Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Power Series 4 - Holstebro

Konkurrencer

B rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.AnderssonFrederikVBIF20011222335.701.618.436.3
2223435.41.717.9
2.GintbergMagnusBøvling19992223535.21318.334.3
223305116
3.MikkelsenJeppeFlemming20012223335.501.617.533.5
223305116
4.Nedergaard Steinmeier NielsenJimiSilkeborg P-D200014335104.404.717.633.3
2222324.7101.615.7
5.Sundstrøm PedersenTobiasOdense GF2001233352521.616.632.3
233304.9115.7
6.RasmussenNiclasFlemming20012322325.601.51831
12333103.8101.613
7.Bech NielsenMathiasFlemming200122204.400.81429.4
1223424.6101.615.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.GintbergMagnusBøvling19992232525.40319.253.5
2.Nedergaard Steinmeier NielsenJimiSilkeborg P-D20002432425.303.219.152.4
3.MikkelsenJeppeFlemming20012232325.601.618.451.9
4.AnderssonFrederikVBIF20011233424.3121.314.250.5
5.RasmussenNiclasFlemming20012233325.501.618.149.1
6.Sundstrøm PedersenTobiasOdense GF20012333425.121.516.849.1
7.Bech NielsenMathiasFlemming20012233325.321.517.446.8

B rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HenriksenPernilleOdense GF20002222325.521.618.137.2
1222325.81.719.1
2.Krogh PindstrupCecilieOdense GF200000000
2.Nørgaard ChristoffersenLykkeOdense GF200000000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HenriksenPernilleOdense GF20002222325.701.718.555.7
2.Nørgaard ChristoffersenLykkeOdense GF200000000
2.Krogh PindstrupCecilieOdense GF200000000

B rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF20051222415.801.61937.3
1223435.51.818.3
2.Outzen PaulsenLaustOdense GF2003122205.30116.933
2222314.8101.716.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.palmgreen SørensenRasmusVestjysk GF20051222335.701.818.956.2
2.Outzen PaulsenLaustOdense GF20032222235.701.718.851.8

B rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ScherrebeckJosefineFlemming20031211216.201.620.239.9
1112226.11.719.7
2.NørrungEmmaOdense GF20032233425.221.517.135.9
1222335.71.718.8
3.RavnSarahOdense GF2002223305011635.4
1222315.91.719.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.ScherrebeckJosefineFlemming20032211216.101.72059.9
2.NørrungEmmaOdense GF20032222325.701.718.854.7
3.RavnSarahOdense GF20022233425.221.617.252.6

C rækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuhlAxelSilkeborg P-D20001122216.101.619.639.4
2222515.6319.8
2.SoelbergSimonSilkeborg P-D20011112216.20220.339.1
2222415.71.718.8
3.NørregaardMagnusFlemming2001222220601.519.237.7
2223225.611.718.5
4.Sundstrøm PedersenCasperOdense GF2001212221601.519.535.8
222305.1116.3
5.SørensenAndersVestjysk GF20011222415.801.418.834.2
2222314.810115.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuhlAxelSilkeborg P-D20001222425.70320.159.5
2.SoelbergSimonSilkeborg P-D20011122216.10220.359.4
3.NørregaardMagnusFlemming20012222215.901.719.457.1
4.Sundstrøm PedersenCasperOdense GF20012233235.501.718.254
5.SørensenAndersVestjysk GF200123304.200.813.447.6

C rækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Toft BroAlberteBøvling19992222225.801.518.937.1
2223425.51.718.2
2.Dybro NielsenLouiseOdense GF20002222215.901.519.235.2
2222314.8101.616
3.HentzeRakelOdense GF1999223404.900.915.631.9
2233454.921.616.3
4.ØstergaardSaraVestjysk GF20012233325.501.417.931.6
22304.30.813.7
5.jensenjulieVestjysk GF200123404.100.71326.4
23304.20.813.4
6.BrandtSofieSilkeborg P-D200222304.300.713.624.6
23003.5100.511
7.Houni HansenCamillaVestjysk GF200100000000010000
8.Louise BechFrejaVestjysk GF2001000000701.400

