Resultater - GymDanmark

Tumbling Resultater: Hold DM 2015

Konkurrencer

B rækken Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 6Nikoline Serup ChristensenOdense GF122221601.519.535.2
12304.40.814
2.Odense GF Team 6Emma NørrungOdense GF1223325.701.518.632.6
12304.40.814
3.Odense GF Team 6Sofia ChauOdense GF122205.30116.932.3
12304.40.814
4.Odense GF Team 6Malou Hermann PoulsenOdense GF12003.7100.511.627.3
12304.40.814

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1101.8Odense GFOdense GF Team 6Nikoline Serup Christensen122221601.519.535.2
12304.40.814
1. #T1101.8Odense GFOdense GF Team 6Emma Nørrung1223325.701.518.632.6
12304.40.814
1. #T1101.8Odense GFOdense GF Team 6Sofia Chau122205.30116.932.3
12304.40.814
1. #T1101.8Odense GFOdense GF Team 6Malou Hermann Poulsen12003.7100.511.627.3
12304.40.814

B rækken Senior herre

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Team Sans metuJesper Brandt PedersenOllerup GF1222415.80320.441.5
123405116
2.Team Dum Spiro SperoMorten GregersenOllerup GF1223315.80320.439.8
23304.20.813.4
3.Team Dum Spiro SperoMads Vinther SøndergaardOllerup GF1223215.901.519.238.1
23304.20.813.4
4.Team Dum Spiro SperoMatias Boel JensenOllerup GF1322435.50319.538.1
23304.20.813.4
5.Team Sans metuJens MøllerOllerup GF1222315.90320.737.6
123405116
6.Team Sans metuNiclas JohansenOllerup GF1233525.401.517.735.6
123405116
7.Team Sans metuChristian MouritsenOllerup GF1233405.25318.634.6
123405116
8.Team Dum Spiro SperoKasper Skiffard JensenOllerup GF1233315.701.518.632
23304.20.813.4

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2116Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoMorten Gregersen1223315.80320.439.8
23304.20.813.4
1. #T2116Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoMatias Boel Jensen1322435.50319.538.1
23304.20.813.4
1. #T2116Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoMads Vinther Søndergaard1223215.901.519.238.1
23304.20.813.4
1. #T2116Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoKasper Skiffard Jensen1233315.701.518.632
23304.20.813.4
2. #T1115.6Ollerup GFTeam Sans metuJesper Brandt Pedersen1222415.80320.441.5
123405116
2. #T1115.6Ollerup GFTeam Sans metuJens Møller1222315.90320.737.6
123405116
2. #T1115.6Ollerup GFTeam Sans metuNiclas Johansen1233525.401.517.735.6
123405116
2. #T1115.6Ollerup GFTeam Sans metuChristian Mouritsen1233405.25318.634.6
123405116

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Team Dum Spiro SperoMorten GregersenOllerup GF1222315.90320.720.7
1.Team Dum Spiro SperoMads Vinther SøndergaardOllerup GF1222315.90320.720.7
1.Team Sans metuJens MøllerOllerup GF1222315.90320.720.7
4.Team Dum Spiro SperoMatias Boel JensenOllerup GF1232315.80320.420.4
4.Team Sans metuJesper Brandt PedersenOllerup GF1223315.80320.420.4
6.Team Sans metuNiclas JohansenOllerup GF1223335.60319.819.8
6.Team Sans metuChristian MouritsenOllerup GF1233315.61319.819.8
8.Team Dum Spiro SperoKasper Skiffard JensenOllerup GF1333415.501.718.218.2

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2177.8Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoMorten Gregersen1222315.90320.720.7
1. #T2177.8Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoMatias Boel Jensen1232315.80320.420.4
1. #T2177.8Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoMads Vinther Søndergaard1222315.90320.720.7
1. #T2177.8Ollerup GFTeam Dum Spiro SperoKasper Skiffard Jensen1333415.501.718.218.2
2. #T1176.5Ollerup GFTeam Sans metuNiclas Johansen1223335.60319.819.8
2. #T1176.5Ollerup GFTeam Sans metuJesper Brandt Pedersen1223315.80320.420.4
2. #T1176.5Ollerup GFTeam Sans metuJens Møller1222315.90320.720.7
2. #T1176.5Ollerup GFTeam Sans metuChristian Mouritsen1233315.61319.819.8

B rækken junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 5Sascha Lykke LarsenOdense GF1223325.521.51833.7
1233354.3101.614.5
2.Odense GF Team 5Cecilie Krogh PindstrupOdense GF1223225.801.518.933.4
1233354.3101.614.5
3.Odense GF Team 5Emma Nørgaard ThestrupOdense GF1333315.601.518.333.1
1233354.3101.614.5
4.Odense GF Team 5Pernille HenriksenOdense GF123305.10116.331.4
1233354.3101.614.5

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1100.8Odense GFOdense GF Team 5Cecilie Krogh Pindstrup1223225.801.518.933.4
1233354.3101.614.5
1. #T1100.8Odense GFOdense GF Team 5Emma Nørgaard Thestrup1333315.601.518.333.1
1233354.3101.614.5
1. #T1100.8Odense GFOdense GF Team 5Sascha Lykke Larsen1223325.521.51833.7
1233354.3101.614.5
1. #T1100.8Odense GFOdense GF Team 5Pernille Henriksen123305.10116.331.4
1233354.3101.614.5

B rækken mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 7Peter Emil Aalborg NielsenOdense GF122221601.619.639
1333425.41.717.9
2.Holstebro tumblerne gruppe 4Gustav WangVGF891222325.71219.138.7
122221510116
3.VBIF 1Toke EbbesenVarnæs Bovrup IF1222315.901.519.238
123305.1116.3
4.VBIF 1Rasmus DeutschbeinVarnæs Bovrup IF1233425.321.617.536.9
123305.1116.3
5.Odense GF Team 7Hjalte Toftenæs NielsenOdense GF1222315.901.619.336.2
1333425.41.717.9
6.Holstebro tumblerne gruppe 4Rasmus Laumann ØrregaardVGF891232315.801.61935
122221510116
7.VBIF 1Jonathan BonnichsenVarnæs Bovrup IF1222325.621.618.434.7
123305.1116.3
8.VBIF 1Frederik AnderssonVarnæs Bovrup IF1333415.321.517.433.7
123305.1116.3
9.Odense GF Team 7Anders Reinholt MortensenOdense GF12304.400.81431.9
1333425.41.717.9
10.Holstebro tumblerne gruppe 4Seth Kronvold NielsenVGF8912304.400.81430.4
122221510116

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2109.6Varnæs Bovrup IFVBIF 1Toke Ebbesen1222315.901.519.238
123305.1116.3
1. #T2109.6Varnæs Bovrup IFVBIF 1Rasmus Deutschbein1233425.321.617.536.9
123305.1116.3
1. #T2109.6Varnæs Bovrup IFVBIF 1Jonathan Bonnichsen1222325.621.618.434.7
123305.1116.3
1. #T2109.6Varnæs Bovrup IFVBIF 1Frederik Andersson1333415.321.517.433.7
123305.1116.3
2. #T1107.1Odense GFOdense GF Team 7Peter Emil Aalborg Nielsen122221601.619.639
1333425.41.717.9
2. #T1107.1Odense GFOdense GF Team 7Hjalte Toftenæs Nielsen1222315.901.619.336.2
1333425.41.717.9
2. #T1107.1Odense GFOdense GF Team 7Anders Reinholt Mortensen12304.400.81431.9
1333425.41.717.9
3. #T3104.1VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Gustav Wang1222325.71219.138.7
122221510116
3. #T3104.1VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Rasmus Laumann Ørregaard1232315.801.61935
122221510116
3. #T3104.1VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Seth Kronvold Nielsen12304.400.81430.4
122221510116

