Landstrænere

Bernadett Balázs
Bernadett Balázs
Kvindelig Idrætsgymnastik

Ansvarsområder

Kvindelig Idrætsgymnastik Senior & Junior
Milan Udvaracz
Milan Udvaracz
Fysioterapeut - MIG og KIG

Ansvarsområder

Mandlig og Kvindelig Idrætsgymnastik - Fysisktræner
Marian Rizan
Marian Rizan
Mandlig Idrætsgymnastik Senior

Ansvarsområder

Mandlig Idrætsgymnastik Senior
Alexander Wilinski
Alexander Wilinski
Mandlig Idrætsgymnastik talentlandstræner

Ansvarsområder

Mandlig Idrætsgymnastik talentlandstræner
Michael Moselund-Hansen
Michael Moselund-Hansen
Tumbling Senior

Ansvarsområder

Tumbling Senior
Sebastian Bro
Sebastian Bro
Tumbling Junior

Ansvarsområder

Tumbling Junior
Anette Dalsten
Anette Dalsten
Trampolin Senior

Ansvarsområder

Trampolin Senior
Niels Henrik Nielsen
Niels Henrik Nielsen
DMT Seniorlandstræner

Ansvarsområder

Dobbelt mini-trampolin
Helge Fisker
Helge Fisker
TeamGym Seniorherrer

Ansvarsområder

Landstræner Seniorherrer
Anders Kibæk Nielsen
Anders Kibæk Nielsen
TeamGym Seniorherrer

Ansvarsområder

Disciplinlandstræner (rytme) Seniorherrer
Lars Nørregaard
Lars Nørregaard
TeamGym Seniorherrer

Ansvarsområder

Landstræner Seniorherrer
Mikkel Møller
Mikkel Møller
TeamGym Seniordamer

Ansvarsområder

Landstræner Seniordamer
Nadia Skovbo Rasmussen
Nadia Skovbo Rasmussen
TeamGym Seniordamer

Ansvarsområder

Disciplinlandstræner (rytme) Seniordamer
Patrick Vesth
Patrick Vesth
TeamGym Seniordamer

Ansvarsområder

Landstræner Seniordamer
Henrik Jacobsen
Henrik Jacobsen
TeamGym Seniormix

Ansvarsområder

Landstræner Seniormix
Lisa Seeberg Vehl
Lisa Seeberg Vehl
TeamGym Seniormix

Ansvarsområder

Disciplinlandstræner (rytme) Seniormix
Søren Hangaard Pedersen
Søren Hangaard Pedersen
TeamGym Seniormix

Ansvarsområder

Landstræner Seniormix
Helge Kappel
Helge Kappel
TeamGym Juniordrenge

Ansvarsområder

Landstræner Juniordrenge
Christian Skibsted
Christian Skibsted
TeamGym Juniordrenge

Ansvarsområder

Disciplinlandstræner (rytme) Juniordrenge
Nicky Schumacher
Nicky Schumacher
TeamGym Juniordrenge

Ansvarsområder

Assisterende landstræner Juniordrenge
Mads Trangbæk
Mads Trangbæk
TeamGym Juniorpiger

Ansvarsområder

Landstræner Juniorpiger
Mie Rothe
Mie Rothe
TeamGym Juniorpiger

Ansvarsområder

Disciplinlandstræner (rytme) juniorpiger
Nikolaj Andersen
Nikolaj Andersen
TeamGym Juniorpiger

Ansvarsområder

Assisterende landstræner Juniorpiger
Sofie Ny
Sofie Ny
TeamGym Juniormix

Ansvarsområder

Landstræner Juniormix
Mathias Bang
Mathias Bang
TeamGym Juniormix

Ansvarsområder

Disciplinlandstræner (spring) Juniormix
Tanja Andersen
Tanja Andersen
TeamGym Juniormix

Ansvarsområder

Assisterende landstræner juniormix
Hvad leder du efter?
Brug søgefeltet ovenfor eller kontakt os på forbundskontoret.
Kurser og uddannelse
Kurser og uddannelse
Find inspiration til at blive en endnu bedre træner her
Læs mere her
Gymnastikevents
Gymnastikevents
Uanset om du er bredde- eller konkurrencegymnast, har GymDanmark et tilbud til dig.
Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT -
Vi holder dig opdateret ugentligt
Facebook
Følg med på Facebook
Følg os på Facebook og kom tæt på gymnastikken
Youtube
Følg med på Youtube
Følg os på Youtube og se gymnastik når du vil
Instagram
Følg med på Instagram
Følg os på Instagram - Gymnastik i billeder og video
LinkedIn
Følg med på LinkedIn
Følg GymDanmark på Linkedin