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Toft BroAlberteBøvling1999122221601.719.756.8
2.Dybro NielsenLouiseOdense GF20002222215.901.519.254.4
3.ØstergaardSaraVestjysk GF20012233415.501.51849.6
4.HentzeRakelOdense GF1999223404.90115.747.6
5.jensenjulieVestjysk GF200123304.200.813.439.8
6.BrandtSofieSilkeborg P-D2002000024.6
7.Louise BechFrejaVestjysk GF200100000
7.Houni HansenCamillaVestjysk GF200100000

C rækken - Mikro drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.HüttelVictorFlemming200722304.300.713.331.4
2322325.511.618.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 L A E D H Tid Total Score
1.HüttelVictorFlemming2007223305011647.4

C rækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RodeTobiasOdense GF20041111216.301.520.440.7
2221106.21.720.3
2.LarsenBenjaminOutrup GUB20022121206.201.419.738.1
2222225.621.618.4
3.PlumMagnusOdense GF20032222215.901.519.238
2322225.71.718.8
4.Toftenæs NielsenHjalteOdense GF2222325.701.518.637.1
2233225.61.718.5
5.HancockJamieVestjysk GF20022242325.501.51836.8
2232225.71.718.8
6.Krogstrup MikkelsenDavidVestjysk GF20022223315.701.418.536.4
2333325.41.717.9
7.VellingEsbenFlemming20032232335.501.417.635.8
2222525.51.718.2
8.Sonne BjarnesenNicolaiOutrup GUB20042223325.601.418.235.4
3333425.21.617.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.RodeTobiasOdense GF20042222325.701.718.859.5
2.LarsenBenjaminOutrup GUB2002222211601.619.657.7
3.PlumMagnusOdense GF20032232305.801.518.956.9
4.Toftenæs NielsenHjalteOdense GF2222225.801.719.156.2
5.HancockJamieVestjysk GF20022223315.701.718.855.6
6.Krogstrup MikkelsenDavidVestjysk GF20022223325.601.718.554.9
7.Sonne BjarnesenNicolaiOutrup GUB20042233335.401.417.653
8.VellingEsbenFlemming2003223305011651.8

C rækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031122216.101.319.637.7
2232225.521.618.1
2.Riber LarsenFrejaOutrup GUB20032222225.801.518.636.9
2233225.61.518.3
3.Stadsvold BowerSelmaOdense GF20042223315.701.518.636.9
2233315.61.518.3
4.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20052232355.301.417.335.9
1222225.721.518.6
5.HjorthusIdaVestjysk GF20022232315.701.518.634.3
233304.9115.7
6.Louise KoertzSarahOdense GF20022232315.701.518.634.2
2344534.721.515.6
7.AppelFilippaVestjysk GF200522330500.915.932.7
2333425.121.516.8
8.AndersenJosefineOdense GF20020000.10.118.2
2223325.61.618.1
9.KjærKarolineVestjysk GF200300000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BuchhaveMatildeVestjysk GF20031222425.701.618.756.4
2.Stadsvold BowerSelmaOdense GF20041222315.901.519.256.1
3.Riber LarsenFrejaOutrup GUB20032222315.801.61955.9
4.Matthiesen TothCarolineVestjysk GF20051222315.901.619.355.2
5.Louise KoertzSarahOdense GF20022233315.601.518.352.5
6.HjorthusIdaVestjysk GF20021223355.401.617.852.1
7.AppelFilippaVestjysk GF20052233415.501.51850.7
8.AndersenJosefineOdense GF20022222215.901.418.837

Eliterækken - Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB2000111111121904.33162
1221111338.55.531
2.Juul SømodJohannesOdense GF19981223222537.807.130.561.1
1223222437.96.930.6
3.Vibæk FrederiksenEmilOdense GF20001222222318.30428.959.9
1211221328.55.531
4.Leino LucassenAndreasVestjysk GF2001122112253813.927.657.9
1211211438.45.130.3
5.WintherAdamVestjysk GF20011122222528.103.927.957.6
1222222328.25.129.7
6.Skov PetersenDanielOutrup GUB19981222223328.102.626.654.2
1222222328.2327.6
7.KristensenBenjaminVestjysk GF19982212222428.1042852.9
2233323337.422.724.9
8.Hvistendahl DoyleKianVestjysk GF20012222223437.803.92752.8
1222223527.812.425.8
9.B JensenMadsVestjysk GF19981122222528.104.328.351.8
123333307.21.923.5
10.EriksenAndersVestjysk GF199812322225107.1042551.1
2222222337.822.726.1
11.GreenEliasVestjysk GF1998112211108.103.927.950.5
11134064.622.6