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Holstebro tumblerne gruppe 4Gustav WangVGF891121106.40221.221.2
2.Odense GF Team 7Anders Reinholt MortensenOdense GF1221116.201.620.220.2
3.Odense GF Team 7Peter Emil Aalborg NielsenOdense GF1121226.101.72020
4.Odense GF Team 7Hjalte Toftenæs NielsenOdense GF122221601.619.619.6
5.Holstebro tumblerne gruppe 4Seth Kronvold NielsenVGF891221435.61319.519.5
6.VBIF 1Toke EbbesenVarnæs Bovrup IF1222315.901.519.219.2
7.VBIF 1Frederik AnderssonVarnæs Bovrup IF1234335.221.517.117.1
8.VBIF 1Jonathan BonnichsenVarnæs Bovrup IF122205.30116.916.9
9.Holstebro tumblerne gruppe 4Rasmus Laumann ØrregaardVGF89122205.300.916.816.8
10.VBIF 1Rasmus DeutschbeinVarnæs Bovrup IF12204.500.814.314.3
11.Holstebro tumblerne gruppe 4Niels Gjørup StofferVGF8900000000010000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1166.9Odense GFOdense GF Team 7Peter Emil Aalborg Nielsen1121226.101.72020
1. #T1166.9Odense GFOdense GF Team 7Hjalte Toftenæs Nielsen122221601.619.619.6
1. #T1166.9Odense GFOdense GF Team 7Anders Reinholt Mortensen1221116.201.620.220.2
2. #T2162.8Varnæs Bovrup IFVBIF 1Toke Ebbesen1222315.901.519.219.2
2. #T2162.8Varnæs Bovrup IFVBIF 1Jonathan Bonnichsen122205.30116.916.9
2. #T2162.8Varnæs Bovrup IFVBIF 1Frederik Andersson1234335.221.517.117.1
2. #T2162.8Varnæs Bovrup IFVBIF 1Rasmus Deutschbein12204.500.814.314.3
3. #T3161.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Gustav Wang1121106.40221.221.2
3. #T3161.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Seth Kronvold Nielsen1221435.61319.519.5
3. #T3161.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Rasmus Laumann Ørregaard122205.300.916.816.8
3. #T3161.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 4Niels Gjørup Stoffer00000000010000

C rækken Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.BE-TumblersOliver SiebertBrejninggaard1222425.702.92040.2
14404.10.813.1
2.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Søren Budtz BerthelsenVesterlund Efterskole1122415.902.920.640.2
2233435.12318.3
3.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Lasse Blumensaat RasmussenVesterlund Efterskole1222425.702.92039.8
2233435.12318.3
4.Odense GF Team 8Lau Popp TroelsenOdense GF1232215.901.519.238.6
1233425.51.718.2
5.BE-TumblersThue Ingemann PedersenBrejninggaard1233215.80219.438.6
14404.10.813.1
6.Odense GF Team 8Jakob SønderskovOdense GF1232325.701.518.637.1
1233425.51.718.2
7.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Anders Peter NielsenVesterlund Efterskole1222335.522.118.636.9
2233435.12318.3
8.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Mathias CamargoVesterlund Efterskole1232325.521.618.136.7
2233435.12318.3
9.Odense GF Team 8Anton VibækOdense GF123305.100.916.234.4
1233425.51.718.2
10.BE-TumblersTobias AndersenBrejninggaard23404.100.71329
14404.10.813.1
11.BE-TumblersJacob SandbækBrejninggaard12430500.915.929
14404.10.813.1

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1117.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Lasse Blumensaat Rasmussen1222425.702.92039.8
2233435.12318.3
1. #T1117.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Søren Budtz Berthelsen1122415.902.920.640.2
2233435.12318.3
1. #T1117.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Anders Peter Nielsen1222335.522.118.636.9
2233435.12318.3
1. #T1117.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Mathias Camargo1232325.521.618.136.7
2233435.12318.3
2. #T3110.7BrejninggaardBE-TumblersOliver Siebert1222425.702.92040.2
14404.10.813.1
2. #T3110.7BrejninggaardBE-TumblersThue Ingemann Pedersen1233215.80219.438.6
14404.10.813.1
2. #T3110.7BrejninggaardBE-TumblersJacob Sandbæk12430500.915.929
14404.10.813.1
2. #T3110.7BrejninggaardBE-TumblersTobias Andersen23404.100.71329
14404.10.813.1
3. #T2110.1Odense GFOdense GF Team 8Lau Popp Troelsen1232215.901.519.238.6
1233425.51.718.2
3. #T2110.1Odense GFOdense GF Team 8Jakob Sønderskov1232325.701.518.637.1
1233425.51.718.2
3. #T2110.1Odense GFOdense GF Team 8Anton Vibæk123305.100.916.234.4
1233425.51.718.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Lasse Blumensaat RasmussenVesterlund Efterskole1222315.902.920.620.6
1.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Søren Budtz BerthelsenVesterlund Efterskole1222315.902.920.620.6
3.BE-TumblersThue Ingemann PedersenBrejninggaard1332415.60319.819.8
4.BE-TumblersJacob SandbækBrejninggaard1333415.50319.519.5
5.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Mathias CamargoVesterlund Efterskole1233425.502.919.419.4
6.Odense GF Team 8Jakob SønderskovOdense GF1232215.901.619.319.3
7.BE-TumblersOliver SiebertBrejninggaard1233525.40319.219.2
8.BE-TumblersTobias AndersenBrejninggaard1333525.301.717.617.6
9.Vesterlund Efterskole - Drenge 2Anders Peter NielsenVesterlund Efterskole123305.10116.316.3
10.Odense GF Team 8Lau Popp TroelsenOdense GF123504.90115.715.7
11.Odense GF Team 8Lukas Rothman BoasOdense GF00000000010000
12.Odense GF Team 8Anton VibækOdense GF0000007000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1177.8Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Lasse Blumensaat Rasmussen1222315.902.920.620.6
1. #T1177.8Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Søren Budtz Berthelsen1222315.902.920.620.6
1. #T1177.8Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Mathias Camargo1233425.502.919.419.4
1. #T1177.8Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 2Anders Peter Nielsen123305.10116.316.3
2. #T3169.2BrejninggaardBE-TumblersThue Ingemann Pedersen1332415.60319.819.8
2. #T3169.2BrejninggaardBE-TumblersOliver Siebert1233525.40319.219.2
2. #T3169.2BrejninggaardBE-TumblersJacob Sandbæk1333415.50319.519.5
2. #T3169.2BrejninggaardBE-TumblersTobias Andersen1333525.301.717.617.6
3. #T2145.1Odense GFOdense GF Team 8Jakob Sønderskov1232215.901.619.319.3
3. #T2145.1Odense GFOdense GF Team 8Lau Popp Troelsen123504.90115.715.7
3. #T2145.1Odense GFOdense GF Team 8Lukas Rothman Boas00000000010000
3. #T2145.1Odense GFOdense GF Team 8Anton Vibæk0000007000

C rækken Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Vesterlund Efterskole - Pige 2Sara Sjøgren JakobsenVesterlund Efterskole1121216.20220.639.5
12212261.719.7
2.Vesterlund Efterskole - Pige 2Laura NicholaisenVesterlund Efterskole1121216.201.520.138
12212261.719.7
3.Vesterlund Efterskole - Pige 2Julie T. ChristensenVesterlund Efterskole122205.300.916.836.5
12212261.719.7
4.Vesterlund Efterskole - Pige 2Regitse Sommer NielsenVesterlund Efterskole12504.200.713.313.3
12212261.719.7

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1114Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 2Sara Sjøgren Jakobsen1121216.20220.639.5
12212261.719.7
1. #T1114Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 2Laura Nicholaisen1121216.201.520.138
12212261.719.7
1. #T1114Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 2Julie T. Christensen122205.300.916.836.5
12212261.719.7
1. #T1114Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 2Regitse Sommer Nielsen12504.200.713.313.3
12212261.719.7

C rækken Mini drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Holstebro tumblerne gruppe 5jeppe Østergaard HansenVGF89122221601.519.538.6
133305116
2.Æ KnejtePeder Kjær PedersenOutrup GUB1222315.901.419.138.4
1232325.71.718.8
3.Holstebro tumblerne gruppe 5Hjalte Stig Boye ChristensenVGF891222335.701.518.638.3
133305116
4.Holstebro tumblerne gruppe 5Lasse Aabjerg SejbjergVGF891122216.101.519.838.3
133305116
5.SG Team 2Asbjørn Juul SømodSG Powertumbling1223315.801.61937.9
1333315.62.118.9
6.SG Team 2Sofus Møller KramerSG Powertumbling122221601837.1
1333315.62.118.9
7.Æ KnejteFrederik Bækhøj SkaaningOutrup GUB1232325.521.51836.8
1232325.71.718.8
8.Æ KnejteJeppe Korsholm PlauborgOutrup GUB1223225.621.518.335.9
1232325.71.718.8
9.SG Team 2Samuel SepstrupSG Powertumbling1243415.321.417.334.6
1333315.62.118.9
10.Æ KnejteMikkel PilgaardOutrup GUB1222415.621.418.233.9
1232325.71.718.8
11.Holstebro tumblerne gruppe 5Casper HansenVGF8912504.200.713.329.3
133305116

