrügerKristoffer199733664329525.905.431.364
338775494257.732.7
3. #T2182.2Ollerup GFKjærArne Rask199637664328925.205.830.760.7
3491076415823.46.930
3. #T2182.2Ollerup GFPedersenMagnus Bruun1998347887612424.105.529.656.2
341010121010129224.626.6
3. #T2182.2Ollerup GFNielsenSimon Bjørnholdt19973491315151515920.203.923.551.4
339997913922.9527.9
4. #T4172.3Outrup GUBBredvigAlexander Skovgaard20003366333672605.831.863.1
339976411424.46.931.3
4. #T4172.3Outrup GUBMorsingMathias1997336663302403.327.355
35433239626.24.827.7
4. #T4172.3Outrup GUBOskarsenMagnus Højberg2000366655414624.503.628.154.2
355644312325.53.626.1
4. #T4172.3Outrup GUBSamsøDennis199700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19992365333224.304.528.8100.3
2.HansenRasmus BeckOdense GF1998338108647025.107.93399.9
3.MatthiesenAdam ScharfOdense GF199625357658025.906.632.599.6
4.KrügerKristofferOllerup GF19971367323962606.932.996.9
5.BredvigAlexander SkovgaardOutrup GUB200033764339725.506.932.495.5
6.ErbsDavid Henri OliverOdense GF199933775329325.806.532.392.9
7.KjærArne RaskOllerup GF199633812107614922.806.929.189.8
8.MorsingMathiasOutrup GUB1997336864310525.205.730.985.9
9.KristensenBenjaminSilkeborg P-D19963386553023.703.32784.7
10.ScherrebeckChristoffer KrogSilkeborg P-D19993378544023.604.528.184.4
11.OskarsenMagnus HøjbergOutrup GUB200034555556325.903.629.583.7
12.NielsenSimon BjørnholdtOllerup GF1997339643410924.906.931.883.2
13.PedersenMagnus BruunOllerup GF1998348912129021.303.324.680.8
14.JørgensenFrederik SkaaningSilkeborg P-D2005357999915722.705.428.180.7

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T5292.4Odense GFMatthiesenAdam Scharf199625357658025.906.632.599.6
1. #T5292.4Odense GFHansenRasmus Beck1998338108647025.107.93399.9
1. #T5292.4Odense GFErbsDavid Henri Oliver199933775329325.806.532.392.9
2. #T2276Ollerup GFKrügerKristoffer19971367323962606.932.996.9
2. #T2276Ollerup GFKjærArne Rask199633812107614922.806.929.189.8
2. #T2276Ollerup GFNielsenSimon Bjørnholdt1997339643410924.906.931.883.2
2. #T2276Ollerup GFPedersenMagnus Bruun1998348912129021.303.324.680.8
3. #T1270.5Silkeborg P-DSteffensenRasmus19992365333224.304.528.8100.3
3. #T1270.5Silkeborg P-DScherrebeckChristoffer Krog19993378544023.604.528.184.4
3. #T1270.5Silkeborg P-DKristensenBenjamin19963386553023.703.32784.7
3. #T1270.5Silkeborg P-DJørgensenFrederik Skaaning2005357999915722.705.428.180.7
4. #T4265.1Outrup GUBBredvigAlexander Skovgaard200033764339725.506.932.495.5
4. #T4265.1Outrup GUBMorsingMathias1997336864310525.205.730.985.9
4. #T4265.1Outrup GUBOskarsenMagnus Højberg200034555556325.903.629.583.7

S rækken - Senior - Herre 15+ år

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.RembrandtMadsØster Hornum I1998366610317.60320.642.5
36659018.13.821.9
2.ChristensenBenjamin SteffØster Hornum I1997356615916.60319.638.4
5786153013.91.515.4
3.IlsøChristianØster Hornum I1996578815516.202.618.836.1
4891015615.81.517.3
4.ChristensenSimon TeisØster Hornum I1997568614916.202.618.834.2
5786153013.91.515.4
5.PetersenAndré DennisVarnæs-Bovrup IF19970000000003003030
6.DeutschbeinRasmusVarnæs-Bovrup IF2001578815516.200.216.416.4
7.AnderssonFrederik AntonVarnæs-Bovrup IF200100000
7.EbbesenTokeVarnæs-Bovrup IF200100000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2117Øster Hornum IRembrandtMads1998366610317.60320.642.5
36659018.13.821.9
1. #T2117Øster Hornum IChristensenBenjamin Steff1997356615916.60319.638.4
5786153013.91.515.4
1. #T2117Øster Hornum IIlsøChristian1996578815516.202.618.836.1
4891015615.81.517.3
1. #T2117Øster Hornum IChristensenSimon Teis1997568614916.202.618.834.2
5786153013.91.515.4
2. #T146.4Varnæs-Bovrup IFPetersenAndré Dennis19970000000003003030
2. #T146.4Varnæs-Bovrup IFDeutschbeinRasmus2001578815516.200.216.416.4
2. #T146.4Varnæs-Bovrup IFAnderssonFrederik Anton200100000
2. #T146.4Varnæs-Bovrup IFEbbesenToke200100000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RembrandtMadsØster Hornum I199836659317.804.22264.5
2.ChristensenBenjamin SteffØster Hornum I199736557717.70320.759.1
3.IlsøChristianØster Hornum I1996467810317.20320.256.3
4.ChristensenSimon TeisØster Hornum I1997378715916.102.618.752.9

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2179.9Øster Hornum IRembrandtMads199836659317.804.22264.5
1. #T2179.9Øster Hornum IChristensenBenjamin Steff199736557717.70320.759.1
1. #T2179.9Øster Hornum IIlsøChristian1996467810317.20320.256.3
1. #T2179.9Øster Hornum IChristensenSimon Teis1997378715916.102.618.752.9