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Juul SømodJohannesOdense GF19981122211228.607.132.9126.7
1112211328.66.932.7
2.Skovgaard BredvigAlexanderOutrup GUB20001211211118.904.331123.9
1221111228.74.830.9
3.Vibæk FrederiksenEmilOdense GF20001221121318.604.230120.7
2222111328.45.630.8
4.WintherAdamVestjysk GF20011221111238.514.329.8118.6
1221111228.75.131.2
5.Leino LucassenAndreasVestjysk GF20011112111338.604.330.1115.7
1121222427.854.327.7
6.KristensenBenjaminVestjysk GF19982221122308.50429.5113.3
1211211238.65.130.9
7.Skov PetersenDanielOutrup GUB1998122222207.702.225.3108.9
1221111428.53.929.4
8.Hvistendahl DoyleKianVestjysk GF20011221212318.503.929.4106.8
1222222318.2124.6

Eliterækken - Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.La Cour HansenSaraOdense GF19991111111318.904.130.859.9
1221111228.7329.1
2.Næss-Schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20011111111338.703.929.757.3
1222222328.2327.6
3.Krejberg JensenCecilieSilkeborg P-D2002122222207.701.924.752.2
1222122328.32.627.5
4.FjordsideCamillaVestjysk GF1998122222317.501.924.446.4
2222333426.5122.522
5.Nørgaard ThestrupEmmaOdense GF2001122334307.202.123.743.6
1233444436121.919.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.La Cour HansenSaraOdense GF1999111011131904.131.1117.8
111111108.31.926.8
2.Næss-Schmidt MølgaardChristineSilkeborg P-D20011212122438.204.128.7114.2
2222121438.13.928.2
3.Krejberg JensenCecilieSilkeborg P-D2002122222207.701.925105.3
1121212328.52.628.1
4.FjordsideCamillaVestjysk GF1998222222307.501.924.497.7
2222223318.12.626.9
5.Nørgaard ThestrupEmmaOdense GF2001223344506.701.92288.2
223334406.91.922.6

Eliterækken - Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusSvendborg GF20031111121338.603.929.759.9
1211121328.64.430.2
2.AbildgaardMartinSilkeborg P-D2002122222233814.227.957.8
1112122328.54.429.9
3.Lykke HansenMadsOdense GF2003112222233822.526.556.6
2212111318.64.330.1
4.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF20041111111238.802.62954.6
1111221227.7102.525.6
5.BonnichsenJonathanVBIF20041221111238.602.728.254.5
122111108.1226.3
6.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB2005122222207.702.22553.4
1222111318.62.628.4
7.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20031213233337.72426.853.4
122122233822.626.6
8.Reinholt MortensenAndersOdense GF2003122222252802.426.453
122222241822.626.6
9.WangGustavVestjysk GF20021222222418.202.627.251.9
122333307.32.824.7
10.Laumann ØrregaardRasmusVestjysk GF200222112225107.30425.951.7
1222211218.625.8
11.Warming-JensenMathiasVBIF20021222222437.91427.451.5
223322331073.124.1
12.Østergaard HansenJeppeVestjysk GF20022232222427.902.526.250.6
122322307.51.924.4
13.Gjørup StofferNielsVestjysk GF2004222222307.502.424.949.3
122222407.51.924.4
14.SommerLudvigVestjysk GF200522235306.301.720.646.7
2221222437.822.726.1
15.PilgaardMikkelOutrup GUB2003123504.901.115.538.6
1222222327122.123.1
16.Stig Boye ChristensenHjalteVestjysk GF200212304.400.81437.4
2122222327122.423.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.LindholmerMagnusSvendborg GF20031211111318.804.631121.7
1111111318.94.130.8
2.Lykke HansenMadsOdense GF20031111111318.904.130.8117.2
1211111428.514.329.8
3.AbildgaardMartinSilkeborg P-D20021221121538.20428.6115.8
1121112438.44.229.4
4.BonnichsenJonathanVBIF20041221122218.602.728.5111.1
1122222218.52.628.1
5.Emil Aalborg NielsenPeterOdense GF20041122222238.302.627.5109.5
1112222338.32.527.4
6.Reinholt MortensenAndersOdense GF2003223222232802.626.6106.7
1232222228.22.527.1
7.Korsholm PlauborgJeppeOutrup GUB20032222223437.62325.8106.1
2122222338.12.626.9
8.Bækhøj SkaaningFrederikOutrup GUB20052221122228.402.627.8105.9
222222207.61.924.7