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2115.2VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5jeppe Østergaard Hansen122221601.519.538.6
133305116
1. #T2115.2VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5Hjalte Stig Boye Christensen1222335.701.518.638.3
133305116
1. #T2115.2VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5Lasse Aabjerg Sejbjerg1122216.101.519.838.3
133305116
1. #T2115.2VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5Casper Hansen12504.200.713.329.3
133305116
2. #T1111.3Outrup GUBÆ KnejtePeder Kjær Pedersen1222315.901.419.138.4
1232325.71.718.8
2. #T1111.3Outrup GUBÆ KnejteFrederik Bækhøj Skaaning1232325.521.51836.8
1232325.71.718.8
2. #T1111.3Outrup GUBÆ KnejteJeppe Korsholm Plauborg1223225.621.518.335.9
1232325.71.718.8
2. #T1111.3Outrup GUBÆ KnejteMikkel Pilgaard1222415.621.418.233.9
1232325.71.718.8
3. #T3109.6SG PowertumblingSG Team 2Asbjørn Juul Sømod1223315.801.61937.9
1333315.62.118.9
3. #T3109.6SG PowertumblingSG Team 2Sofus Møller Kramer122221601837.1
1333315.62.118.9
3. #T3109.6SG PowertumblingSG Team 2Samuel Sepstrup1243415.321.417.334.6
1333315.62.118.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Holstebro tumblerne gruppe 5jeppe Østergaard HansenVGF891222325.801.719.119.1
2.Æ KnejtePeder Kjær PedersenOutrup GUB1232315.801.61919
3.Holstebro tumblerne gruppe 5Lasse Aabjerg SejbjergVGF891222425.701.718.818.8
3.Holstebro tumblerne gruppe 5Hjalte Stig Boye ChristensenVGF891222335.701.718.818.8
5.SG Team 2Sofus Møller KramerSG Powertumbling1223315.621.618.418.4
5.Æ KnejteMikkel PilgaardOutrup GUB1223315.621.618.418.4
7.Holstebro tumblerne gruppe 5Casper HansenVGF891233425.501.51818
8.SG Team 2Samuel SepstrupSG Powertumbling1233415.421.517.717.7
9.Æ KnejteJeppe Korsholm PlauborgOutrup GUB122305.20116.616.6
10.SG Team 2Asbjørn Juul SømodSG Powertumbling134304.90115.715.7
11.Æ KnejteFrederik Bækhøj SkaaningOutrup GUB12304.400.81414

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2171.9VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5Lasse Aabjerg Sejbjerg1222425.701.718.818.8
1. #T2171.9VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5jeppe Østergaard Hansen1222325.801.719.119.1
1. #T2171.9VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5Hjalte Stig Boye Christensen1222335.701.718.818.8
1. #T2171.9VGF89Holstebro tumblerne gruppe 5Casper Hansen1233425.501.51818
2. #T1165.3Outrup GUBÆ KnejtePeder Kjær Pedersen1232315.801.61919
2. #T1165.3Outrup GUBÆ KnejteMikkel Pilgaard1223315.621.618.418.4
2. #T1165.3Outrup GUBÆ KnejteJeppe Korsholm Plauborg122305.20116.616.6
2. #T1165.3Outrup GUBÆ KnejteFrederik Bækhøj Skaaning12304.400.81414
3. #T3161.4SG PowertumblingSG Team 2Sofus Møller Kramer1223315.621.618.418.4
3. #T3161.4SG PowertumblingSG Team 2Samuel Sepstrup1233415.421.517.717.7
3. #T3161.4SG PowertumblingSG Team 2Asbjørn Juul Sømod134304.90115.715.7

C rækken mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Holstebro tumblerne gruppe 6Emilie Bech HansenVGF891232215.901.519.238.9
1332325.61.718.5
2.Holstebro tumblerne gruppe 7Camilla Engelbrecht Aalling SørensenVGF891232235.701.518.638
1222225.91.719.4
3.Holstebro tumblerne gruppe 6Anja MalczynskaVGF891222315.901.519.237.7
1332325.61.718.5
4.Holstebro tumblerne gruppe 7Cecilie BroVGF89122221601.519.537.4
1222225.91.719.4
5.Holstebro tumblerne gruppe 7Lærke Nordborg HansenVGF89122221601.519.537.2
1222225.91.719.4
6.Holstebro tumblerne gruppe 6Sara ØstergaardVGF89000013.4
1332325.61.718.5

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2112.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 7Camilla Engelbrecht Aalling Sørensen1232235.701.518.638
1222225.91.719.4
1. #T2112.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 7Cecilie Bro122221601.519.537.4
1222225.91.719.4
1. #T2112.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 7Lærke Nordborg Hansen122221601.519.537.2
1222225.91.719.4
2. #T190VGF89Holstebro tumblerne gruppe 6Emilie Bech Hansen1232215.901.519.238.9
1332325.61.718.5
2. #T190VGF89Holstebro tumblerne gruppe 6Anja Malczynska1222315.901.519.237.7
1332325.61.718.5
2. #T190VGF89Holstebro tumblerne gruppe 6Sara Østergaard000013.4
1332325.61.718.5

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Holstebro tumblerne gruppe 7Lærke Nordborg HansenVGF891122216.101.519.819.8
2.Holstebro tumblerne gruppe 7Camilla Engelbrecht Aalling SørensenVGF891222225.901.719.419.4
3.Holstebro tumblerne gruppe 6Emilie Bech HansenVGF891222325.801.719.119.1
4.Holstebro tumblerne gruppe 7Cecilie BroVGF891122335.801.61919
5.Holstebro tumblerne gruppe 6Anja MalczynskaVGF891332335.321.717.617.6
6.Holstebro tumblerne gruppe 6Sara ØstergaardVGF8912404.300.713.613.6

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T2170.8VGF89Holstebro tumblerne gruppe 7Lærke Nordborg Hansen1122216.101.519.819.8
1. #T2170.8VGF89Holstebro tumblerne gruppe 7Cecilie Bro1122335.801.61919
1. #T2170.8VGF89Holstebro tumblerne gruppe 7Camilla Engelbrecht Aalling Sørensen1222225.901.719.419.4
2. #T1140.3VGF89Holstebro tumblerne gruppe 6Emilie Bech Hansen1222325.801.719.119.1
2. #T1140.3VGF89Holstebro tumblerne gruppe 6Anja Malczynska1332335.321.717.617.6
2. #T1140.3VGF89Holstebro tumblerne gruppe 6Sara Østergaard12404.300.713.613.6

Eliterækken Junior drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.VejstrupRasmus Beck HansenVejstrup Efterskole1222222318.306.331.261.9
1222222318.214.328.9
2.Odense GF Team 2Jeppe T. F. OlesenOdense GF1211122218.614.330.160.7
1211112428.54.329.8
3.Odense GF Team 2Emil Vibæk FrederiksenOdense GF1222222218.405.230.460.1
1211112428.54.329.8
4.VejstrupJohannes Juul SømodVejstrup Efterskole1223332427.806.129.559.6
1222222318.214.328.9
5.Odense GF Team 2David Henri Oliver ErbsOdense GF1222222218.404.329.559.3
1211112428.54.329.8
6.VejstrupJohannes BodevalVejstrup Efterskole1222222218.404.329.559.2
1222222318.214.328.9
7.Outrup Junior DrengeAlexander Skovgaard BredvigOutrup GUB1222222328.203.928.557.7
1222222318.34.329.2
8.VejstrupChristoffer LauridsenVejstrup Efterskole1222222418.203.928.557.4
1222222318.214.328.9
9.Vesterlund Efterskole - Drenge 1Elias GreenVesterlund Efterskole122222342805.929.956.7
1222333327.94.328
10.Odense GF Team 4Magnus QuistOdense GF1222223318.203.928.556.1
1232233008.4227.2
11.Vesterlund Efterskole - Drenge 1Frederik Færgemann HansenVesterlund Efterskole1222222218.404.329.554.5
1222333327.94.328
12.Vesterlund Efterskole - Drenge 1Anders MoesgaardVesterlund Efterskole1233333437.503.926.454.4
1222333327.94.328
13.Odense GF Team 4Mads Lykke HansenOdense GF1223333327.803.126.553.7
1232233008.4227.2
14.Outrup Junior DrengeMagnus LindholmerOutrup GUB1223222328.102.626.951.5
1222222318.34.329.2
15.VESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1Markus HulténVesterlund Efterskole1233333437.323.925.850.3
1233333437.322.624.5
16.Odense GF Team 4Mikkel MetzschOdense GF1233333406.8103.924.350.1
1232233008.4227.2
17.Odense GF Team 4Niels Peter VikkelsøeOdense GF1222223328.102.526.848.6
1232233008.4227.2
18.Outrup Junior DrengeJonas SkriverOutrup GUB122222207.701.92525
1222222318.34.329.2

