Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Hold DM 2016

Konkurrencer

B rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Krejberg JensenOliverFEG 220051111126.301.620.240.9
1111226.22.120.7
2.AnderssonFrederikVBIF 420011211316.1032140.7
12222161.719.7
3.Frands NeergaardRasmusVE - 519991212415.90320.740.5
1222225.92.119.8
4.Møller KramerSofusSG Dream Team2001222211601.619.640.3
2121116.22.120.7
5.NielsenMadsVBIF 420002221325.80320.139.9
1222225.92.119.8
6.Emil Brøgger BerdichevskyCarlTeam SGC20021222116.101.619.939.3
2222215.91.719.4
7.Klitgaard MadsenNicolajVE - 5199911114105.20318.639.1
1222425.73.420.5
8.SømodAsbjørnSG Dream Team20032222125.901.619.338.8
2222225.82.119.5
9.Sepstrup GregersenSamuelTeam SGC20022222225.801.61938.7
22212161.719.7
10.MånssonEliasFEG 220022112225.822.119.237.7
1222325.621.718.5
11.ØrtingNoahFEG 220012223235.602.118.637.4
2232225.71.718.8
12.EbbesenTokeVBIF 42001122221601.519.237.3
1222335.521.618.1
13.Engberg JacobsenThomasVE - 519991222315.90320.737.3
222205.2116.6
14.Oksbjerg MadsenMadsSG Dream Team20012222315.801.518.937.1
2222425.511.718.2
15.Buch-AlbertsenGustavTeam SGC20012232215.801.61936.6
1233535.31.717.6
16.Bech NielsenMathiasFEG 120032222325.521.517.736.2
2232325.61.718.5
17.Edgar AndersenNiclasTeam Vedersø1999122221601.719.136.1
122205.31.117
18.NørregaardMagnusFEG 22001122305.201.316.636
1232215.91.719.4
19.MikkelsenJeppeFEG 120012233425.221.516.835.9
2232215.81.719.1
20.RasmussenNclasFEG 120012322215.801.518.635.5
122205.3116.9
21.Lykke ChristiansenJeppeTeam Vedersø19992222225.801.718.534.6
2233051.116.1
22.DamgaardSørenTeam Vedersø19982332225.601.717.933.6
233304.9115.7
23.AndersenAndreasFEG 120002334425.201.516.832.2
2334554.621.615.4
24.MichaelLouisSG Dream Team200200000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T8117.9VBIF 4NielsenMads20002221325.80320.139.9
1222225.92.119.8
1. #T8117.9VBIF 4AnderssonFrederik20011211316.1032140.7
12222161.719.7
1. #T8117.9VBIF 4EbbesenToke2001122221601.519.237.3
1222335.521.618.1
2. #T4116.9FEG 2Krejberg JensenOliver20051111126.301.620.240.9
1111226.22.120.7
2. #T4116.9FEG 2MånssonElias20022112225.822.119.237.7
1222325.621.718.5
2. #T4116.9FEG 2ØrtingNoah20012223235.602.118.637.4
2232225.71.718.8
2. #T4116.9FEG 2NørregaardMagnus2001122305.201.316.636
1232215.91.719.4
3. #T5116.9VE - 5Frands NeergaardRasmus19991212415.90320.740.5
1222225.92.119.8
3. #T5116.9VE - 5Klitgaard MadsenNicolaj199911114105.20318.639.1
1222425.73.420.5
3. #T5116.9VE - 5Engberg JacobsenThomas19991222315.90320.737.3
222205.2116.6
4. #T6116.2SG Dream TeamMøller KramerSofus2001222211601.619.640.3
2121116.22.120.7
4. #T6116.2SG Dream TeamSømodAsbjørn20032222125.901.619.338.8
2222225.82.119.5
4. #T6116.2SG Dream TeamOksbjerg MadsenMads20012222315.801.518.937.1
2222425.511.718.2
4. #T6116.2SG Dream TeamMichaelLouis200200000
5. #T7114.6Team SGCEmil Brøgger BerdichevskyCarl20021222116.101.619.939.3
2222215.91.719.4
5. #T7114.6Team SGCSepstrup GregersenSamuel20022222225.801.61938.7
22212161.719.7
5. #T7114.6Team SGCBuch-AlbertsenGustav20012232215.801.61936.6
1233535.31.717.6
6. #T3107.6FEG 1MikkelsenJeppe20012233425.221.516.835.9
2232215.81.719.1
6. #T3107.6FEG 1Bech NielsenMathias20032222325.521.517.736.2
2232325.61.718.5
6. #T3107.6FEG 1RasmussenNclas20012322215.801.518.635.5
122205.3116.9
6. #T3107.6FEG 1AndersenAndreas20002334425.201.516.832.2
2334554.621.615.4
7. #T2104.3Team VedersøEdgar AndersenNiclas1999122221601.719.136.1
122205.31.117
7. #T2104.3Team VedersøLykke ChristiansenJeppe19992222225.801.718.534.6
2233051.116.1
7. #T2104.3Team VedersøDamgaardSøren19982332225.601.717.933.6
233304.9115.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.SømodAsbjørnSG Dream Team20031211416032121
1.Engberg JacobsenThomasVE - 519991221316032121
3.Klitgaard MadsenNicolajVE - 519991221325.813.420.820.8
4.MånssonEliasFEG 220021111226.202.120.720.7
5.NielsenMadsVBIF 420001222315.90320.720.7
5.AnderssonFrederikVBIF 420011121425.90320.720.7
5.Frands NeergaardRasmusVE - 519991112425.90320.720.7
8.Krejberg JensenOliverFEG 220051112226.102.120.420.4
9.EbbesenTokeVBIF 42001122221601.619.619.6
10.ØrtingNoahFEG 220011222235.802.119.519.5
10.Sepstrup GregersenSamuelTeam SGC20021222235.802.119.519.5
12.Emil Brøgger BerdichevskyCarlTeam SGC20021222225.901.719.419.4
13.NørregaardMagnusFEG 22001112205.40117.217.2
14.Oksbjerg MadsenMadsSG Dream Team2001122205.30116.916.9
14.Møller KramerSofusSG Dream Team2001222105.30116.916.9
16.Buch-AlbertsenGustavTeam SGC20012233435.121.516.816.8
17.MichaelLouisSG Dream Team200212213160300

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T5179.4VE - 5Frands NeergaardRasmus19991112425.90320.720.7
1. #T5179.4VE - 5Engberg JacobsenThomas19991221316032121
1. #T5179.4VE - 5Klitgaard MadsenNicolaj19991221325.813.420.820.8
2. #T8178.9VBIF 4NielsenMads20001222315.90320.720.7
2. #T8178.9VBIF 4AnderssonFrederik20011121425.90320.720.7
2. #T8178.9VBIF 4EbbesenToke2001122221601.619.619.6
3. #T4177.5FEG 2Krejberg JensenOliver20051112226.102.120.420.4
3. #T4177.5FEG 2MånssonElias20021111226.202.120.720.7
3. #T4177.5FEG 2ØrtingNoah20011222235.802.119.519.5
3. #T4177.5FEG 2NørregaardMagnus2001112205.40117.217.2
4. #T6171SG Dream TeamSømodAsbjørn20031211416032121
4. #T6171SG Dream TeamOksbjerg MadsenMads2001122205.30116.916.9
4. #T6171SG Dream TeamMøller KramerSofus2001222105.30116.916.9
4. #T6171SG Dream TeamMichaelLouis200212213160300
5. #T7170.3Team SGCEmil Brøgger BerdichevskyCarl20021222225.901.719.419.4
5. #T7170.3Team SGCSepstrup GregersenSamuel20021222235.802.119.519.5
5. #T7170.3Team SGCBuch-AlbertsenGustav20012233435.121.516.816.8

B rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kirstine Vestergaard GleerupSigneVE - 41999212122601.719.739.9
1111236.11.920.2
2.Nørgaard ChristoffersenLykkeOGF Team 72000122221601.619.639.6
1122216.11.720
3.Patscheider BundgaardAnneVE - 419992222215.901.719.439.6
2111226.11.920.2
4.NørrungEmmaOGF Team 720031212325.901.519.238.3
1123325.81.719.1
5.RavnSarahOGF Team 720021122216.101.619.937.8
1223355.41.717.9
6.SørensenCamillaVE - 4199811125105031837.4
1122235.91.719.4
7.Wilton DueholmCarolineVE - 41999222205.201.116.736
2122325.81.919.3
8.Dybro NielsenLouiseOGF Team 7200022304.300.813.713.7

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T9116.9VE - 4Kirstine Vestergaard GleerupSigne1999212122601.719.739.9
1111236.11.920.2
1. #T9116.9VE - 4Patscheider BundgaardAnne19992222215.901.719.439.6
2111226.11.920.2
1. #T9116.9VE - 4SørensenCamilla199811125105031837.4
1122235.91.719.4
1. #T9116.9VE - 4Wilton DueholmCaroline1999222205.201.116.736
2122325.81.919.3
2. #T10115.7OGF Team 7Nørgaard ChristoffersenLykke2000122221601.619.639.6
1122216.11.720
2. #T10115.7OGF Team 7NørrungEmma20031212325.901.519.238.3
1123325.81.719.1
2. #T10115.7OGF Team 7RavnSarah20021122216.101.619.937.8
1223355.41.717.9
2. #T10115.7OGF Team 7Dybro NielsenLouise200022304.300.813.713.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kirstine Vestergaard GleerupSigneVE - 41999221131601.919.919.9
2.Patscheider BundgaardAnneVE - 419992122315.901.919.619.6
3.SørensenCamillaVE - 419981222315.901.719.419.4
4.Nørgaard ChristoffersenLykkeOGF Team 720001222315.901.619.319.3
5.Wilton DueholmCarolineVE - 419991222325.801.919.319.3
6.RavnSarahOGF Team 720021223325.611.718.518.5
6.NørrungEmmaOGF Team 720031223425.601.718.518.5
8.Dybro NielsenLouiseOGF Team 7200000000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T9175.8VE - 4Wilton DueholmCaroline19991222325.801.919.319.3
1. #T9175.8VE - 4SørensenCamilla19981222315.901.719.419.4
1. #T9175.8VE - 4Patscheider BundgaardAnne19992122315.901.919.619.6
1. #T9175.8VE - 4Kirstine Vestergaard GleerupSigne1999221131601.919.919.9
2. #T10172OGF Team 7RavnSarah20021223325.611.718.518.5
2. #T10172OGF Team 7NørrungEmma20031223425.601.718.518.5
2. #T10172OGF Team 7Nørgaard ChristoffersenLykke20001222315.901.619.319.3
2. #T10172OGF Team 7Dybro NielsenLouise200000000

B rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RodeTobiasOGF Team 820041222225.901.719.439.3
1112226.11.619.9
2.NguyenFelixOGF Team 820031223325.521.618.137.2
1222325.81.719.1
3.Toftenæs NielsenHjalteOGF Team 820021222325.801.61935.9
122205.3116.9
4.Outzen PaulsenLaustOGF Team 820031223325.7017.133.4
123305.1116.3

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T11112.4OGF Team 8RodeTobias20041222225.901.719.439.3
1112226.11.619.9
1. #T11112.4OGF Team 8NguyenFelix20031223325.521.618.137.2
1222325.81.719.1
1. #T11112.4OGF Team 8Toftenæs NielsenHjalte20021222325.801.61935.9
122205.3116.9
1. #T11112.4OGF Team 8Outzen PaulsenLaust20031223325.7017.133.4
123305.1116.3

Final

Rank Surname Name Club Age L A E D H Tid Total Score
1.Outzen PaulsenLaustOGF Team 8200300000
1.Toftenæs NielsenHjalteOGF Team 8200200000
1.NguyenFelixOGF Team 8200300000
1.RodeTobiasOGF Team 8200400000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age L A E D H Tid Total Score
1. #T11112.4OGF Team 8Outzen PaulsenLaust200300000
1. #T11112.4OGF Team 8Toftenæs NielsenHjalte200200000
1. #T11112.4OGF Team 8NguyenFelix200300000
1. #T11112.4OGF Team 8RodeTobias200400000

B rækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age L A E D H Tid Total Score
1.Rud SeerupAmalieOllerup 1199400000
1.Jin S WestenbergElisabethOllerup 1199400000
1.LambergTrineOllerup 1199400000
1.QuistVictoriaOllerup 1199500000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age L A E D H Tid Total Score
1. #T120Ollerup 1Rud SeerupAmalie199400000
1. #T120Ollerup 1Jin S WestenbergElisabeth199400000
1. #T120Ollerup 1LambergTrine199400000
1. #T120Ollerup 1QuistVictoria199500000

B rækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.QueirozRenatoOllerup 319931123325.80320.440.6
1223335.63.420.2
2.CarlysleSebastianOllerup 319941212216.10321.340.5
1222235.712.119.2
3.Dalby DammAlexanderOllerup 319931222325.80320.439.9
1222315.91.819.5
4.StertmanEdvinOllerup 319961222325.71320.139.6
2223215.82.119.5
5.Bilenberg DemantBjarkeOllerup 2199400000
5.SøndergaardChristofferOllerup 2199400000
5.Hamborg PedersenNielsOllerup 2199300000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T14121.3Ollerup 3Dalby DammAlexander19931222325.80320.439.9
1222315.91.819.5
1. #T14121.3Ollerup 3QueirozRenato19931123325.80320.440.6
1223335.63.420.2
1. #T14121.3Ollerup 3StertmanEdvin19961222325.71320.139.6
2223215.82.119.5
1. #T14121.3Ollerup 3CarlysleSebastian19941212216.10321.340.5
1222235.712.119.2
2. #T130Ollerup 2Bilenberg DemantBjarke199400000
2. #T130Ollerup 2SøndergaardChristoffer199400000
2. #T130Ollerup 2Hamborg PedersenNiels199300000

Final

Rank Surname Name Club Age L A E D H Tid Total Score
1.Hamborg PedersenNielsOllerup 2199300000
1.StertmanEdvinOllerup 3199600000
1.SøndergaardChristofferOllerup 2199400000
1.Dalby DammAlexanderOllerup 3199300000
1.Bilenberg DemantBjarkeOllerup 2199400000
1.CarlysleSebastianOllerup 3199400000
1.QueirozRenatoOllerup 3199300000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age L A E D H Tid Total Score
1. #T14121.3Ollerup 3StertmanEdvin199600000
1. #T14121.3Ollerup 3Dalby DammAlexander199300000
1. #T14121.3Ollerup 3CarlysleSebastian199400000
1. #T14121.3Ollerup 3QueirozRenato199300000
2. #T130Ollerup 2Hamborg PedersenNiels199300000
2. #T130Ollerup 2SøndergaardChristoffer199400000
2. #T130Ollerup 2Bilenberg DemantBjarke199400000

C rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kronvold NielsenSethBE T&T19991122216.103.321.343.8
1122216.14.222.5
2.Bruun PedersenMagnus#meresalt19982222325.702.92040.8
2222315.83.420.8
3.Søndergaard ChristiansenMikkelVE - 619981222315.902.920.639.8
2222235.72.119.2
4.PlumMagnusOGF Team 920031121216.201.520.139.3
12222161.719.2
5.LarsenBenjamin#meresalt2002222220601.419.439
22221161.619.6
6.Højberg OskarsonMagnusBE T&T20001111216.302.921.538.8
1122205.2101.717.3
7.HancockJamieknaldperlerne20022222215.901.518.938.3
2222215.91.719.4
8.Palmgreen SørensenRasmusknaldperlerne20051223215.901.418.837.9
2222225.81.719.1
9.Reffsgaard JensenAlexanderBE T&T19982232225.701.618.437.3
2333335.3318.9
10.Krogstrup MikkelsenDavidknaldperlerne20022222215.901.518.937.1
2332315.511.718.2
11.Jager KirkegaardKasperVE - 620002232335.411.617.836.8
2223215.81.619
12.SoelbergSimonSPD GUB20012222215.90219.736.3
222205.2116.6
13.Sundstrøm PedersenCasperOGF Team 920012222215.901.519.235.8
212305.2116.6
14.Sundstrøm PedersenTobiasOGF Team 920013332325.401.517.735.7
212305.2116.6
15.JacobsenMalthe#meresalt20022323325.501.417.935.7
2334315.41.617.8
16.Yde PedersenAndreas#meresalt20052223335.321.417.335.4
2223315.521.618.1
17.Schuster Aggesø BørgesenChristianVE - 620002233435.30217.933.9
223305116
18.Skovlund MatthiesenRasmusBE T&T200022304.300.713.633.4
2322235.6319.8
19.Møldrup AbildgaardLasseSPD GUB20072233415.501.417.933.3
233404.8115.4
20.BuhlAxelSPD GUB20002233435.121.416.732.7
223305116
21.SørensenAndersknaldperlerne200100000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T16122.4BE T&TKronvold NielsenSeth19991122216.103.321.343.8
1122216.14.222.5
1. #T16122.4BE T&THøjberg OskarsonMagnus20001111216.302.921.538.8
1122205.2101.717.3
1. #T16122.4BE T&TReffsgaard JensenAlexander19982232225.701.618.437.3
2333335.3318.9
1. #T16122.4BE T&TSkovlund MatthiesenRasmus200022304.300.713.633.4
2322235.6319.8
2. #T18115.8#meresaltBruun PedersenMagnus19982222325.702.92040.8
2222315.83.420.8
2. #T18115.8#meresaltLarsenBenjamin2002222220601.419.439
22221161.619.6
2. #T18115.8#meresaltJacobsenMalthe20022323325.501.417.935.7
2334315.41.617.8
2. #T18115.8#meresaltYde PedersenAndreas20052223335.321.417.335.4
2223315.521.618.1
3. #T15113.3knaldperlerneHancockJamie20022222215.901.518.938.3
2222215.91.719.4
3. #T15113.3knaldperlernePalmgreen SørensenRasmus20051223215.901.418.837.9
2222225.81.719.1
3. #T15113.3knaldperlerneKrogstrup MikkelsenDavid20022222215.901.518.937.1
2332315.511.718.2
3. #T15113.3knaldperlerneSørensenAnders200100000
4. #T20110.8OGF Team 9PlumMagnus20031121216.201.520.139.3
12222161.719.2
4. #T20110.8OGF Team 9Sundstrøm PedersenCasper20012222215.901.519.235.8
212305.2116.6
4. #T20110.8OGF Team 9Sundstrøm PedersenTobias20013332325.401.517.735.7
212305.2116.6
5. #T17110.5VE - 6Søndergaard ChristiansenMikkel19981222315.902.920.639.8
2222235.72.119.2
5. #T17110.5VE - 6Jager KirkegaardKasper20002232335.411.617.836.8
2223215.81.619
5. #T17110.5VE - 6Schuster Aggesø BørgesenChristian20002233435.30217.933.9
223305116
6. #T19102.3SPD GUBSoelbergSimon20012222215.90219.736.3
222205.2116.6
6. #T19102.3SPD GUBBuhlAxel20002233435.121.416.732.7
223305116
6. #T19102.3SPD GUBMøldrup AbildgaardLasse20072233415.501.417.933.3
233404.8115.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Kronvold NielsenSethBE T&T19991121216.204.222.822.8
2.Bruun PedersenMagnus#meresalt19981122216.103.421.721.7
3.Højberg OskarsonMagnusBE T&T20001212216.10321.321.3
4.LarsenBenjamin#meresalt20022112106.301.620.520.5
5.Skovlund MatthiesenRasmusBE T&T20002222315.80320.420.4
5.Søndergaard ChristiansenMikkelVE - 619982222315.80320.420.4
7.PlumMagnusOGF Team 920031122216.101.519.819.8
8.HancockJamieknaldperlerne2002122221601.719.719.7
9.Palmgreen SørensenRasmusknaldperlerne20052222215.901.719.419.4
10.Jager KirkegaardKasperVE - 620002233435.30318.918.9
11.Sundstrøm PedersenCasperOGF Team 920012223225.701.518.618.6
12.Sundstrøm PedersenTobiasOGF Team 920013332215.601.518.318.3
13.Yde PedersenAndreas#meresalt20052223225.521.618.118.1
14.JacobsenMalthe#meresalt20023233335.301.617.517.5
15.Schuster Aggesø BørgesenChristianVE - 620002233355.201.617.217.2
16.Krogstrup MikkelsenDavidknaldperlerne2002233205011616
16.Reffsgaard JensenAlexanderBE T&T1998223305011616
18.SørensenAndersknaldperlerne200100000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T16186.9BE T&TKronvold NielsenSeth19991121216.204.222.822.8
1. #T16186.9BE T&TSkovlund MatthiesenRasmus20002222315.80320.420.4
1. #T16186.9BE T&THøjberg OskarsonMagnus20001212216.10321.321.3
1. #T16186.9BE T&TReffsgaard JensenAlexander1998223305011616
2. #T18176.1#meresaltBruun PedersenMagnus19981122216.103.421.721.7
2. #T18176.1#meresaltLarsenBenjamin20022112106.301.620.520.5
2. #T18176.1#meresaltYde PedersenAndreas20052223225.521.618.118.1
2. #T18176.1#meresaltJacobsenMalthe20023233335.301.617.517.5
3. #T15168.4knaldperlernePalmgreen SørensenRasmus20052222215.901.719.419.4
3. #T15168.4knaldperlerneHancockJamie2002122221601.719.719.7
3. #T15168.4knaldperlerneKrogstrup MikkelsenDavid2002233205011616
3. #T15168.4knaldperlerneSørensenAnders200100000
4. #T20167.5OGF Team 9PlumMagnus20031122216.101.519.819.8
4. #T20167.5OGF Team 9Sundstrøm PedersenCasper20012223225.701.518.618.6
4. #T20167.5OGF Team 9Sundstrøm PedersenTobias20013332215.601.518.318.3
5. #T17167VE - 6Søndergaard ChristiansenMikkel19982222315.80320.420.4
5. #T17167VE - 6Jager KirkegaardKasper20002233435.30318.918.9
5. #T17167VE - 6Schuster Aggesø BørgesenChristian20002233355.201.617.217.2

C rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Lykke SkjøttSabineVE - 319991111216.301.520.440.7
1111226.21.720.3
2.MalczynskaAnjaSmølferne2001222121601.519.238.6
2222215.91.719.4
3.Sommer NielsenRegitseVE - 319991222315.901.619.338.3
1222235.81.619
4.ØstergaardSaraSmølferne2001222305.100.915.934.9
2221235.81.619
5.Rotborg HenriksenAneVE - 320002223225.701.418.534.3
2233304.7101.715.8
6.Houni HansenCamillaSmølferne2001222205.200.916.533.1
222205.2116.6
7.JensenJulieSmølferne200123003.5100.710.921.9
23003.5100.511

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T22113.3VE - 3Lykke SkjøttSabine19991111216.301.520.440.7
1111226.21.720.3
1. #T22113.3VE - 3Sommer NielsenRegitse19991222315.901.619.338.3
1222235.81.619
1. #T22113.3VE - 3Rotborg HenriksenAne20002223225.701.418.534.3
2233304.7101.715.8
2. #T21106.6SmølferneMalczynskaAnja2001222121601.519.238.6
2222215.91.719.4
2. #T21106.6SmølferneØstergaardSara2001222305.100.915.934.9
2221235.81.619
2. #T21106.6SmølferneHouni HansenCamilla2001222205.200.916.533.1
222205.2116.6
2. #T21106.6SmølferneJensenJulie200123003.5100.710.921.9
23003.5100.511

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Lykke SkjøttSabineVE - 319991112216.201.720.320.3
2.MalczynskaAnjaSmølferne2001122221601.719.719.7
3.ØstergaardSaraSmølferne20012222225.801.61919
4.Sommer NielsenRegitseVE - 319991233225.521.618.118.1
5.Houni HansenCamillaSmølferne20012332325.501.417.917.9
6.Rotborg HenriksenAneVE - 320002234325.401.417.617.6
7.JensenJulieSmølferne200122304.300.713.613.6

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T22169.3VE - 3Lykke SkjøttSabine19991112216.201.720.320.3
1. #T22169.3VE - 3Rotborg HenriksenAne20002234325.401.417.617.6
1. #T22169.3VE - 3Sommer NielsenRegitse19991233225.521.618.118.1
2. #T21163.2SmølferneØstergaardSara20012222225.801.61919
2. #T21163.2SmølferneMalczynskaAnja2001122221601.719.719.7
2. #T21163.2SmølferneHouni HansenCamilla20012332325.501.417.917.9
2. #T21163.2SmølferneJensenJulie200122304.300.713.613.6

C rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Sofie Dichmann HansenJulieOGF Team 520031122116.201.520.140.6
1221116.21.920.5
2.BuchhaveMatildePrinsesserne2003112222601.519.238.1
1222325.81.518.9
3.Roland Spaabæk AndreassenAlbertePrinsesserne20032222315.801.518.637.8
2222215.91.519.2
3.Nordborg HansenEmmaPrinsesserne20021122335.801.418.537.8
1122235.91.619.3
5.Stadsvold BowerSelmaOGF Team 520042232215.801.518.937.8
2222225.81.518.9
6.Matthiesen TothCarolineKrudtuglerne20051223325.701.418.236.9
1233315.71.618.7
7.AndersenJosefineOGF Team 520021233325.601.418.236.9
1223235.71.618.7
8.HjorthusIdaPrinsesserne20022223225.521.517.736.3
2222325.71.518.6
8.RichterNanaKrudtuglerne20022332325.501.417.636.3
2232225.71.618.7
10.Louise KoertzSarahOGF Team 520022223315.701.518.636.3
2333325.41.517.7
11.AppelFilippaKrudtuglerne20051233315.701.418.235.4
2332335.4117.2
12.KlintSofieKrudtuglerne20030000007000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T25115.7OGF Team 5Sofie Dichmann HansenJulie20031122116.201.520.140.6
1221116.21.920.5
1. #T25115.7OGF Team 5AndersenJosefine20021233325.601.418.236.9
1223235.71.618.7
1. #T25115.7OGF Team 5Stadsvold BowerSelma20042232215.801.518.937.8
2222225.81.518.9
1. #T25115.7OGF Team 5Louise KoertzSarah20022223315.701.518.636.3
2333325.41.517.7
2. #T23113.7PrinsesserneRoland Spaabæk AndreassenAlberte20032222315.801.518.637.8
2222215.91.519.2
2. #T23113.7PrinsesserneNordborg HansenEmma20021122335.801.418.537.8
1122235.91.619.3
2. #T23113.7PrinsesserneBuchhaveMatilde2003112222601.519.238.1
1222325.81.518.9
2. #T23113.7PrinsesserneHjorthusIda20022223225.521.517.736.3
2222325.71.518.6
3. #T24108.6KrudtuglerneMatthiesen TothCaroline20051223325.701.418.236.9
1233315.71.618.7
3. #T24108.6KrudtuglerneAppelFilippa20051233315.701.418.235.4
2332335.4117.2
3. #T24108.6KrudtuglerneRichterNana20022332325.501.417.636.3
2232225.71.618.7
3. #T24108.6KrudtuglerneKlintSofie20030000007000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Sofie Dichmann HansenJulieOGF Team 520031211116.301.620.520.5
2.BuchhaveMatildePrinsesserne20031212216.101.519.819.8
3.Nordborg HansenEmmaPrinsesserne2002121222601.619.619.6
3.Matthiesen TothCarolineKrudtuglerne2005121222601.619.619.6
5.Stadsvold BowerSelmaOGF Team 52004122221601.519.519.5
6.RichterNanaKrudtuglerne20022222215.901.619.319.3
7.Roland Spaabæk AndreassenAlbertePrinsesserne20032222215.901.519.219.2
8.AndersenJosefineOGF Team 520021232225.801.518.918.9
9.AppelFilippaKrudtuglerne20051232325.701.418.518.5
10.Louise KoertzSarahOGF Team 520022233315.601.518.318.3
11.HjorthusIdaPrinsesserne20022223325.421.617.817.8
12.KlintSofieKrudtuglerne20030000007000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T25174.6OGF Team 5Sofie Dichmann HansenJulie20031211116.301.620.520.5
1. #T25174.6OGF Team 5Louise KoertzSarah20022233315.601.518.318.3
1. #T25174.6OGF Team 5AndersenJosefine20021232225.801.518.918.9
1. #T25174.6OGF Team 5Stadsvold BowerSelma2004122221601.519.519.5
2. #T23172.3PrinsesserneNordborg HansenEmma2002121222601.619.619.6
2. #T23172.3PrinsesserneRoland Spaabæk AndreassenAlberte20032222215.901.519.219.2
2. #T23172.3PrinsesserneBuchhaveMatilde20031212216.101.519.819.8
2. #T23172.3PrinsesserneHjorthusIda20022223325.421.617.817.8
3. #T24166KrudtuglerneMatthiesen TothCaroline2005121222601.619.619.6
3. #T24166KrudtuglerneAppelFilippa20051232325.701.418.518.5
3. #T24166KrudtuglerneRichterNana20022222215.901.619.319.3
3. #T24166KrudtuglerneKlintSofie20030000007000

Eliterækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Beck HansenRasmusOGF - SPYDSPIDSERNE 419982222222228.205.229.860.3
2221111338.315.630.5
2.Vibæk FrederiksenEmilOGF - SPYDSPIDSERNE 420002222111338.215.129.759.8
1222221338.25.530.1
3.Amstrup AndreasenMadsVE - 219982222222328.105.129.458
1222222338.14.328.6
4.Juul SømodJohannesOGF - SPYDSPIDSERNE 419981233333437.326.12858
1233333417.76.930
5.Leino LucassenAndreasYungsters2001122222252804.32857.4
1222222328.115.129.4
6.BonnichsenJonathanVBIF 120041122222228.402.727.655
1222222338.13.127.4
7.Warming-JensenMathiasVBIF 1200222222224280427.754.2
2323222337.83.126.5
8.Kejser RasmussenChrisVE - 21999123343307.103.925.253.5
12222224384.328.3
9.WintherAdamYungsters200121122213107.605.127.653.4
2224444536.915.125.8
10.DremstrupThorVE - 219992233555007.503.425.951.2
122222107.81.925.3
11.SkriverJonasVE - 2200023332224106.902.623.349.4
2223223337.82.726.1
12.DoylKianYungsters200112333333106.902.62349.3
2222223427.92.626.3
13.SørensenMortenVBIF 12001122222307.601.924.448.5
222222327.32.224.1
14.BojsenMadsYungsters199800000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T29178.1OGF - SPYDSPIDSERNE 4Vibæk FrederiksenEmil20002222111338.215.129.759.8
1222221338.25.530.1
1. #T29178.1OGF - SPYDSPIDSERNE 4Beck HansenRasmus19982222222228.205.229.860.3
2221111338.315.630.5
1. #T29178.1OGF - SPYDSPIDSERNE 4Juul SømodJohannes19981233333437.326.12858
1233333417.76.930
2. #T27163.5VE - 2Amstrup AndreasenMads19982222222328.105.129.458
1222222338.14.328.6
2. #T27163.5VE - 2Kejser RasmussenChris1999123343307.103.925.253.5
12222224384.328.3
2. #T27163.5VE - 2DremstrupThor19992233555007.503.425.951.2
122222107.81.925.3
2. #T27163.5VE - 2SkriverJonas200023332224106.902.623.349.4
2223223337.82.726.1
3. #T26160.1YungstersLeino LucassenAndreas2001122222252804.32857.4
1222222328.115.129.4
3. #T26160.1YungstersWintherAdam200121122213107.605.127.653.4
2224444536.915.125.8
3. #T26160.1YungstersDoylKian200112333333106.902.62349.3
2222223427.92.626.3
3. #T26160.1YungstersBojsenMads199800000
4. #T28157.7VBIF 1BonnichsenJonathan20041122222228.402.727.655
1222222338.13.127.4
4. #T28157.7VBIF 1Warming-JensenMathias200222222224280427.754.2
2323222337.83.126.5
4. #T28157.7VBIF 1SørensenMorten2001122222307.601.924.448.5
222222327.32.224.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Juul SømodJohannesOGF - SPYDSPIDSERNE 419981223111338.307.13232
2.Vibæk FrederiksenEmilOGF - SPYDSPIDSERNE 420001221111218.805.531.931.9
3.Beck HansenRasmusOGF - SPYDSPIDSERNE 419982211222228.405.630.830.8
4.Amstrup AndreasenMadsVE - 219981222222328.205.129.729.7
5.WintherAdamYungsters20012213332427.80629.429.4
6.DremstrupThorVE - 219991233222427.905.629.329.3
7.BonnichsenJonathanVBIF 120042222222318.202.727.327.3
8.SørensenMortenVBIF 12001121222343802.626.626.6
9.Kejser RasmussenChrisVE - 219991235444436.82626.426.4
10.DoylKianYungsters200112222235107.104.125.425.4
11.Warming-JensenMathiasVBIF 12002133344506.702.422.522.5
12.Leino LucassenAndreasYungsters2001221405.103.118.418.4
13.BojsenMadsYungsters199800000
13.SkriverJonasVE - 2200000000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T29272.8OGF - SPYDSPIDSERNE 4Juul SømodJohannes19981223111338.307.13232
1. #T29272.8OGF - SPYDSPIDSERNE 4Vibæk FrederiksenEmil20001221111218.805.531.931.9
1. #T29272.8OGF - SPYDSPIDSERNE 4Beck HansenRasmus19982211222228.405.630.830.8
2. #T27248.9VE - 2DremstrupThor19991233222427.905.629.329.3
2. #T27248.9VE - 2Amstrup AndreasenMads19981222222328.205.129.729.7
2. #T27248.9VE - 2Kejser RasmussenChris19991235444436.82626.426.4
2. #T27248.9VE - 2SkriverJonas200000000
3. #T28234.1VBIF 1SørensenMorten2001121222343802.626.626.6
3. #T28234.1VBIF 1BonnichsenJonathan20042222222318.202.727.327.3
3. #T28234.1VBIF 1Warming-JensenMathias2002133344506.702.422.522.5
4. #T26233.3YungstersWintherAdam20012213332427.80629.429.4
4. #T26233.3YungstersDoylKian200112222235107.104.125.425.4
4. #T26233.3YungstersLeino LucassenAndreas2001221405.103.118.418.4
4. #T26233.3YungstersBojsenMads199800000

Eliterækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenFrejaVE - 119991111111318.904.130.861.8
1111101328.94.331
2.Næss-Schmidt MølgaardChristineSPD GP20011211111418.703.93059.3
2111111218.92.629.3
3.NørgaardAlberteSPD GP20031111112228.80329.457.8
1112122228.62.628.4
4.Krejberg JensenCecilieSPD GP20021210011418.903.930.656.5
1112122081.925.9
5.Brixen NielsenMieVE - 12000112222242822.426.455.7
1111211218.92.629.3
6.BroCecilieVE - 120001110111238.902.529.255.5
1222222337.922.626.3
7.HenriksenPernilleOGF Team 620001222222218.402.527.752.4
122222207.71.624.7
8.Alexandersen FlindtMarieVE - 11999112212207.902.32652.4
1112212082.426.4
9.Nørgaard ThestrupEmmaOGF Team 6200111222306.901.722.448.2
1222232427.822.425.8
10.Hermann PoulsenMalouOGF Team 620011112106.401.420.344.9
122211207.90.924.6
11.ChauSofiaOGF Team 6200300000000010000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2173.6SPD GPNæss-Schmidt MølgaardChristine20011211111418.703.93059.3
2111111218.92.629.3
1. #T2173.6SPD GPNørgaardAlberte20031111112228.80329.457.8
1112122228.62.628.4
1. #T2173.6SPD GPKrejberg JensenCecilie20021210011418.903.930.656.5
1112122081.925.9
2. #T30173.1VE - 1SørensenFreja19991111111318.904.130.861.8
1111101328.94.331
2. #T30173.1VE - 1BroCecilie20001110111238.902.529.255.5
1222222337.922.626.3
2. #T30173.1VE - 1Brixen NielsenMie2000112222242822.426.455.7
1111211218.92.629.3
2. #T30173.1VE - 1Alexandersen FlindtMarie1999112212207.902.32652.4
1112212082.426.4
3. #T3145.5OGF Team 6HenriksenPernille20001222222218.402.527.752.4
122222207.71.624.7
3. #T3145.5OGF Team 6Nørgaard ThestrupEmma200111222306.901.722.448.2
1222232427.822.425.8
3. #T3145.5OGF Team 6Hermann PoulsenMalou20011112106.401.420.344.9
122211207.90.924.6
3. #T3145.5OGF Team 6ChauSofia200300000000010000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.SørensenFrejaVE - 11999111101032903.930.930.9
2.BroCecilieVE - 120001112111218.902.529.229.2
3.Brixen NielsenMieVE - 120001111222308.702.728.828.8
4.NørgaardAlberteSPD GP20031111122238.51328.528.5
5.HenriksenPernilleOGF Team 620001222222218.222.527.127.1
6.Krejberg JensenCecilieSPD GP2002111111108.211.926.526.5
6.Næss-Schmidt MølgaardChristineSPD GP2001111112108.201.926.526.5
8.Alexandersen FlindtMarieVE - 11999122222232822.526.526.5
9.Nørgaard ThestrupEmmaOGF Team 620012222232337.902.526.226.2
10.Hermann PoulsenMalouOGF Team 62001112205.401.117.317.3
11.ChauSofiaOGF Team 62003122222232822.500

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T30262VE - 1SørensenFreja1999111101032903.930.930.9
1. #T30262VE - 1BroCecilie20001112111218.902.529.229.2
1. #T30262VE - 1Brixen NielsenMie20001111222308.702.728.828.8
1. #T30262VE - 1Alexandersen FlindtMarie1999122222232822.526.526.5
2. #T2255.1SPD GPNørgaardAlberte20031111122238.51328.528.5
2. #T2255.1SPD GPKrejberg JensenCecilie2002111111108.211.926.526.5
2. #T2255.1SPD GPNæss-Schmidt MølgaardChristine2001111112108.201.926.526.5
3. #T3216.1OGF Team 6Nørgaard ThestrupEmma20012222232337.902.526.226.2
3. #T3216.1OGF Team 6HenriksenPernille20001222222218.222.527.127.1
3. #T3216.1OGF Team 6Hermann PoulsenMalou2001112205.401.117.317.3
3. #T3216.1OGF Team 6ChauSofia2003122222232822.500

Eliterækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Lykke HansenMadsOGF Team 320031111111418.803.930.359.9
1211111238.73.529.6
2.LindholmerMagnusOGF Team 32003111011131903.930.959.3
1111112338.512.928.4
3.Emil Aalborg NielsenPeterOGF Team 320041110111219.102.73059
1111122218.82.629
4.Bækhøj SkaaningFrederikFighter Knejter20051111222218.702.528.657.6
1122111218.82.629
5.Laumann ØrregaardRasmusSpillopperne20021211111418.703.929.757.5
2212222218.42.627.8
6.WangGustavSpillopperne20021211112438.31428.656
2222222328.13.127.4
7.Korsholm PlauborgJeppeFighter Knejter20031222322228.20327.655.4
1222222218.42.627.8
8.Gjørup StofferNielsSpillopperne200411221113107.802.725.854.9
1211122218.7329.1
9.PilgaardMikkelFighter Knejter20031121122238.322.527.454
111222243822.626.6
10.Reinholt MortensenAndersOGF Team 320031111111310803.927.953.8
1221112081.925.9
11.Østergaard HansenJeppePiraterne20021222222218.402.527.452.4
122222207.71.925
12.SommerLudvigPiraterne2005122222232822.626.352
121122207.9225.7
13.Stig Boye ChristensenHjaltePiraterne2002122211207.902.225.625.6