Eliterækken - Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20032111212418.50429.258.6
1112111218.92.729.4
2.Bech HansenEmilieVestjysk GF20031222121318.50328.557.6
1112112218.82.729.1
3.Lentz ChristensenSisselOdense GF20032222111228.502.52855.5
1122222328.32.627.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Kathrine ThomsenVictoriaOutrup GUB20031121111238.702.628.7116.4
1122111218.82.729.1
2.Bech HansenEmilieVestjysk GF20031222222537.90326.7114
11111112192.729.7
3.Lentz ChristensenSisselOdense GF20031221211238.502.528112.8
1111111318.92.629.3
4.NørgaardAlberteSilkeborg P-D200300000

Eliterækken - Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF19921122212228.504.53062
1211101338.75.932
2.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB1998111332207.703.926.758.5
1211111218.95.131.8
3.PagårdIdaOutrup GUB19971222122338.202.527.152.1
123223307.42.825

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.NørbyJohanneOdense GF19921111211428.605.931.7126.6
11111112195.932.9
2.Raunholt ØrskovSaraOutrup GUB19981122443327.624.427.2113.4
2111112538.32.827.7
3.PagårdIdaOutrup GUB1997111111121902.629.6109
1332222318.1327.3

Eliterækken - Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WeschAndersOdense GF19931121111318.8010.536.972.6
1122111328.69.935.7
2.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19990211223428.308.132.767.4
1111122218.88.334.7
3.TermansenOliverOutrup GUB19961122212338.308.43367
1121111328.77.934
4.HvidemoseJohanOdense GF19951222222328.208.132.766.2
1113222318.48.333.5
5.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961222222218.406.431.363.1
1123222338.17.531.8
6.EskesenMagnusOdense GF199511222124107.50628.560
1123222338.17.231.5
7.JørgensenMikkelOdense GF199312222224107.305.927.857
2212322318.24.629.2
8.HändigJoelOdense GF19941123222437.823.526.954.1
1223323427.534.727.2
9.SøndergaardMortenVestjysk GF19971222333437.613.926.450.7
1222222337.110324.3
10.Rask KærArneVestjysk GF199611223324280629.749.3
1123222436201.619.6
11.ChilversThomasOdense GF19981122505.903.521.248.7
112222207.84.127.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.WeschAndersOdense GF19931111111238.808.234.6144.4
0112101219.19.937.2
2.SteffensenRasmusSilkeborg P-D19991111144537.818.131.5135.5
1112111118.919.936.6
3.TermansenOliverOutrup GUB19961121111338.608.434.2134.8
1121111328.77.533.6
4.HvidemoseJohanOdense GF1995111112208.106.130.4131.3
0112211218.818.334.7
5.Gaarde SørensenRasmusSilkeborg P-D19961113211328.507.733.2126.5
1123332437.86.830.2
6.EskesenMagnusOdense GF19951122111428.508.433.9125.6
1123222437.91831.7
7.JørgensenMikkelOdense GF19931123311418.305.930.8117.4
1122222338.2529.6
8.HändigJoelOdense GF19941122322437.916.129.8114
1112232218.54.630.1

Niveau 1 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arnt ThorupLukasOutrup GUB2006111223601835.7
1122235.917.7
2.KristensenMariusSvendborg GF20051222225.9017.735.1
2222225.817.4
3.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF20051223335.6016.833.3
2223335.516.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arnt ThorupLukasOutrup GUB2006111232601853.7
2.KristensenMariusSvendborg GF20052223315.7017.152.2
3.Thien Khang NguyenLucasSvendborg GF20052233315.6016.850.1