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1180.7Vejstrup EfterskoleVejstrupRasmus Beck Hansen1222222318.306.331.261.9
1222222318.214.328.9
1. #T1180.7Vejstrup EfterskoleVejstrupJohannes Bodeval1222222218.404.329.559.2
1222222318.214.328.9
1. #T1180.7Vejstrup EfterskoleVejstrupJohannes Juul Sømod1223332427.806.129.559.6
1222222318.214.328.9
1. #T1180.7Vejstrup EfterskoleVejstrupChristoffer Lauridsen1222222418.203.928.557.4
1222222318.214.328.9
2. #T4180.1Odense GFOdense GF Team 2Jeppe T. F. Olesen1211122218.614.330.160.7
1211112428.54.329.8
2. #T4180.1Odense GFOdense GF Team 2Emil Vibæk Frederiksen1222222218.405.230.460.1
1211112428.54.329.8
2. #T4180.1Odense GFOdense GF Team 2David Henri Oliver Erbs1222222218.404.329.559.3
1211112428.54.329.8
3. #T3165.6Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 1Elias Green122222342805.929.956.7
1222333327.94.328
3. #T3165.6Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 1Frederik Færgemann Hansen1222222218.404.329.554.5
1222333327.94.328
3. #T3165.6Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 1Anders Moesgaard1233333437.503.926.454.4
1222333327.94.328
3. #T3165.6Vesterlund EfterskoleVESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1Markus Hultén1233333437.323.925.850.3
1233333437.322.624.5
4. #T5162.4Odense GFOdense GF Team 4Magnus Quist1222223318.203.928.556.1
1232233008.4227.2
4. #T5162.4Odense GFOdense GF Team 4Mads Lykke Hansen1223333327.803.126.553.7
1232233008.4227.2
4. #T5162.4Odense GFOdense GF Team 4Mikkel Metzsch1233333406.8103.924.350.1
1232233008.4227.2
4. #T5162.4Odense GFOdense GF Team 4Niels Peter Vikkelsøe1222223328.102.526.848.6
1232233008.4227.2
5. #T2134.2Outrup GUBOutrup Junior DrengeAlexander Skovgaard Bredvig1222222328.203.928.557.7
1222222318.34.329.2
5. #T2134.2Outrup GUBOutrup Junior DrengeMagnus Lindholmer1223222328.102.626.951.5
1222222318.34.329.2
5. #T2134.2Outrup GUBOutrup Junior DrengeJonas Skriver122222207.701.92525
1222222318.34.329.2

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Vesterlund Efterskole - Drenge 1Elias GreenVesterlund Efterskole1221122218.607.132.932.9
2.VejstrupRasmus Beck HansenVejstrup Efterskole1222222318.307.332.232.2
3.Odense GF Team 2David Henri Oliver ErbsOdense GF1211111218.904.33131
4.Odense GF Team 2Emil Vibæk FrederiksenOdense GF1221122218.605.23131
5.VejstrupJohannes BodevalVejstrup Efterskole1221122318.505.130.630.6
6.VejstrupJohannes Juul SømodVejstrup Efterskole122333240805.929.929.9
7.Vesterlund Efterskole - Drenge 1Frederik Færgemann HansenVesterlund Efterskole1222223218.304.329.229.2
8.Odense GF Team 2Jeppe T. F. OlesenOdense GF122233232805.229.229.2
9.Odense GF Team 4Magnus QuistOdense GF1222322318.203.928.528.5
10.Vesterlund Efterskole - Drenge 1Anders MoesgaardVesterlund Efterskole1223333327.80427.427.4
11.Odense GF Team 4Niels Peter VikkelsøeOdense GF1223322318.102.426.726.7
12.Odense GF Team 4Mads Lykke HansenOdense GF122222232822.626.626.6
13.Odense GF Team 4Mikkel MetzschOdense GF1233333427.602.525.325.3
14.VejstrupChristoffer LauridsenVejstrup Efterskole122232307.501.924.424.4
15.VESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1Markus HulténVesterlund Efterskole1223444406.6102.322.122.1
16.Outrup Junior DrengeMagnus LindholmerOutrup GUB00000
16.Outrup Junior DrengeJonas SkriverOutrup GUB00000
16.Outrup Junior DrengeAlexander Skovgaard BredvigOutrup GUB00000
16.Odense GF Team 2Thomas ChilversOdense GF00000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1273.4Vejstrup EfterskoleVejstrupRasmus Beck Hansen1222222318.307.332.232.2
1. #T1273.4Vejstrup EfterskoleVejstrupJohannes Juul Sømod122333240805.929.929.9
1. #T1273.4Vejstrup EfterskoleVejstrupJohannes Bodeval1221122318.505.130.630.6
1. #T1273.4Vejstrup EfterskoleVejstrupChristoffer Lauridsen122232307.501.924.424.4
2. #T4271.3Odense GFOdense GF Team 2Emil Vibæk Frederiksen1221122218.605.23131
2. #T4271.3Odense GFOdense GF Team 2David Henri Oliver Erbs1211111218.904.33131
2. #T4271.3Odense GFOdense GF Team 2Jeppe T. F. Olesen122233232805.229.229.2
2. #T4271.3Odense GFOdense GF Team 2Thomas Chilvers00000
3. #T3255.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 1Elias Green1221122218.607.132.932.9
3. #T3255.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 1Frederik Færgemann Hansen1222223218.304.329.229.2
3. #T3255.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Drenge 1Anders Moesgaard1223333327.80427.427.4
3. #T3255.1Vesterlund EfterskoleVESTERLUND EFTERSKOLE - DRENGE 1Markus Hultén1223444406.6102.322.122.1
4. #T5244.2Odense GFOdense GF Team 4Magnus Quist1222322318.203.928.528.5
4. #T5244.2Odense GFOdense GF Team 4Mads Lykke Hansen122222232822.626.626.6
4. #T5244.2Odense GFOdense GF Team 4Niels Peter Vikkelsøe1223322318.102.426.726.7
4. #T5244.2Odense GFOdense GF Team 4Mikkel Metzsch1233333427.602.525.325.3
5. #T2134.2Outrup GUBOutrup Junior DrengeMagnus Lindholmer00000
5. #T2134.2Outrup GUBOutrup Junior DrengeJonas Skriver00000
5. #T2134.2Outrup GUBOutrup Junior DrengeAlexander Skovgaard Bredvig00000

Eliterækken Junior piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Vesterlund Efterskole - Pige 1Sara Raunholt ØrskovVesterlund Efterskole111111121904.431.464
1122332327.922.326
2.Outrup Junior PigerSigne AndersenOutrup GUB1111111418.804.130.559.8
1122112228.62.828.6
3.Odense GF Team 13Freja SørensenOdense GF111111121902.529.559.4
1111111119.12.629.9
4.Outrup Junior PigerIda PagårdOutrup GUB1112111318.714.130.258.8
1122112228.62.828.6
5.Odense GF Team 13Katrine Benedikte MøllerOdense GF1222111228.602.428.256.9
1111111119.12.629.9
6.Outrup Junior PigerVictoria Kathrine ThomsenOutrup GUB1222222218.402.527.755.2
1122112228.62.828.6
7.Vesterlund Efterskole - Pige 1Sara La Cour HansenVesterlund Efterskole1111122407.7103.92755.1
1122332327.922.326
8.Outrup Junior PigerSabine Lykke SkjøttOutrup GUB111122307.90225.754.2
1122112228.62.828.6
9.Vesterlund Efterskole - Pige 1Rikke LanngVesterlund Efterskole1222222228.302.227.153.1
1122332327.922.326
10.Odense GF Team 13Mie Brixen NielsenOdense GF1222232327.922.426.152.1
1111111119.12.629.9
11.Vesterlund Efterskole - Pige 1Marie Alexandersen FlindtVesterlund Efterskole122205.300.816.716.7
1122332327.922.326