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T7178.2OGF Team 3Lykke HansenMads20031111111418.803.930.359.9
1211111238.73.529.6
1. #T7178.2OGF Team 3LindholmerMagnus2003111011131903.930.959.3
1111112338.512.928.4
1. #T7178.2OGF Team 3Emil Aalborg NielsenPeter20041110111219.102.73059
1111122218.82.629
1. #T7178.2OGF Team 3Reinholt MortensenAnders20031111111310803.927.953.8
1221112081.925.9
2. #T4168.4SpillopperneLaumann ØrregaardRasmus20021211111418.703.929.757.5
2212222218.42.627.8
2. #T4168.4SpillopperneWangGustav20021211112438.31428.656
2222222328.13.127.4
2. #T4168.4SpillopperneGjørup StofferNiels200411221113107.802.725.854.9
1211122218.7329.1
3. #T6167Fighter KnejterBækhøj SkaaningFrederik20051111222218.702.528.657.6
1122111218.82.629
3. #T6167Fighter KnejterKorsholm PlauborgJeppe20031222322228.20327.655.4
1222222218.42.627.8
3. #T6167Fighter KnejterPilgaardMikkel20031121122238.322.527.454
111222243822.626.6
4. #T5130PiraterneØstergaard HansenJeppe20021222222218.402.527.452.4
122222207.71.925
4. #T5130PiraterneSommerLudvig2005122222232822.626.352
121122207.9225.7
4. #T5130PiraterneStig Boye ChristensenHjalte2002122211207.902.225.625.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusOGF Team 320031211111338.604.630.430.4
2.WangGustavSpillopperne20021111111438.60429.829.8
3.Reinholt MortensenAndersOGF Team 320031211111338.603.929.729.7
4.PilgaardMikkelFighter Knejter2003111111121902.629.629.6
5.Laumann ØrregaardRasmusSpillopperne20021222221418.303.928.828.8
6.Lykke HansenMadsOGF Team 32003111001008.601.927.727.7
7.Østergaard HansenJeppePiraterne20021222221318.402.627.527.5
8.Korsholm PlauborgJeppeFighter Knejter20031222222228.12327.327.3
9.Bækhøj SkaaningFrederikFighter Knejter200512111115107.703.92727
10.SommerLudvigPiraterne2005122222232822.726.726.7
11.Emil Aalborg NielsenPeterOGF Team 3200411122120802.426.426.4
12.Stig Boye ChristensenHjaltePiraterne2002112222207.801.925.325.3
13.Gjørup StofferNielsSpillopperne200400000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T7266OGF Team 3Reinholt MortensenAnders20031211111338.603.929.729.7
1. #T7266OGF Team 3LindholmerMagnus20031211111338.604.630.430.4
1. #T7266OGF Team 3Lykke HansenMads2003111001008.601.927.727.7
1. #T7266OGF Team 3Emil Aalborg NielsenPeter200411122120802.426.426.4
2. #T6250.9Fighter KnejterPilgaardMikkel2003111111121902.629.629.6
2. #T6250.9Fighter KnejterKorsholm PlauborgJeppe20031222222228.12327.327.3
2. #T6250.9Fighter KnejterBækhøj SkaaningFrederik200512111115107.703.92727
3. #T4227SpillopperneWangGustav20021111111438.60429.829.8
3. #T4227SpillopperneLaumann ØrregaardRasmus20021222221418.303.928.828.8
3. #T4227SpillopperneGjørup StofferNiels200400000
4. #T5209.5PiraterneSommerLudvig2005122222232822.726.726.7
4. #T5209.5PiraterneØstergaard HansenJeppe20021222221318.402.627.527.5
4. #T5209.5PiraterneStig Boye ChristensenHjalte2002112222207.801.925.325.3

Eliterækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOGF - SPYDSPIDSERNE 319921112212418.50631.563.3
1211111218.95.131.8
2.La Cour HansenSaraOGF - SPYDSPIDSERNE 319991111111318.903.930.661.7
1111111328.84.731.1
3.Juhl JørgensenAnne-SofieMix holdet1997111111121904.33161.5
1111111338.614.730.5
4.AndersenSigneOutrup Elite Piger19981111111428.703.93056.9
1111111118.1102.626.9
5.Lentz ChristensenSisselOGF - SPYDSPIDSERNE 320031111111318.903.930.656.7
1233222327.822.726.1
6.LanngJannekeMix holdet19951111111418.803.93056.3
1121111117.9112.626.3
7.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup Elite Piger2003121111108.20226.656.1
1221111218.83.129.5
8.PagårdIdaOutrup Elite Piger1997121111108.201.926.555.4
1221111238.63.128.9
9.Serup ChristensenNikolineOGF - SPYDSPIDSERNE 320022111222218.602.528.353.8
1221112237.510325.5
10.Bech HansenEmilieMix holdet20031111111218101.925.652.1
1211111008.2101.926.5
11.FjordsideCamillaMix holdet19981122220701.722.439.4
122205.31.117
12.Raunholt ØrskovSaraOutrup Elite Piger199800000000010000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T10181.7OGF - SPYDSPIDSERNE 3NørbyJohanne19921112212418.50631.563.3
1211111218.95.131.8
1. #T10181.7OGF - SPYDSPIDSERNE 3La Cour HansenSara19991111111318.903.930.661.7
1111111328.84.731.1
1. #T10181.7OGF - SPYDSPIDSERNE 3Lentz ChristensenSissel20031111111318.903.930.656.7
1233222327.822.726.1
1. #T10181.7OGF - SPYDSPIDSERNE 3Serup ChristensenNikoline20022111222218.602.528.353.8
1221112237.510325.5
2. #T8169.9Mix holdetJuhl JørgensenAnne-Sofie1997111111121904.33161.5
1111111338.614.730.5
2. #T8169.9Mix holdetLanngJanneke19951111111418.803.93056.3
1121111117.9112.626.3
2. #T8169.9Mix holdetBech HansenEmilie20031111111218101.925.652.1
1211111008.2101.926.5
2. #T8169.9Mix holdetFjordsideCamilla19981122220701.722.439.4
122205.31.117
3. #T9168.4Outrup Elite PigerAndersenSigne19981111111428.703.93056.9
1111111118.1102.626.9
3. #T9168.4Outrup Elite PigerPagårdIda1997121111108.201.926.555.4
1221111238.63.128.9
3. #T9168.4Outrup Elite PigerKathrine ThomsenVictoria2003121111108.20226.656.1
1221111218.83.129.5
3. #T9168.4Outrup Elite PigerRaunholt ØrskovSara199800000000010000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOGF - SPYDSPIDSERNE 319921111111318.906.232.932.9
2.Juhl JørgensenAnne-SofieMix holdet19971101101129.204.331.931.9
3.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup Elite Piger20031111111318.90430.730.7
4.AndersenSigneOutrup Elite Piger19981111111328.804.130.530.5
5.La Cour HansenSaraOGF - SPYDSPIDSERNE 319991111110438.704.330.430.4
6.Bech HansenEmilieMix holdet20031111111119.102.629.929.9
7.Serup ChristensenNikolineOGF - SPYDSPIDSERNE 320021111121138.80329.429.4
8.Lentz ChristensenSisselOGF - SPYDSPIDSERNE 320031111222228.602.428.228.2
9.LanngJannekeMix holdet199511111214107.803.927.327.3
10.PagårdIdaOutrup Elite Piger19971222222238.202.527.127.1
11.FjordsideCamillaMix holdet199812232306.701.721.821.8
12.Raunholt ØrskovSaraOutrup Elite Piger199800000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T10274.4OGF - SPYDSPIDSERNE 3NørbyJohanne19921111111318.906.232.932.9
1. #T10274.4OGF - SPYDSPIDSERNE 3La Cour HansenSara19991111110438.704.330.430.4
1. #T10274.4OGF - SPYDSPIDSERNE 3Serup ChristensenNikoline20021111121138.80329.429.4
1. #T10274.4OGF - SPYDSPIDSERNE 3Lentz ChristensenSissel20031111222228.602.428.228.2
2. #T8259Mix holdetJuhl JørgensenAnne-Sofie19971101101129.204.331.931.9
2. #T8259Mix holdetBech HansenEmilie20031111111119.102.629.929.9
2. #T8259Mix holdetLanngJanneke199511111214107.803.927.327.3
2. #T8259Mix holdetFjordsideCamilla199812232306.701.721.821.8
3. #T9256.7Outrup Elite PigerKathrine ThomsenVictoria20031111111318.90430.730.7
3. #T9256.7Outrup Elite PigerAndersenSigne19981111111328.804.130.530.5
3. #T9256.7Outrup Elite PigerPagårdIda19971222222238.202.527.127.1
3. #T9256.7Outrup Elite PigerRaunholt ØrskovSara199800000

Eliterækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WeschAndersOGF - SPYDSPIDSERNE 119930211111318.9010.437.169.4
12221114107.69.532.3
2.EskesenMagnusOGF - SPYDSPIDSERNE 119951122111318.708.434.568.5
1122111438.319.134
3.GreenEliasDet grå guld - og Elias19981222211328.408.433.367.5
1112111218.97.534.2
4.NissenMikaelDet grå guld - og Elias19921222111328.508.433.667
1222111238.57.933.4
5.EngholmSuneSPD FREM19931221221218.608.534.366.2
12331115387.931.9
6.LozanoDanniDet grå guld - og Elias19911232211218.506.431.664.9
1122112228.67.533.3
7.HvidemoseJohanOGF - SPYDSPIDSERNE 119951232233427.718.131.264.7
1123221318.48.333.5
8.Ulrich RasmussenPeterDet grå guld - og Elias19911222212328.306.130.762.3
1223322337.97.931.6
9.KjærArneDet nye guld19961222211228.506.431.661.8
1123323427.816.830.2
10.KrügerKristofferSPD FREM19971122111338.416.131.361.8
1223443437.48.330.5
11.Skovgaard BredvigAlexanderFriske Fyre 4020001121111228.714.330.460.7
1222111328.54.830.3
12.Gaarde SørensenRasmusSPD 4 axel1996112211108.103.928.260.6
11233223388.432.4
13.Scharf MatthiesenAdamOGF - SPYDSPIDSERNE 119961122322318.306.831.759.4
21113223107.55.227.7
14.Juul SømodGustavTeam Leverpostej20002222222318.204.328.955.3
1223222327.1105.126.4
15.AbildgaardMartinSPD 4 axel20022221122338.20428.653.7
1221111527.4102.925.1
16.Bjørnholdt NielsenSimonSPD 4 axel19971222134557.50628.552.9
2133222536.7104.324.4
17.Bloch TronøeRasmusFriske Fyre 4020011222222238.202.627.252.3
12322224107.23.525.1
18.KristensenBenjaminDet nye guld19982233322457.40425.952.3
1222222327.1115.126.4
19.Gellert R. RasmussenAndreasOllerup 119952222122328.202.627.250.9
2222223327102.723.7
20.Nohns JensenJonasOllerup 1199422222223107.304.326.249.1
12232224106.2104.322.9
21.Runàr ValgeirssonBenediktOllerup 1199512222323107.304.326.248.5
122221206.8101.922.3
22.SamsøDennisFriske Fyre 4019972233322327.803.927.348.5
134555506.22.621.2
23.EriksenAndersDet nye guld1998122222307.60224.846.3
222223206.510221.5
24.SørensenHannibalSPD 4 axel1995124344406.803.62445.8
22333324105.8104.421.8
25.SøndergaardMortenDet nye guld19972233333537.122.523.543.6
21333335105.710320.1
26.KorgaardRuneOllerup 11995134455506.302.421.335.6
23344445104.120214.3
27.SteffensenRasmusSPD FREM1999121111108.20630.630.6
28.TermansenOliverFriske Fyre 40199600000
28.LangergaardRasmusTeam Leverpostej199700000
28.Franker HolmAndreasTeam Leverpostej199700000
28.Edward HoskinZakariasTeam Leverpostej199700000
28.HayesKristofferSPD FREM199200000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T17203.1OGF - SPYDSPIDSERNE 1WeschAnders19930211111318.9010.437.169.4
12221114107.69.532.3
1. #T17203.1OGF - SPYDSPIDSERNE 1EskesenMagnus19951122111318.708.434.568.5
1122111438.319.134
1. #T17203.1OGF - SPYDSPIDSERNE 1HvidemoseJohan19951232233427.718.131.264.7
1123221318.48.333.5
1. #T17203.1OGF - SPYDSPIDSERNE 1Scharf MatthiesenAdam19961122322318.306.831.759.4
21113223107.55.227.7
2. #T14199.4Det grå guld - og EliasGreenElias19981222211328.408.433.367.5
1112111218.97.534.2
2. #T14199.4Det grå guld - og EliasNissenMikael19921222111328.508.433.667
1222111238.57.933.4
2. #T14199.4Det grå guld - og EliasLozanoDanni19911232211218.506.431.664.9
1122112228.67.533.3
2. #T14199.4Det grå guld - og EliasUlrich RasmussenPeter19911222212328.306.130.762.3
1223322337.97.931.6
3. #T16167.2SPD 4 axelGaarde SørensenRasmus1996112211108.103.928.260.6
11233223388.432.4
3. #T16167.2SPD 4 axelAbildgaardMartin20022221122338.20428.653.7
1221111527.4102.925.1
3. #T16167.2SPD 4 axelBjørnholdt NielsenSimon19971222134557.50628.552.9
2133222536.7104.324.4
3. #T16167.2SPD 4 axelSørensenHannibal1995124344406.803.62445.8
22333324105.8104.421.8
4. #T13161.5Friske Fyre 40Skovgaard BredvigAlexander20001121111228.714.330.460.7
1222111328.54.830.3
4. #T13161.5Friske Fyre 40Bloch TronøeRasmus20011222222238.202.627.252.3
12322224107.23.525.1
4. #T13161.5Friske Fyre 40SamsøDennis19972233322327.803.927.348.5
134555506.22.621.2
4. #T13161.5Friske Fyre 40TermansenOliver199600000
5. #T18160.4Det nye guldKjærArne19961222211228.506.431.661.8
1123323427.816.830.2
5. #T18160.4Det nye guldKristensenBenjamin19982233322457.40425.952.3
1222222327.1115.126.4
5. #T18160.4Det nye guldEriksenAnders1998122222307.60224.846.3
222223206.510221.5
5. #T18160.4Det nye guldSøndergaardMorten19972233333537.122.523.543.6
21333335105.710320.1
6. #T15158.6SPD FREMEngholmSune19931221221218.608.534.366.2
12331115387.931.9
6. #T15158.6SPD FREMKrügerKristoffer19971122111338.416.131.361.8
1223443437.48.330.5
6. #T15158.6SPD FREMSteffensenRasmus1999121111108.20630.630.6
6. #T15158.6SPD FREMHayesKristoffer199200000
7. #T11148.5Ollerup 1Gellert R. RasmussenAndreas19952222122328.202.627.250.9
2222223327102.723.7
7. #T11148.5Ollerup 1Nohns JensenJonas199422222223107.304.326.249.1
12232224106.2104.322.9
7. #T11148.5Ollerup 1Runàr ValgeirssonBenedikt199512222323107.304.326.248.5
122221206.8101.922.3
7. #T11148.5Ollerup 1KorgaardRune1995134455506.302.421.335.6
23344445104.120214.3
8. #T1255.3Team LeverpostejJuul SømodGustav20002222222318.204.328.955.3
1223222327.1105.126.4
8. #T1255.3Team LeverpostejEdward HoskinZakarias199700000
8. #T1255.3Team LeverpostejLangergaardRasmus199700000
8. #T1255.3Team LeverpostejFranker HolmAndreas199700000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WeschAndersOGF - SPYDSPIDSERNE 119931111100229.1010.838.138.1
2.GreenEliasDet grå guld - og Elias19981132111308.708.834.934.9
3.NissenMikaelDet grå guld - og Elias19921221111418.60934.834.8
4.LozanoDanniDet grå guld - og Elias19911111111318.907.534.234.2
5.EskesenMagnusOGF - SPYDSPIDSERNE 119951121100438.618.434.234.2
6.Scharf MatthiesenAdamOGF - SPYDSPIDSERNE 119961111211238.707.93434
7.Gaarde SørensenRasmusSPD 4 axel19961121111318.807.533.933.9
8.Skovgaard BredvigAlexanderFriske Fyre 4020001111001119.304.332.232.2
9.HvidemoseJohanOGF - SPYDSPIDSERNE 11995112332233807.531.531.5
10.SamsøDennisFriske Fyre 4019971221111238.604.330.130.1
11.Ulrich RasmussenPeterDet grå guld - og Elias19911223433437.327.529.429.4
12.AbildgaardMartinSPD 4 axel20022222222418.10428.328.3
13.SørensenHannibalSPD 4 axel19951234434527.20627.627.6
14.Bjørnholdt NielsenSimonSPD 4 axel1997223322207.404.426.626.6
15.Bloch TronøeRasmusFriske Fyre 4020011233333337.513.125.625.6
16.SøndergaardMortenDet nye guld199700000
16.KjærArneDet nye guld199600000
16.TermansenOliverFriske Fyre 40199600000
16.EriksenAndersDet nye guld199800000
16.KristensenBenjaminDet nye guld199800000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T17309.4OGF - SPYDSPIDSERNE 1WeschAnders19931111100229.1010.838.138.1
1. #T17309.4OGF - SPYDSPIDSERNE 1Scharf MatthiesenAdam19961111211238.707.93434
1. #T17309.4OGF - SPYDSPIDSERNE 1EskesenMagnus19951121100438.618.434.234.2
1. #T17309.4OGF - SPYDSPIDSERNE 1HvidemoseJohan1995112332233807.531.531.5
2. #T14303.3Det grå guld - og EliasGreenElias19981132111308.708.834.934.9
2. #T14303.3Det grå guld - og EliasLozanoDanni19911111111318.907.534.234.2
2. #T14303.3Det grå guld - og EliasNissenMikael19921221111418.60934.834.8
2. #T14303.3Det grå guld - og EliasUlrich RasmussenPeter19911223433437.327.529.429.4
3. #T16257SPD 4 axelGaarde SørensenRasmus19961121111318.807.533.933.9
3. #T16257SPD 4 axelSørensenHannibal19951234434527.20627.627.6
3. #T16257SPD 4 axelAbildgaardMartin20022222222418.10428.328.3
3. #T16257SPD 4 axelBjørnholdt NielsenSimon1997223322207.404.426.626.6
4. #T13249.4Friske Fyre 40Skovgaard BredvigAlexander20001111001119.304.332.232.2
4. #T13249.4Friske Fyre 40SamsøDennis19971221111238.604.330.130.1
4. #T13249.4Friske Fyre 40Bloch TronøeRasmus20011233333337.513.125.625.6
4. #T13249.4Friske Fyre 40TermansenOliver199600000
5. #T18160.4Det nye guldSøndergaardMorten199700000
5. #T18160.4Det nye guldKjærArne199600000
5. #T18160.4Det nye guldEriksenAnders199800000
5. #T18160.4Det nye guldKristensenBenjamin199800000