Niveau 1 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LundMariaVestjysk GF20030111126.4019.239
1111006.619.8
2.LorenzenHeleneVBIF20021111116.4019.238.7
1111106.519.5
3.HilsbergLouiseSvendborg GF20032111106.4019.238.1
1111216.318.9
4.Elisabeth Husted MikkelsenRosaVBIF20031112206.3018.937.5
3112106.218.6
5.MøgelhøjEmilieFlemming20061122216.1018.336.9
1111136.218.6
6.Anine Østergaard FrederiksenJulieRanders GF20071111316.2018.636.9
1122216.118.3
7.NielsenMetteFlemming20051112206.3018.936.9
2122315.917.7
8.MidtgaardMarieFlemming20061122216.1018.336.6
3111216.118.3
9.Frederikke Bech JakobsenLivaVBIF20041221116.2018.636.6
122221618
10.Gissel GrossSofieVBIF20041111116.4019.236.6
2223325.616.8
11.Groth EriksenCamilleRanders GF20051223315.8017.436.3
1111216.318.9
12.Fink AndersenSidselRanders GF20053212215.9017.736.3
1112306.218.6
13.OlsenLineVestjysk GF2005122221601836.3
1122216.118.3
13.Schrøder PetersenJosefineVBIF2004122221601836.3
1212216.118.3
15.RøjkjærJosefineVestjysk GF2003122221601836
122221618
16.Risbjerg SimonsenSiljeRanders GF20051122216.1018.335.7
1222325.817.4
17.ChristensenMiaOdense GF20041111216.3018.935.7
1122535.616.8
18.Nonnebo BentsenFelineOdense GF20041122216.1018.335.4
2222325.717.1
19.JullKatrineOutrup GUB20061111226.2018.635.4
3222325.616.8
20.Greve BülowAgnetheRanders GF20042112335.8017.435.1
1111525.917.7
21.Møller FrostSimoneRanders GF20071122325.9017.735.1
1222325.817.4
22.Gissel GrossTrineVBIF20032112216.1018.335.1
2223325.616.8
23.NielsenStephanieFlemming20062222235.7017.134.8
2122315.917.7
24.RasmussenAlberteFlemming20051223305.9017.734.8
2222415.717.1
24.BuhlNikolineSvendborg GF20021222315.9017.734.8
1222335.717.1
26.PindCarolineOutrup GUB2005222220601834.8
2223325.616.8
27.Milfred ChristiansenMieOdense GF20033212235.7017.134.5
2222315.817.4
27.Odgaard-paulseFieVBIF20041223325.7017.134.5
1223315.817.4
29.Nha Ngoc NguyenEmmaSvendborg GF20083222215.8017.434.5
3222315.717.1
30.Damm PetersenSofieVBIF20061222325.8017.434.2
2222425.616.8
30.Vad KirkAndreaOutrup GUB20062123315.8017.434.2
2223325.616.8
32.RattenborgJohanneOdense GF20042222435.5016.533.6
2222325.717.1
32.RadikAlberteFlemming20042233325.5016.533.6
2322315.717.1
34.Christine RethmeierXeniaVBIF20072222235.7017.133.6
2223335.516.5
35.Fjord MadsenMadeleineOdense GF20042333315.5016.533
2332325.516.5
35.LomborgFreyaSvendborg GF20042232335.5016.533
3222335.516.5
37.RefsgaardFrejaOutrup GUB20062233315.6016.833
2244225.416.2
37.DamgaardDitteOutrup GUB20062223325.6016.833
3233325.416.2
39.Kruse-spørringAlyssaFlemming20043323315.5016.532.4
2232535.315.9
40.MortensenMariaOutrup GUB20062343325.3015.932.1
2234325.416.2
41.FahrendorffSofieVBIF20045222325.4016.232.1
2323525.315.9
42.RamsgaardKatrineVestjysk GF20043223424.9514.731.8
1233315.717.1
43.B. AndersenNilleOutrup GUB2006112225.2015.631.8
1332435.416.2
44.PetersenCilleFlemming20063333315.4016.231.5
3333435.115.3
45.BrandtJohanneVestjysk GF20033333435.1015.331.2
2343325.315.9
46.SørensenLærkeVestjysk GF20032232304.81014.430.6
1233435.416.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.LundMariaVestjysk GF20030111106.6019.858.8
2.LorenzenHeleneVBIF20021111216.3018.957.6
3.Elisabeth Husted MikkelsenRosaVBIF20031122106.3018.956.4
4.HilsbergLouiseSvendborg GF20031222206.1018.356.4
5.NielsenMetteFlemming20051122216.1018.355.2
6.Anine Østergaard FrederiksenJulieRanders GF20071222315.9017.754.6
7.MidtgaardMarieFlemming20062223325.6016.853.4
8.MøgelhøjEmilieFlemming20062222305.4516.253.1