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1174.8Outrup GUBOutrup Junior PigerSigne Andersen1111111418.804.130.559.8
1122112228.62.828.6
1. #T1174.8Outrup GUBOutrup Junior PigerIda Pagård1112111318.714.130.258.8
1122112228.62.828.6
1. #T1174.8Outrup GUBOutrup Junior PigerVictoria Kathrine Thomsen1222222218.402.527.755.2
1122112228.62.828.6
1. #T1174.8Outrup GUBOutrup Junior PigerSabine Lykke Skjøtt111122307.90225.754.2
1122112228.62.828.6
2. #T2172.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Sara Raunholt Ørskov111111121904.431.464
1122332327.922.326
2. #T2172.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Sara La Cour Hansen1111122407.7103.92755.1
1122332327.922.326
2. #T2172.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Rikke Lanng1222222228.302.227.153.1
1122332327.922.326
2. #T2172.2Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Marie Alexandersen Flindt122205.300.816.716.7
1122332327.922.326
3. #T3168.4Odense GFOdense GF Team 13Freja Sørensen111111121902.529.559.4
1111111119.12.629.9
3. #T3168.4Odense GFOdense GF Team 13Katrine Benedikte Møller1222111228.602.428.256.9
1111111119.12.629.9
3. #T3168.4Odense GFOdense GF Team 13Mie Brixen Nielsen1222232327.922.426.152.1
1111111119.12.629.9

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Vesterlund Efterskole - Pige 1Sara Raunholt ØrskovVesterlund Efterskole1100101119.404.332.532.5
2.Outrup Junior PigerIda PagårdOutrup GUB1111111418.804.130.530.5
3.Outrup Junior PigerSigne AndersenOutrup GUB1110012119.202.530.130.1
4.Odense GF Team 13Freja SørensenOdense GF1111111119.102.629.929.9
5.Outrup Junior PigerSabine Lykke SkjøttOutrup GUB1111111438.51429.529.5
6.Outrup Junior PigerVictoria Kathrine ThomsenOutrup GUB1212111218.802.62929
7.Odense GF Team 13Katrine Benedikte MøllerOdense GF1121111328.253.928.528.5
8.Vesterlund Efterskole - Pige 1Sara La Cour HansenVesterlund Efterskole1121111338.153.928.228.2
9.Vesterlund Efterskole - Pige 1Rikke LanngVesterlund Efterskole1222222228.302.327.227.2
10.Odense GF Team 13Mie Brixen NielsenOdense GF1122322328.202.42727
11.Odense GF Team 13Karoline Qvick HansenOdense GF00000000010000
11.Vesterlund Efterskole - Pige 1Marie Alexandersen FlindtVesterlund Efterskole00000000010000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1264.9Outrup GUBOutrup Junior PigerSigne Andersen1110012119.202.530.130.1
1. #T1264.9Outrup GUBOutrup Junior PigerIda Pagård1111111418.804.130.530.5
1. #T1264.9Outrup GUBOutrup Junior PigerVictoria Kathrine Thomsen1212111218.802.62929
1. #T1264.9Outrup GUBOutrup Junior PigerSabine Lykke Skjøtt1111111438.51429.529.5
2. #T2260.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Sara Raunholt Ørskov1100101119.404.332.532.5
2. #T2260.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Sara La Cour Hansen1121111338.153.928.228.2
2. #T2260.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Rikke Lanng1222222228.302.327.227.2
2. #T2260.1Vesterlund EfterskoleVesterlund Efterskole - Pige 1Marie Alexandersen Flindt00000000010000
3. #T3253.8Odense GFOdense GF Team 13Freja Sørensen1111111119.102.629.929.9
3. #T3253.8Odense GFOdense GF Team 13Katrine Benedikte Møller1121111328.253.928.528.5
3. #T3253.8Odense GFOdense GF Team 13Mie Brixen Nielsen1122322328.202.42727
3. #T3253.8Odense GFOdense GF Team 13Karoline Qvick Hansen00000000010000

Eliterækken Mini piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 3Johanne DickmeissOdense GF1111221408.253.928.557.5
1112222238.222.627.2
2.Odense GF Team 3Frida Jinlan Kjølby KokOdense GF111111211902.529.556.7
1112222238.222.627.2
3.Odense GF Team 3Sissel Lentz ChristensenOdense GF1122223337.922.526.254.3
1112222238.222.627.2
4.All starsChristine Næss-schmidt MølgaardSilkeborg P D122222207.701.92551.8
111111108.31.926.8
5.All starsEmma Iris Rye RasmussenSilkeborg P D1122333218.202.126.751.1
111111108.31.926.8
6.All starsLaura HaüserSilkeborg P D1222333337.622.22548
111111108.31.926.8

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2168.5Odense GFOdense GF Team 3Frida Jinlan Kjølby Kok111111211902.529.556.7
1112222238.222.627.2
1. #T2168.5Odense GFOdense GF Team 3Johanne Dickmeiss1111221408.253.928.557.5
1112222238.222.627.2
1. #T2168.5Odense GFOdense GF Team 3Sissel Lentz Christensen1122223337.922.526.254.3
1112222238.222.627.2
2. #T1150.9Silkeborg P DAll starsChristine Næss-schmidt Mølgaard122222207.701.92551.8
111111108.31.926.8
2. #T1150.9Silkeborg P DAll starsEmma Iris Rye Rasmussen1122333218.202.126.751.1
111111108.31.926.8
2. #T1150.9Silkeborg P DAll starsLaura Haüser1222333337.622.22548
111111108.31.926.8

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 3Johanne DickmeissOdense GF1111211238.702.528.628.6
2.All starsChristine Næss-schmidt MølgaardSilkeborg P D1111222238.502.52828
3.Odense GF Team 3Frida Jinlan Kjølby KokOdense GF1112232228.222.42727
4.Odense GF Team 3Sissel Lentz ChristensenOdense GF1222212238.122.626.926.9
5.All starsEmma Iris Rye RasmussenSilkeborg P D1122222338.202.226.826.8
6.All starsLaura HaüserSilkeborg P D112333407.301.923.823.8

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T2251Odense GFOdense GF Team 3Johanne Dickmeiss1111211238.702.528.628.6
1. #T2251Odense GFOdense GF Team 3Sissel Lentz Christensen1222212238.122.626.926.9
1. #T2251Odense GFOdense GF Team 3Frida Jinlan Kjølby Kok1112232228.222.42727
2. #T1229.5Silkeborg P DAll starsChristine Næss-schmidt Mølgaard1111222238.502.52828
2. #T1229.5Silkeborg P DAll starsEmma Iris Rye Rasmussen1122222338.202.226.826.8
2. #T1229.5Silkeborg P DAll starsLaura Haüser112333407.301.923.823.8

Eliterækken Senior damer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Holstebro tumblerne gruppe 2Anne Sofie Okkerstrøm MikkelsenVGF891111111208.1104.428.759.6
111000107.6101.924.7
2.Holstebro tumblerne gruppe 2Anne-sofie Juhl JørgensenVGF891110011119.304.332.256.3
111000107.6101.924.7
3.Holstebro tumblerne gruppe 2Amanda MadsenVGF89111101108.401.927.151.8
111000107.6101.924.7
4.Holstebro tumblerne gruppe 2Janneke LanngVGF8900000000010000
111000107.6101.924.7

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T1167.7VGF89Holstebro tumblerne gruppe 2Anne Sofie Okkerstrøm Mikkelsen1111111208.1104.428.759.6
111000107.6101.924.7
1. #T1167.7VGF89Holstebro tumblerne gruppe 2Anne-sofie Juhl Jørgensen1110011119.304.332.256.3
111000107.6101.924.7
1. #T1167.7VGF89Holstebro tumblerne gruppe 2Amanda Madsen111101108.401.927.151.8
111000107.6101.924.7
1. #T1167.7VGF89Holstebro tumblerne gruppe 2Janneke Lanng00000000010000
111000107.6101.924.7