Niveau 3 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOGF Team 2320041111216.301.320.239.3
1122325.91.419.1
2.David Bruun MetcalfeRobinOutrup Drenge 12005222211601.419.438.9
22212161.519.5
3.SandSimonOGF Team 2320061222315.901.31938.7
1222116.11.419.7
4.Wrang LaursenOliverVIKings20072222525.501.51838.3
2111206.31.420.3
5.Sonne BjarnesenNicolaiOutrup Drenge 120042222215.901.419.137.7
2222325.71.518.6
6.Stigaard LauridsenGustavBanditterne20032222315.801.318.737.5
2222315.81.418.8
7.Funder DissingAlbertBanditterne20072222225.801.418.537.3
1222335.71.718.8
8.Juel LauenborgChristianOGF Team 2320052223325.601.318.137.2
1222315.91.419.1
9.HansenMikkelVIKings20032222315.801.418.837.2
2233305.71.318.4
10.Jonathan JessenCarlVBIF 320022222225.801.418.537.1
1223325.71.518.6
11.Pabst JørgensenGustavVBIF 320031223215.901.418.837.1
1223335.61.518.3
12.VandborgMaltheBanditterne20061122335.801.418.536.4
2222255.51.417.9
13.Vinther KümpelJeppeVBIF 320022233225.601.417.935.9
1232335.511.518
14.VesterborgFrederikOGF Team 2320062222315.801.318.735.1
2233051.416.4
15.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup Drenge 120072223355.121.316.634.8
2223325.61.418.2
16.Bjerre TherkildsenJonasOutrup Drenge 12004222305.100.816.134.7
2222225.81.518.6
17.Christian HolmBirkVIKings20062222325.701.418.534
233304.90.815.5
18.JohnsenVictorBanditterne20072233335.401.417.333.9
2333535.11.316.6
19.Kelter-WesenbergAlexanderVIKings200400000000010000
19.KroghLauritsVBIF 3200100000000010000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T19115.8OGF Team 23Arrengaard RasmussenLauritz20041111216.301.320.239.3
1122325.91.419.1
1. #T19115.8OGF Team 23SandSimon20061222315.901.31938.7
1222116.11.419.7
1. #T19115.8OGF Team 23Juel LauenborgChristian20052223325.601.318.137.2
1222315.91.419.1
1. #T19115.8OGF Team 23VesterborgFrederik20062222315.801.318.735.1
2233051.416.4
2. #T20111.8Outrup Drenge 1David Bruun MetcalfeRobin2005222211601.419.438.9
22212161.519.5
2. #T20111.8Outrup Drenge 1Sonne BjarnesenNicolai20042222215.901.419.137.7
2222325.71.518.6
2. #T20111.8Outrup Drenge 1Linde Grønberg SimonsenOliver20072223355.121.316.634.8
2223325.61.418.2
2. #T20111.8Outrup Drenge 1Bjerre TherkildsenJonas2004222305.100.816.134.7
2222225.81.518.6
3. #T22111.2BanditterneVandborgMalthe20061122335.801.418.536.4
2222255.51.417.9
3. #T22111.2BanditterneFunder DissingAlbert20072222225.801.418.537.3
1222335.71.718.8
3. #T22111.2BanditterneStigaard LauridsenGustav20032222315.801.318.737.5
2222315.81.418.8
3. #T22111.2BanditterneJohnsenVictor20072233335.401.417.333.9
2333535.11.316.6
4. #T21110.1VBIF 3Jonathan JessenCarl20022222225.801.418.537.1
1223325.71.518.6
4. #T21110.1VBIF 3Pabst JørgensenGustav20031223215.901.418.837.1
1223335.61.518.3
4. #T21110.1VBIF 3Vinther KümpelJeppe20022233225.601.417.935.9
1232335.511.518
4. #T21110.1VBIF 3KroghLaurits200100000000010000
5. #T23109.5VIKingsWrang LaursenOliver20072222525.501.51838.3
2111206.31.420.3
5. #T23109.5VIKingsHansenMikkel20032222315.801.418.837.2
2233305.71.318.4
5. #T23109.5VIKingsChristian HolmBirk20062222325.701.418.534
233304.90.815.5
5. #T23109.5VIKingsKelter-WesenbergAlexander200400000000010000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Wrang LaursenOliverVIKings20071112106.401.420.620.6
2.Arrengaard RasmussenLauritzOGF Team 2320041111216.301.320.220.2
3.SandSimonOGF Team 232006122221601.419.419.4
4.Pabst JørgensenGustavVBIF 320031212325.901.519.219.2
5.David Bruun MetcalfeRobinOutrup Drenge 120052222215.901.419.119.1
5.Funder DissingAlbertBanditterne20071222315.901.419.119.1
5.HansenMikkelVIKings20032232205.901.419.119.1
8.Bjerre TherkildsenJonasOutrup Drenge 120042222325.701.518.618.6
9.Sonne BjarnesenNicolaiOutrup Drenge 120041223325.701.418.518.5
9.VandborgMaltheBanditterne20061222225.721.418.518.5
11.Jonathan JessenCarlVBIF 320022323315.601.518.318.3
12.Juel LauenborgChristianOGF Team 2320051222335.611.318.118.1
13.Vinther KümpelJeppeVBIF 320021234325.501.51818
14.Christian HolmBirkVIKings20062233335.401.417.617.6
14.Stigaard LauridsenGustavBanditterne20032334315.401.417.617.6
14.JohnsenVictorBanditterne20072333325.401.417.617.6
17.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup Drenge 120071234325.321.317.217.2
18.VesterborgFrederikOGF Team 2320062333325.221.316.916.9
19.KroghLauritsVBIF 3200100000
19.Kelter-WesenbergAlexanderVIKings200400000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T19173.5OGF Team 23SandSimon2006122221601.419.419.4
1. #T19173.5OGF Team 23Arrengaard RasmussenLauritz20041111216.301.320.220.2
1. #T19173.5OGF Team 23Juel LauenborgChristian20051222335.611.318.118.1
1. #T19173.5OGF Team 23VesterborgFrederik20062333325.221.316.916.9
2. #T20168Outrup Drenge 1David Bruun MetcalfeRobin20052222215.901.419.119.1
2. #T20168Outrup Drenge 1Bjerre TherkildsenJonas20042222325.701.518.618.6
2. #T20168Outrup Drenge 1Sonne BjarnesenNicolai20041223325.701.418.518.5
2. #T20168Outrup Drenge 1Linde Grønberg SimonsenOliver20071234325.321.317.217.2
3. #T23166.8VIKingsWrang LaursenOliver20071112106.401.420.620.6
3. #T23166.8VIKingsHansenMikkel20032232205.901.419.119.1
3. #T23166.8VIKingsChristian HolmBirk20062233335.401.417.617.6
3. #T23166.8VIKingsKelter-WesenbergAlexander200400000
4. #T22166.4BanditterneFunder DissingAlbert20071222315.901.419.119.1
4. #T22166.4BanditterneVandborgMalthe20061222225.721.418.518.5
4. #T22166.4BanditterneStigaard LauridsenGustav20032334315.401.417.617.6
4. #T22166.4BanditterneJohnsenVictor20072333325.401.417.617.6
5. #T21165.6VBIF 3Pabst JørgensenGustav20031212325.901.519.219.2
5. #T21165.6VBIF 3Vinther KümpelJeppe20021234325.501.51818
5. #T21165.6VBIF 3Jonathan JessenCarl20022323315.601.518.318.3
5. #T21165.6VBIF 3KroghLaurits200100000

Niveau 3 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Emilie Littau ChristiansenLeaOGF Team 120051122216.101.319.639.9
1111216.31.420.3
2.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF 220011111136.201.419.739.8
1112216.21.520.1
3.JensenJulieOGF Team 120041122216.101.319.639.6
1122206.21.420
4.Høgh BentzenTrojaSPD 8920061111216.301.320.239.6
12122261.419.4
5.Lund KjerulfLeaSPD GF2006122221601.419.439.3
1211216.21.319.9
5.Juul MadsenOliviaOGF Team 12006122221601.319.339.3
2211116.21.420
7.Funder DissingMillePowergirls20042111116.301.42039.2
1122325.91.519.2
8.TeilmannJulieOutrup pige 220041222315.901.31939
1112216.21.420
9.BrandtSofieSPD GF2002211123601.319.339
2111226.11.419.7
10.DyrholmCharlottePowergirls20001112216.201.419.738.9
1122325.91.519.2
11.Ternholm JensenFrejaOutrup pige 120032212235.801.418.838.8
2111216.21.420
12.Riber LarsenFrejaOutrup pige 12003122221601.419.438.6
1223215.91.519.2
13.BaunsgaardAsta-MarieOGF Team 120072223325.601.318.137.8
1221216.11.419.7
14.Quick HansenAmalieOGF Team 220052222315.801.318.737.8
1222225.91.419.1
15.IversenStineVBIF 220012222225.801.418.537.6
2222215.91.419.1
16.SøgaardEmmaPowergirls20041222315.901.318.737.5
1222325.81.418.8
17.Maria Jønch NielsenSaraOGF Team 1420032222215.901.31937.5
2222235.71.418.5
18.SørensenSaraBE T&T20012111226.101.419.437.1
221105.41.517.7
19.Brandsborg BaunElenaOutrup pige 120062222315.801.418.837
2222225.80.818.2
20.PlougheldLunaOGF Team 1120041223325.521.317.836.9
1223215.91.419.1
20.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup pige 220032222325.521.317.836.9
2222215.91.419.1
22.KongshaugMatildeOutrup pige 220032223325.601.318.136.9
2222225.81.418.8
23.MeisnerJohanneOGF Team 220052223315.701.318.436.9
2223315.71.418.5
24.Kathrine ThomsenSolaOutrup pige 120062222255.501.417.936.8
1222325.81.518.9
25.LauritsenVictoriaOutrup pige 320032223325.601.318.136.6
2223315.71.418.5
26.C. JohannsenLeahOGF Team 220042223315.701.318.436.3
2333315.51.417.9
27.ClausenMathildeVBIF 220012233325.501.317.536
2232315.71.418.5
28.Elisabeth StensgaardAnnaOGF Team 1420042223325.601.318.136
2223335.51.417.9
29.FarstadFrida-MarieSPD GF2003212221601.419.435.8
222205.20.816.4
30.Lund Mose AndreasenOliviaPowergirls20012233315.601.318.135.7
2233335.41.417.6
30.Have KorsgaardIdaOGF Team 1220032233315.601.318.135.7
2333325.41.417.6
32.N. B. ChristiansenLauraOutrup pige 320033333315.401.317.535.4
2333315.51.417.9
33.Høj SonneJulieOutrup pige 320032333315.501.317.835.4
2333325.41.417.6
34.Linding FønssStineBE T&T19992233425.401.317.235.1
2223335.51.417.9
35.UldumMayaBE T&T19992333325.401.417.334.5
2334325.31.317.2
36.Maarbjerg KingoMerleOGF Team 1120032233445.201.316.934.5
2333325.41.417.6
37.LarsenMieOGF Team 1220041233415.601.318.134.2
2333554.91.416.1
38.BergstrømSofiaSPD 8920062223235.421.417.633.8
2223204.9101.516.2
39.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup pige 220052222325.521.317.833.6
2233050.815.8
40.María HaraldsdóttirHrefnaOGF Team 1420042333325.401.317.533
233304.90.815.5
41.Søgaard MøllerJulinaOGF Team 1220062222315.801.318.732.2
22304.30.613.5
42.Josefine RasmussenMollyOGF Team 1120032333514.3101.314.231.8
2333325.41.417.6
43.FoldagerEmmaOutrup pige 3200423003.5100.410.924.1
23304.20.613.2
44.Bay DahlSigneSPD 8920070000.20.20.2
0000007-
45.Meisner KofoedSophiaOGF Team 220060000007000
46.Donskov Bager BagerKerstineBE T&T20002222315.800.100
47.Sofie SandLærkeOGF Team 1220032333325.401.300
48.BernkildeFrejaOGF Team 14200400000