Niveau 2 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Foged RokkjærNoahRanders GF2002222220601837.7
0122106.40.519.7
2.Av KakFridiVestjysk GF20051222206.1018.337.2
1122106.318.9
3.GodskesenJonasRanders GF20051212216.1018.336.3
122221618
4.WormAlexanderOutrup GUB20052222235.7017.133
3433225.315.9
5.HansenKristianFlemming20062233315.6016.832.4
2334335.215.6
6.JacobsenMagnusVestjysk GF200722003.61010.824
333404.4313.2
7.Foged RokkjærLukasRanders GF2005112213601818
0122106.40.519.7
8.Buhl BjerregaardMaltheSilkeborg P-D2006330103.4010.210.2
400-

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Foged RokkjærNoahRanders GF20023122106.1018.356
2.Av KakFridiVestjysk GF20051122206.2018.655.8
3.GodskesenJonasRanders GF2005122221601854.3
4.WormAlexanderOutrup GUB20052222215.9017.750.7
5.HansenKristianFlemming20062223335.5016.548.9
6.Foged RokkjærLukasRanders GF20052223325.6016.834.8
7.JacobsenMagnusVestjysk GF200733003.41010.234.2
8.Buhl BjerregaardMaltheSilkeborg P-D20062000010.2

Niveau 2 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20050111126.4019.239
0111106.619.8
2.LarsenMieOdense GF20041111106.5019.539
1111106.519.5
3.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051121206.3018.938.4
1111106.519.5
4.Podiss PetersenEmilieOdense GF20041111316.2018.637.5
1112206.318.9
5.Søgaard MøllerJulinaOdense GF20060121116.4019.237.5
1222206.118.3
6.StøvringSara-louiseRanders GF2004112123601836.9
1111216.318.9
7.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031222206.1018.336.9
1112216.218.6
8.Maria Jønch NielsenSaraOdense GF20031112216.2018.636.9
1123206.118.3
8.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF20041122206.2018.636.9
1212216.118.3
10.Fibiger Thoning jensenMilleOutrup GUB2004122221601836.6
1121216.218.6
11.RiberAnnaOdense GF20061122206.2018.336.3
1222206.118
12.ThiesenIdaSvendborg GF20041122116.2018.636.3
122221617.7
13.Kobbelgaard StephansenJulieOutrup GUB20061112116.3018.936.3
2222215.917.4
14.HansenSigneFlemming2004222220601836.3
1222206.118.3
15.DamHeleneFlemming20041122206.2018.636
2222315.817.4
16.SlothMariaVestjysk GF2004112222601835.7
1223215.917.7
16.aaholm MadsenLauraOdense GF2004122221601835.7
1222315.917.7
18.María HaraldsdóttirHrefnaOdense GF20041122216.1018.335.7
1223315.817.4
19.HannibalMatildeVestjysk GF20041223215.9017.735.4
1223215.917.7
20.louise kimper-karlDicteOdense GF20041122325.9017.435.1
1222315.917.7
21.Have KorsgaardIdaOdense GF20031323315.7017.135.1
122221618
22.Mathilde Eg JørgensenJosefineOdense GF20031222235.8017.435.1
1122235.917.7
23.FoldagerAlberteOutrup GUB20072223215.8017.134.5
1222225.917.4
24.Marie WirnfeldtAstridOdense GF20032223325.6016.834.5
1122235.917.7
25.Solth PedersenFrejaVestjysk GF20041123106.2018.634.5
2223215.3515.9
26.ThusholtCatinkaVestjysk GF20061233315.7017.134.2
2223215.817.1
27.PuckMathildeOdense GF20033122335.6016.833
3233325.416.2
28.ThuesenJohanneOdense GF20031122306.1018.331.8
12204.513.5
29.L.T. KristensenKaroline-AmalieSilkeborg P-D20062553534.7014.130.3
3222435.416.2
30.Bloch KærbyIdaSilkeborg P-D20063423335.2015.630
3434534.814.4
31.KorsgaardMieVestjysk GF20052233335.4016.229.7
13443104.513.5
32.SteinholmTikvaVestjysk GF200312003.71011.127.9
2223315.716.8
33.SøndergaardMathildeOdense GF20041324325.5016.227.3
12003.71011.1
34.Schmidt LauridsenIdaOutrup GUB200411204.6013.824.6
22003.61010.8
35.AndreæSofieSilkeborg P-D20064330401221.9
43003.3109.9
36.Momme JørgensenCarolineRanders GF2005112222601818
37.MunkLærkeSilkeborg P-D20072223415.6016.816.8
300-
38.KlimMariaVestjysk GF2005533333501414
300-
39.Søholm ClausenSigneVBIF200621003.71011.111.1
200-
39.Klarsø ThøgersenSigneSilkeborg P-D200712003.71011.111.1
41.Froberg StückSofiaSilkeborg P-D200642003.41010.210.2
000-
42.Sofie SandLærkeOdense GF200300000
42.Ropass HenriksenMillaOdense GF200400000
42.Fuglsang OxlundEaVestjysk GF200500000
42.Kjeldahl MadsenNynneVestjysk GF200600000
42.SørensenJenniferFlemming200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Ellen Foged RokkjærLauraRanders GF20050111116.5019.558.5
2.Emilie Littau ChristiansenLeaOdense GF20051122106.3018.957.3
3.LarsenMieOdense GF20042112216.1018.357.3
4.Søgaard MøllerJulinaOdense GF20061121106.4019.256.7
5.Podiss PetersenEmilieOdense GF20041122106.3018.956.4
6.StøvringSara-louiseRanders GF20042111106.4019.256.1
7.Elisabeth StensgaardAnnaOdense GF20041222106.2018.655.5
7.Sønderskov MadsenSofieVestjysk GF20031212206.2018.655.5