Eliterækken Seniorherrer

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 1Anders WeschOdense GF1222112218.606.432.267.1
123323407.26.227.8
2.Outrup Senior HerreOliver TermansenOutrup GUB1222222318.308.433.367
1223333317.94.728.4
3.Odense GF Team 1Morten Juul SørensenOdense GF1122232318.216.230.862.8
123323407.26.227.8
4.Odense GF Team 1Adam Scharf MatthiesenOdense GF1221112218.708.334.462.2
123323407.26.227.8
5.Take thatRasmus Gaarde SørensenSilkeborg P D1222222218.406.431.661.7
12322323181832
6.Take thatRasmus SteffensenSilkeborg P D1122112318.608.434.259.5
12322323181832
7.Outrup Senior HerreChristoffer Dalgas SøgaardOutrup GUB1222322218.306.13159.4
1223333317.94.728.4
8.Take thatKristoffer KrygerSilkeborg P D122223307.503.926.458.4
12322323181832
9.Team CitiusMartin vibæk frederiksenOllerup GF1211212218.614.330.157.7
1212122317.5105.127.6
10.Team CitiusMikkel JørgensenOllerup GF1222112218.604.330.157.4
1212122317.5105.127.6
11.Team Certo citoOliver KewOllerup GF1222222218.314.329.255.6
1222222007.7101.925
12.Team Certo citoAnthony DorringtonOllerup GF1222222318.214.328.953.9
1222222007.7101.925
13.Team SwagHannibal SørensenSilkeborg P D1222223337.913.927.653.8
122223207.61.924.7
14.Team CitiusMathias Christian ClausenOllerup GF1222222318.213.928.552.8
1212122317.5105.127.6
15.team certo citoEmil JohansenOllerup GF1222443527.502.52552
1222222317.3105.127
16.Team SwagEmil JuulSilkeborg P D1222232328.102.526.851.5
122223207.61.924.7
17.Team SwagMartin AbildgaardSilkeborg P D122323307.401.924.151.5
122223207.61.924.7
18.Team Certo citoThomas PoulsenOllerup GF122222207.701.92548.6
1222222007.7101.925
19.Team SwagThor DremstrupSilkeborg P D12233306.601.721.543
122223207.61.924.7

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T5192.1Odense GFOdense GF Team 1Anders Wesch1222112218.606.432.267.1
123323407.26.227.8
1. #T5192.1Odense GFOdense GF Team 1Morten Juul Sørensen1122232318.216.230.862.8
123323407.26.227.8
1. #T5192.1Odense GFOdense GF Team 1Adam Scharf Matthiesen1221112218.708.334.462.2
123323407.26.227.8
2. #T1179.6Silkeborg P DTake thatRasmus Gaarde Sørensen1222222218.406.431.661.7
12322323181832
2. #T1179.6Silkeborg P DTake thatRasmus Steffensen1122112318.608.434.259.5
12322323181832
2. #T1179.6Silkeborg P DTake thatKristoffer Kryger122223307.503.926.458.4
12322323181832
3. #T4167.9Ollerup GFTeam CitiusMikkel Jørgensen1222112218.604.330.157.4
1212122317.5105.127.6
3. #T4167.9Ollerup GFTeam CitiusMartin vibæk frederiksen1211212218.614.330.157.7
1212122317.5105.127.6
3. #T4167.9Ollerup GFTeam CitiusMathias Christian Clausen1222222318.213.928.552.8
1212122317.5105.127.6
4. #T6161.5Ollerup GFTeam Certo citoOliver Kew1222222218.314.329.255.6
1222222007.7101.925
4. #T6161.5Ollerup GFTeam Certo citoAnthony Dorrington1222222318.214.328.953.9
1222222007.7101.925
4. #T6161.5Ollerup GFteam certo citoEmil Johansen1222443527.502.52552
1222222317.3105.127
4. #T6161.5Ollerup GFTeam Certo citoThomas Poulsen122222207.701.92548.6
1222222007.7101.925
5. #T2156.8Silkeborg P DTeam SwagHannibal Sørensen1222223337.913.927.653.8
122223207.61.924.7
5. #T2156.8Silkeborg P DTeam SwagMartin Abildgaard122323307.401.924.151.5
122223207.61.924.7
5. #T2156.8Silkeborg P DTeam SwagEmil Juul1222232328.102.526.851.5
122223207.61.924.7
5. #T2156.8Silkeborg P DTeam SwagThor Dremstrup12233306.601.721.543
122223207.61.924.7
6. #T3126.4Outrup GUBOutrup Senior HerreOliver Termansen1222222318.308.433.367
1223333317.94.728.4
6. #T3126.4Outrup GUBOutrup Senior HerreChristoffer Dalgas Søgaard1222322218.306.13159.4
1223333317.94.728.4

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1.Take thatRasmus Gaarde SørensenSilkeborg P D1222112318.508.53434
2.Odense GF Team 1Morten Juul SørensenOdense GF112322232828.532.532.5
3.Odense GF Team 1Anders WeschOdense GF1111112218.905.131.831.8
4.Odense GF Team 1Adam Scharf MatthiesenOdense GF1223333417.808.231.631.6
5.Take thatKristoffer KrygerSilkeborg P D1223332337.718.431.531.5
6.Team CitiusMartin vibæk frederiksenOllerup GF1211112218.715.131.231.2
7.Take thatRasmus SteffensenSilkeborg P D1222222407.3108.430.330.3
8.team certo citoEmil JohansenOllerup GF1222222318.305.13030
9.Team Certo citoThomas PoulsenOllerup GF1221122218.514.129.629.6
9.Team CitiusMikkel JørgensenOllerup GF1211122318.514.129.629.6
11.Team Certo citoOliver KewOllerup GF122211231855.529.529.5
12.Team CitiusMathias Christian ClausenOllerup GF1222222328.115.129.429.4
13.Team SwagThor DremstrupSilkeborg P D1222222428.104.128.428.4
14.Team SwagEmil JuulSilkeborg P D1222333327.90326.726.7
15.Team SwagMartin AbildgaardSilkeborg P D122222307.601.924.724.7
15.Team Certo citoAnthony DorringtonOllerup GF122222307.601.924.724.7
17.Team SwagHannibal SørensenSilkeborg P D00000

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 L A E D H Tid Total Score
1. #T5288Odense GFOdense GF Team 1Morten Juul Sørensen112322232828.532.532.5
1. #T5288Odense GFOdense GF Team 1Anders Wesch1111112218.905.131.831.8
1. #T5288Odense GFOdense GF Team 1Adam Scharf Matthiesen1223333417.808.231.631.6
2. #T1275.4Silkeborg P DTake thatRasmus Gaarde Sørensen1222112318.508.53434
2. #T1275.4Silkeborg P DTake thatKristoffer Kryger1223332337.718.431.531.5
2. #T1275.4Silkeborg P DTake thatRasmus Steffensen1222222407.3108.430.330.3
3. #T4258.1Ollerup GFTeam CitiusMartin vibæk frederiksen1211112218.715.131.231.2
3. #T4258.1Ollerup GFTeam CitiusMathias Christian Clausen1222222328.115.129.429.4
3. #T4258.1Ollerup GFTeam CitiusMikkel Jørgensen1211122318.514.129.629.6
4. #T6250.6Ollerup GFTeam Certo citoThomas Poulsen1221122218.514.129.629.6
4. #T6250.6Ollerup GFTeam Certo citoOliver Kew122211231855.529.529.5
4. #T6250.6Ollerup GFteam certo citoEmil Johansen1222222318.305.13030
4. #T6250.6Ollerup GFTeam Certo citoAnthony Dorrington122222307.601.924.724.7
5. #T2236.6Silkeborg P DTeam SwagThor Dremstrup1222222428.104.128.428.4
5. #T2236.6Silkeborg P DTeam SwagEmil Juul1222333327.90326.726.7
5. #T2236.6Silkeborg P DTeam SwagMartin Abildgaard122222307.601.924.724.7
5. #T2236.6Silkeborg P DTeam SwagHannibal Sørensen00000

Niveau 3 Drenge

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 9Laust Outzen PaulsenOdense GF1223305.901.31938.4
1222425.251.417
2.SG Team 1Gustav Buch-AlbertsenSG Powertumbling1232315.801.318.737.8
1222315.91.419.1
3.Odense GF Team 9Felix NguyenOdense GF122221601.319.336.3
1222425.251.417
4.Holstebro tumblerne gruppe 8Ludvig SommerVGF891223415.701.318.436.3
1223405.171.416.7
4.SG Team 1Mads Oksbjerg MadsenSG Powertumbling1232325.701.318.436.3
1222315.91.419.1
6.Æ knejteAndreas Yde PedersenOutrup GUB1222335.521.317.836
1222325.621.418.2
7.VBIF 2Carl Jonathan JessenVarnæs Bovrup IF2222415.701.418.536
1233435.41.317.5
8.Æ knejteRobin David Bruun MetcalfeOutrup GUB2223325.421.317.535.7
1222325.621.418.2
9.Holstebro tumblerne gruppe 8Jamie HancockVGF891222315.901.31935.7
1223405.171.416.7
10.SG Team 1Lucas Oliver NymanSG Powertumbling1233415.601.318.135.4
1222315.91.419.1
11.VBIF 2Jeppe Vinther KümpelVarnæs Bovrup IF122305.200.816.434.9
1233435.41.317.5
12.Odense GF Team 9Casper Sundstrøm PedersenOdense GF2233325.501.317.834.8
1222425.251.417
13.VBIF 2Gustav Pabst JørgensenVarnæs Bovrup IF122305.200.816.432.8
1233435.41.317.5
14.Æ knejteNicolai Sonne BjarnesenOutrup GUB1223335.4216.230
1222325.621.418.2
15.Holstebro tumblerne gruppe 8Rasmus palmgreen SørensenVGF891222325.621.318.118.1
1223405.171.416.7
16.Odense GF Team 9Tobias Sundstrøm PedersenOdense GF230000.40.40.4
1222425.251.417