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2118.8OGF Team 1JensenJulie20041122216.101.319.639.6
1122206.21.420
1. #T2118.8OGF Team 1Juul MadsenOlivia2006122221601.319.339.3
2211116.21.420
1. #T2118.8OGF Team 1Emilie Littau ChristiansenLea20051122216.101.319.639.9
1111216.31.420.3
1. #T2118.8OGF Team 1BaunsgaardAsta-Marie20072223325.601.318.137.8
1221216.11.419.7
10. #T7106.5OGF Team 14Maria Jønch NielsenSara20032222215.901.31937.5
2222235.71.418.5
10. #T7106.5OGF Team 14Elisabeth StensgaardAnna20042223325.601.318.136
2223335.51.417.9
10. #T7106.5OGF Team 14María HaraldsdóttirHrefna20042333325.401.317.533
233304.90.815.5
10. #T7106.5OGF Team 14BernkildeFreja200400000
11. #T5103.2OGF Team 11PlougheldLuna20041223325.521.317.836.9
1223215.91.419.1
11. #T5103.2OGF Team 11Maarbjerg KingoMerle20032233445.201.316.934.5
2333325.41.417.6
11. #T5103.2OGF Team 11Josefine RasmussenMolly20032333514.3101.314.231.8
2333325.41.417.6
12. #T6102.1OGF Team 12Have KorsgaardIda20032233315.601.318.135.7
2333325.41.417.6
12. #T6102.1OGF Team 12LarsenMie20041233415.601.318.134.2
2333554.91.416.1
12. #T6102.1OGF Team 12Søgaard MøllerJulina20062222315.801.318.732.2
22304.30.613.5
12. #T6102.1OGF Team 12Sofie SandLærke20032333325.401.300
13. #T2873.6SPD 89Høgh BentzenTroja20061111216.301.320.239.6
12122261.419.4
13. #T2873.6SPD 89BergstrømSofia20062223235.421.417.633.8
2223204.9101.516.2
13. #T2873.6SPD 89Bay DahlSigne20070000.20.20.2
0000007-
2. #T4115.6PowergirlsFunder DissingMille20042111116.301.42039.2
1122325.91.519.2
2. #T4115.6PowergirlsDyrholmCharlotte20001112216.201.419.738.9
1122325.91.519.2
2. #T4115.6PowergirlsSøgaardEmma20041222315.901.318.737.5
1222325.81.418.8
2. #T4115.6PowergirlsLund Mose AndreasenOlivia20012233315.601.318.135.7
2233335.41.417.6
3. #T25115.1Outrup pige 1Riber LarsenFreja2003122221601.419.438.6
1223215.91.519.2
3. #T25115.1Outrup pige 1Ternholm JensenFreja20032212235.801.418.838.8
2111216.21.420
3. #T25115.1Outrup pige 1Kathrine ThomsenSola20062222255.501.417.936.8
1222325.81.518.9
3. #T25115.1Outrup pige 1Brandsborg BaunElena20062222315.801.418.837
2222225.80.818.2
4. #T29114.1SPD GFBrandtSofie2002211123601.319.339
2111226.11.419.7
4. #T29114.1SPD GFLund KjerulfLea2006122221601.419.439.3
1211216.21.319.9
4. #T29114.1SPD GFFarstadFrida-Marie2003212221601.419.435.8
222205.20.816.4
5. #T30113.4VBIF 2Gunder Strøm SørensenEmilie20011111136.201.419.739.8
1112216.21.520.1
5. #T30113.4VBIF 2IversenStine20012222225.801.418.537.6
2222215.91.419.1
5. #T30113.4VBIF 2ClausenMathilde20012233325.501.317.536
2232315.71.418.5
6. #T26112.8Outrup pige 2TeilmannJulie20041222315.901.31939
1112216.21.420
6. #T26112.8Outrup pige 2Ehmsen UnderbjergDitte20032222325.521.317.836.9
2222215.91.419.1
6. #T26112.8Outrup pige 2KongshaugMatilde20032223325.601.318.136.9
2222225.81.418.8
6. #T26112.8Outrup pige 2Mølgaard KnudsborgMathilde20052222325.521.317.833.6
2233050.815.8
7. #T3111OGF Team 2Quick HansenAmalie20052222315.801.318.737.8
1222225.91.419.1
7. #T3111OGF Team 2C. JohannsenLeah20042223315.701.318.436.3
2333315.51.417.9
7. #T3111OGF Team 2MeisnerJohanne20052223315.701.318.436.9
2223315.71.418.5
7. #T3111OGF Team 2Meisner KofoedSophia20060000007000
8. #T27107.4Outrup pige 3LauritsenVictoria20032223325.601.318.136.6
2223315.71.418.5
8. #T27107.4Outrup pige 3Høj SonneJulie20032333315.501.317.835.4
2333325.41.417.6
8. #T27107.4Outrup pige 3N. B. ChristiansenLaura20033333315.401.317.535.4
2333315.51.417.9
8. #T27107.4Outrup pige 3FoldagerEmma200423003.5100.410.924.1
23304.20.613.2
9. #T24106.7BE T&TSørensenSara20012111226.101.419.437.1
221105.41.517.7
9. #T24106.7BE T&TUldumMaya19992333325.401.417.334.5
2334325.31.317.2
9. #T24106.7BE T&TLinding FønssStine19992233425.401.317.235.1
2223335.51.417.9
9. #T24106.7BE T&TDonskov Bager BagerKerstine20002222315.800.100

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.JensenJulieOGF Team 120041111106.501.420.920.9
2.Emilie Littau ChristiansenLeaOGF Team 120051112216.201.42020
2.Funder DissingMillePowergirls20041112216.201.42020
4.Ternholm JensenFrejaOutrup pige 120032111226.101.419.719.7
4.BrandtSofieSPD GF20022112216.101.419.719.7
6.Lund KjerulfLeaSPD GF2006112222601.419.419.4
6.DyrholmCharlottePowergirls2000111223601.419.419.4
6.Riber LarsenFrejaOutrup pige 12003212221601.419.419.4
6.Juul MadsenOliviaOGF Team 12006221122601.419.419.4
6.Brandsborg BaunElenaOutrup pige 12006121222601.419.419.4
11.FarstadFrida-MarieSPD GF20032222215.901.419.119.1
11.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF 220011112335.901.419.119.1
11.SøgaardEmmaPowergirls20041222225.901.419.119.1
14.IversenStineVBIF 220012222225.801.418.818.8
15.Lund Mose AndreasenOliviaPowergirls20011223315.801.318.718.7
16.Kathrine ThomsenSolaOutrup pige 120062221255.601.418.218.2
17.ClausenMathildeVBIF 220012233325.501.417.917.9
18.BaunsgaardAsta-MarieOGF Team 1200722330500.815.815.8

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2179.1OGF Team 1Emilie Littau ChristiansenLea20051112216.201.42020
1. #T2179.1OGF Team 1JensenJulie20041111106.501.420.920.9
1. #T2179.1OGF Team 1Juul MadsenOlivia2006221122601.419.419.4
1. #T2179.1OGF Team 1BaunsgaardAsta-Marie200722330500.815.815.8
2. #T4174.1PowergirlsLund Mose AndreasenOlivia20011223315.801.318.718.7
2. #T4174.1PowergirlsSøgaardEmma20041222225.901.419.119.1
2. #T4174.1PowergirlsDyrholmCharlotte2000111223601.419.419.4
2. #T4174.1PowergirlsFunder DissingMille20041112216.201.42020
3. #T25173.6Outrup pige 1Brandsborg BaunElena2006121222601.419.419.4
3. #T25173.6Outrup pige 1Riber LarsenFreja2003212221601.419.419.4
3. #T25173.6Outrup pige 1Ternholm JensenFreja20032111226.101.419.719.7
3. #T25173.6Outrup pige 1Kathrine ThomsenSola20062221255.601.418.218.2
4. #T29172.3SPD GFBrandtSofie20022112216.101.419.719.7
4. #T29172.3SPD GFFarstadFrida-Marie20032222215.901.419.119.1
4. #T29172.3SPD GFLund KjerulfLea2006112222601.419.419.4
5. #T30169.2VBIF 2IversenStine20012222225.801.418.818.8
5. #T30169.2VBIF 2Gunder Strøm SørensenEmilie20011112335.901.419.119.1
5. #T30169.2VBIF 2ClausenMathilde20012233325.501.417.917.9