Niveau 3 - Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOdense GF20041111216.301.320.239.6
11122361.419.4
2.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB2005211222601.419.438.9
21122261.519.5
3.VandborgMaltheVestjysk GF2006222220601.319.338.1
2222225.81.418.8
4.SchmidtLasseVBIF2003122221601.31937.8
2222315.81.418.8
5.BoesdalSimonVestjysk GF20042222215.901.31937.5
2222325.71.418.5
6.Funder DissingAlbertVestjysk GF20071112235.821.418.837.4
2222325.71.518.6
7.SandSimonOdense GF20062222235.701.318.437.2
2222225.81.418.8
8.jakobsenMaltheOutrup GUB20021112235.9117.436.5
1222225.91.419.1
9.Juel LauenborgChristianOdense GF20052222325.701.318.436.3
2222435.51.417.9
10.BundgaardSebastianFlemming20042222215.901.318.736.1
2233435.31.517.4
11.Linde Grønberg SimonsenOliverOutrup GUB20071122225.821.418.534.9
2222355.220.816.4
12.LøhNicolaiVestjysk GF20072233325.501.317.834.6
2233315.616.8
13.PabstGustavVBIF20041221216.101.419.434.3
22333104.70.814.9
14.ClausenMadsVBIF20042223205.901.318.734.2
233304.90.815.5
15.Stigaard LauridsenGustavVestjysk GF20032233325.321.317.233.9
2333335.121.416.7
16.VesterborgFrederikOdense GF2006123305.100.816.133.7
2233315.421.417.6
17.SchrødderLauritsVBIF20042333335.301.316.933.6
2233435.121.416.7
18.Kjær KruseSimonFlemming20042223325.421.317.532.7
333304.80.815.2
19.Rytter LarsenBjørnSilkeborg P-D200522330500.815.831.3
233304.90.815.5
20.WintherBenjaminVestjysk GF20042233325.501.300
00000071.4-
21.Holm-TygesenAndersFlemming200300000
21.Bjerre TherkildsenJonasOutrup GUB200400000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Arrengaard RasmussenLauritzOdense GF20041111216.301.320.259.8
2.David Bruun MetcalfeRobinOutrup GUB20051112226.101.419.758.6
3.SandSimonOdense GF20061211116.301.420.357.5
4.BoesdalSimonVestjysk GF20041112316.101.419.757.2
5.VandborgMaltheVestjysk GF20061222325.801.418.856.9
6.Funder DissingAlbertVestjysk GF20071223325.701.518.656
7.jakobsenMaltheOutrup GUB2002112222601.419.455.9
8.SchmidtLasseVBIF200322330500.815.853.6