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T5109.5SG PowertumblingSG Team 1Gustav Buch-Albertsen1232315.801.318.737.8
1222315.91.419.1
1. #T5109.5SG PowertumblingSG Team 1Lucas Oliver Nyman1233415.601.318.135.4
1222315.91.419.1
1. #T5109.5SG PowertumblingSG Team 1Mads Oksbjerg Madsen1232325.701.318.436.3
1222315.91.419.1
2. #T1109.5Odense GFOdense GF Team 9Laust Outzen Paulsen1223305.901.31938.4
1222425.251.417
2. #T1109.5Odense GFOdense GF Team 9Felix Nguyen122221601.319.336.3
1222425.251.417
2. #T1109.5Odense GFOdense GF Team 9Casper Sundstrøm Pedersen2233325.501.317.834.8
1222425.251.417
2. #T1109.5Odense GFOdense GF Team 9Tobias Sundstrøm Pedersen230000.40.40.4
1222425.251.417
3. #T4103.7Varnæs Bovrup IFVBIF 2Carl Jonathan Jessen2222415.701.418.536
1233435.41.317.5
3. #T4103.7Varnæs Bovrup IFVBIF 2Jeppe Vinther Kümpel122305.200.816.434.9
1233435.41.317.5
3. #T4103.7Varnæs Bovrup IFVBIF 2Gustav Pabst Jørgensen122305.200.816.432.8
1233435.41.317.5
4. #T3101.7Outrup GUBÆ knejteAndreas Yde Pedersen1222335.521.317.836
1222325.621.418.2
4. #T3101.7Outrup GUBÆ knejteRobin David Bruun Metcalfe2223325.421.317.535.7
1222325.621.418.2
4. #T3101.7Outrup GUBÆ knejteNicolai Sonne Bjarnesen1223335.4216.230
1222325.621.418.2
5. #T290.1VGF89Holstebro tumblerne gruppe 8Jamie Hancock1222315.901.31935.7
1223405.171.416.7
5. #T290.1VGF89Holstebro tumblerne gruppe 8Ludvig Sommer1223415.701.318.436.3
1223405.171.416.7
5. #T290.1VGF89Holstebro tumblerne gruppe 8Rasmus palmgreen Sørensen1222325.621.318.118.1
1223405.171.416.7

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 9Laust Outzen PaulsenOdense GF122230601.419.419.4
2.Odense GF Team 9Felix NguyenOdense GF122221601.319.319.3
2.Odense GF Team 9Casper Sundstrøm PedersenOdense GF122221601.319.319.3
4.Holstebro tumblerne gruppe 8Jamie HancockVGF891222325.801.418.818.8
5.SG Team 1Mads Oksbjerg MadsenSG Powertumbling1223335.601.318.118.1
5.SG Team 1Lucas Oliver NymanSG Powertumbling1233415.601.318.118.1
5.VBIF 2Jeppe Vinther KümpelVarnæs Bovrup IF2223325.601.318.118.1
5.Æ knejteRobin David Bruun MetcalfeOutrup GUB1222325.621.318.118.1
5.Æ knejteNicolai Sonne BjarnesenOutrup GUB1232315.621.318.118.1
10.VBIF 2Gustav Pabst JørgensenVarnæs Bovrup IF1333315.601.317.817.8
11.Holstebro tumblerne gruppe 8Ludvig SommerVGF891223325.521.317.817.8
12.VBIF 2Carl Jonathan JessenVarnæs Bovrup IF1233435.401.517.717.7
13.Æ knejteAndreas Yde PedersenOutrup GUB1223335.421.317.517.5
14.SG Team 1Gustav Buch-AlbertsenSG Powertumbling1333415.321.317.217.2
15.Holstebro tumblerne gruppe 8Rasmus palmgreen SørensenVGF8912304.400.613.813.8
16.Odense GF Team 9Tobias Sundstrøm PedersenOdense GF23304.200.613.213.2

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1167.5Odense GFOdense GF Team 9Felix Nguyen122221601.319.319.3
1. #T1167.5Odense GFOdense GF Team 9Laust Outzen Paulsen122230601.419.419.4
1. #T1167.5Odense GFOdense GF Team 9Casper Sundstrøm Pedersen122221601.319.319.3
1. #T1167.5Odense GFOdense GF Team 9Tobias Sundstrøm Pedersen23304.200.613.213.2
2. #T5162.9SG PowertumblingSG Team 1Mads Oksbjerg Madsen1223335.601.318.118.1
2. #T5162.9SG PowertumblingSG Team 1Lucas Oliver Nyman1233415.601.318.118.1
2. #T5162.9SG PowertumblingSG Team 1Gustav Buch-Albertsen1333415.321.317.217.2
3. #T4157.3Varnæs Bovrup IFVBIF 2Jeppe Vinther Kümpel2223325.601.318.118.1
3. #T4157.3Varnæs Bovrup IFVBIF 2Gustav Pabst Jørgensen1333315.601.317.817.8
3. #T4157.3Varnæs Bovrup IFVBIF 2Carl Jonathan Jessen1233435.401.517.717.7
4. #T3155.4Outrup GUBÆ knejteRobin David Bruun Metcalfe1222325.621.318.118.1
4. #T3155.4Outrup GUBÆ knejteNicolai Sonne Bjarnesen1232315.621.318.118.1
4. #T3155.4Outrup GUBÆ knejteAndreas Yde Pedersen1223335.421.317.517.5
5. #T2140.5VGF89Holstebro tumblerne gruppe 8Jamie Hancock1222325.801.418.818.8
5. #T2140.5VGF89Holstebro tumblerne gruppe 8Ludvig Sommer1223325.521.317.817.8
5. #T2140.5VGF89Holstebro tumblerne gruppe 8Rasmus palmgreen Sørensen12304.400.613.813.8

Niveau 3 Piger

Qualification

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 10Lykke Nørgaard ChristoffersenOdense GF1211216.201.319.940.5
12222161.419.4
2.Odense GF Team 10Mathilde LynbechOdense GF1111216.301.320.240.2
12222161.419.4
3.Holstebro tumblerne gruppe 85Ida ChristensenVGF89122221601.319.339
1221216.11.419.7
4.Odense GF Team 11Lea ErbsOdense GF1211226.101.319.639
12222161.419.4
5.Holstebro tumblerne gruppe 10Signe Møller RasmussenVGF89121231601.419.438.8
1221325.91.419.1
6.Odense GF Team 11Sarah RavnOdense GF1222225.901.31938.7
12222161.419.4
7.Odense GF Team 10Victoria Juul MadsenOdense GF122221601.319.338.4
12222161.419.4
8.VBIF 4Elisabeth AuningVarnæs Bovrup IF112123601.31938.1
12112361.419.1
8.VBIF 3Caroline Vedelgart SkøttVarnæs Bovrup IF122221601.31938.1
12222161.419.1
10.Holstebro tumblerne gruppe 85Emma Norborg HansenVGF89122221601.319.338.1
1221216.11.419.7
11.VBIF 4Sif Luna LundVarnæs Bovrup IF122221601.31937.5
12112361.419.1
12.Odense GF Team 11Ane Rotborg HenriksenOdense GF2222335.601.318.137.5
12222161.419.4
13.Holstebro tumblerne gruppe 9Kirstine LaursenVGF892232225.701.318.437.5
1233425.51.417.9
14.Odense GF Team 10Julie Sofie Dichmann HansenOdense GF2222325.521.317.837.2
12222161.419.4
15.Odense GF Team 11Line Krag BiernatOdense GF1222325.801.318.737.2
12222161.419.4
16.Holstebro tumblerne gruppe 85juli jensenVGF891223215.901.31937.2
1221216.11.419.7
17.VBIF 4sarah sanderVarnæs Bovrup IF1212425.801.418.537.1
12112361.419.1
18.VBIF 3Stine IversenVarnæs Bovrup IF1222235.621.317.836.9
12222161.419.1
19.Holstebro tumblerne gruppe 10Camilla Houni HansenVGF89122205.300.816.735.8
1221325.91.419.1
20.Holstebro tumblerne gruppe 9Emilie EbbesenVGF892233335.401.317.535.4
1233425.51.417.9
21.Odense GF TEAM 12Josefine AndersenOdense GF2333335.301.317.235.1
1233515.51.417.9
22.VBIF 3mathilde clausenVarnæs Bovrup IF1223215.901.318.734.8
12222161.419.1
23.Odense GF Team 12Mathilde PetersenOdense GF222305.100.816.132.5
12304.40.613.8
24.Odense GF Team 12Julie nygaard HansenOdense GF1222335.521.317.831.6
12304.40.613.8
25.VBIF 4Emilie Gunder Strøm SørensenVarnæs Bovrup IF22330500.815.531.3
12112361.419.1
26.Holstebro tumblerne gruppe 9Mie KorsgaardVGF8922304.300.613.529.9
1233425.51.417.9
27.Holstebro tumblerne gruppe 9Emma Toft FlengVGF89345504.300.813.727.4
1233425.51.417.9
28.Holstebro tumblerne gruppe 10Mathilde Gedved ThomsenVGF8900000
1221325.91.419.1

Qualification Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1119.4Odense GFOdense GF Team 10Lykke Nørgaard Christoffersen1211216.201.319.940.5
12222161.419.4
1. #T1119.4Odense GFOdense GF Team 10Mathilde Lynbech1111216.301.320.240.2
12222161.419.4
1. #T1119.4Odense GFOdense GF Team 10Victoria Juul Madsen122221601.319.338.4
12222161.419.4
1. #T1119.4Odense GFOdense GF Team 10Julie Sofie Dichmann Hansen2222325.521.317.837.2
12222161.419.4
2. #T2115.8Odense GFOdense GF Team 11Lea Erbs1211226.101.319.639
12222161.419.4
2. #T2115.8Odense GFOdense GF Team 11Sarah Ravn1222225.901.31938.7
12222161.419.4
2. #T2115.8Odense GFOdense GF Team 11Line Krag Biernat1222325.801.318.737.2
12222161.419.4
2. #T2115.8Odense GFOdense GF Team 11Ane Rotborg Henriksen2222335.601.318.137.5
12222161.419.4
3. #T4114.3VGF89Holstebro tumblerne gruppe 85Emma Norborg Hansen122221601.319.338.1
1221216.11.419.7
3. #T4114.3VGF89Holstebro tumblerne gruppe 85Ida Christensen122221601.319.339
1221216.11.419.7
3. #T4114.3VGF89Holstebro tumblerne gruppe 85juli jensen1223215.901.31937.2
1221216.11.419.7
4. #T8112.7Varnæs Bovrup IFVBIF 4Elisabeth Auning112123601.31938.1
12112361.419.1
4. #T8112.7Varnæs Bovrup IFVBIF 4sarah sander1212425.801.418.537.1
12112361.419.1
4. #T8112.7Varnæs Bovrup IFVBIF 4Sif Luna Lund122221601.31937.5
12112361.419.1
4. #T8112.7Varnæs Bovrup IFVBIF 4Emilie Gunder Strøm Sørensen22330500.815.531.3
12112361.419.1
5. #T7109.8Varnæs Bovrup IFVBIF 3Caroline Vedelgart Skøtt122221601.31938.1
12222161.419.1
5. #T7109.8Varnæs Bovrup IFVBIF 3Stine Iversen1222235.621.317.836.9
12222161.419.1
5. #T7109.8Varnæs Bovrup IFVBIF 3mathilde clausen1223215.901.318.734.8
12222161.419.1
6. #T5103VGF89Holstebro tumblerne gruppe 9Kirstine Laursen2232225.701.318.437.5
1233425.51.417.9
6. #T5103VGF89Holstebro tumblerne gruppe 9Emilie Ebbesen2233335.401.317.535.4
1233425.51.417.9
6. #T5103VGF89Holstebro tumblerne gruppe 9Mie Korsgaard22304.300.613.529.9
1233425.51.417.9
6. #T5103VGF89Holstebro tumblerne gruppe 9Emma Toft Fleng345504.300.813.727.4
1233425.51.417.9
7. #T399.2Odense GFOdense GF TEAM 12Josefine Andersen2333335.301.317.235.1
1233515.51.417.9
7. #T399.2Odense GFOdense GF Team 12Mathilde Petersen222305.100.816.132.5
12304.40.613.8
7. #T399.2Odense GFOdense GF Team 12Julie nygaard Hansen1222335.521.317.831.6
12304.40.613.8
8. #T674.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 10Signe Møller Rasmussen121231601.419.438.8
1221325.91.419.1
8. #T674.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 10Camilla Houni Hansen122205.300.816.735.8
1221325.91.419.1
8. #T674.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 10Mathilde Gedved Thomsen00000
1221325.91.419.1

Final

Rank Surname Name Club Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1.Odense GF Team 10Lykke Nørgaard ChristoffersenOdense GF1112126.201.42020
1.Odense GF Team 10Mathilde LynbechOdense GF1111226.201.42020
1.Holstebro tumblerne gruppe 85Ida ChristensenVGF891112216.201.42020
4.Odense GF Team 10Victoria Juul MadsenOdense GF1222116.101.419.719.7
4.Odense GF Team 11Ane Rotborg HenriksenOdense GF1121226.101.419.719.7
6.Odense GF Team 11Line Krag BiernatOdense GF121231601.419.419.4
6.Odense GF Team 11Lea ErbsOdense GF121222601.419.419.4
8.VBIF 4sarah sanderVarnæs Bovrup IF121222601.519.219.2
9.Holstebro tumblerne gruppe 85Emma Norborg HansenVGF891222315.901.419.119.1
9.Odense GF Team 10Julie Sofie Dichmann HansenOdense GF1111325.921.419.119.1
11.VBIF 4Elisabeth AuningVarnæs Bovrup IF1211335.901.418.818.8
12.Odense GF Team 11Sarah RavnOdense GF1222325.801.418.818.8
13.VBIF 3Caroline Vedelgart SkøttVarnæs Bovrup IF1233205.901.318.718.7
14.VBIF 4Sif Luna LundVarnæs Bovrup IF1223325.701.318.118.1
15.VBIF 3mathilde clausenVarnæs Bovrup IF1232435.501.317.517.5
16.VBIF 3Stine IversenVarnæs Bovrup IF1223425.421.417.317.3
17.Holstebro tumblerne gruppe 85juli jensenVGF891233335.321.317.217.2
18.VBIF 4Emilie Gunder Strøm SørensenVarnæs Bovrup IF12340500.815.515.5

Final Team

Rank Club score Club Surname Name Age S1 S2 S3 S4 S5 L A E D H Tid Total Score
1. #T1179.1Odense GFOdense GF Team 10Lykke Nørgaard Christoffersen1112126.201.42020
1. #T1179.1Odense GFOdense GF Team 10Mathilde Lynbech1111226.201.42020
1. #T1179.1Odense GFOdense GF Team 10Victoria Juul Madsen1222116.101.419.719.7
1. #T1179.1Odense GFOdense GF Team 10Julie Sofie Dichmann Hansen1111325.921.419.119.1
2. #T2174.3Odense GFOdense GF Team 11Line Krag Biernat121231601.419.419.4
2. #T2174.3Odense GFOdense GF Team 11Lea Erbs121222601.419.419.4
2. #T2174.3Odense GFOdense GF Team 11Sarah Ravn1222325.801.418.818.8
2. #T2174.3Odense GFOdense GF Team 11Ane Rotborg Henriksen1121226.101.419.719.7
3. #T4170.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 85Ida Christensen1112216.201.42020
3. #T4170.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 85Emma Norborg Hansen1222315.901.419.119.1
3. #T4170.6VGF89Holstebro tumblerne gruppe 85juli jensen1233335.321.317.217.2
4. #T8168.8Varnæs Bovrup IFVBIF 4Elisabeth Auning1211335.901.418.818.8
4. #T8168.8Varnæs Bovrup IFVBIF 4sarah sander121222601.519.219.2
4. #T8168.8Varnæs Bovrup IFVBIF 4Sif Luna Lund1223325.701.318.118.1
4. #T8168.8Varnæs Bovrup IFVBIF 4Emilie Gunder Strøm Sørensen12340500.815.515.5
5. #T7163.3Varnæs Bovrup IFVBIF 3Caroline Vedelgart Skøtt1233205.901.318.718.7
5. #T7163.3Varnæs Bovrup IFVBIF 3Stine Iversen1223425.421.417.317.3
5. #T7163.3Varnæs Bovrup IFVBIF 3mathilde clausen1232435.501.317.517.5