Niveau 3 - Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenOliviaOdense GF20061211216.201.319.939.6
2112216.11.419.7
2.Høgh BentzenTrojaRanders GF20062222215.901.419.138.2
2222215.91.419.1
3.Funder DissingMilleVestjysk GF20042222225.801.318.738.1
12222161.419.4
4.Brandsborg BaunElenaOutrup GUB20061222315.901.318.737.8
2122315.91.419.1
5.JensenJulieOdense GF20042222425.601.718.537.7
2222215.91.519.2
6.Bay DahlSigneSilkeborg P-D20071222315.901.418.837.6
2222315.81.418.8
7.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB20032222225.801.318.437.2
2222225.81.418.8
8.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D20032223315.701.418.237.1
2222315.81.518.9
9.TeilmannJulieOutrup GUB20042222315.621.317.836.6
2122325.81.418.8
10.Quick HansenAmalieOdense GF20052222325.701.318.436.6
2222425.61.418.2
11.BergstrømSofiaSilkeborg P-D20062333325.401.417.336.5
1222315.91.519.2
12.MoseOliviaVestjysk GF20012232315.701.318.436.3
2233325.51.417.9
13.SøgaardEmmaVestjysk GF20042322415.601.418.236.1
2223315.70.817.9
14.MeisnerJohanneOdense GF20052233325.501.317.535.7
2223315.71.418.2
15.C. JohannsenLeahOdense GF20042222335.601.318.135.7
2233325.411.417.6
16.DremstrupEmmaSilkeborg P-D20032223325.421.417.335.6
2223325.61.518.3
17.Ehmsen UnderbjergDitteOutrup GUB20031222325.801.318.435.1
2233455.11.416.7
18.Meisner KofoedSofiaOdense GF20062222325.521.317.835.1
2223335.321.417.3
19.Høj SonneJulieOutrup GUB20032222335.601.317.834.5
3333425.21.416.7
20.RichterNanaVestjysk GF20022333315.501.317.834.5
2333335.121.416.7
21.FoldagerEmmaOutrup GUB20042223315.521.317.233.9
2333325.221.416.7
22.PlougheldLunaOdense GF2004233343521.316.333.9
2333325.41.417.6
23.Lund KjerulfLeaSilkeborg P-D200622330500.815.533.4
2333315.51.417.9
24.N. B. ChristiansenLauraOutrup GUB20033333325.121.316.333.3
2333325.221.417
25.BilgrauLunaSilkeborg P-D20042333325.401.417.333.1
2233050.815.8
26.Josefine RasmussenMollyOdense GF20032333335.121.316.633
2333325.220.816.4
27.Lehmann KongensgaardMieSilkeborg P-D2004233404.800.814.932.5
2333415.41.417.6
28.lauritsenvictoriaOutrup GUB20032222325.521.317.532.4
22333104.70.814.9
29.MatthiesenIdaVBIF2003333342521.31631.8
333441520.815.8
30.SimonsenAnikaOutrup GUB20043444534.521.314.830
233404.80.815.2
31.BaunsgaardAsta-MarieOdense GF20072222325.521.317.829
22003.6100.411.2
32.Kathrine ThomsenSolaOutrup GUB20062222325.521.417.628.8
22003.6100.411.2
33.Mølgaard KnudsborgMathildeOutrup GUB200522204.400.613.827.6
22204.40.613.8
34.thimes nielsencarolineOutrup GUB20030000007000
35.Gunder Strøm SørensenEmilieVBIF200100000

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Juul MadsenOliviaOdense GF20061122216.101.419.759.3
2.Brandsborg BaunElenaOutrup GUB20061122216.101.419.757.5
3.Høgh BentzenTrojaRanders GF20062222215.901.419.157.3
4.Funder DissingMilleVestjysk GF20041222315.901.419.157.2
5.Bay DahlSigneSilkeborg P-D2007112222601.419.457
6.Sehested RytterAthenaSilkeborg P-D2003122221601.519.556.6
7.JensenJulieOdense GF20042222225.801.518.956.6
8.Ternholm JensenFrejaOutrup GUB20031122235.901.419.156.3